Jump to content

Grand Theft Auto V


billmw
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 95
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Ειστε καλα ρε που δεν θα βγει σε pc;;; Εδω θα βγει και στις νεες κονσολες. Λεφτα ειναι αυτα...

 

Αυτό-quotάρω το προ 2 μηνών ποστάρισμά μου καθώς η προφητεία μου βγήκε αληθινή... O ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ EΓΓΥC. Μπράβο μου. :bow:

Grand Theft Auto V Coming to PS4, Xbox One, PC This Autumn

Link to comment
Share on other sites

Αυτό-quotάρω το προ 2 μηνών ποστάρισμά μου καθώς η προφητεία μου βγήκε αληθινή... O ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ EΓΓΥC. Μπράβο μου. :bow:

Grand Theft Auto V Coming to PS4, Xbox One, PC This Autumn

 

έχω ήδη αποθηκεύσει αναζήτηση στο google "gta v pc skidrow" :lol:

πέρα από την πλάκα, αν έχει γίνει καλό port θα αξίζει κι εφ'όσον γίνει καμιά μείωση στο steam. δεν θέλω να πιστεύω ότι θα θέλει το minimum 4gb ram και 12πύρηνο επεξεργαστή i100.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Ωραία αν κάποιος παίξει να μαζευτούμε να κανουμε τα heists. Γιατί ειναι απελπισία να προσπαθείς να τα κανεις με τυχαίο κόσμο.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ψηθειτε να μπούμε online να κάνουμε τις αποστολές... Δίκιο εχει ο φίλος πιο πανω που λεει για τυχαίο κόσμο!
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιζω στο PS3 και θελω ενα ενεργο γκρουπ για αποστολες ληστειες και τα λοιπα με εστω με σκαιπ ωστε να εχουμε συντονισμο στο PS3 ονομα badlorg psn/skype.
Αλέξανδρος...:cool:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

 

GTA V / PS3

εχει κατεβασει και εγκαταστησει κανεις

mod menu?

υπαρχει καποιο λινκ?

 

επισης για το λεγομενο jailbreak υπαρχει καποιο ελληνικο σαιτ να με κατευθυνει?

 

ευχαριστω εκ των προτερων

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

 

GTA V / PS3

εχει κατεβασει και εγκαταστησει κανεις

mod menu?

υπαρχει καποιο λινκ?

 

επισης για το λεγομενο jailbreak υπαρχει καποιο ελληνικο σαιτ να με κατευθυνει?

 

ευχαριστω εκ των προτερων

 

 

Κοιτα αυτό. http://www.psjailbreak.gr/p/playstation-3-hardware-faqs-jailbreak_3.html

Αλέξανδρος...:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εγω παιζω στο PS3 και θελω ενα ενεργο γκρουπ για αποστολες ληστειες και τα λοιπα με εστω με σκαιπ ωστε να εχουμε συντονισμο στο PS3 ονομα badlorg psn/skype.

 

Οποιος θελει η ψαχνει.

Αλέξανδρος...:cool:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!Το gta 5 ειναι πολυ ωραιο παιχνιδι,κατα την γνωμη μου,ειδικα αν παιζεις με τους φιλους σου online αλλα πολλες φορες με πεταει εξω απο μονο του...καποιες φορες βεβαια ειναι θεμα του internet μου αλλα αλλες φταει το παιχνιδι..εχει τυχει να πεταξει εξω εμενα και τους συμπαιχτες μου απο αποστολη και μετα να μας ξαναβαζει..πιστευω οτι πρεπει να το διορθωσουνε αυτο οσο μπορουν..βεβαια ειναι παιχνιδι λογικο να κολλαει καποιες φορες αλλα εχω προσεξει οτι απο τοτε που κανανε τα δυο τελευταια updates εγω προσωπικα κολλαω περισσοτερο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παιδια μου κολαει σε μια αποστολη,ειναι οταν κλεβω το χρηματοκυβοτιο και έρχονται πατσοι,τσους σκωτονω ολους μετα περνω το σκουπιδιαρικο και παω να βρω ενα αμαξι που εχω κρυψει καπου,μετα με περνει τηλ ο μαικλ και οταν αλλαζει απο μονο του παιχτη κολαει,τι να κανω? το εκανα 3 φορες αλλα τπτ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

παιδια εγω εχω ανοιχτο το ιντερνετ αλλα δε μου χωραει το online και δεν ξερω γιατι ενω λεει οτι εχει χωρο και δεν εχω πολλα πραγματα στο ps3

μονο το story mode μπορω να παιξω αν κανω sign out απ τον λογαριασμο μου στο ps3 αλλα θελω να παιζω online

μπορει να με βοηθησει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

κι εγω 12αρι εχω αλλα οταν το χω συνδεδεμενο με το internet δε χωραει το update και δε μπορω να παιξω online μπορει να με βοηθησει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εσεις που εχετε τα 12αρια, για ποιο λογο κρατησατε τους σκληρους; Παρτε εναν SSD (32gb περιπου 25-30 ευρω και 60gb περι τα 40-45 ευρω) η κανεναν HDD 500αρη να εχετε το κεφαλι σας ησυχο....

 

Οριστε και η διαδικασια:

 

Καλα παιχνιδια!

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...