Jump to content

Samsung Galaxy Y Pro (B5510)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Το Samsung Galaxy Y Pro είναι μια συσκευή που από την πρώτη στιγμή αντιλαμβάνεται[imgalign]http://st2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-y-pro-b5510.jpg[/imgalign]

κανείς ότι έχει δημιουργηθεί για τον επαγγελματία.

 

Το πλήρες QWERTY πληκτρολόγιό του, επιτρέπει εύκολη σύνταξη οποιουδήποτε κειμένου,

είτε είναι email, είτε SMS ή έγγραφα.

 

Το λειτουργικό σύστημα του Samsung Galaxy Y Pro είναι το Android 2.3 Gingerbread,

έχει επεξεργαστή ταχύτητας 832 MHz και δέχεται κάρτες microSD έως 32 GB.

 

Στον τομέα των δεδομένων, υποστηρίζει HSDPA 7,2 Mbps (για download), καθώς και

HSUPA)(για upload), συνδέεται σε δίκτυα WLAN (Wi-Fi) ενώ υποστηρίζει και Bluetooth 3.0.

Η κάμερα του Samsung Galaxy Y Pro είναι 3,15 Megapixels (2048x1536 pixels) και γράφει

και video.

 

Τέλος, το Samsung Galaxy Y Pro διαθέτει ενσωματωμένο GPS, MP3 player, ραδιόφωνο FM,

παίζει videos και επιτρέπει την εγκατάσταση πολλών νέων εφαρμογών και παιχνιδιών από

το Android Market.

 

 

 

Οδηγός για Root (by DeathAngel)

Edited by sakiss

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 123
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα και χρονια πολλα!!!

Επειγον!

Ποιος ειναι ο κωδικός πρόσβασης για το samsung galaxy y pro?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Απο καποια στιγμη μου βγαζει αυτο αφοτου βαζω το πιν και δεν μπορω να μπω στη συσκευη καθολου.

Μολις χθες το αγορασα και δεν ξερω τι να κανω!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Μάλλον πας για επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

 

Αν δεν ξέρεις πως... ρίξε μια ματιά στο manual.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χρονια Πολά.

Τελικά βρήκα άκρη πολύ πιο εύκολα απ 'ο,τι περίμενα!

Ωστόσο πολύ χρήσιμο και το manualκαθώς αυτό που περιέχει η συσκευή μέσα δε λέει και πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πατούσα το κεντρικο κουμπί (touchpad) για να δεχθεί τον κωδικό πρόσβασης τον οποίο εείχα ενεργοποίησει για προστασία της συσκευής...

Όμως έπρεπε να πατήσω το κουμπί ENTER από το QWERTY πληκτρολόγιο για να το δεχθεί!!!

Αυτό ήταν όλο!

Συμπαθητική συσκευή γενικά,και προσιτή οικονομικά, το πρώτο μου smartphone οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης με άλλα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα επειδή το κινητό το είδα ελάχιστα απο κοντά και είναι μία απο τις επιλογές μου θα ήθελα να μάθω αν αξίζει να το αγοράσω. είναι αρκετά φθηνό και σκέφτομαι μήπως κάτι δεν πάει καλά. επειδή δεν ξέρω και πολλά από κινητά θέλω να με διαφωτίσετε λίγο. αυτό που θέλω ειναι να έχει qwerty και να είναι σχετικά γρήγορο.. σε σχέση δηλαδή με τα υπόλοιπα qwerty αξίζει? (νοκια ε-6 κλπ)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα επειδή το κινητό το είδα ελάχιστα απο κοντά και είναι μία απο τις επιλογές μου θα ήθελα να μάθω αν αξίζει να το αγοράσω. είναι αρκετά φθηνό και σκέφτομαι μήπως κάτι δεν πάει καλά. επειδή δεν ξέρω και πολλά από κινητά θέλω να με διαφωτίσετε λίγο. αυτό που θέλω ειναι να έχει qwerty και να είναι σχετικά γρήγορο.. σε σχέση δηλαδή με τα υπόλοιπα qwerty αξίζει? (νοκια ε-6 κλπ)

 

το ειχε βγαλει (ισως εχει μινει ακομα κανενα) με 99€ το public.. To πήρα για συγγενικό μου πρόσωπο και το σεταρα.. Ειναι παρα πολύ καλό. Αμεσο γρήγορο με πολύ βολικό πληκτολογιο. O launcher της samsung ειναι καλός και παραμετροποιήσημος αν και θελει να τον πειράξεις να τον φέρεις στα μετρα σου (να βαλεις τα δικά σου widget κλτ). H μπαταρία φαίνεται να κρατάει αρκετά. Στελνει 160 χαρ/σμσ και ελληνικά. Μονο μικρό αρνητικό ή οθόνη δεν ειναι multitouch και δεν εχει καλή φωτογραφική (3.2 free focus camera, QVGA 320X240 video 24fps, no flash).

