Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Ποσα τατουαζ εχεις??

:confused: :confused: :D

4! 1 σε καθε ποδι και 2 στην πλατη μου.ολα ειναι ξωτικα παρεα με μανιταρια.επισης στο ποδι δεν εχουν χρωμα ενω στην πλατη εχουν! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν μπορείς βάλε καμιά φωτό να τα δούμε!:happy:

By the way εμένα αν και μικρό με φαγούριζε πάρα πολύ,αλλά το έξυνα γύρω γυρω(χωρις να ακουμπαω το σχέδιο βέβαια)γιατί δεν αντεχόταν ...:wacko: :p

Link to comment
Share on other sites

Σωστο και αυτο!! ;)

δεν το ειχα σκεφτει...παντως στα ποδια ποτε δεν με φαγουρισε,οσο αυτα που εχω στη πλατη.:D

Η πλατη εχει ενα καλο. Κοπαναγα σε ενα τοιχο με τη πλατη και ημουν ΟΚ:p Παντως ακομα την εχω αφησει με τα outlines γιατι σκεφτομαι το πονο σε μερικα σημεια. Πρεπει καποτε να τη τελειωσω και εγω:!:

Link to comment
Share on other sites

Δεξί πόδι στην εξωτερική πλευρά.

Τα αλλα θα τα βγαλω φωτογραφια γιατι δεν τα εχω τωρα.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! Μαλλον θα κανω ενα tattoo μεσα στην επομενη εβδομαδα στην εσωτερικη πλευρα του δεξιου μπρατσου. (ασχετο αλλα πως σας φαινεται το σημειο?). Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι: μετα απο ποσο καιρο θα μπορω να παω γυμναστηριο και μετα απο ποσο καιρο θα μπορεσω να κανω σολαριουμ? και ποσο κραταω το healing? ευχαριστω προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

ekana k ego ena ekei sto aristero xeri...san shmeio emena prosiopika mu aresei me trela!!!tora vevaia meglao rolo paizei k to mege80s/sxedio pu 8a xtypiseis...ligka to healing mesa se 1,5 week to poly me prosektiko ka8arismo,aloifes ktl...mu fainetai arketo....tora gia to solarium dne exo idea..alla logika isos ligo prin ama valeis ligo bepanthol na mhn exeis problem!
:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

μετα απο ποσο καιρο θα μπορεσω να κανω σολαριουμ? και ποσο κραταω το healing? ευχαριστω προκαταβολικα!

 

Εμένα μου είχαν πει ότι για 6 εβδομέδες από την ημέρα που το κάνεις δεν κάνει να κάνεις ηλιοθεραπεία ή solarium..Στο δικό μου το healing κράτησε 10 μέρες ακριβώς.;)

 

Δεξί πόδι στην εξωτερική πλευρά.

Τα αλλα θα τα βγαλω φωτογραφια γιατι δεν τα εχω τωρα.:(

 

Πολύ ωραίο σχέδιο!:D

Οταν μπορέσεις περιμένουμε και τα άλλα!:p

 

Να ρωτήσω κάτι;Εγω το έκανα στις 2 Μαρτίου δηλαδη πριν 18μέρες..Την Κυριακή φεύγω 5ήμερη Πραγα και το ξενοδοχείο που θα πάμε έχει θερμαινόμενη πισίνα.Μπορώ να κάνω μπάνιο ή υπάρχει πρόβλημα;:confused:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! Μαλλον θα κανω ενα tattoo μεσα στην επομενη εβδομαδα στην εσωτερικη πλευρα του δεξιου μπρατσου. (ασχετο αλλα πως σας φαινεται το σημειο?). Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι: μετα απο ποσο καιρο θα μπορω να παω γυμναστηριο και μετα απο ποσο καιρο θα μπορεσω να κανω σολαριουμ? και ποσο κραταω το healing? ευχαριστω προκαταβολικα!

Μπορεις και μετα απο 2 εβδομαδες, αλλα I wouldn't do that if I were you:p Οπως γραφει και η annie περιμενε 6-8 εβδομαδες για solarium.

