Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πώς μπορώ να μεταφέρω επαφές από iPhone σε Android?

 

η μεσω bluetooth τις στελνεις ειτε μεσω λογαριασμου σε yahoo κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να μεταφέρω επαφές από iPhone σε Android?

 

η μεσω bluetooth τις στελνεις ειτε μεσω λογαριασμου σε yahoo κλπ.

 

Δες εδώ. Υπάρχουν άπειροι οδηγοί στο ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μολις παρελαβα το κινητο και εχω πανικοβληθει,καθως ειμαι ΑΝΙΔΕΟΣ από Androind και smartphone!!!!!!!!!!

Ορισμενες ερωτησεις αν μπορειτε please..

 

a) Σε ποια υποδοχη βαζω την καρτα μου (εχω wind)..Μολις διαπιστωσα οτι ειναι δικαρτο....

 

Αφου καταφερα να επιλεξω το ελληνικο μενου, βλεπω στην αρχικη οθονη τα εξης..

 

β) Βγαζει μηνυμα "Παρουσιαστηκε προβλημα στη φορτωση του γραφικού στοιχείου".. Ο σταυρος με τα εικονιδια λειτουργει κανονικα..

 

γ) Πως επιλεγω ενα σωστο ελληνικο πληκτρολογιο για μηνυματα?? Με δυσκολευει αυτο που βλεπω και δεν μπορω να βρω αν εχει Τ9..

 

δ) Στις επαφες εχει δεξια την αγγλικη αλφαβητο και δεν μου επιτρεπει να βρω την επαφη που ψαχνω (π.χ πατω Χ για να βγαλει Χρηστος).Πως αλλαζει αυτο πραγμα?? Επισης θελω να βαλω πολλους αριθμους σε ενα προσωπο και τα δειχνει ενα ενα.....

 

Και το πιο βασικο: Μου στειλανε αυτον τον πλακε φορτιστη, αλλα και ενα μικροτερο πραγματακι που κανει στην πριζα,αλλα δεν ξερω πως συνδεεται...Πρεπει να βαλω το πλακε μεσα σε αυτο το μικροτερο φις???????????????Πρεπει να φορτισω!!!

 

Θεε μου, δεν την παλευω, ας με ξεκουνησει καποιος χριστιανος!!

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μολις παρελαβα το κινητο και εχω πανικοβληθει,καθως ειμαι ΑΝΙΔΕΟΣ από Androind και smartphone!!!!!!!!!!

Ορισμενες ερωτησεις αν μπορειτε please..

 

a) Σε ποια υποδοχη βαζω την καρτα μου (εχω wind)..Μολις διαπιστωσα οτι ειναι δικαρτο....

 

Αφου καταφερα να επιλεξω το ελληνικο μενου, βλεπω στην αρχικη οθονη τα εξης..

 

β) Βγαζει μηνυμα "Παρουσιαστηκε προβλημα στη φορτωση του γραφικού στοιχείου".. Ο σταυρος με τα εικονιδια λειτουργει κανονικα..

 

γ) Πως επιλεγω ενα σωστο ελληνικο πληκτρολογιο για μηνυματα?? Με δυσκολευει αυτο που βλεπω και δεν μπορω να βρω αν εχει Τ9..

 

δ) Στις επαφες εχει δεξια την αγγλικη αλφαβητο και δεν μου επιτρεπει να βρω την επαφη που ψαχνω (π.χ πατω Χ για να βγαλει Χρηστος).Πως αλλαζει αυτο πραγμα?? Επισης θελω να βαλω πολλους αριθμους σε ενα προσωπο και τα δειχνει ενα ενα.....

 

Και το πιο βασικο: Μου στειλανε αυτον τον πλακε φορτιστη, αλλα και ενα μικροτερο πραγματακι που κανει στην πριζα,αλλα δεν ξερω πως συνδεεται...Πρεπει να βαλω το πλακε μεσα σε αυτο το μικροτερο φις???????????????Πρεπει να φορτισω!!!

 

Θεε μου, δεν την παλευω, ας με ξεκουνησει καποιος χριστιανος!!

