Jump to content

Sygic vs route 66


gesvts
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω συσκευή android και σκέφτομαι να αγορασω χάρτες σε μια από αυτές τις δύο εφαρμογές, αλλά δεν έχω καταλήξει σε ποιες από τις δύο? Τα έχει χρησιμοποιήσει κάποιος σε Αθήνα / Θεσσαλονίκη να μου πει ποιο είναι πιο βολικό για διαδρομές μέσα στην πόλη? Σε ανοιχτό δρόμο και Εγνατία και τα δύο μια χαρά είναι. Σε iPhone που είχα πιο παλιά είχα to tomtom και ήταν πολύ βολικό, αλλά στα android βλέπω έχει χάλια κριτικές. Είμαι ανοιχτός και σε άλλες προτάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω συσκευή android και σκέφτομαι να αγορασω χάρτες σε μια από αυτές τις δύο εφαρμογές, αλλά δεν έχω καταλήξει σε ποιες από τις δύο? Τα έχει χρησιμοποιήσει κάποιος σε Αθήνα / Θεσσαλονίκη να μου πει ποιο είναι πιο βολικό για διαδρομές μέσα στην πόλη? Σε ανοιχτό δρόμο και Εγνατία και τα δύο μια χαρά είναι. Σε iPhone που είχα πιο παλιά είχα to tomtom και ήταν πολύ βολικό, αλλά στα android βλέπω έχει χάλια κριτικές. Είμαι ανοιχτός και σε άλλες προτάσεις.

 

Πριν αγοράσεις κάτι γιατί δεν δοκιμάζεις τους here maps από την nokia που είναι δωρεάν και λειτουργούν και offline

Link to comment
Share on other sites

Το here εχει πολλα περιθωρια βελτιωσης μιας και σχετικα προσφατα ξεκινησε στο αντρόιντ. Αλλα εχει το τεραστιο προσον οτι ειναι εντελως τζαμπα σε ολα του. Navigon, Igo, Sygic, Tomtom, Dont Panic, Route66 εχει καθενα τα συν και τα πλην του, αλλα εντελει ολα θα σε πανε απο το Α στο Β. Τα πιο πολλα εχουν δοκιμαστικες εκδοσεις για δεις και μονος σου, κατι που θα σε συμβουλευα καθως οι προτιμησεις καθενος ειναι διαφορετικες. Προσωπικα μετα απο 3 χρονια ενασχολησης με android και gps κατεληξα να εχω 6 προγραμματα εγκατεστημενα, 7 αν προσθεσεις και το google maps, το οποιο ειναι κι αυτο τζαμπα αλλα χρειαζεται δεδομενα.
Link to comment
Share on other sites

Το here, waze, Google maps χρησιμοποίησα για λίγο μέσα στην Αθήνα που είχα πάει για 2 μέρες και έχασα την μπάλα σε σημεία που είχε κυκλικό κόμβο, 4 λωρίδες και πολλές εξόδους! Δεν είχε κανένα λεπτομερείεσ για λωρίδες και μπήκα κατά λάθος στην αττική οδό κάνα δυο φορές. Γι αυτό ψάχνω για κάτι πιο λεπτομερές. Τα είχα δοκιμάσει εκτός πόλεων όλα και ήταν περίπου ιδια. Για μέσα στις μεγάλες πόλεις θέλω βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...