Εμένα μου είχαν πει ότι για 6 εβδομέδες από την ημέρα που το κάνεις δεν κάνει να κάνεις ηλιοθεραπεία ή solarium..Στο δικό μου το healing κράτησε 10 μέρες ακριβώς.;)

 

 

 

Πολύ ωραίο σχέδιο!:D

Οταν μπορέσεις περιμένουμε και τα άλλα!:p

 

Να ρωτήσω κάτι;Εγω το έκανα στις 2 Μαρτίου δηλαδη πριν 18μέρες..Την Κυριακή φεύγω 5ήμερη Πραγα και το ξενοδοχείο που θα πάμε έχει θερμαινόμενη πισίνα.Μπορώ να κάνω μπάνιο ή υπάρχει πρόβλημα;:confused:

Μπορεις αλλα λογω χλωριου να ξεπλυθεις καλα μετα;) Απο την αλλη, οι πισινες στα ξενοδοχεια ειναι γεματες μικροβια ρε παιδια. Καλυτερα θαλασσα η στη δικη σας πισινα αν εχετε. Καλα και εσυ πας στη Πραγα, και σκεφτεσαι το μπανιο???:wacko: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις αλλα λογω χλωριου να ξεπλυθεις καλα μετα;) Απο την αλλη, οι πισινες στα ξενοδοχεια ειναι γεματες μικροβια ρε παιδια. Καλυτερα θαλασσα η στη δικη σας πισινα αν εχετε. Καλα και εσυ πας στη Πραγα, και σκεφτεσαι το μπανιο???:wacko: :lol:

 

Γενικά έχω μια τρέλα με τις πισίνες!:D Και φαντάσου θα πάμε σε ξενοδοχείο με 24 ορόφους και η πισίνα είναι στον τελευταίο όροφο και έχει τζαμαριά και έχει καταπληκτική θέα όλη την Πράγα.Είναι να μην μπεις;:p Έστω μια απ'τις 5 μέρες...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Γενικά έχω μια τρέλα με τις πισίνες!:D Και φαντάσου θα πάμε σε ξενοδοχείο με 24 ορόφους και η πισίνα είναι στον τελευταίο όροφο και έχει τζαμαριά και έχει καταπληκτική θέα όλη την Πράγα.Είναι να μην μπεις;:p Έστω μια απ'τις 5 μέρες...:happy:

Τοτε you're right:) Για αυτο ισως δε μπαινω στη δικια μου γιατι ειναι στο ισογειο:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το δευτερο ταττοο μου στο αριστερο ποδι απο την εξωτερικη πλευρα.

 

http://img71.imageshack.us/img71/1640/xotikosh5.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το δευτερο ταττοο μου στο αριστερο ποδι απο την εξωτερικη πλευρα.

 

http://img71.imageshack.us/img71/1640/xotikosh5.jpg

 

Πρεπει να σ'αρέσουν πολύ τα ξωτικούλια!:p

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να σ'αρέσουν πολύ τα ξωτικούλια!:p

Ετσι ακριβως ειναι! ολα μου τα ταττοο ειναι Ξωτικα.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Athens Tattoo Convention

11-13 Μαιου. Να ειμαστε ολοι εκει:D Οι καλυτεροι tattoo artists που εχουμε στην Ελλαδα, θα ειναι:yahoo: Υπαρχουν σκεψεις το event να καλυφθει και απο το BME

Link to comment
Share on other sites

Nico Tattoo Crew@ Nico Tattoo

Tattooligans @G. Mavridis

 

Thessaloniki - Greece

αληθεια ποιος θεωρειται καλυτερος απο αυτους εδω?

Hmmmm... Αυτοι και αυτη η Θεα:respect: ;)

Link to comment
Share on other sites

Athens Tattoo Convention

11-13 Μαιου. Να ειμαστε ολοι εκει:D Οι καλυτεροι tattoo artists που εχουμε στην Ελλαδα, θα ειναι:yahoo: Υπαρχουν σκεψεις το event να καλυφθει και απο το BME

Εχω παει πριν 4 χρονια(αν θυμαμαι καλα,ισως και 3!) με εισοδο 35 ευρο για ολες τις ημερες του φεστιβαλ και πραγματικα ειχα περασει πολυ καλα,ειχα :blink: φοβερες δουλειες!! :yahoo:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω παει πριν 4 χρονια(αν θυμαμαι καλα,ισως και 3!) με εισοδο 35 ευρο για ολες τις ημερες του φεστιβαλ και πραγματικα ειχα περασει πολυ καλα,ειχα :blink: φοβερες δουλειες!! :yahoo:

Αντιθετα από εσενα, εκεινο το convention δε μου αρεσε καθολου. Ισως να φταει ότι είχα ερθει πισω στην Ελλάδα μετα από 12 χρονια:wacko: . Τι λετε να κανονισουμε και ένα meeting με οσους ερθουν στο convention, ώστε να γνωριστουμε?:up:

Link to comment
Share on other sites

Αντιθετα από εσενα, εκεινο το convention δε μου αρεσε καθολου. Ισως να φταει ότι είχα ερθει πισω στην Ελλάδα μετα από 12 χρονια:wacko: . Τι λετε να κανονισουμε και ένα meeting με οσους ερθουν στο convention, ώστε να γνωριστουμε?:up:

