Jump to content

Τα πάντα για τα Καρτοσυμβόλαια


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδω και λιγες μερες υπαρχει διαθεσιμο το νεο καρτοσυμβολαιο 15 με 15ευρω/μηνα χωρις δευσμεση χρονου και επιδοτηση..με δωρο τα 1200 λεπτα σε cosmote και σταθερα,και διαθεσιμη την υπηρεσια 500 λεπτα σε σταθερα-cosmote με 5 ευρω που ισχυει και στα καρτοσυμβολαι 20-25-35...(στο καρτοσυμβολαιο 35 δινεται bonus 5 ευρω καθε μηνα)

 

http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=L90_contract_plan_fullstory&path=%2FSCSDevRepository%2Fcontent%2Fel%2Fsections%2Fforyou%2Fcontractplan%2Fks15_contractplan.xml&serviceCategory=kartocontract&breadcrumbTitle=%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%A3%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%AF%CE%BF+COSMOTE+15&tabClicked=information

Link to comment
Share on other sites

δεν το επιασα!!

δωρo 1200' ? ή με τα 15  εχεις τα 1200' και δεν μπορεις να κανεις αλλες κλησεις?

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

δεν το επιασα!!

δωρo 1200' ? ή με τα 15  εχεις τα 1200' και δεν μπορεις να κανεις αλλες κλεισεις?

 

 

Με μηνιαίο πάγιο 15 € και διαθέσιμο ποσό προς κατανάλωση για κλήσεις και χρήση υπηρεσιών αξίας 15 €

Link to comment
Share on other sites

τι λεει ο πιο πανω δωρο 1200' σε cosmote και σταθερα?

 

λοιπον κανοντας ενα απο τα καρτοσυμβολαια παιρνεις δωρο 1200 λεπτα σε σταθερα και cosmote.ταχρησιμοποιεις μεσα στον χρονο...επισης αν θελεις μπορεις να ενεργοποιησεις με sms (500λ στο 1314)με χρεωση 5ευρω απο τα 15-20-25 η 35

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 1200 λεπτά προς Cosmote και σταθερά δεν ήταν μέχρι τα μέσα Γενάρη ? Μπορεί κάποιος που είναι σε άλλο πρόγραμμα Καρτοσυμβολαίου, να πάει στο Καρτοσυμβόλαιο 15 ?

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

H προσφορά είναι εως 1/3.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 1200 λεπτά προς Cosmote και σταθερά δεν ήταν μέχρι τα μέσα Γενάρη ? Μπορεί κάποιος που είναι σε άλλο πρόγραμμα Καρτοσυμβολαίου, να πάει στο Καρτοσυμβόλαιο 15 ?

Μονο αν εχει περασει 12 μηνο απο την ενεργοποιηση ή την τελευταια ανανεωση της γραμμης γιατι το 15αρι δεν εχει δεσμευση

 

Δεν ειναι και ασχημο προγραμμα παντως γιατι αν σκεφτει κανεις με 15 ευρω παγιο μπορεις να εχεις 500 λεπτα να μιλησεις σε cosmote ή σταθερα (προσφορα με 5ευρω ) και με τα 10 ευρω που περισσευουν να μιλησεις κοντα στο 30ωρο , και χωρις δεσμευση 12μηνη εχεις χρεωσεις συμβολαιου.

Για καποιον που δεν τρελαινεται να μιλα με τις ωρες στο what s up και περνει τηλεφωνο και σε κανενα σταθερο ή και λιγο καπου αλλου ειναι μια χαρα προγραμμα

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Εχω κοσμοκάρτα και σκέφτομαι να μεταφερθώ στο πρόγραμμα αυτό.

Εχω όμως μερικές ερωτήσεις και αναρωτιέμαι αν γνωρίζει κανείς τι ισχύει.

 

1) Το υπόλοιπο που έχω ήδη στην κοσμοκαρτα μπορεί να μεταφερθεί στο καρτοσυμβόλαιο; Γίνεται αυτόματα;

 

2) Μπορώ να μεταφέρω στο καρτοσυμβόλαιο χρήματα από καρτοκινητά κοσμοτε;

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κανοντας ενα απο τα καρτοσυμβολαια παιρνεις δωρο 1200 λεπτα σε σταθερα και cosmote.ταχρησιμοποιεις μεσα στον χρονο...επισης αν θελεις μπορεις να ενεργοποιησεις με sms (500λ στο 1314)με χρεωση 5ευρω απο τα 15-20-25 η 35

 

τα 1200 λεπτά δώρο ανανεώνονται κάθε μήνα ή σου τα δίνει μία φορά μόνο;

Link to comment
Share on other sites

Εχω κοσμοκάρτα και σκέφτομαι να μεταφερθώ στο πρόγραμμα αυτό.

Εχω όμως μερικές ερωτήσεις και αναρωτιέμαι αν γνωρίζει κανείς τι ισχύει.

 

1) Το υπόλοιπο που έχω ήδη στην κοσμοκαρτα μπορεί να μεταφερθεί στο καρτοσυμβόλαιο; Γίνεται αυτόματα;

 

2) Μπορώ να μεταφέρω στο καρτοσυμβόλαιο χρήματα από καρτοκινητά κοσμοτε;

Γινοντε και τα δυο...

Link to comment
Share on other sites

Γινοντε και τα δυο...

