Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οντως παιζει βυσμα στα αθληματα?δηλαδη αν παρουσιαστεις με καποιον ανωτερο της αστυνομιας κ τους μιλησει σε περναν ετσι?εχει ακουσει κανεις κανενα περιστατικο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε κοιτα λεπτομερειες δεν μπορω να πω μεσα απο το ιντερνετ.Αυτο που μπορω να πω ομως ειναι οτι παιρνεις μια γευση για το τι θα πει αστυνομια.Παιζει ρολο βεβαια και η περιοχη οπου θα εισαι.3 μηνες ειναι ενα διαστημα που μπορω να το χαρακτηρισω ως ικανοποιητικο να καταλαβεις ΩΣ εναν βαθμο (οχι πληρως δηλαδη) πως λειτουργει η ΕΛ.ΑΣ και πως πανω κατω θα λειτουργεις εσυ.
Link to comment
Share on other sites

Σαν δοκιμος ποσο μαχιμος μπορει να εισαι ρε φιλε ?Δηλαδη δεν καταλαβαινω με τι τροπο το ρωτας.Υπηρεσιες περιπολικου εχω κανει παντως ομως οπως και να εχει αυτο δεν ειναι μαχιμο γιατι με 2-3 φορες δεν παιζει τιποτα.Οπως ειπα απλα βλεπεις πως λειτουργουνε ως εναν βαθμο τα πραγματα.Η λεξη βλεπεις δηλαδη αφορα στο οτι παρακολουθεις τι γινεται παρα ενεργεις τοσο η παρα το οτι εχεις ευθηνες (δεν εχεις σαν δοκιμος).
Link to comment
Share on other sites

27 ιουνίου δίνω εγώ αθλήματα....ρε παιδιά τι να κάνω..; να κατέβω να δώσω;στη χειρότερη περίπτωση βγάζω 16700 και στην καλύτερη γύρω στα 17900...τα φώτα σας... :/

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

sugz ρε φιλε που εμαθες ποτε δινεις αθληματα?απο οσο ξερω δεν εχουν βγει ακομη οι ημερομηνιες.για πες γιατι κ εγω περιμενω να μαθω ποτε δινω...
Link to comment
Share on other sites

27 ιουνίου δίνω εγώ αθλήματα....ρε παιδιά τι να κάνω..; να κατέβω να δώσω;στη χειρότερη περίπτωση βγάζω 16700 και στην καλύτερη γύρω στα 17900...τα φώτα σας... :/

Φυσικά και να πας.Για δύο λόγους.Πρώτον,αν υπάρχουν πιθανότητες να πιάσεις τη βάση θα χτυπάς το κεφάλι σου αν δεν πήγες να δώσεις τα αθλήματα.Δεύτερον πρέπει να μην αφήνεις τη προσπάθεια στη μέση και να φτάνεις ως το τέλος.Μπορεί να ακούγεται κάπως αυτό αλλά όλοι μας που βλέπουμε βουνό τις πανελλήνιες στη ζωή μας θα αντιμετωπίσουμε πολύ δυσκολότερες καταστάσεις.Και αν και εκεί παίζουμε με τις πιθανότητες..

 

@atchu H Sugz είναι κορίτσι;)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και να πας.Για δύο λόγους.Πρώτον,αν υπάρχουν πιθανότητες να πιάσεις τη βάση θα χτυπάς το κεφάλι σου αν δεν πήγες να δώσεις τα αθλήματα.Δεύτερον πρέπει να μην αφήνεις τη προσπάθεια στη μέση και να φτάνεις ως το τέλος.Μπορεί να ακούγεται κάπως αυτό αλλά όλοι μας που βλέπουμε βουνό τις πανελλήνιες στη ζωή μας θα αντιμετωπίσουμε πολύ δυσκολότερες καταστάσεις.Και αν και εκεί παίζουμε με τις πιθανότητες..

 

@atchu H Sugz είναι κορίτσι;)

 

κοίτα από τη μια πλευρά, 7 μέρες στην Αθήνα δε με χαλάει...έχω και κάτι φίλους να δω :lol:

 

ουφ...τότε πρέπει να ξεκινήσω εντατικά προπονήσεις γιατί ακόμα το χιλιάρι δε το βγάζω:mad:...θα πηγαίνω να τρέχω κάθε μέρα :ninja:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν εκανες ουτε 1 προπονηση μεχρι τωρα η εχεις κανει προπονησεις και ακομα δεν το βγαζεις ?Γιατι αν δεν εχεις κανει προπονησεις ΚΑΚΩΣ...

Αν δεν εχεις κανει κανονισε αυτες τις μερες να ζοριστεις οσο παει , κανε εαν χρειαζεται ακομα και 2-3 προπονησεις την ημερα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν εκανες ουτε 1 προπονηση μεχρι τωρα η εχεις κανει προπονησεις και ακομα δεν το βγαζεις ?Γιατι αν δεν εχεις κανει προπονησεις ΚΑΚΩΣ...

Αν δεν εχεις κανει κανονισε αυτες τις μερες να ζοριστεις οσο παει , κανε εαν χρειαζεται ακομα και 2-3 προπονησεις την ημερα..

 

κάνω βρε προπονήσεις...

