Jump to content

Sony Xperia L


nick2crete
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 983
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα ..το κινητο αγοραστηκε σημερα το απογευμα..ειναι χρωματος κοκκινου και χωρα προελευσης γερμανια...το φορτιζω τωρα και αυριο θα εχω νεοτερα..για οτι θελετε να ρωτησετε ευχαριστως να σας απαντησω...παντως ειναι καλο...πολυ καλο..και επειδη καπου αναφερθηκε και το lg l7 2 σας λεω οτι επειδη και αυτο το ειδα οτι δεν τιθεται συγκριση...
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ..το κινητο αγοραστηκε σημερα το απογευμα..ειναι χρωματος κοκκινου και χωρα προελευσης γερμανια...το φορτιζω τωρα και αυριο θα εχω νεοτερα..για οτι θελετε να ρωτησετε ευχαριστως να σας απαντησω...παντως ειναι καλο...πολυ καλο..και επειδη καπου αναφερθηκε και το lg l7 2 σας λεω οτι επειδη και αυτο το ειδα οτι δεν τιθεται συγκριση...

 

Ναβου ξερεις τωρα, ποιοτητα ηχειου, κλεισεν, wifi, οθονη, lag, καμερα, gps, θερμοκρασιες και τα κλασσικα..:p

Καλοριζικο και καλομιλητο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουμε και λεμε

-κατασκευη δεμενη και στιβαρη

-οθονη ακρως ικανοιποιητικη και χωρις να κουραζει

-απουσια λαγκ με 10 εφαρμογες ανοιχτες και με ανωτερο ποσοστο μνημης 84 τοις εκατο

- δυνατο εξωτερικο ηχειο και καθαρη ομιλια με καποια μικρα ανεπαισθητα "φυσηματακια"

-το κινητο ανεβαζει λιγο θερμοκρασια οταν φορτιζεται και οταν παιζεις καποια παιχνιδια αλλα οχι κατι ενοχλητικο

-wifi πολυ καλο ειδικα σε σημεια που με αλλα κινητα δεν επιανα καν μια γραμμη

-καμερα πολυ καλη σε φωτογραφιες με κανονικο φωτισμο(δεν εχω προλαβει σε χαμηλο) αλλα μαλλον εχω την εντυπωση οτι αργει λιγο να τρεξει την εφαρμογη

αυτα προς το παρον τα υπολοιπα εν καιρω...

Αν καποιος φιλος γνωριζει καποιο λινκ για προστασια οθονης και λοιπα αξεσουαρ του συγκεκριμενου κινητου θα ημουν υποχρεος αν με ενημερωνε...

-

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουμε και λεμε

-κατασκευη δεμενη και στιβαρη

-οθονη ακρως ικανοιποιητικη και χωρις να κουραζει

-απουσια λαγκ με 10 εφαρμογες ανοιχτες και με ανωτερο ποσοστο μνημης 84 τοις εκατο

- δυνατο εξωτερικο ηχειο και καθαρη ομιλια με καποια μικρα ανεπαισθητα "φυσηματακια"

-το κινητο ανεβαζει λιγο θερμοκρασια οταν φορτιζεται και οταν παιζεις καποια παιχνιδια αλλα οχι κατι ενοχλητικο

-wifi πολυ καλο ειδικα σε σημεια που με αλλα κινητα δεν επιανα καν μια γραμμη

-καμερα πολυ καλη σε φωτογραφιες με κανονικο φωτισμο(δεν εχω προλαβει σε χαμηλο) αλλα μαλλον εχω την εντυπωση οτι αργει λιγο να τρεξει την εφαρμογη

αυτα προς το παρον τα υπολοιπα εν καιρω...

Αν καποιος φιλος γνωριζει καποιο λινκ για προστασια οθονης και λοιπα αξεσουαρ του συγκεκριμενου κινητου θα ημουν υποχρεος αν με ενημερωνε...

