Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω αν έχει το s3 υποστήριξη για flash και αν ναι πως γιατι δεν έβγαλα άκρη στην σελίδα της Adobe.Πρέπει να κατεβάσω και τίποτα άλλο;

Ευχαριστώ

 

Υπάρχει εδώ η λίστα με τον flash player για Android.. Κατεβαζεις από κάτω κάτω, εκεί που λέει Android 4.X.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οποιον flash και να εβαλα δε μου δουλευει σε ενα chat...(.. chatango) ..giati?

 

Aκυρο....τα καταφερα τελικα

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.το κινητο μου ειναι 2 μηνων και παρατηρησα αν το κανω πιξελ τεστ στο κοκκινο ειναι ενα πιξελακι μαυρο.με καλυπτει η εγγυηση για να γινει?απο σκρουτζ το πηρα και μου ειπε το καταστημα να επικοινωνησω με την σμαρτεκ και οτι η εγγυηση που μου δινουν ειναι ενας χρονος.ειναι μικρο το προβλημα βεβαια αλλα δεν μου αρεσε που εδωσα τοσα λεφτα και εχει αυτο το ψεγαδι.υ.γ καθαριστικο πανακι με ντετολ κανει για γκοριλα γκλας?και στο καπακι να το καθαρισω με στεγνο πανακι.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.το κινητο μου ειναι 2 μηνων και παρατηρησα αν το κανω πιξελ τεστ στο κοκκινο ειναι ενα πιξελακι μαυρο.με καλυπτει η εγγυηση για να γινει?απο σκρουτζ το πηρα και μου ειπε το καταστημα να επικοινωνησω με την σμαρτεκ και οτι η εγγυηση που μου δινουν ειναι ενας χρονος.ειναι μικρο το προβλημα βεβαια αλλα δεν μου αρεσε που εδωσα τοσα λεφτα και εχει αυτο το ψεγαδι.υ.γ καθαριστικο πανακι με ντετολ κανει για γκοριλα γκλας?και στο καπακι να το καθαρισω με στεγνο πανακι.

 

Η εγγύηση είναι 2 χρόνια. Το gorilla glass δεν παθαίνει τίποτα.. Δοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.το κινητο μου ειναι 2 μηνων και παρατηρησα αν το κανω πιξελ τεστ στο κοκκινο ειναι ενα πιξελακι μαυρο.με καλυπτει η εγγυηση για να γινει?απο σκρουτζ το πηρα και μου ειπε το καταστημα να επικοινωνησω με την σμαρτεκ και οτι η εγγυηση που μου δινουν ειναι ενας χρονος.ειναι μικρο το προβλημα βεβαια αλλα δεν μου αρεσε που εδωσα τοσα λεφτα και εχει αυτο το ψεγαδι.υ.γ καθαριστικο πανακι με ντετολ κανει για γκοριλα γκλας?και στο καπακι να το καθαρισω με στεγνο πανακι.

 

Απο οτι θυμαμαι η Samsung απο 4 pixel και απανω στο φτιαχνει. Ρωτα ομως δεν εχεις να χασεις τιποτα!! ΓΙΑΤΙ ενας χρονος εγγυηση ρε φιλε ; 2 εχουν ολα τα κινητα. Απο ποιο μαγαζι στο σκρουτζ το πηρες ; Κανε καταγγελια .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Διαβάζω τις 700+σελίδες και έχω πανικοβληθεί - μπερδευτεί.

Ο ένας λέει λαγκάρει, ο άλλος δεν λαγκάρει - η ram είναι ανεπαρκής, ο άλλος είναι υπέρ αρκετή - το τζάμι γδέρνεται εύκολα και γενικά το τηλ είναι ευαίσθητο στις γρατζουνιές.

Τι ισχύει τελικά από όλα αυτά?

Μπορεί καποιος να μου πεί τα μειωνεκτήματα του τηλεφώνου?

Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το optimus G (γέρνω περισσότερο στο S3), αλλά με όλα αυτά που ακούγονται έχω μίνει st.by...

 

Υ.Γ Θα προτιμούσα να απαντούσε κάποιος expert-user χρήστης του τηλεφώνου, ο οποίος θα το κρίνει αμερόληπτα...

Ευχαριστώ!

 

Φίλε το κινητό δεν έχει κανένα θέμα και ακόμα και σήμερα είναι πιο πλήρες από άλλα που το ανταγωνίζονται.

Το θέμα με κάποια πιθανά λαγκ αφορούν το βαρύ software που έχει βάλει η Samsung πάνω στο android.

Σε αυτές τις περιπτώσεις αν αυτό σε ενοχλεί βάζεις έναν launcher που θα αντικαθιστά αυτόν που έχει βάλει η Samsung και που στις περισσότερες των περιπτώσεων δουλεύουν καλυτερα.

Εγώ έχω βάλει τον tsf και σε πληροφορώ πως το s3 μου είναι ποιο smooth και από το iPhone5.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Εχω την εξης απορια - προβλημα. 4-5 φορες ενω εχω το κινητο με κλειστη οθονη παταω το πλαινο η το μπροστα κουμπι αλλα συνεχιζει να μην ανοιγει. Πρεπει να βγαλω την μπαταρια , αλλιως τιποτα !!

Εν τω μεταξυ διαβασα εδω για το Sudden death και αφου εγκατεστησα το eMMC check μου βγαζει " YES , Insane chip ". Εχω τη μαμα ρομ 4.1.2 I9300XXEMC2. Δεν ειμαι root.

Να αρχισω να ανησυχω :( ??? Κι αν ναι τι να κανω ???

 

Κι αν οντως φταιει καποια εφαρμογη και τη βγαλω ,για το insane chip ( ασχετα αν εχω παγωματα η οχι )τελικα πρεπει να παω στο σερβις ? Το καλυπτει η εγγυηση ??