 

Οκ ευχαριστω. Στο καρτοσυμβόλαιο 15 που είναι αορίστου χρόνου πόσο διάστημα μετα την έναρξη του μπορείς να το διακόψεις;

Link to comment
Share on other sites

οποτε θελεις...ειναι αοριστου

 

Είσαι σίγουρος;;

Κάποιος μου είπε ότι στην cosmote 'λογιστικά' θα πρέπει να περιμένεις ένα τρίμηνο έστω και στα αορίστου προτού το διακόψεις.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος;;

Κάποιος μου είπε ότι στην cosmote 'λογιστικά' θα πρέπει να περιμένεις ένα τρίμηνο έστω και στα αορίστου προτού το διακόψεις.

τριμηνο?αοριστου ειναι αοριστου...θα το πιστοποιησω αυριο...

Link to comment
Share on other sites

σου ερχεται λογαριασμος στο σπιτι???

 

Ναι, έρχονται κανονικά λογαριασμοί στο σπίτι, αλλά περιέχουν μόνο την πρώτη σελίδα του λογαριασμού. Δεν περιέχουν αναλυτική κατάσταση των κλήσεων.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Έχει μόνο wap.

 

Δεν συμφερει τοτε. Με 15 € μεσο μηνιαιο κοστος σε κοσμοκαρτα μιλας 60 λεπτα προς όλους και εχεις και 100 SMS προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

[...]

επισης αν θελεις μπορεις να ενεργοποιησεις με sms (500λ στο 1314)με χρεωση 5ευρω απο τα 15-20-25 η 35

 

Αυτό σίγουρα ισχύει ακόμη? Γιατί εγώ στο site τους δεν βρηκα τίποτα σχετικά. Το μόνο που βρήκα είναι το παρακάτω μεσω google

http://www.technews.gr/modules/news/article.php?storyid=2973

 

edit : False alarm. Ισχύει και για νέους χρήστες τελικά...

Edited by Gilles27
ενημέρωση απο Γερμανό
Link to comment
Share on other sites

Παίδες και εγώ έχω απελπιστεί με την αδράνεια που έχει η cosmote στην cosmocarta και ψάχνω εναλλακτικές.

Το πρόγραμμα αυτό φαίνεται αρκετά καλό με την προσφορά που έχει για 500 λεπτά προς cosmote.

Eπειδή όμως δεν έχω όμως μεγάλη ιδέα απο καρτοσυμβόλαια αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει.

1)πόσο χρεώνεται η μετάβαση απο cosmocarta σε καρτοσυμβολαιο?

2)χρειάζεται φορολογική δήλωση?

3)αν χρησιμοποιώ κάθε μήνα το πακέτο των 5 ευρώ για 500 λεπτά και δεν καταναλώνω τίποτα άλλο.Τα υπόλοιπα 10 ευρώ που περισσεύουν μπορούν να μπουν στον λογαριασμό μου για τους επόμενους μήνες?

4)είπατε ότι μπορώ να μεταφέρω το υπόλοιπο μου από cosmocarta σε καρτοσυμβόλαιο.Γίνετε και το αντίστροφο?

5)Τέλος 15 ευρώ έχει πάγιο το πρόγραμμα.....έχει τίποτα άλλες χρεώσεις?π.χ Τελη κινητής?

 

πολλές ερωτήσεις αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει έστω και σε μερικές απο αυτές θα είμαι ευγνώμον :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες και εγώ έχω απελπιστεί με την αδράνεια που έχει η cosmote στην cosmocarta και ψάχνω εναλλακτικές.

Το πρόγραμμα αυτό φαίνεται αρκετά καλό με την προσφορά που έχει για 500 λεπτά προς cosmote.

Eπειδή όμως δεν έχω όμως μεγάλη ιδέα απο καρτοσυμβόλαια αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει.

1)πόσο χρεώνεται η μετάβαση απο cosmocarta σε καρτοσυμβολαιο?

2)χρειάζεται φορολογική δήλωση?

3)αν χρησιμοποιώ κάθε μήνα το πακέτο των 5 ευρώ για 500 λεπτά και δεν καταναλώνω τίποτα άλλο.Τα υπόλοιπα 10 ευρώ που περισσεύουν μπορούν να μπουν στον λογαριασμό μου για τους επόμενους μήνες?

4)είπατε ότι μπορώ να μεταφέρω το υπόλοιπο μου από cosmocarta σε καρτοσυμβόλαιο.Γίνετε και το αντίστροφο?

5)Τέλος 15 ευρώ έχει πάγιο το πρόγραμμα.....έχει τίποτα άλλες χρεώσεις?π.χ Τελη κινητής?

 

πολλές ερωτήσεις αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει έστω και σε μερικές απο αυτές θα είμαι ευγνώμον :)

 

1) η μεταβαση ειναι δωρεαν και σου μεταφερεται και το υπολυπο που ειχες

2)μονο ταυτοτητα

 

τωρα για τα υπολυπα δε ξερω ακριβως

εγω παντος το αλλαξα

 

ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ

 

ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΙΛΙΑΣ?ΚΑΘΕ 1η Ας ΠΟΥΜΕ???

Link to comment
Share on other sites

Nitrous μόνο ταυτότητα?

Γιατί πήρα τηλέφωνο σήμερα την εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν οτι θέλει φορολογική δήλωση....που δεν έχω καθώς είμαι φοιτητής.

Πάντως μου είπαν οτι αν π.χ είσαι στο cosmote 15 και δεν καταναλώσεις το ποσό αυτό απλά προστίθεται στο λογαριασμό σου.

Αν π.χ κάθε μήνα σου περισσεύουν 10 ευρώ στο τέλος του χρόνου θα έχεις καταλήξει με 100 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...