-

Πολύ καλά νέα για αρχή, πες μας και για την απόδοση της μπαταρίας

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω τώρα τα αρνητικά.Η κάμερα δυστυχώς είναι καλή μόνο σε κανονικές συνθήκες και χωρίς ζουμ.υπό άλλες συνθήκες και με χρηση ζουμ απλά κάτω του μέτριου
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω τώρα τα αρνητικά.Η κάμερα δυστυχώς είναι καλή μόνο σε κανονικές συνθήκες και χωρίς ζουμ.υπό άλλες συνθήκες και με χρηση ζουμ απλά κάτω του μέτριου

 

Όπως όλα τα Sony. Δεν περίμενα να κάνει θαύματα σε αυτόν τον τομέα. Υπό κανονικές συνθήκες είναι αξιόλογη;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω τώρα τα αρνητικά.Η κάμερα δυστυχώς είναι καλή μόνο σε κανονικές συνθήκες και χωρίς ζουμ.υπό άλλες συνθήκες και με χρηση ζουμ απλά κάτω του μέτριου

Για το zoom που αναφέρεις λογικό αφού αυτό επιτυγχάνεται μέσω λογισμικού κι όχι με μετακίνηση του φακού.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισημαινω οτι σε κανονικες συνθηκες ειναι ικονοποιητικη η καμερα αλλα μου κανει εντυπωση που η σονυ το παρουσιασε αν μη τη αλλο σαν ατου του κινητου ...ισως με μια μελοντικη αναβαθμιση να βελτιωθει..στα ατου παντω ξαναλεω πολυ δυνατο ηχειο ...καιρο ειχα να ακουσω μουσικη τοσο δυνατα απο κινητο...απο μπαταρια ακομα ειναι νωρις παντω 8 ωρες σε κατασταση αναμονης 4 μοναδες κατω..επισης το αποκλειστικο κουμπι για την καμερα θελει πολυ πατημα για να την ενεργοποιησεις...και οσο για το λεντ ειδοποιησεων ακομα το ψαχνω γτ μεχρι στιγμης βλεπω οτι εχει συγκεκριμενη διαρκεια και χρωμα τα οποια δεν μπορω να τα αλλαξω...ουτε το ilumination bar δεν δουλευει μιας και ειναι για αλλα μοντελα...αυτα
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

και οσο για το λεντ ειδοποιησεων ακομα το ψαχνω γτ μεχρι στιγμης βλεπω οτι εχει συγκεκριμενη διαρκεια και χρωμα τα οποια δεν μπορω να τα αλλαξω...ουτε το ilumination bar δεν δουλευει μιας και ειναι για αλλα μοντελα...αυτα

Δες αυτη την εφαρμογη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflowlite ισως μπορεσεις να βαλεις το led να αναβει μεχρι να δεις την ειδοποιηση και να αλλαξεις το χρωμα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτη την εφαρμογη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflowlite ισως μπορεσεις να βαλεις το led να αναβει μεχρι να δεις την ειδοποιηση και να αλλαξεις το χρωμα.

 

Δυστυχως ουτε αυτη κανει κατι γιατι ετσι κιαλλιως στην δωρεαν εκδοση εχει λιγες επιλογες ρυθμισης...απλα επειδει ειμαι μεσα σε φατσοβιβλιο συχνα και το βραδυ πεφτω για υπνο θελω να εχω την επιλογη να μειωνω την ενταση απο το φως ..ειναι και δυνατο το ατιμο

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Το xperia l έχει πολύ καλό design και δείχνει βολικό κινητό

 

το κινητο ειναι πανεμορφο και διαφωνω με τον φιλο που ειπε πιο πανω οτι το xperia arc δεν αντιγραφηκε σωστα στις επομενες συσκευες...και δεν δειχνει βολικο στο χερι..ΕΙΝΑΙ..και εκτος αυτου εχει και πολυ καλα στοιχεια που τα εχω παραθεσει παραπανω...

