Jump to content

Όλα για το ΚΙΝΟ


DrMaslow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα παιδια, εχει ανακαλυψει κανενας πως το ΚΙΝΟ κληρωνει αριθμους; Εγω εχω ακουσει πως βγαζει τους αριθμους που εχουν παιχτει λιγοτερο! Ειναι αληθεια η γινεται με αλλο τροπο;

 

Παντως αν ισχυει αυτος ο τροπος τοτε να κανονισουμε μια συγκεκριμενη ωρα να παμε ολοι να παιξουμε για παραδειγμα 2-3 δελτια με 12 συγκεκριμενους αριθμους (πχ: στο πρωτο δελτιο απο 1 ως 12, στο δευτερο απο 13 ως 24...) και ενας να παιξει τα υπολοιπα και να κερδισει!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 141
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παλι γιατι νομιζω οτι το παιχνιδι, οπως και ολα σχεδον, ειναι στημενο; Νομιζω οτι βλεπει ολα τα δελτια που παιζονται και μεσα σε ελαχιστα δευτερολεπτα υπολογιζει το συνδιασμο εκεινο με τον οποιο θα εχει τα περισσοτερα κερδη ( ή την λιγοτερη ζημια ) για αυτον..
Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιδια, εχει ανακαλυψει κανενας πως το ΚΙΝΟ κληρωνει αριθμους; Εγω εχω ακουσει πως βγαζει τους αριθμους που εχουν παιχτει λιγοτερο! Ειναι αληθεια η γινεται με αλλο τροπο;

 

Παντως αν ισχυει αυτος ο τροπος τοτε να κανονισουμε μια συγκεκριμενη ωρα να παμε ολοι να παιξουμε για παραδειγμα 2-3 δελτια με 12 συγκεκριμενους αριθμους (πχ: στο πρωτο δελτιο απο 1 ως 12, στο δευτερο απο 13 ως 24...) και ενας να παιξει τα υπολοιπα και να κερδισει!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

 

Μάλλον έτσι γίνεται αλλά το θέμα είναι ότι δεν κληρώνει σε κάθε πρακτορείο ξεχωριστά... :rolleyes:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

πριν κανα 2 βδομαδες κολλησα με το κινο.κλασικα εχασα χρηματα."μπηκα μεσα"!ευτυχως το κολλημα ηταν για 5-6 μερες.μακρυα απ' αυτα.δεν ειμαστε για τετοια...
Link to comment
Share on other sites

Στο πρακτορείο που συχνάζω εγώ η τυχαία επιλογή δίνει κάποια λεφτά.

Επίσης ένας πακιστανός έπιασε 9 στα 9 με πολλαπλασιστή 5

Και έχουν πιαστεί επίσης πολλά 7 στά 7

Εγώ προχθές έσπασα το ρεκόρ μου που ήτανε 1,50 ευρώ και κέρδισα 10.

Κύριος είναι μόνο ο ΘΕΟΣ.
Link to comment
Share on other sites

Για όσους γράφουν για υπερ-υπολογιστές (γιατί τέτοιοι χρειάζονται) και για «συνομωσίες» ώστε να «διαλέγει» το σύστημα τι νούμερα θα βγάζει, θα γράψω αυτό που έχω γράψει και στο θέμα του ΤΖΟΚΕΡ: Δεν χρειάζεται να κάνει «λαμογιά» ο ΟΠΑΠ. Στατιστικά και μαθηματικά, βρέξει χιονίσει, ο ΟΠΑΠ ότι και να κερδίσουν μερικοί παίκτες, βγαίνει κερδισμένος από τους υπόλοιπους που χάνουν. Τα ίδια που ισχύουν για τον ΟΠΑΠ, ισχύουν και για τους μπούκηδες και για τα λαχεία και για τα καζίνο και για τον καθένα που διοργανώνει τυχερά παιχνίδια.-

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ας πουμε και λιγο τις δικές μας επιτυχίες στο κίνο.

Η δική μου 10 ευρο.

Κύριος είναι μόνο ο ΘΕΟΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χθες εβγαλα 800 ευρω (6 στα 6) πριν ενα μηνα ειχα βγαλει 250 πριν δυο 200.. Αυτα τα μεγαλα που εχω βγαλει.. Αντε να παιζω 5 ευρω τη βδομαδα τους τελευταιους 5 μηνες..

Θελει τυχη εκτος απο ολα τα αλλα.

www.e-offer.gr Οι καλύτερες προσφορές, και προτάσεις-συμβουλές αγοράς!
Link to comment
Share on other sites

Χθες εβγαλα 800 ευρω (6 στα 6) πριν ενα μηνα ειχα βγαλει 250 πριν δυο 200.. Αυτα τα μεγαλα που εχω βγαλει.. Αντε να παιζω 5 ευρω τη βδομαδα τους τελευταιους 5 μηνες..

Θελει τυχη εκτος απο ολα τα αλλα.

