Jump to content

Γυαλιά ηλίου


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραια :)

 

Αυριο θα παω να παρω ενα ζευγαρι , βεβαια δε εχω καταληξει ακομα σε πιο συγκεκριμενα τυπο φακου - χρωματισμο κλπ αλλα θα δοκιστουν αναλυτικα στο μαγαζι , ολα τους :devil:

 

Να 'στε καλα παιδια :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οπως ειπα και παραπανω η αυθεντικοτητα των Ray ban ειναι το χαραγμενο στην αριστερη πλευρα RB.τα χαρτια δεν αποδεικνυουν τιποτα.χαρτια μπορει να σου δωσει και ο πλανοδιος.

RB χαραγμενο..και οχι απλο βαψιμο οπως γινετε στην δεξια πλευρα του σκελετου που γραφει ray ban

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

... τελικα στη τιμη των 110 ευρω (μετα εκπτωσεως) .

 

Πανεμορφα και βολικα .

 

Εχει χαραγμενο αριστερα το "RB" και μαζι με τα γυαλια μου εδωσαν 2 μικρα βιβλιαρακια και ενα μαντηλακι .

 

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλορίζικα φίλε.

 

Εχει χαραγμενο αριστερα το "RB" και μαζι με τα γυαλια μου εδωσαν 2 μικρα βιβλιαρακια και ενα μαντηλακι.

Μια χαρά, έτσι πρέπει να είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

... τελικα στη τιμη των 110 ευρω (μετα εκπτωσεως) .

 

Πανεμορφα και βολικα .

 

Εχει χαραγμενο αριστερα το "RB" και μαζι με τα γυαλια μου εδωσαν 2 μικρα βιβλιαρακια και ενα μαντηλακι .

 

:cool:

Καλοριζικα:)

Τι χρωμα φακο επιλεξες τελικα;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια :)

 

Με ασημι σκελετο , νομιζω ιδιο με αυτο :

 

http://www.eye-shop.gr/eye-shop/gr/products_sun_det.asp?intProdID=44141

 

Δοκιμασα και καποια με σκουροχρωμους φακους αλλα δε μ'αρεσαν πανω μου ..

Link to comment
Share on other sites

Ssssssh. Έκανα πως δεν το είδα. :p

Αν και πολεεεεεεςςς μερες ποηγουμενος, τωρα το ειδα το ποστ σου τυχαια :lol:.

Χαχαχαχ δεν εχεις υποθεση.:p

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα αυτά σήμερα:

Tom Ford Ryan

http://www.decormyeyes.com/Shades/ProductImages/29/4565F.jpg

Τα λάτρεψα, άψογα!

comments?

Για δώρο υποθέτω που θα 'λεγε κι ο Βαυαρός;

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για δώρο υποθέτω που θα 'λεγε κι ο Βαυαρός;

Τα βρίσκεις πολύ "gayστικα" για τον απέραντο ανδρισμό σου xourxoulitse? :rolleyes:

Ευχαριστώ τους υπόλοιπους για τα καλά τους σχόλια :p

Link to comment
Share on other sites

JustMe sorry μανα μου, αλλα εμενα εν μου αρεσαν ιδιαιτερα. Δε λεω, ειναι λιγο πιο unisex τα γυαλια στις μερες μας αλλα αυτα μου φαινονται πολυ "γυαλλιστα?"

 

Ισως να επρεπε να παρεις με σβαροφσκι :P

Link to comment
Share on other sites

JustMe sorry μανα μου, αλλα εμενα εν μου αρεσαν ιδιαιτερα. Δε λεω, ειναι λιγο πιο unisex τα γυαλια στις μερες μας αλλα αυτα μου φαινονται πολυ "γυαλλιστα?"

 

Ισως να επρεπε να παρεις με σβαροφσκι :P

 

+1 Εν πολλά shiny ρε Αντρέα δλδ εγώ θέλω να πάρω τα σκούρα μπλε

rayban wayfarer και πάλι το σκέφτομαι... Δεν τα έχω δοκιμάσει βέβαια...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω συμφωνείτε όλοι με την άποψη του "γυαλιστού" :p Τέλοσπαντων, αν αυτά είναι γυαλιστά δηλαδή που έχουν ένα κομμάτι ματ ασημένιας λωρίδας (γιατί δεν είναι ακριβώς σαν αυτά στη φώτο, εμένα είναι ματ) τι να πούμε κ για τα χρυσά rayban που φορούσε όλη η Ελλάδα εδώ κ 3 seasons. :p

Τέσπα, σε μένα άρεσαν κ αυτό έχει σημασία έτσι κ αλλιώς, κάθε σχόλιο είναι ευπρόσδεκτο πάντως.