 

εγω που απλα ρωταω εαν και πως μπορω να εχω μονιμα ενα ρολογακι στην κλειδωμενη οθονη οπως ειχα στο symbian χωρις να παταω κατι , εχω περισσοτερες ελπιδες απαντησης ?? :D

Link to comment
Share on other sites

εγω που απλα ρωταω εαν και πως μπορω να εχω μονιμα ενα ρολογακι στην κλειδωμενη οθονη οπως ειχα στο symbian χωρις να παταω κατι , εχω περισσοτερες ελπιδες απαντησης ?? :D

 

μπορεις να αλλαξεις στυλ οθονης κλειδωματος απο την προσαρμογη αν αυτο εννοεις:)

 

Καλησπέρα, μολις παρελαβα το κινητο και εχω πανικοβληθει,καθως ειμαι ΑΝΙΔΕΟΣ από Androind και smartphone!!!!!!!!!!

Ορισμενες ερωτησεις αν μπορειτε please..

β) Βγαζει μηνυμα "Παρουσιαστηκε προβλημα στη φορτωση του γραφικού στοιχείου".. Ο σταυρος με τα εικονιδια λειτουργει κανονικα..

 

γ) Πως επιλεγω ενα σωστο ελληνικο πληκτρολογιο για μηνυματα?? Με δυσκολευει αυτο που βλεπω και δεν μπορω να βρω αν εχει Τ9..

 

δ) Στις επαφες εχει δεξια την αγγλικη αλφαβητο και δεν μου επιτρεπει να βρω την επαφη που ψαχνω (π.χ πατω Χ για να βγαλει Χρηστος).Πως αλλαζει αυτο πραγμα?? Επισης θελω να βαλω πολλους αριθμους σε ενα προσωπο και τα δειχνει ενα ενα.....

 

Θεε μου, δεν την παλευω, ας με ξεκουνησει καποιος χριστιανος!!

 

β)κανε μια επανεκκινηση της συσκευης και δες αν θα σου ξαναβγαλει αυτο το σφαλμα

γ)για το Τ9 πηγαινε στις ρυθμισεις->γλωσσα και πληκτρολογιο και δες αν υπαρχει απο εκει να κανεις κατι

δ)πανω στο πληκτρολογιο εχει μια επιλογη για εναλλαγη γλωσσας.

αν δεν εχεις βαλει και δευτερη γλωσσα πηγαινε παλι στη γλωσσα και πληκτρολογιο και επελεξε μια δευτερευων γλωσσα για το πληκτρολογιο(δλδ ελληνικα:))

πατα πανω σε μια επαφη και καπου θα εχει επιλογη για επεξεργασια

απο εκει μπορεις να βαλεις και αλλους αριθμους

αμα δεν εχει επιλογη για επεξεργασια τοτε πατα το menu button και θα σου εμφανισει διαφορες επιλογες

δες αν εχει για επεξεργασια

Edited by rzr86

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να αλλαξεις στυλ οθονης κλειδωματος απο την προσαρμογη αν αυτο εννοεις:)

και εγω νεος ειμαι , αλλα αρχαιος σε αλλο λειτουργικο.

Αν δεν κανω λαθος, οθονη κλειδωματος λεμε αυτη που παρουσιαζεται σε ενα κλειδωμενο τηλεφωνο , οταν πατησουμε το κεντρικο πληκτρο.

Εγω εννοω την καταμαυρη οθονη που βλεπουμε ολη την υπολοιπη ωρα , ενω εχουμε κλειδωσει και δεν παταμε τιποτα.

Ε εκει θελω το ρολογακι...

Link to comment
Share on other sites

και εγω νεος ειμαι , αλλα αρχαιος σε αλλο λειτουργικο.

Αν δεν κανω λαθος, οθονη κλειδωματος λεμε αυτη που παρουσιαζεται σε ενα κλειδωμενο τηλεφωνο , οταν πατησουμε το κεντρικο πληκτρο.

Εγω εννοω την καταμαυρη οθονη που βλεπουμε ολη την υπολοιπη ωρα , ενω εχουμε κλειδωσει και δεν παταμε τιποτα.

Ε εκει θελω το ρολογακι...

 

ναι τωρα καταλαβα τι εννοεις γιατι ειχα και εγω symbian καποτε(nokia 5800 xpress music:cool:)

 

απο οσο ξερω δεν γινεται αυτο στο android

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα διαβαζω συχνα το φορουμ σας αλλα σημερα εκανα εγγραφη για να σας ρωτησω κατι, αν γνωριζει κανεις καποιο καλο πορτοφολι για διαχιριση των οικονομικων μου.

 

εδω και λιγο καιρο (και λογο οικονομικης κρησης) προσπαθω να βαλω σε μια ταξη τα οικονομικα μου!!!

