Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως παιδες εχετε βρει και τιποτα free games?

Oσα θελεις.αλλωστε τα παιχνιδια απο (κ800ι,κ810ι,w880i,w850i) παιζουν κανονικα και στο κινητο αυτο.ψαξε λιγο στο φορουμ και θα βρεις πολλα παιχνιδια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα χθες πηρα το w580 απο το πλαισιο και με το που το ανοιξα ηρθε η πρωτη ξενερα το πορτακι εχει τζογο τα κουμπια μεχρι τωρα δεν εχουν παθει τιποτα αν και τα εχω λιωσει στο πατημα κατα τα αλλα ειναι μια χαρα το κινητο
Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

ελεος,μολις μιλησα με τιν wind ουτε καν ξερουν ποτε θα ερθουν καινουργιες παρτιδες,,,,,,θα τουσ σκοτωσω,.....θα χασω και την προσφορα με την εθνικη μας.....ελεος τι ειναι αυτοι...

 

ξερει κανεις κατι....

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το καπάκι απο πίσω γάιδαρος το έκλεισε? Το κατασημάδεψα για να το βγάλω!! Επίσης το ένα ακουστικό ακούγεται πολυ χαμήλα,για να δουλέψει σωστά πρέπει να ξεκουμπώσω λίγο το mini jack..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μηπως ξερετε πως γινεται synchronization με τον υπολογιστη? Προσπαθω 2 μερες τωρα, αλλα ενω το καλωδιο βλεπει την εξωτερικη μνημη (themes, photos, music etc) δεν βλεπει το τηλεφωνο και δεν μπορω να περασω ουτε τον καταλογο μου, ουτε παιχνιδια :(

Με εχει τσαντισει η SE γιατι δεν εχει καλο Help topics ουτε ευκολο software (το προηγουμενο μοντελο που ειχα ηταν το Κ750 και με αυτο ειχα προβλημα! Αν ξερετε πως μπορω να περασω παιχνιδια η πως γινετε synchronization με καλωδιο, πειτε μου βημα προς βημα! :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μηπως ξερετε πως γινεται synchronization με τον υπολογιστη? Προσπαθω 2 μερες τωρα, αλλα ενω το καλωδιο βλεπει την εξωτερικη μνημη (themes, photos, music etc) δεν βλεπει το τηλεφωνο και δεν μπορω να περασω ουτε τον καταλογο μου, ουτε παιχνιδια :(

Με εχει τσαντισει η SE γιατι δεν εχει καλο Help topics ουτε ευκολο software (το προηγουμενο μοντελο που ειχα ηταν το Κ750 και με αυτο ειχα προβλημα! Αν ξερετε πως μπορω να περασω παιχνιδια η πως γινετε synchronization με καλωδιο, πειτε μου βημα προς βημα! :(:(:(

Βγαζεις το προγραμμα της sony ericsson (pc suite) και κατεβαζεις το καλυτερο προγραμμα για συγχρονισμο του κινητου με τον υπολογιστη το myphonexplorer που θα το βρεις εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγαζεις το προγραμμα της sony ericsson (pc suite) και κατεβαζεις το καλυτερο προγραμμα για συγχρονισμο του κινητου με τον υπολογιστη το myphonexplorer που θα το βρεις εδώ :)

 

Σε ευχαριστω πολυ. Τωρα το κατεβαζω, ελπιζω να μην εχω πια προβλημα!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το καπάκι απο πίσω γάιδαρος το έκλεισε? Το κατασημάδεψα για να το βγάλω!! Επίσης το ένα ακουστικό ακούγεται πολυ χαμήλα,για να δουλέψει σωστά πρέπει να ξεκουμπώσω λίγο το mini jack..

 

Και εμένα με παίδεψε πολύ. Ένα παραπάνω που δεν ήθελα να κάνω σημάδι και μέχρι να το καταφέρω έσκασα. Δεν κατάφερα ακόμα να βγάλω την Sim όμως. Προσπάθησα και απλά δεν γίνεται...

Έκανα και ερώτηση εδώ αλλά απάντηση δεν πήρα.

 

Όσο για το ακουστικό σε μένα δουλεύει μια χαρά άλλα ένας ακόμα φίλος συμφορουμίτης είχε πρόβλημα. Δεν έπαιζε το μπάσο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ. Τωρα το κατεβαζω, ελπιζω να μην εχω πια προβλημα!:cool:

Κανενα προβλημα απολυτως! ειναι το καλυτερο προγραμμα.ολοι αυτο χρησιμοποιουμε!