@toxic: Φίλε μου περίμενα που πολλούς να ακούσω αυτή την άποψη εκτός που σένα :lol: Σε είχα για άτομο με διαφορετικές απόψεις-στυλ στο ντύσιμο, ειδικά από κάτι παπούτσια που βλέπω (στο άλλο θέμα) πως παίρνεις. Μάλλον νόμιζα λάθος. Τέσπα, no hard feelings. :)

@manos_the_greek: Tα rayban wayfarer τι σχέση έχουν? Ακόμη κ αυτά σε σκούρο μπλε φαίνονται shiny? Μα πάτε καλά ρε παιδιά? Τι γυαλιά πρέπει να παίρνουμε δηλαδή, μαύρα ματ με μαύρο φακό?

Μένω έκπληκτος με αυτά που ακούω αλλά τέσπα!

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω συμφωνείτε όλοι με την άποψη του "γυαλιστού" :p Τέλοσπαντων, αν αυτά είναι γυαλιστά δηλαδή που έχουν ένα κομμάτι ματ ασημένιας λωρίδας (γιατί δεν είναι ακριβώς σαν αυτά στη φώτο, εμένα είναι ματ) τι να πούμε κ για τα χρυσά rayban που φορούσε όλη η Ελλάδα εδώ κ 3 seasons. :p

Τέσπα, σε μένα άρεσαν κ αυτό έχει σημασία έτσι κ αλλιώς, κάθε σχόλιο είναι ευπρόσδεκτο πάντως.

@toxic: Φίλε μου περίμενα που πολλούς να ακούσω αυτή την άποψη εκτός που σένα :lol: Σε είχα για άτομο με διαφορετικές απόψεις-στυλ στο ντύσιμο, ειδικά από κάτι παπούτσια που βλέπω (στο άλλο θέμα) πως παίρνεις. Μάλλον νόμιζα λάθος. Τέσπα, no hard feelings. :)

@manos_the_greek: Tα rayban wayfarer τι σχέση έχουν? Ακόμη κ αυτά σε σκούρο μπλε φαίνονται shiny? Μα πάτε καλά ρε παιδιά? Τι γυαλιά πρέπει να παίρνουμε δηλαδή, μαύρα ματ με μαύρο φακό?

Μένω έκπληκτος με αυτά που ακούω αλλά τέσπα!

 

Τα wayfarer τα ανέφερα επειδή μου αρέσουν όχι πως έχουν σχέση με αυτά...

Τι να κάνουμε είμαι λίοοο του πιο συντηρητικού...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

+1 Εν πολλά shiny ρε Αντρέα δλδ εγώ θέλω να πάρω τα σκούρα μπλε

rayban wayfarer και πάλι το σκέφτομαι... Δεν τα έχω δοκιμάσει βέβαια...

Απλά ρε αυτό το και πάλι δείχνει ότι ακόμη κ τα wayfarer είναι γυαλιστερά (σε συνδέει με την προηγούμενη πρόταση :p ) και γι'αυτό ρώτησα για ποιο λόγο κάποιος να βρει αυτά τα γυαλιά γυαλιστερά (wayfarer)

Link to comment
Share on other sites

Απλά ρε αυτό το και πάλι δείχνει ότι ακόμη κ τα wayfarer είναι γυαλιστερά (σε συνδέει με την προηγούμενη πρόταση :p ) και γι'αυτό ρώτησα για ποιο λόγο κάποιος να βρει αυτά τα γυαλιά γυαλιστερά (wayfarer)

 

Ναι όμως τα wayfarer είναι κλασσικά και δεν έχουν χρυσές λεπτομέριες πάνω και στα μπράτσα. Δεν λέω ότι είναι πουστίσιμα :p απλά είναι λίγο πιο εξαντρίκ :p.

 

Τα μπλε wayfarer δεν τα έχω δει από κοντά πάντως τα μαύρα δεν είναι γυαλιστερά...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα αυτά μετά από πολύ ψάξιμο...

 

http://img205.imageshack.us/img205/9936/robertocavalli46684dx9.th.jpg

 

και να φανταστείτε ήταν τα πρώτα που δοκίμασα γιατί μου είχαν κάνει τρομερή εντύπωση

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γενικα δεν προτιμω τα ακριβα γυαλια. Περσι πηρα κατι Prada και δεν τα φορεσα πολυ. Αντιθετα τα RayBan και τα Toi Moi, τα ευχαριστηθηκα.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

εχω φαει τον τοπο να βρω καταστημα που να πουλαει γυαλια trussardi.εχετε καμμια ιδεα που?
Link to comment
Share on other sites

Έχω βολευτεί πάρα πολύ τα Exess μου. Τα φοράω περισσότερο από τα γυαλιά μυωπίας μου :p:lol:
Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...