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Mπορείς σε παρακαλώ να τρέξεις ένα Antutu για να έχουμε μιά γενική εικόνα για τα "γκάζια" του;

τη μια και μοναδικη φορα που το τρεξα επιασε 10900

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Yπερβολικό μου ακούγεται! :blink: Είσαι σίγουρος;;; :worry:

 

ΕDIT: Πάντως κι αυτά που δίνει η παρακάτω σελίδα είναι πολύ υψηλά για διπύρηνο στα 1.0GHz! Αναφέρομαι καθαρά στους αριθμούς γιατί ο Ινδός το συγκρίνει με κάτι πολύ "εξωτικά" μοντέλα!

http://www.fonearena.com/blog/70188/sony-xperia-l-benchmarks.html

αν κοιταξεις στα σχολια αναγνωστων του gsmarena πολλοι ειναι αυτοι που εχουν το κινητο και επιβαιβαιωνουν το νουμερο και πιστεψε με δεν θα το πιστευα και γω αν δεν το ετρεχα μονος μου...και μην νομιζεις οτι το νουμερο ειναι παραλογο γιατι χανει μεν απο τον επεξεργαστη αλλα κερδιζει ποντους απο την gpu που ειναι πολυ καλη...και δεν εχω λογο φιλε μου να γραφω κατι που δεν ισχυει...

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι πανεμορφο και διαφωνω με τον φιλο που ειπε πιο πανω οτι το xperia arc δεν αντιγραφηκε σωστα στις επομενες συσκευες...και δεν δειχνει βολικο στο χερι..ΕΙΝΑΙ..και εκτος αυτου εχει και πολυ καλα στοιχεια που τα εχω παραθεσει παραπανω...

 

'Επιασα και εγώ στα χέρια μου ένα λευκό L. Σαν σχεδιασμός κλασικός Sony που ξεχωρίζει από τα περισσότερα άχαρα κινητά. Η Sony τελευταία μεταξύ άλλων υιοθέτησε μερικές σχεδιαστικές κατηγορίες: 1)H NXT με τα S,P,U η οποία μεταφέρθηκε εν μέρη και στο SP (μείξη NXT και Xperia ZL), 2) η Arc με πρωτοπόρο φυσικά το Arc που αργότερα το είδαμε σε V,T,J,E,L, 3) το xperia Z που αναμένουμε συνέχιση της κατηγορίας με premium υλικά, 4) Κατηγορία με καμπύλο πίσω μέρος στα χνάρια του ZL, όπου τελευταία βλέπουμε τα ZR, και κάποια γιαπωνέζικα που θα έρθουν σιγά σιγά και προς Ευρώπη, 5) Και κατηγορία με "σκαλοπάτι" της οθόνης σε σχέση με την υπόλοιπη πρόσοψη όπως Tipo, Miro, Sola.

Πάνω σε αυτές τις κατηγορίες η Sony προσπαθεί να κάνει μίξεις στον σχεδιασμό, συνήθως πετυχημένες αλλά κάποιες φορές όχι και τόσο σε σχέση με τα "πρωτότυπα".

Χαρακτηριστικό παράδειγμα το Xperia Arc, που θεωρείται από τα ποιο όμορφα ever κινητά που βγήκαν. Ειδικά στο ασημί.

Το Xperia T που ακολούθησε, ψιλοκαλό στο μαύρο, άθλιο όμως στο λευκό όπου το πίσω μέρος φαίνεται φτηνό προσάρτημα στο υπόλοιπο κινητό.

Ομοίως και το L. Σε καμία περίπτωση δεν το λες άσχημο, είναι πολύ καλό! ΑΛΛΑ κατά την προσωπική μου άποψη δεν κατάφερε να μεταφέρει την μοναδικότητα του Arc. Τα βάζεις δίπλα δίπλα και παρόλο που το Arc είναι δύο ετών, φαίνεται πολύ ποιο ποιοτικό και elegant. Φυσικά ο Arc όταν παρουσιάστηκε ήταν το flagship της εταιρείας, ενώ το L σήμερα είναι το midrange της εταιρείας.

Αν δούμε όμως το L χωρίς να το συγκρίνουμε με το Arc παραμένει ένα καλοσχεδιασμένο κινητό. Σαν λειτουργικότητα και εργονομία είναι πάρα πολύ καλό! Σε λίγο που η τιμή θα πέσει στα 200 ευρώ και κάτω θα είναι best buy!

