Jump to content

Τα πάντα για τα Καρτοσυμβόλαια


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας γίνει κάποιος λίγο κατατοπιστικός για το πρόγραμμα. Ευχαριστώ.

 

Το ελάχιστο ποσό που πληρώνεις πιο είναι;

 

Το πρόγραμμα αυτό σου δίνει 15 ευρώ μηνιαίας χρήσης και 1200' λεπτά προς Cosmote και σταθερά. Μόλις εξαντλήσεις το ποσό των 15 ευρώ μπαίνει σφραγή στον αριθμό και θα πρέπει να ανανεώσεις με καρτά ή να περιμένεις να σου ξαναβάλουν 15 ευρώ για να μπορείς να μιλάς και να γράφεις. :)

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

15€ μαζί με φόρους; Τα 15€ πόσα λεπτά ομιλίας σε κινητά αντιστοιχούν; Το πακέτο αυτό μπορεί να μπει σε οικογενειακό πρόγραμμα; Δίνει επιδότηση συσκευής;
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να παρεις συσκευη.

απο το 25 και πανω. το 15 δεν εχει δεσμευση.

δεν μπορεις να λογαριασεις ποσα λεπτα μιλας γιατι υπαρχει ελαχιστη ψρεωση 45΄΄ οποτε δεν ειναι στανταρ κατι.

Link to comment
Share on other sites

15€ μαζί με φόρους; Τα 15€ πόσα λεπτά ομιλίας σε κινητά αντιστοιχούν;

 

1. Όχι. Το τελικό ποσό θα είναι 17 και κάτι.

2. Τα 15 ευρώ αντιστοιχούν σε 55 λεπτά ομιλίας.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Καθε πρωτη του μηνα ανανεωνεται ο χρονος?????

 

Το ποσό θα ανανεώνεται την ημέρα που έγινε το συμβόλαιο. Δηλαδή αν έκανες το συμβόλαιο στις 10 Μάρτη, το ποσό θα ανανεώνεται στις 10 κάθε μήνα. Αυτό, όμως, δεν σημαίνει ότι και ο λογαριασμός θα εκδίδεται στις 10 κάθε μήνα.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να παρεις συσκευη.

απο το 25 και πανω. το 15 δεν εχει δεσμευση.

δεν μπορεις να λογαριασεις ποσα λεπτα μιλας γιατι υπαρχει ελαχιστη ψρεωση 45΄΄ οποτε δεν ειναι στανταρ κατι.

 

H ελάχιστη χρέωση ειναι 30 δευτερόλεπτα όπως στην cosmocarta

 

http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=Cost_Control&catID=0b0f42bb80264768&rootid=0b0f42bb80264767&pageLabel=pricelist&catName=%CE%92%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82%20%CE%A7%CF%81%CE%B5%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Είσαι σίγουρος;;

Κάποιος μου είπε ότι στην cosmote 'λογιστικά' θα πρέπει να περιμένεις ένα τρίμηνο έστω και στα αορίστου προτού το διακόψεις.

διακοπη μπορεις να κανεις οποτεδηποτε θελεις σε οποιοδηποτε προγραμμα εχεις κανει...ΑΝ ομως δεν εχεις συμπληρωσει 12μηνο και εχεις παρει επιδοτηση σου ζητατε να επιστρεψεις ενα μερος της επιδοτησης η ολοκληρη την επιδοτηση αναλογα σε ποιο μηνα εχεις κανει την αιτηση διακοπης...μεχρι το εξαμηνο ειναι ολη η επιδοτηση μετα κατεβαινει ποσοστιαια....αν δεν εχεις παρει επιδοτηση το κοβεις οποτε θελεις και δεν πληρωνεις μια....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στο καρτοσυμβόλαιο 15 μπορείς να ενεργοποιήσεις τα 500 λεπτά με 5 ευρώ?Aν ναι μπορούμε και παραπάνω απο μια φορά τον μήνα? Edited by lefkaditis
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τωρα πλεον μονο απο 15 ευρω το μηνα στο καρτοσυμβολαιο μπορειτε να απολαμβανετε

1500 λεπτα προς Cosmote

Εως 54 λεπτα ομιλιας σε εθνικους προορισμους

αλλα και επιδοτηση συσκευης αν διαλεξετε αντι για αοριστου χρονου 12μηνο συμβολαιο

