Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

_KOSTASKELLAS_ θα μπορουσες να μου πεις (αν επιτρεπεται) τι λογαριασμους εκανες σε καθε νουμερο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω...λες να πηραν μπρος με τις επιδοτησεις και να δωσουν επιτελους και σε εμενα?αμην παναΐα μου!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

_KOSTASKELLAS_ me mia apli klisi sto 1277 pou einai kai dwrean kaneis parapona gia tin allagi gia to katastima klp kai kata 90% tha sou ginei pistosi.

Oso gia ta katastimata anoigoun me toso megalo rithmo pou den prolavoun na mathoun oloi ta panta oxi oti theloun na ta mathoun alla auto einai allo anekdoto.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

καλα απο εξηπηρετηση ειναι απαραδεκτοι οι ανθρωποι...μπορω να τους κανω μυνηση?!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα δωσεις λεφτα σε δικηγορους; για ποιο λογο;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδια sorry που ρωταω, γιατι μπορει να το εχεται ξαναπει, αλλα επειδη μολις επεστρεψα μετα απο 2 χρονια εξωτερικο, υπαρχει κατι για Π.Α ;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια sorry που ρωταω, γιατι μπορει να το εχεται ξαναπει, αλλα επειδη μολις επεστρεψα μετα απο 2 χρονια εξωτερικο, υπαρχει κατι για Π.Α ;

Ναι μονο στην COSMOTE

Link to comment
Share on other sites

Ααα, ΟΚ φιλε μου ευχαριστω πολυ παντως, θα το ψαξω ...

Ετσι πληροφοριακα και επιγραμματικα αν μπορεις και sorry και παλι για το offtopic,

αλλα μηπως εχει παρει το αφτι σου αν αξιζει; Αιτηση κτλ που μπορω να βρω η να κανω;

Link to comment
Share on other sites

Ααα, ΟΚ φιλε μου ευχαριστω πολυ παντως, θα το ψαξω ...

Ετσι πληροφοριακα και επιγραμματικα αν μπορεις και sorry και παλι για το offtopic,

αλλα μηπως εχει παρει το αφτι σου αν αξιζει; Αιτηση κτλ που μπορω να βρω η να κανω;

 

Θα ενημερωθεις απο τη Μιοναδα σου, απο τον επιτελή Τ-Η. Μονο μεσω Μοναδας μπορεις να κανεις αίτηση. Καλως επαναπατριστηκες

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

sta 2 apo ta 3 moumera oi logariasmoi kimenonte apo 15 me 50 eyro analoga.to allo noumero einai sta8era sta 3 eyro to mina:)

 

γιατι εγω ειμαι τοσο γκαντεμης?πραγματικα σε ζηλευω για τα 300 ευρω που πηρες...αλλα ζηλια...επιτελους με πηραν απο την wind οτι εχω επιδωτηση...μετα απο 1 χρονο και 8 μηνες στο προγραμμα και λογαριασμους 150-200 το μηνα μου ειπαν πως εχω μια επιδωτηση 70 ευρω για καθε νουμερο (280 και για τα τεσσερα δηλαδη)...παραξενευτηκα καπως και μου λεει η πολητρια "βασικα ειναι 70 χωρις το ΦΠΑ και ανεβαινει για οσο πιο ακριβη συσκευη αγοραζεις"...μετα βεβαια που την ρωτησα ετσι για να τσεκαρω αυτο που μου ειπε ποσο θα επερνα το αρμανι μου ειπε την τιμη του που εχει στο φυλλαδιο μιον 70...(!)δεν βγαζω ακρη μα το θεο...!ουτε αλκετελ (ουτε μπακατελ) δεν μπορω να αγορασω...!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥΣ??ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΝΑΠΗΡΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ.ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥΣ??ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΝΑΠΗΡΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ.ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?

 

opos oi en energia etsi kai esi:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με φορητοτητα μπορω να ενταχθω στο προγραμμα ή πρεπει αναγκαστικα να κανω καινουρια νουμερα?

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Από πότε δίνουν 60sms το μήνα δώρο σε αυτό το πακέτο;:confused:

 

εγω απο το φεβρουαριο που μπηκα στον δευτερο χρονο μου εχω τα 60 sms.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...