Edited by T-mobile
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Όντως σε άσπρο που το είδα καιεγώ το Σάββατο χάνει πολύ αλλά απ την άλλη είναι πολλά υποσχόμενο κινητό ειδικά αν πέσειγύρω στα 200 €.

Εγώ το σκέφτομαι σα 2ο αλλά με χαλάει λίγο η κλασικά χλωρίνη οθόνη των Sony αλλά πιο πολύ η μέτρια κάμερα σε νυχτερινά.

Κατά τα άλλα φαίνεται ότι είναι καλά στημένο και η gpu το βοηθά να πάει αξιοπρεπεστατα.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Yπερβολικό μου ακούγεται! :blink: Είσαι σίγουρος;;; :worry:

 

ΕDIT: Πάντως κι αυτά που δίνει η παρακάτω σελίδα είναι πολύ υψηλά για διπύρηνο στα 1.0GHz! Αναφέρομαι καθαρά στους αριθμούς γιατί ο Ινδός το συγκρίνει με κάτι πολύ "εξωτικά" μοντέλα!

http://www.fonearena.com/blog/70188/sony-xperia-l-benchmarks.html

Από benchmarks τα παει σχετικά καλά(Antutu και Quadrant Pro που δοκίμασα) αλλά τις δυο μέρες που το είχα έβγαλα συμπέρασμα πως μαλλον η Sony μας δουλεύει ψιλο γαζί...:mad:,άθλια κάμερα το βράδυ(η διάμετρος του φακού είναι πάρα πολύ μικρή,δεν αφήνει περιθώρια για πολλά)-είναι λυπηρό πραγματικά,μπροστά στο διετίας Arc S είναι ενα τίποτα(απλούστατα το βράδυ το ξεχνάς γιατί θα βγάλει κάτι άθλιες φωτογραφίες....το δε βίντεο έχει refresh rate σαν slow motion.....:lol:....κρίμα....).

Την ημέρα είναι κάπως καλή αλλά και πάλι όχι σαν του Arc(πρέπει να έχουν βρει αλλού τα modules της κάμερας που βάζουν,δεν είναι δικά τους,δηλαδή Sony ή κάτι ποιοτικό....).

Κατα τα άλλα η υλοποίηση των onscreen buttons που έχει στις τελευταίες συσκευές της δεν είναι και ότι βολικότερο παρ΄όλη την σβελτάδα που επιδεικνύει ο επεξεργαστής με την Adreno 305,δεν μου άρεσε καθόλου και είναι σίγουρα ένας λόγος να μην ξανακοιτάξω προς Sony μεριά.

Θετικά στοιχεία το καλό ηχείο του,αρκετά δυνατό και ποιοτικής απόδοσης,το καλό ακουστικό με σωστή ένταση.

Η οθόνη σχετικά καλή με σωστή απόδοση χρωμάτων και καλύπτεται με το SHOTT Xensation Scratch resistant glass http://www.schott.com/xensation/english/products/xcover/touchtechnology.html με καλή απόκριση και multitouch 4 σημειων.

Ασχέτως του πόσο θα κοστίζει σύντομα(σίγουρα θα πέσει αρκετά η τιμή του) δεν αξίζει πολλές φορές να δίνουμε σημασία στον επεξεργαστή/GPU κλπ.και να θεωρείται πως συνολικά το hw είναι το αναμενόμενο για καλή απόδοση,ειδικά το Xperia L πάσχει από camera module,όσα updates και να δοθούν η βελτίωση ελάχιστα θα αλλάξει κάτι κατα την γνώμη μου....;)(τα ίδια διαβάζω και για το SP το οποίο επίσης δεν έχει καλή κάμερα-ειδικά η μπροστινή στο L είναι σαν διακοσμητική-ανύπαρκτη....για να δεις τον εαυτό σου μέσα σε συνθήκες χαμηλα υποφωτισμένου χώρου κάνεις τον σταυρό σου και....:lol:....η ίδια VGA είναι και στο SP αλλά και το επερχόμενο ΖR....έλεος....:confused:)...