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω αρχίζω πάλι προπονησεις ειχα σταματησει πριν ενα μήνα , στις 10/7 δινω,ενας μηνας απο καθε μερα προπονηση μια χαρα

LAZIO IRRIDUCIBILI CURVA NORD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εσυ ξερεις.Η αντοχη παντως ανεβαινει ευκολα.Θα το δεις αυτο εαν περασεις στην σχολη αστυφυλακων η καποια αλλη στρατιωτικη σχολη.Θα μπεις και 40 ημερες μετα οσο αναφορα την αντοχη (ΕΑΝ δεν τα παρατας) θα εισαι αγνωριστος.Εγω πχ μεγιστο μπορουσα να τρεξω πριν την σχολη 5 αντε 6 κυκλους στο γηπεδο με ρυθμο περιπου γυρω στο 2.30-2.40 , ομως μετα την βασικη μπορουσα 12-13 γυρους και σταματουσα απο μονος παρα απο κοπωση φιλε!
Link to comment
Share on other sites

Sugz αν οντως βγαζεις τοσα μορια βαλε παιδαγωγικο και θα με θυμηθεις
http://i30.photobucket.com/albums/c328/amyntas/astra123.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sugz αν οντως βγαζεις τοσα μορια βαλε παιδαγωγικο και θα με θυμηθεις

Συγγνώμη που παρεμβαίνω αλλά δε μπορούσα να μη σχολιάσω.Το να βγάλει κανείς 18000-19000 μόρια και να πάει παιδαγωγικά μόνο τρελό μου ακούγεται.Με αυτά τα μόρια μπορείς να μπεις σε κορυφαίες πολυτεχνικές σχολές και θα προτιμήσεις δάσκαλος?Σ'αυτή τη χώρα πολλοί ψάχνουν πώς θα βολευτούν στο δημόσιο και αυτό φαίνεται από την άνοδο των βάσεων στα παιδαγωγικά.Ωστόσο μη νομίζετε ότι όσοι μπείτε τώρα παιδαγωγικό θα βρείτε μετά δουλειά κατευθείαν.Κάθε χρόνο από κάθε παιδαγωγικό σε κάθε πόλη θα βγουν 200-250.Και αν σκεφτείς πόσα τέτοια τμήματα υπάρχουν στην ελλάδα και πόσοι θα βγουν τα επόμενα 4 χρόνια και θα καλύψουν τις θέσεις βγαίνει το συμπέρασμα ότι σύντομα θα έρθει ο κορεσμός και όσοι μπείτε τώρα υπάρχει η πιθανότητα να μη προλάβετε.

Αντι-συμβουλή:Sugz προτίμησε κάποια πολυτεχνική σχολή μετά τη σμα,ακόμη και περιφερειακή και άστα τα παιδαγωγικά.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην λεει εδω ο καθενας οτι θελει , αφηστε την να επιλεξει αυτο που ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ.Διοτι εαν δεν το κανει αυτο , ειμαι σιγουρος οτι θα το μενανειωνει μια ζωη!Η επιλογη των πανελλαδικων ειναι ισως μια απο τις πιο σημαντικες αποφασεις στην ΖΩΗ μας.Αφορα το μελλον και ειναι σημαντικο να υπαρχει η επιθυμια για κατι.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά... Γράφω πρώτη φορά σ' αυτό το forum... Προχθές είδα τις ημερομηνίες που δίνω αθλήματα και μ' έχουν βάλει δυστυχώς αρκετά αργά (10 Ιουλίου). Στις 3/7 έχω ΤΕΣΤ Προσωπικότητας, 4/7 εργαστηριακές εξετάσεις, 7/7 ατομική συνέντευξη, 8/7 Υγειονομικές εξετάσεις και 10/7 αθλήματα. Δυστυχώς εκτός από τα αθλήματα δεν έχω ιδέα για οποιαδήποτε άλλη εξέταση (περιεχόμενο, διάρκεια κτλ.). Μπορεί σας παρακαλώ κάποιος να με κατατοπίσει οσο γίνεται πληρέστερα για το πλήθος αυτό των εξετάσεων?

Ευχαριστώ Εκ Των Προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Εργαστηριακες και υγειονομικα το ιδιο δεν ειναι ρε φιλος ?Δηλαδη δεν πας απλα την καρτελα που ειναι συμπληρωμενη απο το Νοσοκομειο στο υγειονομικο ?Τεστ προσωπικοτητας ειναι τεστ ερωτησεων απο οσο ξερω..Σε εμας μας εβαλαν απλα να ζωγραφισουμε εναν αντρα και μια γυναικα και η συνεντευξη ειναι οπως το λεει και η ιδια η λεξη συνεντευξη.Δηλαδη θα σε ρωτησουνε γιατι διαλεξες την ΕΛ.ΑΣ και αλλα τετοια.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχω αγχωθεί. ακόμα δεν με ειδοποίησαν για τις ημερομηνίες που περνάω για αθλήματα και εξετάσεις.
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχω αγχωθεί. ακόμα δεν με ειδοποίησαν για τις ημερομηνίες που περνάω για αθλήματα και εξετάσεις.

 

αν είναι να περιμένεις να σε ειδοποιήσουν αυτοί...κάηκες :lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια βγηκαν οι ημερομηνιες για την αστυφυλακων.φιλε το καλο που σου θελω να βιαστεις γιατι μερικα γκρουπ ξεκινουν απο δευτερα!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια βγηκαν οι ημερομηνιες για την αστυφυλακων.φιλε το καλο που σου θελω να βιαστεις γιατι μερικα γκρουπ ξεκινουν απο δευτερα!!!!

ti lete re paidia? egw pairnw edw k mia vdomada k mou lene meta tis 20 8a anakoinw8ei to pote 8a arxisoun oi exetaseis...atchu einai karatsekarismeno auto pou les? vghkan oi hmerominies gia thn astyfylakwn?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...