Jump to content

myphone POLL: Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;  

2.100 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;



Recommended Posts

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, η συσκευή που έχω είναι το HTC M8.

Μοναδική εμπειρία και, απίστευτη ποιότητα κατασκευής.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Lumia 1020. Στα αρνητικά η μπαταρία, η εσωτερική μνήμη (32ψωροgb) και το πλάτος του που όντας πάνω από 65mm καθιστά δύσκολη τη χρήση με το ένα χέρι. Στα θετικά το λειτουργικό (επιτέλους θάνατος στα ψευδο3d -κιτς- εφέ) και κυρίως το start screen (άμεση πρόσβαση σε 80+ shortcuts/apps χωρίς ούτε ένα χαζό και περιττό swipe δεξιά-αριστερά-πάνω-κάτω-διαγωνίως και φτου κ από την αρχή) και το φανταστικό ζουμ σε 720p βίντεο. Ευχαριστημένος; Όχι ιδιαίτερα αλλά σε σχέση με τον ανταγωνισμό μονόδρομος... :(
GF768, 3210, 3310, GD67, T630, K750, GX29, K510, W200, 5800, 5230, N97, X5pro, C7, 808, LG G, Lumia 820, 1020, 640, J7(2016)
Link to comment
Share on other sites

Motorola Moto G 2nd gen (XT1068)

 

Value for money σε μία εποχή που το παλιό μου ZTE V970 τα έφτυσε.

Ο David Fuster των κινητών.

Link to comment
Share on other sites

Cubot S200. Αξιόλογο τηλέφωνο με ορισμένα θέματα στο GPS και στο λογισμικό.
Link to comment
Share on other sites

Apple...!!! iPhone 6...!!! iOS 8..!!! το μόνο πρόβλημα η διάρκεια της μπαταρίας.
Link to comment
Share on other sites

* Samsung 441 ψήφοι 23,11%

Οι ψηφοι δινουν καθαρα βγαινουμε νικητες εμεις της Samsung απο ολους τους αλλους.

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση άσκοπης μορφοποίησης κειμένου

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

* Samsung 441 ψήφοι 23,11%

Οι ψηφοι δινουν καθαρα βγαινουμε νικητες εμεις της Samsung απο ολους τους αλλους.

 

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: και να σκεφτείς πριν κάποια χρόνια το ποσοστό της samsung σε αυτό το poll θα ήταν ~50%

 

Ξεκάθαρη νίκη στον διαγωνισμό( ; )

 

Και μια διευκρίνηση εσείς της samsung ποιοι είσαστε? Το οτι το 77% του poll δεν είναι απο αυτούς της samsung δεν λέει κάτι...?

Edited by impreza_sti

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Cyprosss το poll δεν είναι για να βγούμε και να τις μετρήσουμε. Δεν εχεις τίποτα κοινο με την samsung και ουτε έχεις μετοχές εκεί αλλα ουτε και ceo της εισαι. Δεν χρειάζεται να παθιαζεστε ετσι απο μια εταιρεία που σας τα τρώει. Έλεος πια!
Link to comment
Share on other sites

Cyprosss το poll δεν είναι για να βγούμε και να τις μετρήσουμε. Δεν εχεις τίποτα κοινο με την samsung και ουτε έχεις μετοχές εκεί αλλα ουτε και ceo της εισαι. Δεν χρειάζεται να παθιαζεστε ετσι απο μια εταιρεία που σας τα τρώει. Έλεος πια!

 

Γιατί που ξέρεις αν ο άνθρωπος έχει κάποιο έννομο συμφέρον με την Samsung; Και δε κοροϊδεύω...

LG G2 εγώ αρκετά ευχαριστημένος όταν έρθει η ώρα να αλλάξω πάντως, που αργεί ακόμα, δύσκολο το βλέπω να την ξανατιμάω με τις συσκευές που κυκλοφορεί. Κοιτάω προς Sony αν και αυτό μπορεί να αλλάξει μέχρι τότε:p

Μετά την Νοκια πάντως δεν έχω κόλλημα με κανένα κατασκευαστή εκτός από την Apple άλλα από την ανάποδη:lol:.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Νοτe 4. Απολυτα ικανοποιημενος απο το H/W της συσκευης και το αντιθετο απο το S/W.. να ναι καλα ο nova..και το πενακι..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

LEAGOO LEAD1 αρκετα καλη και πανω απ'ολα απροβληματιστη συσκευη.το μονο προβλημα ειναι η μπαταρια που κρατα λιγο,αλλα την μερα την βγαζει ανετα. Edited by bill27
Link to comment
Share on other sites

Zopo ZP780, σε γενικές γραμμές και για τα λεφτά του, κάνει μια χαρά την δουλειά του. Σαν μειονεκτήματα θεωρώ ότι είναι βαρύ, ογκώδες και το GPS του αργεί.

Μετά από μια πτώση (δεν έχω θήκη) μου έβγαλε κάποια θεματάκια με το τατς, αλλά δεν νομίζω ότι η πτώση θεωρείται νορμάλ χρήση, που θα κρίνει την ποιότητα της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ για κυρία συσκευή μου το Sony Xperia M.

Πολύ καλό καθόλου κολλήματα με 1GB RAM απλά άψογο.

Το πήρα για να αντικαταστήσει το τριών ετών Sony Xperia U όπου δεν άνοιγε μετά από hard brick.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...