Αυτά τα ολιγα και το μόνο σίγουρο είναι όσοι το πάρουν θα το ανακαλύψουν,ευτυχώς το δικό μου το ξεφορτώθηκα......:lol:

Edited by rostropol
Link to comment
Share on other sites

Η επιθυμία σας διαταγή. :)

Ε όχι και διαταγή, :)

Ευχαριστούμε

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Από benchmarks τα παει σχετικά καλά(Antutu και Quadrant Pro που δοκίμασα) αλλά τις δυο μέρες που το είχα έβγαλα συμπέρασμα πως μαλλον η Sony μας δουλεύει ψιλο γαζί...:mad:,άθλια κάμερα το βράδυ(η διάμετρος του φακού είναι πάρα πολύ μικρή,δεν αφήνει περιθώρια για πολλά)-είναι λυπηρό πραγματικά,μπροστά στο διετίας Arc S είναι ενα τίποτα(απλούστατα το βράδυ το ξεχνάς γιατί θα βγάλει κάτι άθλιες φωτογραφίες....το δε βίντεο έχει refresh rate σαν slow motion.....:lol:....κρίμα....).

Την ημέρα είναι κάπως καλή αλλά και πάλι όχι σαν του Arc(πρέπει να έχουν βρει αλλού τα modules της κάμερας που βάζουν,δεν είναι δικά τους,δηλαδή Sony ή κάτι ποιοτικό....).

Κατα τα άλλα η υλοποίηση των onscreen buttons που έχει στις τελευταίες συσκευές της δεν είναι και ότι βολικότερο παρ΄όλη την σβελτάδα που επιδεικνύει ο επεξεργαστής με την Adreno 305,δεν μου άρεσε καθόλου και είναι σίγουρα ένας λόγος να μην ξανακοιτάξω προς Sony μεριά.

Θετικά στοιχεία το καλό ηχείο του,αρκετά δυνατό και ποιοτικής απόδοσης,το καλό ακουστικό με σωστή ένταση.

Η οθόνη σχετικά καλή με σωστή απόδοση χρωμάτων και καλύπτεται με το SHOTT Xensation Scratch resistant glass http://www.schott.com/xensation/english/products/xcover/touchtechnology.html με καλή απόκριση και multitouch 4 σημειων.

Ασχέτως του πόσο θα κοστίζει σύντομα(σίγουρα θα πέσει αρκετά η τιμή του) δεν αξίζει πολλές φορές να δίνουμε σημασία στον επεξεργαστή/GPU κλπ.και να θεωρείται πως συνολικά το hw είναι το αναμενόμενο για καλή απόδοση,ειδικά το Xperia L πάσχει από camera module,όσα updates και να δοθούν η βελτίωση ελάχιστα θα αλλάξει κάτι κατα την γνώμη μου....;)(τα ίδια διαβάζω και για το SP το οποίο επίσης δεν έχει καλή κάμερα-ειδικά η μπροστινή στο L είναι σαν διακοσμητική-ανύπαρκτη....για να δεις τον εαυτό σου μέσα σε συνθήκες χαμηλα υποφωτισμένου χώρου κάνεις τον σταυρό σου και....:lol:....η ίδια VGA είναι και στο SP αλλά και το επερχόμενο ΖR....έλεος....:confused:)...

