Jump to content

Εύρεση αριθμού κινητού τηλεφώνου


Annoulinaki
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδω και λιγες μερες με παιρνει τηλεφωνο καποιος και μου εχει σπασει τα νευρα..υπαρχει καποιος τροπος να βρω το ονομα του????
Link to comment
Share on other sites

Μονο επίσημη καταγγελια και εισαγγελική παρέμβαση.

Αν υπάρχει πλάγιο μέσο δεν το ξέρω.

Οι ντετέκτιβ ασχολούνται με τέτοιες λαμογιες.

 

Sent from my Defy.

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Το νουμερο φαινεται ακουσα πως με τις δηλωσεις των αριθμων γινεται.....απλα θελω να μαθω σε ποιον αριθμο καλουμε....
Link to comment
Share on other sites

Κινητα νούμερα δίνονται εδω και καιρό απο τις πληροφορίες ΟΤΕ. Εφόσον αυτός που το έχει δεν έχει επιλέξει να ΜΗΝ συμπεριλαμβάνετε στους τηλεφωνικούς καταλόγους.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και λιγες μερες με παιρνει τηλεφωνο καποιος και μου εχει σπασει τα νευρα..υπαρχει καποιος τροπος να βρω το ονομα του????

 

Καλεσε τον και εσυ να του σπας τα νευρα!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εδω και λιγες μερες με παιρνει τηλεφωνο καποιος και μου εχει σπασει τα νευρα..υπαρχει καποιος τροπος να βρω το ονομα του????

 

Αν έχεις το νούμερο...σε πρώτη φάση ενεργοποίησε την αυτόματη απόρριψη αυτού....

Link to comment
Share on other sites

Κινητα νούμερα δίνονται εδω και καιρό απο τις πληροφορίες ΟΤΕ. Εφόσον αυτός που το έχει δεν έχει επιλέξει να ΜΗΝ συμπεριλαμβάνετε στους τηλεφωνικούς καταλόγους.

εφόσον όπως αναφέρεται, το παραπάνω λειτουργεί, δοκίμασε το..δεν θα σου πάρει πολύ χρόνο...;)

Link to comment
Share on other sites

Πως θα το κανω αυτο????

Βασικα θελω να μαθω και ποιος ειναι....

Κάλεσε τις πληροφορίες ΟΤΕ (11888 νομίζω)...και δώσε το τηλέφωνο αυτό που εμφανίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσε τις πληροφορίες ΟΤΕ (11888 νομίζω)...και δώσε το τηλέφωνο αυτό που εμφανίζεται.

 

Με μηνυμα δεν μπορω να το κανω??

Link to comment
Share on other sites

Με μηνυμα δεν μπορω να το κανω??

 

Γιατί τηλέφωνο δεν μπορείς να πάρεις;;;;Εγώ μέσω υπολογιστή μόνο για σταθερά κοιτάζω, δεν νομίζω να πιάσει για κινητό

 

Κάνε μια προσπάθεια πάντως: http://www.whitepages.gr/gr/

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τηλέφωνο δεν μπορείς να πάρεις;;;;Εγώ μέσω υπολογιστή μόνο για σταθερά κοιτάζω, δεν νομίζω να πιάσει για κινητό

 

Κάνε μια προσπάθεια πάντως: http://www.whitepages.gr/gr/

 

Την χρησιμοποιώ και εγώ, αμφιβάλω αν βγάζει κινητά...τουλάχιστον όταν δοκίμασα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το "φιλαράκι" σου να μην θέλει να τον ενοχλείς και να σε έχει απορρίψει μέσω δικτύου...Στις συσκευές συνήθως η αυτόματη απόρριψη σου δείχνει ότι είναι κατειλημμένος...Έκπληξη κάνουμε και με άλλο νούμερο αν θέλουμε....όχι μόνο με απόκρυψη....Αυτά τα κόλπα είναι που είναι σπαστικά και περίεργα....
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας θελω να ρωτησω εκανα κληση με αποκριψη σε φιλαρακι για να του κανω εκπληξη που ειχα καιρο να τον παρω τηλεφωνο και ελεγε ενα ηχογραφημενο μυνημα Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΟΥ ΚΑΛΕΙΤΕ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ειναι ολοσωστος ομως. Μηπως στις αποκρυψεις εχει κανει κατι?

Τι κολπα ειναι αυτα τωρα.

:help:

 

Μπορεί το "φιλαράκι" σου να μην θέλει να τον ενοχλείς και να σε έχει απορρίψει μέσω δικτύου...Στις συσκευές συνήθως η αυτόματη απόρριψη σου δείχνει ότι είναι κατειλημμένος...Έκπληξη κάνουμε και με άλλο νούμερο αν θέλουμε....όχι μόνο με απόκρυψη....Αυτά τα κόλπα είναι που είναι σπαστικά και περίεργα....

 

ή μπορεί πολύ απλά ο αριθμός να μην χρησιμοποιήτε, μπορεί να είναι ο σωστός αριθμός αλλά να τον κατάργησε και να πήρε άλλον.

i8vv46-6.png
Link to comment
Share on other sites

ή μπορεί πολύ απλά ο αριθμός να μην χρησιμοποιήτε, μπορεί να είναι ο σωστός αριθμός αλλά να τον κατάργησε και να πήρε άλλον.

 

Το ξέρω, αλλά.....αναφέρει ότι είναι ολόσωστος και σε συνδυασμό με την πρεμούρα του τι μπορεί να έχει κάνει ο άλλος και δεν τον βρίσκει με απόκρυψη πιο πολύ μου κάνει για "περίεργη" συμπεριφορά...

 

Αν ισχύει το νούμερο ή όχι το τεστάρεις και με κλήση και από άλλη συσκευή χωρίς απόκρυψη....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...