 

Σε αυτήν την τιμή ήταν σουπερ αγορά..

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους.

Το αγορασα και εγω απο το public προς 99 ευρω. Δεν θα ελεγα οτι εχω ξετρελαθει αλλα πιστευω οτι αξιζει τα λεφτα του. Αν παλι το ειχα αγορασει απο τον Γερμανο προς 167 ευρω, σιγουρα θα το ειχα μετανοιωσει. Κυριως για την χαλια οθονη του. Εχω επισης την εντυπωση οτι αυτα που φερνει το public ειναι μια διαφορετικη εκδοση του συγκεκριμενου μοντελου. Οταν κανει εκκινηση το τηλεφωνο γραφει Samsung galaxy y pro YOUNG. Αν καποιος το αγορασε απο Γερμανο η αλλο καταστημα ας το τσεκαρει να μας πει.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ SAMSUNG GALAXY Y PRO B5510 ΠΥ ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ.

1)ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ?

2)ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΩ ΕΝΑΝ ΦΑΚΕΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ SD?

3)ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ MP3 ΣΑΝ ΗΧΟ ΚΛΗΣΗΣ?

4)ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΛΑΙΣΙΑ ΚΛΠ?

5)ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΥ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

παιδια το αγορασα κ εγω το samsung galaxy y pro απο ta public με 99 ευρο πριν 5 μερες, αλλα εχω ενα σοβαρο προβλημα.

Η μπαταρια του δεν κραταει ουτε 5 ωρες,(κ το τηλεφωνο δεν το χρησιμοποιω σχεδον καθολου), κ οταν πηγαινω στις ρυθμισεις για να δω που καταναλωθηκε η μπαταρια μου λεει οτι 50%

καταναλωθηκε οταν το τηλεφωνο ειναι σε αδρανεια,κ το αλλο 50 % καταναλωθηκε απο το ραδιοφωνο ενω αυτο ειναι απενεργποιημενο..

μηπως μπορει καποιος να βοηθησει!

ευχαριστω πολυ :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια το αγορασα κ εγω το samsung galaxy y pro απο ta public με 99 ευρο πριν 5 μερες, αλλα εχω ενα σοβαρο προβλημα.

Η μπαταρια του δεν κραταει ουτε 5 ωρες,(κ το τηλεφωνο δεν το χρησιμοποιω σχεδον καθολου), κ οταν πηγαινω στις ρυθμισεις για να δω που καταναλωθηκε η μπαταρια μου λεει οτι 50%

καταναλωθηκε οταν το τηλεφωνο ειναι σε αδρανεια,κ το αλλο 50 % καταναλωθηκε απο το ραδιοφωνο ενω αυτο ειναι απενεργποιημενο..

μηπως μπορει καποιος να βοηθησει!

ευχαριστω πολυ :D

το έχω πάρει για την αδελφή μου (public 99€) και η μπαταρια κρατάει 3 γεματες μερες!! και έίναι η 2η φόρτηση. Χρηση αρκετό τηλέφωνο λιγο Wifi, αρκετό angry birds (17 πιστες). Μονη μαγκιά ότι το έκανα 2g only. Κατι του εχεις κανει.. Μαλλον εχεις ξεχάσει εφαρμογή, wifi, gps ανοικτό καποιο widget καιρού ή κατι τετοιο.. Ελεγξέ το.

 

Υ.Γ. οταν το έστησα το είχα με ανενεργή καρτα. Αρχικά με αρκετό wifi και εγγαταστάσεις (1-2 μερες) και μετά αρκετή αδράνεια κράτησε περί τις 4 μερες. Το wifi οταν το ξαναάνοιξα.. το τελείωσε. Γενικά ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ οτι δεν χρειαζεται (wifi, gps, bt, δεν βάζουμε auto update widgets που κανουν σύνδεση με net πχ καιρού, στην πρώτη οθόνη)..