Αυτά τα ολιγα και το μόνο σίγουρο είναι όσοι το πάρουν θα το ανακαλύψουν,ευτυχώς το δικό μου το ξεφορτώθηκα......:lol:

Σε γενικες γραμμες θα συμφωνησω μαζι σου ...αλλωστε το ανεφερα και πιο πανω οτι η καμερα ειναι κατω του μετριου...παντως πραγματικα ειναι για φαπες αυτη η σονυ οταν στο επισημο σαιτ της το παρουσιαζει σαν κινητο με πλουσιες φωτογραφικες ικανοτητες...κριμα...εγω σε αντιθεση με σενα θα το κρατησω λιγο ακομα και θα προσπαθησω να αρκεστω τουλαχιστων στην καμερα σαυτα που δινει(αλλωστε δεν το πηρα γιαυτο το λογο και πριν το αγορασω το ειχα δοκιμασει και σε γενικες γραμμες το ξερα)...ευελπιστω σε καποια μελλοντικη αναβαθμιση μπας και μαζευτει λιγο το χαλι οχι οτι θα γινει κατι εντυπωσιακο αλλα λεμε...στην τελικη μετα απο καιρο θα παιξει ενα περιποιημενο ρουταρισμα και περασμα καμιας ρομ που να δινει κατι παραπανω..να υποθεσω οτι δεν θα το αφησουν με την 4.1 πανω ε?μια ακομα αναβαθμιση θα την παρει..επισης απο θεμα μπαταριας που με ρωτησαν κατι φιλοι πιο πανω να πω οτι ειναι σε ικανοιητικα επιπεδε...με μια μετρια χρηση μπορει να βγαλει και μερα...

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Σε γενικες γραμμες θα συμφωνησω μαζι σου ...αλλωστε το ανεφερα και πιο πανω οτι η καμερα ειναι κατω του μετριου...παντως πραγματικα ειναι για φαπες αυτη η σονυ οταν στο επισημο σαιτ της το παρουσιαζει σαν κινητο με πλουσιες φωτογραφικες ικανοτητες...κριμα...εγω σε αντιθεση με σενα θα το κρατησω λιγο ακομα και θα προσπαθησω να αρκεστω τουλαχιστων στην καμερα σαυτα που δινει(αλλωστε δεν το πηρα γιαυτο το λογο και πριν το αγορασω το ειχα δοκιμασει και σε γενικες γραμμες το ξερα)...ευελπιστω σε καποια μελλοντικη αναβαθμιση μπας και μαζευτει λιγο το χαλι οχι οτι θα γινει κατι εντυπωσιακο αλλα λεμε...στην τελικη μετα απο καιρο θα παιξει ενα περιποιημενο ρουταρισμα και περασμα καμιας ρομ που να δινει κατι παραπανω..να υποθεσω οτι δεν θα το αφησουν με την 4.1 πανω ε?μια ακομα αναβαθμιση θα την παρει..επισης απο θεμα μπαταριας που με ρωτησαν κατι φιλοι πιο πανω να πω οτι ειναι σε ικανοιητικα επιπεδε...με μια μετρια χρηση μπορει να βγαλει και μερα...

 

Μακάρι να δώσουν μια-δυο OS Upgrades για σένα που αν το κρατήσεις θα επωφεληθείς,πάντως μου αρέσει που είσαι από τους λίγους χρήστες που έχουν πάρει το όποιο κινητό(το L στην περιπτωση αυτή) και δεν στερούνται αντικειμενικότητας και έχοντας και την εμπειρία χρήσης παρατηρούν και τα αρνητικά της συσκευής εν αντιθεση με άλλους που πολλές φορές δεν έχουν πάρει καν το όποιο κινητό το υποστηρίζουν τυφλά και αμφισβητούν ακόμα και αυτούς που το έχουν και βλέπουν τα όποια μειονεκτήματα ζωντανά και καθαρά...;)

Το L βασικά πάσχει από hardware στην κάμερα και οι αναβαθμίσεις στην περίπτωση αυτή θα βελτιώνουν 2-3 σημεία(πχ.κορεσμός,έκθεση...) και θα χαλάνε άλλα 10(ουσιαστικά τα FW updates της κάμερας που θα συμπεριληφθούν στις αναβαθμίσεις θα είναι minor updates στην καλύτερη),πραγματικά είναι άξιο απορίας πως το έφτιαξαν έτσι και το promotάρουν ως καλό στην κάμερα.....αλλά ήδη από το Xperia Ion είχα δει πως το θέμα Sony/καλή κάμερα δεν είναι πια ταυτόσημο.....;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia L

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...