Εγω πρωτη φορα εχω παει σε κατι τετοιο event...απο τοτε εχω να παω! τετοια σκηνικα δεν τα συνανταω και καθε μερα και αμα εισαι και απο επαρχια..το βλεπεις καπως αλλιως το ολο σκηνικο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω πρωτη φορα εχω παει σε κατι τετοιο event...απο τοτε εχω να παω! τετοια σκηνικα δεν τα συνανταω και καθε μερα και αμα εισαι και απο επαρχια..το βλεπεις καπως αλλιως το ολο σκηνικο.:)

Δεν εχει σημασια από πού εισαι. Ετσι και αλλιως είναι η 2η φορα που γινεται κατι τετοιο στην Ελλάδα. Το 1ο παντως, προσωπικα το θεωρω αποτυχια. Θελω να πιστευω ότι το 2ο θα είναι πολύ καλυτερo:) . Από τις συμμετοχες και μονο, πιστευω ότι θα είναι πολύ καλο.

θα σας πω ένα μυστικο παντως. Μονο να ξερατε πως οργανωνουν αυτά τα conventions στην Ελλάδα, και από ποιους:X . Όλα στο ποδι, και προχειρα. Και καθομαι εγω σα μ@λ@κ@ς να πεισω τον Shannon να υποστηριξει το convention:mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σημασια από πού εισαι. Ετσι και αλλιως είναι η 2η φορα που γινεται κατι τετοιο στην Ελλάδα. Το 1ο παντως, προσωπικα το θεωρω αποτυχια. Θελω να πιστευω ότι το 2ο θα είναι πολύ καλυτερo:) . Από τις συμμετοχες και μονο, πιστευω ότι θα είναι πολύ καλο.

θα σας πω ένα μυστικο παντως. Μονο να ξερατε πως οργανωνουν αυτά τα conventions στην Ελλάδα, και από ποιους:X . Όλα στο ποδι, και προχειρα. Και καθομαι εγω σα μ@λ@κ@ς να πεισω τον Shannon να υποστηριξει το convention:mad:

Θυμαμαι ειχα παει σε ενα studio στην Γλυφαδα κοντα σε ενα δισκοπωλειο για να :blink: καποια σχεδια και ειχα πεσει πανω σε μια αφισσα και ετσι εγινε,τωρα που τσεκαρα το εισητηριο ηταν το 2003!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...Τι λετε να κανονισουμε και ένα meeting με οσους ερθουν στο convention, ώστε να γνωριστουμε?:up:

 

Εγώ μέσα, μόλις διάβασα το πρώτο σου ποστ σχετικά, σκέφτηκα να το προτείνω.

 

Έλα να βλέπω συμμετοχές!

annie_ που είσαι;):O

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι ειχα παει σε ενα studio στην Γλυφαδα κοντα σε ενα δισκοπωλειο για να :blink: καποια σχεδια και ειχα πεσει πανω σε μια αφισσα και ετσι εγινε,τωρα που τσεκαρα το εισητηριο ηταν το 2003!

Sto Unicorn το ειδες

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα, μόλις διάβασα το πρώτο σου ποστ σχετικά, σκέφτηκα να το προτείνω.

 

Έλα να βλέπω συμμετοχές!

annie_ που είσαι;):O

 

Εδώ είμαι!:happy:

Αποκλείεται lordelesar...:( Δεν γίνεται με τίποτα..1ον μένω Θεσσαλονίκη,οπότε λίγο δύσκολο να έρθω Αθήνα.. Και 2ον το πράγμα γίνεται ακόμα πιο δύσκολο γιατί είμαι 3η λυκείου και you know Πανελλήνιες...:(

Thanks πάντως που με σκέφτηκες!;)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι!:happy:

Αποκλείεται lordelesar...:( Δεν γίνεται με τίποτα..1ον μένω Θεσσαλονίκη,οπότε λίγο δύσκολο να έρθω Αθήνα.. Και 2ον το πράγμα γίνεται ακόμα πιο δύσκολο γιατί είμαι 3η λυκείου και you know Πανελλήνιες...:(

Thanks πάντως που με σκέφτηκες!;)

Ενταξει ρε Annie, δεν εισαι και Γερμανια!!!!:lol: 3.5 ωρες με το αμαξι είναι η 40 λεπτα με το αεροπλανο. Δινεται εξετασεις το Σ/Κ??:p Παιδια ας αρχισουμε να δηλωνουμε συμμετοχη εδώ για να κανονισουμε και το meeting

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...