Jump to content

meizu mx4 32gb ή nokia 930 ??


bd0718
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ξερω οτι ειναι 2 εντελως διαφορετικα κινητα,με δυο εντελως διαφορετικα λειτουργικα αλλα δεν εχω προβλημα!Θελω να ειναι αξιοπιστη σαν συσκευη,να εχει καλη καμερα και να μην κολλαει.Παρακαλω πολυ για την βοηθεια σας γιατι χρειαζομαι αμεσα κινητο.Ευχαριστω πολυ:)
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι να κανω.Τα εχω βρει και τα 2 ελαφρως μεταχειρισμενα στην τιμη τον 230 - 250 ευρω!!!Βοηθεια!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι απαραίτητα... Πάντως η κάμερα του 930 είναι από τις καλύτερες.

 

Για την καμερα του meizu ξερεις κατι?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι να κανω.Τα εχω βρει και τα 2 ελαφρως μεταχειρισμενα στην τιμη τον 230 - 250 ευρω!!!Βοηθεια!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Για την καμερα του meizu ξερεις κατι?

Από όσα έχω διαβάσει είναι αξιόλογη αλλά του 930 είναι καλύτερη. Καλό να απαντήσει κάποιος που ξέρει σίγουρα πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε ενοχλούν τα tiles και το μικρότερο σε πλήθος εφαρμογών store της MS, σκέψου σοβαρά το 930. Αλλιώς χωρίς δεύτερη σκέψη στο MX4.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε ενοχλούν τα tiles και το μικρότερο σε πλήθος εφαρμογών store της MS, σκέψου σοβαρά το 930. Αλλιώς χωρίς δεύτερη σκέψη στο MX4.

Τι ειναι τα tiles?Οι εφαρμογες που εχω τωρα στο android ειναι για τον καιρο,για την μπαταρια και για games εχω το quizdome και το candy crush.Αυτα δουλευω ολα και ολα.Απλα θελω να μην κολλαει το κινητο !!!

Link to comment
Share on other sites

Tiles είναι τα γνωστά πλακάκια των Windows 8.1. Θα σου πρότεινα να δεις από κοντά μια συσκευή για να καταλάβεις τι εννοώ και αν σου αρέσουν και κυρίως αν σε βολεύουν.
Link to comment
Share on other sites

Tiles είναι τα γνωστά πλακάκια των Windows 8.1. Θα σου πρότεινα να δεις από κοντά μια συσκευή για να καταλάβεις τι εννοώ και αν σου αρέσουν και κυρίως αν σε βολεύουν.

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.Σαν συσκευη ειναι καλη?Ή να παω στο meizu?

Ή να περιμενω να δω και το elephone P7000?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.Σαν συσκευη ειναι καλη?Ή να παω στο meizu?

Ή να περιμενω να δω και το elephone P7000?

 

Σαν συσκευή, και κυρίως ποιότητας κατασκευής, είναι κορυφαίο. Επειδή είδα τις εφαρμογές που χρησιμοποιείς, μόνο το quizdom δεν υπάρχει. κατα τα άλλα είναι εξαιρετικό κινητό για τα λεφτά που το βρήκες. μπες και στο νήμα του 930 για περισσότερες πληροφορίες.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...