βρηκα μια εφαρμογη λοιπον στο play, την HandWallet https://play.google.com/store/apps/details?id=mediavision.handwallet&hl=el

 

ηταν ευκολη στην χρηση και ειναι και στα ελληνικα, αλλα οταν πηγα να κανω εξαγωγη των αρχιων δεν μπορουσα, μετα ειδα οτι η εφαρμογη ειναι με συνδρομη ή κατι τετοιο, αρχισα να ψαχνω για καποια αλη αλλα υπαρχουν τοσες πολλες που δεν θελω να τις κατεβασω ολες για να τις δοκιμασω ωστε να βρω την καλυτερη!!! γιαυτο ειπα να ρωτησω εσας αφου σαφος γνωριζετε πολυ περισσοτερα, θα σας παραθεσω λοιπον τα κριτηρια μου ωστε να περιοριστουν οι επιλογες και να καταληξετε σε αυτη που χρειαζομαι, χεχεεχε

 

λοιπον: 1, πρωτον θα ηθελα να ειναι στα ελληνικα γιατι δεν τα παω καλα με τα αγγλικα,

2. θα ηθελα να μπορω να εξαγω τις πληροφοριες ωστε να τις αποθηκευσω στον υπολογιστη μου για αρχειο και να μπορω να συγγρινω, σε exel ας πουμε ή ακομα καλυτερα σε pdf,

3. να ειναι καπως ευκολοχριστη,

4. αν εχει και το αντιστοιχο προγραμα για υπολογιστη ακομα καλυτερα και να συγχρονιζοντε ακομα λκαλυτερο, πραγμα καπως δυσκολο ποιστευω.

θα μπορουσα να βαλω και αλλα κριτιρια αλλα και με αυτα νομιζω πως δεν υπαρχει αυτη η εφαρμογη που ζηταω, αλλα τα δυο πρωτα με ενδιαφερουν αλιος να καθομε να τα γραφω σε μπλοκακι με τον παραδοσιακο τροπο.

 

παντος αυτη που εχω τωρα (και εγραψα παραπανω) ειναι πολυ λειτουργικη και ευκολη στην χριση, εχει και παρα πολλες προεγκατεστημενες κατηγοριες, αλλα δεν μπορω νμα εξαγω αντιγραφα.

 

αν γνωριζει καποιος καποια αλλη περιμενω να το αναφεροι εδω,

 

ευχαριστω, Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

εγω που απλα ρωταω εαν και πως μπορω να εχω μονιμα ενα ρολογακι στην κλειδωμενη οθονη οπως ειχα στο symbian χωρις να παταω κατι , εχω περισσοτερες ελπιδες απαντησης ?? :D

 

Το είχα ψάξει κι εγώ για τους ίδιους λόγους, και το κοντινότερο που βρήκα είναι το παρακάτω, αλλά δεν έτυχε να το δοκιμάσω ακόμα.

Σε περίπτωση που ασχοληθείς, αναμένουμε εντυπώσεις :)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mpelant.deskclock

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μολις παρελαβα το κινητο και εχω πανικοβληθει,καθως ειμαι ΑΝΙΔΕΟΣ από Androind και smartphone!!!!!!!!!!

Ορισμενες ερωτησεις αν μπορειτε please..

 

a) Σε ποια υποδοχη βαζω την καρτα μου (εχω wind)..Μολις διαπιστωσα οτι ειναι δικαρτο....

 

Αφου καταφερα να επιλεξω το ελληνικο μενου, βλεπω στην αρχικη οθονη τα εξης..

 

β) Βγαζει μηνυμα "Παρουσιαστηκε προβλημα στη φορτωση του γραφικού στοιχείου".. Ο σταυρος με τα εικονιδια λειτουργει κανονικα..

 

γ) Πως επιλεγω ενα σωστο ελληνικο πληκτρολογιο για μηνυματα?? Με δυσκολευει αυτο που βλεπω και δεν μπορω να βρω αν εχει Τ9..

 

δ) Στις επαφες εχει δεξια την αγγλικη αλφαβητο και δεν μου επιτρεπει να βρω την επαφη που ψαχνω (π.χ πατω Χ για να βγαλει Χρηστος).Πως αλλαζει αυτο πραγμα?? Επισης θελω να βαλω πολλους αριθμους σε ενα προσωπο και τα δειχνει ενα ενα.....

 

Και το πιο βασικο: Μου στειλανε αυτον τον πλακε φορτιστη, αλλα και ενα μικροτερο πραγματακι που κανει στην πριζα,αλλα δεν ξερω πως συνδεεται...Πρεπει να βαλω το πλακε μεσα σε αυτο το μικροτερο φις???????????????Πρεπει να φορτισω!!!