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ SAMSUNG GALAXY Y PRO B5510 ΠΥ ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ.

1)ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ?

2)ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΩ ΕΝΑΝ ΦΑΚΕΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ SD?

3)ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ MP3 ΣΑΝ ΗΧΟ ΚΛΗΣΗΣ?

4)ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΛΑΙΣΙΑ ΚΛΠ?

5)ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΥ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

0. Ξέρεις καθόλου από smartphone και δει android? μαλλον όχι. Διάβασμα λοιπόν :)

1. οχι, αυτό που πήρα εγώ ηταν 2.3.6 (μια χαρά δλδ)

2. θα κατβασεις εναν file explorer της πρκοπής (από το market, το market είναι εφαρμογή στην πρώτη οθόνη σου, τρεξε την με συνδεση στο ιντερνετ)). (εχει εναν μεσα filexeplorer αλλά οχι πολύ καλό, δες τον ES file explorer)

3. δεν το εχω μπροστά μου το κινητό, αλλα ειναι αυκολο, από τις ρυθμίσεις πιστευω.

4. ???

5. Στο android market (εφαρμογή στην πρώτη οθόνη) ολα ότι θέλεις να κατεβάσεις.. Ξεκίνα γράφοντας στην αναζήτηση του market, τη φράση "angry birds" (καλό παιχνίδι).. μετά οτι άλλο θες.. (βρες στο νετμε διαβασμα πια ειναι καλά παιχνίδια)

Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

καταρχην σευχαριστω για τις απαντησεις.το κατεβασμα απο το market χρεωνεται?για τα μπ3 δεν μου βγαινουν στις επιλογες ηχων εχει μονο του κινητου.οσο για τις εικονες εχει μονο 4 για φοντο τιποτε αλλο.καποιο site που μπορω να κατεβασω free εικονες παιχνιδια κλπ?ευχαριστω και παλι.
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟ ΤΑ PUBLIC ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΙΔΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ

Καλη χρονια σε ολους.

Το αγορασα και εγω απο το public προς 99 ευρω. Δεν θα ελεγα οτι εχω ξετρελαθει αλλα πιστευω οτι αξιζει τα λεφτα του. Αν παλι το ειχα αγορασει απο τον Γερμανο προς 167 ευρω, σιγουρα θα το ειχα μετανοιωσει. Κυριως για την χαλια οθονη του. Εχω επισης την εντυπωση οτι αυτα που φερνει το public ειναι μια διαφορετικη εκδοση του συγκεκριμενου μοντελου. Οταν κανει εκκινηση το τηλεφωνο γραφει Samsung galaxy y pro YOUNG. Αν καποιος το αγορασε απο Γερμανο η αλλο καταστημα ας το τσεκαρει να μας πει.

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ SAMSUNG GALAXY Y PRO DUOS

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ SAMSUNG GALAXY Y PRO B5510 ΠΥ ΜΟΛΙΣ

ΑΓΟΡΑΣΑ 4)ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΛΑΙΣΙΑ ΚΛΠ?

 

ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

 

ΓΡΑΦΩ ΚΕΦΕΛΕΑ ΓΙΑ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΙΘΙΣΗ ΜΙΚΡΑ

 

παιδια το αγορασα κ εγω το samsung galaxy y pro απο ta public με 99 ευρο πριν 5 μερες, αλλα εχω ενα σοβαρο προβλημα.

Η μπαταρια του δεν κραταει ουτε 5 ωρες,(κ το τηλεφωνο δεν το χρησιμοποιω σχεδον καθολου), κ οταν πηγαινω στις ρυθμισεις για να δω που καταναλωθηκε η μπαταρια μου λεει οτι 50%

καταναλωθηκε οταν το τηλεφωνο ειναι σε αδρανεια,κ το αλλο 50 % καταναλωθηκε απο το ραδιοφωνο ενω αυτο ειναι απενεργποιημενο..

μηπως μπορει καποιος να βοηθησει!

