Jump to content

Έκλεισαν τα γυμναστήρια Universal Studios!


harryal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ασχετο, αλλα παντα ειχα την απορια: Γιατι να θες να γραφτεις σε ενα γυμναστηριο μονο για γυναικες????? Σε ποια εποχη ζουμε???

 

 

αμα δεν εχει αντρες τι να πας να κανεις?? :lol:

νομιζω οτι ο λογος ειναι οτι τα ladies εχουν καποιες παροχες παραπανω για εμας τις γυναικες πχ κομμωτηριο ,μανικιουρ-πεντικιουρ και καποια αλλα που δεν εχουν τα μεικτα!

και εδω που τα λεμε δεν ειναι οτι πιο ευχαριστο να κοιτανε τον κ@λ@ σου οι γυρω αντρες!αμα εισαι κορμαρα δεν εχεις προβλημα αλλα αμα εχεις περιττα κιλα?

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 139
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχει ακούσει κανείς τι θα παίξει με τα Χολαργού ή που μπορώ απευθυνθώ για να μάθω?
Link to comment
Share on other sites

ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΖΩΗ Α.Ε.

Τηλέφωνο:210-5777377

 

Αν καταφέρεις να επικοινωνήσεις, πες μας και μας τι σου είπαν..

 

Σωθηκες τωρα!!!! :wacko:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικά μπορείτε να πάτε σε ένα καλό συνοικιακό γυμναστήριο που το δουλεύουν σωστοί επαγγελματίες.

 

Εκεί αντίθετα με τα super market τύπου Τζο Γουαιδερ, έχει γυμναστές που ασχολούνται και όχι έναν τύπο να γυρνάει γύρω γύρω σε 5 ορόφους....

 

Ρε παιδιά, ειλικρινά κρίμα για όσους χάσανε λεφτά, αλλά το ότι “There is no such thing as a free meal” δε το έχετε ακούσει ποτέ?????

 

Για το άλλο θέμα με τα γυμναστήρια γυναικών και τα «λιγουρια» που ενοχλούν, τι να πω ας κάνουμε και τα σχολεία χωριστά.... Δηλαδή στη παραλία που τα ρούχα είναι και λιγότερα τι γίνεται????

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Καλα εεε... :cry: τρελαθηκα!

Ειδα το τιτλο του thread και εμεινα κοκαλο... :!:

Το μυαλο μου πηγε στα πραγματικα Universal Studios, theme park, etc και οχι στο γυμναστιριο... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλα εεε... :cry: τρελαθηκα!

Ειδα το τιτλο του thread και εμεινα κοκαλο... :!:

Το μυαλο μου πηγε στα πραγματικα Universal Studios, theme park, etc και οχι στο γυμναστιριο... :lol: :lol: :lol:

Είναι δυνατόν να κλείσουν εκείνα ποτέ; :O

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων λοιπόν καλούνται οι mods να βάλουν και ένα γυμναστήρια Universal για να είμαστε οκ. :)

Link to comment
Share on other sites

α καλα δεν ειναι τιποτα... και γω οταν πρωτανοιξαν τα universal στο Ιλιον και ειδα τις ταμπελες σκεφτηκα οτι φτιαχνουν studios!!! (υπαρχουν καποιοι που ακομα με δουλευουν για αυτο!)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

α καλα δεν ειναι τιποτα... και γω οταν πρωτανοιξαν τα universal στο Ιλιον και ειδα τις ταμπελες σκεφτηκα οτι φτιαχνουν studios!!! (υπαρχουν καποιοι που ακομα με δουλευουν για αυτο!)

 

Δεν έχουν και άδικο :p

No offence:O

Link to comment
Share on other sites

H Δυναμική μάλλον έχει κλείσει.. πήρα τηλ και περίμενα στην αναμονή 40 λεπτά και τίποτα... μόνο αυτόματους τηλεφωνητές έχουν... οι @$#@$@$#
Link to comment
Share on other sites

Ekleise kai tou Holargou prin mia vdomada

και τι θα γίνει? πέρασα απ έξω και είχε ακόμα ταμπέλες και νόμιζα ότι δεν είχε κλείσει..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποια που από ό,τι κατάλαβα είχαν πάρει απλά το όνομα,ενώ η διεύθυνση ήταν άσχετη με τη διεύθυνση των Universal. Οπότε λειτουργούν κανονικά,με όλες τις παροχές,όπως πριν-φυσικά διαφορετικό όνομα πια.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