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω ξερετε μηπως τιποτα για το ποτε θα παρουμε 4.2; και επισης τελικα μερικα απο τα καλουδια του σ4 θα τα παρουμε εμεις ή μπααα;;;
Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα που αφορούσαν το SDS μεταφερθήκαν στο σωστό θεμα ,παρακαλώ να συνεχιστεί εκεί η συζήτηση .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω ξερετε μηπως τιποτα για το ποτε θα παρουμε 4.2; και επισης τελικα μερικα απο τα καλουδια του σ4 θα τα παρουμε εμεις ή μπααα;;;

 

δεν εχει βγει τιποτα καινουριο... τα γνωστα. εχουν βγει κατι leaked ανεπισημες αλλα ακομα περιμενουμε καποιο σημαδι απο την samsung.

ολοι το περιμεναν πολυ πιο νωρις αλλα λενε εχουν καποια προβληματα και ποιος ξερει ποτε θα την τελειωσουν. βγηκε 4.3 και ακομα περιμενουμε...

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνακι ειναι σουπερ ουτε αναβαθμίσεις χρειάζεται ουτε τίποτε (προσωπική μου αποψη)
Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνακι ειναι σουπερ ουτε αναβαθμίσεις χρειάζεται ουτε τίποτε (προσωπική μου αποψη)

 

Έχεις κάνει ποτέ root σε κινητό; γιατί μου φαίνεται περίεργο να το λέει κάποιος αυτό, ενώ έχει εμπειρία σε αυτόν τον τομέα.

Είχα nexus s και το είχα κάνει σούπερ και ψήνομαι να πειράξω και αυτό. Έχω βέβαια κάποιες φοβίες

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχω κάνει ρουτ ουτε πρόκειται, αν δεν με ικανοποιεί στο μέλλον απλα το αλλάζω οπως και τοσα άλλα, την δουλειά του την κάνει με τον καλύτερο τρόπο
Link to comment
Share on other sites

Το τηλ δεν είναι σούπερ είναι απλώς ικανοποιητικο γιατί απλά τρώει πολλά κολλήματα...
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι το έχετε πολλούς μήνες,η οθόνη στο πάνω μέρος εκεί που είναι η status bar σας έχει κάνει burn-in όπως λέγεται αυτό το φαινόμενο των amoled, όπου σας δείχνει μόνιμα μαυρισμένο εκείνο το μέρος της οθόνης? Ρωτάω γιατί ελπίζω να μη είναι πολύ έντονο στο δικό μου όταν περάσουν λίγοι μήνες μιας και είναι ακόμα καινούριο...
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω ουτε ενα κόλλημα, τελος παντων, ο καθε ενας νε την άποψη του.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει ποτέ root σε κινητό; γιατί μου φαίνεται περίεργο να το λέει κάποιος αυτό, ενώ έχει εμπειρία σε αυτόν τον τομέα.

Είχα nexus s και το είχα κάνει σούπερ και ψήνομαι να πειράξω και αυτό. Έχω βέβαια κάποιες φοβίες

ορμα.. εχει καποιες διαφορες απο το nexus αλλα σχεδον τα ιδια ειναι.. Εγω το ροοταρα.. κ μολις περασει λιγος καιρος παμε για ρομ (ας το χαρω λιγο ετσι :P ) οτι θες στειλε μου να σου πω.. respect στα nexus s... xaxa

Android Phone Model:

Sony xperia X8 Google Nexus S GT-i9023 Galaxy S3 GT-i9300 Note 3 SM-N9005

Huawei P9 EVA-L09

Link to comment
Share on other sites

αν βαλω καπιοιον λαουντσερ θα ελαφρινει το κινητο;;; μπορειτε να μου πρωτεινετε μερικους;;
Link to comment
Share on other sites

αν βαλω καπιοιον λαουντσερ θα ελαφρινει το κινητο;;; μπορειτε να μου πρωτεινετε μερικους;;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=359299

- Alex
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Εχω την εξης απορια - προβλημα. 4-5 φορες ενω εχω το κινητο με κλειστη οθονη παταω το πλαινο η το μπροστα κουμπι αλλα συνεχιζει να μην ανοιγει. Πρεπει να βγαλω την μπαταρια , αλλιως τιποτα !!

Εν τω μεταξυ διαβασα εδω για το Sudden death και αφου εγκατεστησα το eMMC check μου βγαζει " YES , Insane chip ". Εχω τη μαμα ρομ 4.1.2 I9300XXEMC2. Δεν ειμαι root.

Να αρχισω να ανησυχω :( ??? Κι αν ναι τι να κανω ???

 

Κι αν οντως φταιει καποια εφαρμογη και τη βγαλω ,για το insane chip ( ασχετα αν εχω παγωματα η οχι )τελικα πρεπει να παω στο σερβις ? Το καλυπτει η εγγυηση ??

 

Κάνε επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και μην βάλεις καμιά εφαρμογή για 2 μέρες και δες αν στο κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Ξερετε αν υπαρχει τροπος να κλειδωνουν τα volume button,να μην αλλαζει η ενταση απο εκει; Πολλες φορες πατιεται κατα λαθος. Υπαρχουν προγραμματα που επαναφερουν την ενταση,αλλα εγω λεω για μονιμη απενεργοποιηση των πληκτρων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ξερει κανεις πως μπορω να επαναφερω την βοηθητικη σελιδα που εμφανιζεται οταν βαζεις ακουστικα?Επισης,απο τοτε που κανε update το skype,δεν βρισκω τροπο να το κλεισω,ειμαι τοσο χαζος η εχει οντως θεμα? :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...