Παρακαλώ πολύ :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πώς μπορώ να δω ποια έκδοση λογισμικού έχω για πιθανή μελλοντική αναβάθμιση?Ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πώς μπορώ να δω ποια έκδοση λογισμικού έχω για πιθανή μελλοντική αναβάθμιση?Ευχαριστώ :)

*>*<<*<* οπου * αστερι και <> αριστερα/δεξι βελακι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, να κανω μια χαζη ερωτηση? Ο μετρητης βηματων πως λειτουργει? Εχει καποιον αισθητηρα? Παντως δεν ειναι και πολυ ακριβης. Σημερα περπατησα μεχρυ το μετρο (500 μετρα απο το σπιτι μου) και μου εβγαλε οτι περπατησα 3,9 χλμ!!! :lol: Κατα τον μετρητη εχω περπατησει σημερα 6 χλμ, αν ειναι σωστα, να δηλωσω στους επομενους Ολυμπιακους για βαδην!!!:lol::lol::lol: Εχετε παρατηρησει τιποτα εσεις?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ S500 ΣΤΟ W850 ΚΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

 

pezoun kanonika file mou

:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, να κανω μια χαζη ερωτηση? Ο μετρητης βηματων πως λειτουργει? Εχει καποιον αισθητηρα? Παντως δεν ειναι και πολυ ακριβης. Σημερα περπατησα μεχρυ το μετρο (500 μετρα απο το σπιτι μου) και μου εβγαλε οτι περπατησα 3,9 χλμ!!! :lol: Κατα τον μετρητη εχω περπατησει σημερα 6 χλμ, αν ειναι σωστα, να δηλωσω στους επομενους Ολυμπιακους για βαδην!!!:lol::lol::lol: Εχετε παρατηρησει τιποτα εσεις?

 

Με αισθητήρα είναι λογικά.

Το έχω παρατηρήσει και εγώ αυτό αλλά όχι όταν το έχω στην τσέπη του παντελονιού αλλά στην τσάντα. Μάλλον παρακουνιέται εκεί.

Link to comment
Share on other sites

ελεος,μολις μιλησα με τιν wind ουτε καν ξερουν ποτε θα ερθουν καινουργιες παρτιδες,,,,,,θα τουσ σκοτωσω,.....θα χασω και την προσφορα με την εθνικη μας.....ελεος τι ειναι αυτοι...

 

ξερει κανεις κατι....

 

Tην προσφορά με την Εθνική την έχεις χάσει! Το ίδιο κι εγώ. Το κακό είναι ότι ούτε οι ίδιοι δεν γνωρίζουν πότε θα έχουν νέα παραλαβή! Γιατί τέτοια καθυστέρηση, δεν το καταλαβαίνω!:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tην προσφορά με την Εθνική την έχεις χάσει! Το ίδιο κι εγώ. Το κακό είναι ότι ούτε οι ίδιοι δεν γνωρίζουν πότε θα έχουν νέα παραλαβή! Γιατί τέτοια καθυστέρηση, δεν το καταλαβαίνω!:mad:

 

 

οχι ρε συ

Η προσφορά ισχύει από 03/09 - 15/09

το λεει το σιτε της wind....

ξες ,υποψιαζομαι πως, ο λογος που αργουν ειναι μηπως απεσειραν την παλια με τα προβληματα σα κουμπια και τετοια και φερνουν την καινουργια.....δεν ξερω τι να πω ελεος.....αυριο θα ξαναπαρω....

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

H sim δουλευει με μηχανισμο ιδιο της Καρτας Μνημης. Πρεπει να εχεις νυχακι η κατι αλλο λεπτο να το πιεσεις μεσα και να μεινει. Δεν πρεπει να ειναι ελευθερη. Και για να την βγαλεις παλι το ιδιο. Χρησιμοποιειστε το ιδιο το πορτακι να την βαζετε μεσα και εξω!

 

Οσο για το πορτακι... μου σπαει τα νευρα για να το βγαζω.

 

Μολις μου εσπασε και το 1ο μου κουμπι (το 2). Να περιμενω να σπασουν και τα αλλα? Δεν βλεπω να με ενοχλει παντως εκτος αν ξεκολλησει και φυγει. Αλλιως αν μεινει ετσι γιατι να το παω?

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

pezoun kanonika file mou

ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΦΕ ΟΠΩΣ ΣΤΟ S500. ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ W580 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...