To Universal στην Ούλωφ Πάλμε έχει αλλάξει ονομασία και λειτουργεί κανονικά. Προφανώς πριν λειτουργούσε μέσω φραντσάιζ...
Link to comment
Share on other sites

εγώ παίρνω τηλ στον Χολαργό δεν απαντάει κανείς... το ίδιο και στην Δυναμική Ζωή, να δούμε τι θα γίνει...
Link to comment
Share on other sites

Γενικά μεγάλο φέση αυτή η υπόθεση..Αν και είχα ακούσει πως μόνο 10 από τα 100 και βάλε έκλεισαν λόγω κακοδιαχείρησης.Συνήθως όμως όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά.

Αλλά αυτό το πράμα με τα 3-ετή συμβόλαια ήταν εξαρχής λίγο υπερβολικό... :X

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως το δικο μου ειχε απλα το ονομα... κι αν και ειμαι σε συννενοηση με τη Γενικη Γραμματεια Καταναλωτη, μου εχουν προσφερει αρκετα ευνοικους ορους (οποτε αν δεν γινει τιποτα θα μεινω εκει).... Οταν κανεις ενα 3ετες συμβολαιο και το ψειριζεις οπως ειχα κανει εγω, το μονο που δε περναει απο το μυαλο σου ειναι να τα μαζεψουν και να φυγουν..... (αν κι αυτο προβλεπεται βεβαια μεσα στο συμβολαιο....)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια τα τσέπωσαν, τα έκλεισαν και σηκώθηκαν και έφυγαν? Αυτοί είναι μάγκες... ;) Πληρώνετε κορόιδα...
Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια τα τσέπωσαν, τα έκλεισαν και σηκώθηκαν και έφυγαν? Αυτοί είναι μάγκες... ;) Πληρώνετε κορόιδα...

Έξω από το χωρό πολλά τραγούδια λες...

Link to comment
Share on other sites

α καλα δεν ειναι τιποτα... και γω οταν πρωτανοιξαν τα universal στο Ιλιον και ειδα τις ταμπελες σκεφτηκα οτι φτιαχνουν studios!!! (υπαρχουν καποιοι που ακομα με δουλευουν για αυτο!)

 

Μάλλον το έπαθες από τα Καραμάνος Studios που είναι ποιό πάνω. :p Ίλιον το νέο Hollywood. Πάντως στο Ίλιον λειτουργούν κανονικά τα γυμναστήρια με νέο όνομα πάντα...

Link to comment
Share on other sites

του Χολαργού είχαν ανακοίνωση απ' έξω "κλειστό για καλοκαίρι..."
Link to comment
Share on other sites

Μ'αυτήν που την κοπάνησε ξέρει κανείς αν θα εκδωθεί (με την καλή έννοια) στην Ελλάδα ή αν ήδη έχει γίνει κάτι για να δικασθεί ή τι στο καλό γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις;
There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

του Χολαργού είχαν ανακοίνωση απ' έξω "κλειστό για καλοκαίρι..."

 

Τυγχάνω χρήστης Joe Weider στην Αγ. Παρασκευή και την περασμένη εβδομάδα ήμουν μάρτυρας ενός διαλόγου στη reception:

"Καλησπέρα σας είμαι από τα Universal Studios Χολαργού, με ποιον μπορώ να μιλήσω για συνεργασία;".

 

Εδώ που τα λέμε τα Joe Weider δεν είναι και ότι καλύτερο, ότι πληρώνεις παίρνεις (έχω μπει και στο UNIVERSAL Χολαργού και έχω πάθει πλάκα) αλλά για τα λεφτά που σου ζητάνε για ένα χρόνο είναι μια χαρά. Επίσης έχουν το καλό ότι δεν κλείνουν ποτέ στο 24ωρο.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε τα Joe Weider δεν είναι και ότι καλύτερο, ότι πληρώνεις παίρνεις (έχω μπει και στο UNIVERSAL Χολαργού και έχω πάθει πλάκα) αλλά για τα λεφτά που σου ζητάνε για ένα χρόνο είναι μια χαρά. Επίσης έχουν το καλό ότι δεν κλείνουν ποτέ στο 24ωρο.

:shock: Στα Joe Weider αναφέρεσαι;

Γιατί εδώ στο Γουδί κλείνουν στις 00.00 το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...