ευχαριστω πολυ :D

 

ΤΟ WI-FI ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΙ ΤΟ 11% ΜΑΠΤΑΡΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ B/T KAI H OUONH ANAMONHΣ ΤΟ 23% ΕΛΕΝΞΕΤΟ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΦΟΡΤΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΙ ΧΑΛΑΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΤΟ EXTENDED CONTROLS ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΡΥΘΜΙΣΗ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΙΣΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ

 

καταρχην σευχαριστω για τις απαντησεις.το κατεβασμα απο το market χρεωνεται?για τα μπ3 δεν μου βγαινουν στις επιλογες ηχων εχει μονο του κινητου.οσο για τις εικονες εχει μονο 4 για φοντο τιποτε αλλο.καποιο site που μπορω να κατεβασω free εικονες παιχνιδια κλπ?ευχαριστω και παλι.

 

ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΛΕΕΙ ΧΡΗΣΗ ΩΣ ΗΧΟΣ ΚΛΗΣΗΣ

 

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΤ

 

ΕΙΚΟΝΕΣ ΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

 

τωρα εχω εγω ενα προβλημα αμα αλαξω Launcher θα προσαρμοστη για το κινητο

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

 

Θα σε παρακαλούσα επίσης να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

καταρχην σευχαριστω για τις απαντησεις.το κατεβασμα απο το market χρεωνεται?για τα μπ3 δεν μου βγαινουν στις επιλογες ηχων εχει μονο του κινητου.οσο για τις εικονες εχει μονο 4 για φοντο τιποτε αλλο.καποιο site που μπορω να κατεβασω free εικονες παιχνιδια κλπ?ευχαριστω και παλι.

 

κανε ενα google search θα βρείς πολλά σε εικόνες υποβαθρα κτλ... δεν χρησιμοποιώ καποιο συγκεκριμενο site.

Στο market εχει διάφορες εφαρμογές, αλλες δωρεάν αλλες επί χρήμασι. Εσύ διαλέξε τις δωρεάν αμα δεν θέλεις να πληρώσεις. Σου λέει κατα την εγκατάσταση και τι ζητάνε (το τιμημα του δωρεάν ειναι συνηθως διαφημίσεις, οχι ομως σε ολες). Στο market θα βρεις ΚΑΙ παιχνίδια ΚΑΙ εφαρμογές και οτι θέλεις. Πριν το εγκαταστίσειες ενα πρόγραμμα βλέπεις μερικά screenshots και τα αστεράκια που εχει (αξιολόγηση χρηστών).

ΓΡΑΦΩ ΚΕΦΕΛΕΑ ΓΙΑ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΙΘΙΣΗ ΜΙΚΡΑ

Θα πρέπει (να συνηθίσεις) όμως για έτσι που γράφεις ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ.. (το κατάλαβες όπως το έγραψα ;) ) Επισής επειδή σε κόβω "νεο" στο ιντερνετ και στα forum θα πρέπει να ξέρεις οτι σε ΟΛΑ (σχεδόν) τα forum απαγορεύονται τα greeklish και τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ (αλλο να γράψεις μερικές λέξεις κεφαλαία για έμφαση). Με αλλα λόγια ειναι κανόνες που πρέπει και εδώ να τειρούμε αλλιώς το forum θα γίνει δυσανάγνωστο.

 

Γράφε σε παρακαλούμε "πεζά"

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Επισής επειδή σε κόβω "νεο" στο ιντερνετ και στα forum θα πρέπει να ξέρεις οτι σε ΟΛΑ (σχεδόν) τα forum απαγορεύονται τα greeklish και τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ (αλλο να γράψεις μερικές λέξεις κεφαλαία για έμφαση).

 

στο internet δεν ειμαι νεος αλλα στα forum ειμαι

 

Υ.Γ. στην αρχη ηθελα να βαλω παρενθενση αλλα κατι πηγε στραβα και δεν βρισκω πως να διαγραψω τη σημειωση

Edited by diros
Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να πείτε ότι το κινητό στο Public κοστίζει μόνο 99€?ακόμα?

"We don't inherit the land from our ancestors, we borrow it from our children"

Haida's saying

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρήκα στο site...!!!ξέρεις κανένας τι γινεται?μήπως τελείωσε?

"We don't inherit the land from our ancestors, we borrow it from our children"

Haida's saying

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ!

Μάλλον δεν πρόλαβα...τελείωσε...

"We don't inherit the land from our ancestors, we borrow it from our children"

Haida's saying

Link to comment
Share on other sites

Έφυγαν τα κομμάτια, έφυγε και η προσφορά! :(

"We don't inherit the land from our ancestors, we borrow it from our children"

Haida's saying

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Y Pro (B5510)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...