 

Θεε μου, δεν την παλευω, ας με ξεκουνησει καποιος χριστιανος!!

Για το Τ9 που λες όταν βγει το πληκτρολόγιο στα μηνύματα ακριβώς πάνω από πάνω γραμμή του πληκτρολογίου εμφανίζονται οι προτεινόμενες λέξεις από το Τ9. Τουλάχιστον στο S4ετσι είναι

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

To T9 δουλευει κανονικα στο αγγλικο πληκτρολογιο, όμως οταν επιλεγω ελληνικο οχι...

 

Φίλε zrz, σε ευχαριστώ πολύ για τον χρονο σου!!!

 

β) Δυστυχως το προβλημα παραμένει, ωστόσο λειτουργικά δεν έχω καποιο θεμα, καθως η περιηγηση αναμεσα στις εφαρμογες και το μενου γινεται κανονικα..

 

γ) Το Τ9 δυστυχως εξακολουθεί να μην δουλευει οταν επιλεγω ελληνικο πληκτρολογιο, ενω στο αγγλικο δουλευει κανονικα..Δεν ξερω αν εχει να κανει με την προεγκατεστημενη εφαρμογη Go κατι (ενα πρασινο συμβολακι) που επελεξα σε καποια φαση...

 

δ) Ενω οι επαφες αναφερονται στα ελληνικα, δεξια υπαρχει στηλη με το αγγλικο αλφαβητο, το οποιο δεν μου επιτρεπει να ψαξω με αναζητηση του εκαστοτε γραμματος..

Επίσης, σε καθε επαφη υπαρχει επιλογη για επεξεργασια, ωστόσο δεν μου επιτρεπει να προχωρησω πιο κατω για προσθηκη αλλων αριθμων..Αναρωτιεμαι αν εχει να κανει με τς μνημες τηλεφωνου -καρτας sim....

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Φίλε zrz, σε ευχαριστώ πολύ για τον χρονο σου!!!

 

β) Δυστυχως το προβλημα παραμένει, ωστόσο λειτουργικά δεν έχω καποιο θεμα, καθως η περιηγηση αναμεσα στις εφαρμογες και το μενου γινεται κανονικα..

 

γ) Το Τ9 δυστυχως εξακολουθεί να μην δουλευει οταν επιλεγω ελληνικο πληκτρολογιο, ενω στο αγγλικο δουλευει κανονικα..Δεν ξερω αν εχει να κανει με την προεγκατεστημενη εφαρμογη Go κατι (ενα πρασινο συμβολακι) που επελεξα σε καποια φαση...

 

δ) Ενω οι επαφες αναφερονται στα ελληνικα, δεξια υπαρχει στηλη με το αγγλικο αλφαβητο, το οποιο δεν μου επιτρεπει να ψαξω με αναζητηση του εκαστοτε γραμματος..

Επίσης, σε καθε επαφη υπαρχει επιλογη για επεξεργασια, ωστόσο δεν μου επιτρεπει να προχωρησω πιο κατω για προσθηκη αλλων αριθμων..Αναρωτιεμαι αν εχει να κανει με τς μνημες τηλεφωνου -καρτας sim....

 

ισως αν τις αποθηκευεις στην μνημη τηλεφωνου η στο gmail σου να εχεις αυτη τη δυνατοτητα

γιατι εγω στο gmail τις εχω

δεν επιχειρησα ποτε να αποθηκευσω καποια στη sim

 

οσο για το Τ9 δεν ξερω τι αλλο να προτεινω:(

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ηδη με εχεις βοηθησει αρκετα!! Μου εδωσες καποιες ιδεες προς δοκιμη, καθε συμβουλη ειναι ενα μικρο λιθαρακι προς την γνωση!!
Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θελω να εγκαταστησω εφαρμογη απο την Γερμανια και δεν με αφηνει.

Υπαρχει τροπος να την εγκαταστησω. Δυστυχως στα Iphone ηταν πιο απλα τα πραγματα!

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

γινεται να διαγραψεις το γκουγκλ πλει στορ η να το κλειδωσεις με κωδικο?δεν θελω απλα να το απενεργοποιησω.Εκανα ρουτ αλλα οταν το διεγραψα με το ρουτ απ ντελετ το αντροιντ το αντικατεστησε
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος φίλος που έχει δυνατότητα αποστολής και λήψης MMS Cosmote με το Galaxy S3 , γιατί έχω λόγους που

θέλω να το χρησιμοποιώ αλλά μέχρι στιγμής δεν τα έχω καταφέρει . Η Cosmote που ζήτησα βοήθειά τους έφτασαν αν μου

πουν ότι φταίει η συσκευή :(

Link to comment
Share on other sites

Τρεχαγυρευοπουλος το θεμα 'mms και android'.