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πλεον μονο απο 15 ευρω το μηνα στο καρτοσυμβολαιο μπορειτε να απολαμβανετε

1500 λεπτα προς Cosmote

Εως 54 λεπτα ομιλιας σε εθνικους προορισμους

αλλα και επιδοτηση συσκευης αν διαλεξετε αντι για αοριστου χρονου 12μηνο συμβολαιο

Στο site της Cosmote δεν γράφει τίποτα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μίλησα μερ μια φίλη μου που δουλεύει σε κατάστημα Cosmote και τα 1500' δεν είναι κάθε μήνα, αλλά από την ημερομηνία της ενεργοποίησης μέχρι 31/12.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μίλησα μερ μια φίλη μου που δουλεύει σε κατάστημα Cosmote και τα 1500' δεν είναι κάθε μήνα, αλλά από την ημερομηνία της ενεργοποίησης μέχρι 31/12.

 

Αν δεις τα προηγούμενα μηνύματα το έχω διευκρινίσει ότι το κατηργησαν το συγκεκριμένο πρόγραμμα με τα 500 λεπτα προς σταθερά και cosmote.

Είναι λάθος μεγάλο της εταιρίας αυτό

 

τοτε αυτό που παραθέτω ακριβως παραπάνω, γιατί να γίνει? :confused:

Link to comment
Share on other sites

τοτε αυτό που παραθέτω ακριβως παραπάνω, γιατί να γίνει? :confused:

Δεν ξέρω, σου λέω τι μου είπε η φίλη μου. Είμουν έτοιμος να πάω στο καρτοσυμβόλαιο, αλλά τελικά θα πάω στο Απεριόριστα 15.

Link to comment
Share on other sites

τοτε αυτό που παραθέτω ακριβως παραπάνω, γιατί να γίνει? :confused:

 

Είναι διαφορετικα τα 2 προγραμματα. Αλλο τα 500 λεπτα προς cosmote-σταθερα με 5 ευρω που υπηρχε και καταργηθηκε και άλλο τα 1500 προς cosmote που σου τα δινει χωρίς χρέωση

Link to comment
Share on other sites

Τα 1500 προς cosmote τα δινει κανονικα και καθε μηνα σε οποιοδηποτε καρτοσυμβολαιο.

Η μονη διαφορα με τα 1500 που εχουν τα απεριοριστα ειναι οτι στο καρτοσυμβολαιο για τα 1500 λεπτα εχουν ελαχιστη χρεωση 3' λεπτα ενω στα συμβολαια 45''

Link to comment
Share on other sites

Τα 1500 προς cosmote τα δινει κανονικα και καθε μηνα σε οποιοδηποτε καρτοσυμβολαιο.

 

Είσαι σίγουρος ότι δίνει 1500' ομιλίας κάθε μήνα; Έχω καρτοσυμβόλαιο 20 και στο μήνυμα που στέλνω στο 1314 μου λέει: «Επιπλέον έχετε 778' και 59'' που μπορείτε να καταναλώσετε προς Cosmote και Σταθερά για χρήση μέχρι 21-12» :confused:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι δίνει 1500' ομιλίας κάθε μήνα; Έχω καρτοσυμβόλαιο 20 και στο μήνυμα που στέλνω στο 1314 μου λέει: «Επιπλέον έχετε 778' και 59'' που μπορείτε να καταναλώσετε προς Cosmote και Σταθερά για χρήση μέχρι 21-12» :confused:

 

Το μήνυμα αυτό αφορά την προσφορά των 1200 λεπτών προς cosmote και σταθερά που είχες με την ενεργοποίηση του καρτοσυμβολαίου και τα οποία διαρκούν ένα χρόνο. Σου στέλνει πρώτα το μήνυμα για το πόσα λεπτά μένουν από τη νεα προσφορά των 1500 προς cosmote

Link to comment
Share on other sites

Στο καρτοσυμβολαιο 15 τελικα ισχύουν: 1500 λεπτα καθε μηνα σε κοσμοτε μεχρι 31/12/2010 & επιπλεον επιδοτηση 60 ευρώ μεχρι 3/4.

Ξέρει κανενας αν την επιδότηση μπορεί να μπεί σαν εκπτωση στο παγιο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...