Οι παροχοι τα ριχνουν στις συσκευες. Οι κατασκευαστες συσκευων, τα ριχνουν στο android.

Και ολοι μαζι τα ριχνουμε σε συσκευες, android, παροχους.

Τελικα, mms απο το android, δεν εχω καταφερει απο πουθενα και με τιποτα να στειλω.

 

Σε αυτο το θεμα, νοσταλγω τα παλια μου νοκια, που μπορει να θεωρουνται 'αρχαιολογια' ως συσκευες και λειτουργικο, ομως οτι εκαναν το εκαναν καλα, και ναι, εστελναν mms απροβληματιστα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να εγκαταλείψω την προσπάθεια ? Πως γίνεται όμως και φίλος με ένα σαραβαλάκι HTC με android 2.*.* δεν έχει κανένα

πρόβλημα . Μήπως στην τελική πραγματικά φταίει η έκδοση android ή/και η συσκευή ?

Link to comment
Share on other sites

γινεται να διαγραψεις το γκουγκλ πλει στορ η να το κλειδωσεις με κωδικο?δεν θελω απλα να το απενεργοποιησω.Εκανα ρουτ αλλα οταν το διεγραψα με το ρουτ απ ντελετ το αντροιντ το αντικατεστησε

 

Κάντο freeze...

αλλά γιατί; χρήσιμο είναι! :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Εχω βάλει την καρτα sim στην υποδοχή sim1 και προσπαθώ να μπω στο ιντερνετ (π.χ facebook, play store, google κλπ), μεσω wifi, αλλά δεν μου επιτρέπει την εισοδο, αναφεροντας κατι για ρυθμισεις συνδεσης δεδομενων ή οτι προσωρινα δεν επιτρέπεται...Υπαρχει λύση στο προβλημα ενος ανιδεου?????? .

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε αν υπάρχει κάποια εφαρμογή για Android που να εμφανίζει τον αριθμό των πλήρες κύκλων φόρτισης της μπαταρίας; (Cycle Count)

Κάτι που κάνει π.χ. το "BatteryDetective" από Cydia (που είναι για iOS).

 

Από όσο έψαξα δεν βρήκα κάτι.

Και άλλοι που ψάχνουν, επίσης...

https://forum.lowyat.net/topic/2534264/all

http://forums.androidcentral.com/general-news-discussion/265462-possible-see-battery-cycle-count-just-like-laptop-batteries.html

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Γιατι να πρεπει εγω ως τελικος χρηστης να λυσω αυτο τον γορδιο δεσμο;

 

Σωστά . Αλλά ....

Εχουν γραφτεί τόσα και τόσα , εγώ έχω πρόβλημα με τα MMS , εγώ δεν έχω , και κανείς δεν έχει αναφέρει κατηγορηματικά ότι .

 

Αν ΔΕΝ έχεις 3G .........................ΔEN έχεις MMS .

Link to comment
Share on other sites

Παντως, οταν δεν εχεις εσωτερικη μνημη, παει τελειωσες, δεν εχεις εσωτερικη μνημη...

Παλιο και ξεπερασμενο θεωρειται το zte skate που εχω, αλλα σε γενικες γραμμες, θα ελεγα δεν εχω αλλο προβλημα, εκτος απο την ελλειψη εσωτερικης μνημης, που με περιοριζει στο ποσες εφαρμογες μπορω να βαλω.

Ειμαι και ανθρωπος που θελει πολλες εφαρμογες...

Τι κι αν εχω παρει 32αρα sd, τι κι αν καθαριζω cache, τι κι αν εχω κανει μεταφορες 'μερους' των εφαρμογων με link2sd, τελικα, παλι 'φισκαρισμενη' ειναι η μνημη, και νιωθω ασφυκτικα περιορισμενος, να μην μπορω, οχι απλα να βαλω καποιες νεες εφαρμογες που θελω, αλλα να μην μπορω καν να αναβαθμισω τις υπαρχουσες, λογω ελλειψης μνημης!!!! Χτυπα μηνυμα στο play οτι για insufficient memory/storage!

Πικρα λεμε...:(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...