 

 

Σου κατσε καλα εσενα βλεπω...εμενα μια φορα 5 στα 5 και απο τοτε κατι λιγα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

egw exw piasei 7 sta 8 kai ena 6ari. prin 1bdomada epiasa 5 sta 6 kai exthes 2 fores 5 sta 6 to mesimeri. einai telika megali eirwnia na min sou dinei kai to ekto noumero kai na bgazei to diplano noumero i to katw. kai ayto to kanoun mono kai mono gia na se kolisoun kai na synexiseis na paizeis mipws to piaseis. kai ennoeite oti einai stimeno kai parakolouthoun ola ta deltia pou paizonte kai dinoun ta ligotera. mono an strimwxtoun me ta noumera dinoun kapou. dld anti na dosoun se kapoion 9ari tha dwsoun ston allon 6ari kai etsi o allos tha piasei 6 sta 9. kapws etsi leitourgei.

mexri kai email tous esteila kai tous evrisa alla den apantisan. eixa nevriasei toso poli giati enas fragatos typos stin perioxi mou epiase 7 sta 8 kai 4 fores 6ari se 3 synexomene meres. alla opws lene ta lefta sta lefta pane. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν συνηθως καποιες στανταρ 3αδες,4τραδες που βγαζει το ΚΙΝΟ...π.χ

2,3,11,21 31,34,37,40 9,18,28,30 κ.ο.κ Αν ειστε τυχεροι μπορει να σας κατσει .

Εγω παντως παιζω αυτους και συνηθως καθονται ...Παντως θελει τυχει .

Link to comment
Share on other sites

H μεγαλυτερη επιτυχια μου στο κινο ανερχεται στο ασυλληπτο ποσο των 20 και 25 ευρω απο μια φορα το καθενα.

Υπαρχει παντως ανθρωπος που κερδισε το μεγαλυτερο ποσο και ειναι ενας πατρινος πιτσαδορος ντελιβερας, που επιασε 12 στα 12 με 50 λεπτα τσεπωσε 500 χιλιαρικα. Εκανε διανομη και σταματησε τυχαια σε ενα πρακτορειο, νομιζω ή στη τελευταια κληρωση του μεσημεριου ή στην πρωτη απογευματινη, δεν θυμαμαι καλα τι ακριβως μου ειχε πει ενας φιλος μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζω σπάνια κινο ξέρετε απέναντι από το σπίτι το προπό και όταν δεν εχω τι να κάνω πάω και την πέφτω και κάπου κάπου βάζω και κανένα κινο. Αλλά είχα κολλήσει με μια ανάπτυξη η οποία κοστίζει 17,5€ και είναι 7 δελτία και ζητάς 7. Να μην τα πολυλογώ με έδωσε 7 στα 7...:D:D
Link to comment
Share on other sites

28,36,37,46,47,48,49,57,58,59

Δεκα νουμερα,δεκα κληρωσεις...:D

 

Για πες κάτι παραπάνω για μας τους αδαείς.:O Αυτό σημαίνει ότι κέρδισες?? :D

Link to comment
Share on other sites

Για πες κάτι παραπάνω για μας τους αδαείς.:O Αυτό σημαίνει ότι κέρδισες?? :D

 

7 στα 10 χθες κερδισα,και σημερα λεω να τα ξαναπαιξω...:p:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 στα 10 χθες κερδισα,και σημερα λεω να τα ξαναπαιξω...:p:rolleyes:

 

ksanaepiases arketa me auta ta noumera chris??:)

 

na kseroume kai emeis na kanoume kana paixnidi:D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έπαιξα 7 ευρώ σε κληρώσεις μετά από πολύ καιρό.

 

Τα @@ μου πήρα τελικά :p

 

Πεταμένα λεφτά.Κανα στοίχημα τον μήνα πλέον...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

συγγνώμη για το ξέθαμα αλλά θέλω να πω την γνώμη μου για το ΚΙΝΟ

είναι ένα κάψιμοπαίχνιδο που σου τρώει τα λεφτά γιατί: βλέπεις τον κολλητό σου να κερδίζει, βλέπεις τον πουρόγερο να κερδίζει, βλέπεις τον Χ χριστιανό τέλος πάντων να κερδίζει, και σε τρώει μέσα σου οτι θα κερδίσεις και συ (εγώ παίζω από το 2004 και το μεγαλύτερο που έχω πιάσει είναι 3/3, τόσο τύχη)

και τέλος πάντων τόσα χρόνια έχω καταλήξει

βλέπω πολλούς που λένε για στησίματα κλπ

το παιχνίδι ΔΕΝ είναι στημμένο

για τους εξης απλούς λόγους:

1. έχεις ελάχιστες πιθανότητας να πέσουν ανάμεσα σε 80 νούμερα, που τα 20 κιτρινίζουν τα δικά σου.

2. πάρτε ένα δελτίο, γράψτε τους αριθμούς, έτσι για την πλάκα σας, και μην το εξαργυρώστε το. απλά κρατήστε το για σας. πάλι δεν θα κερδίσει τίποτα

3. μια φορά εγώ, εν ώρα βαρεμάρας για την κλήρωση, είχα βάλει ένα σκοπό: να πετύχω μέσα σε 72 μπαλάκια που συμπλήρωσα τα 20 που κληρώνει. κι όμως... δεν το έπιασα. το έχασα (έστω και το μούφικο το δελτίο) για ένα νούμερο. Δηλαδή για να σας δώσω να καταλάβετε, έπαιξα για την πλάκα μου 72 αριθμούς στους 80, κι όμως, ήρθε αριθμός που δεν τον είχα παίξει (στους 8 απομείναντες που είχα αφήσει έπεσε)

4. παίξτε με τους φίλους σας για πλάκα κινο. ένας να είναι η μάνα, που θα γράφει 80 νούμερα, θα κληρώνει τα 20, και οι υπόλοιποι θα συμπληρώνουν. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ. πάλι τίποτα δεν θα κερδίσετε.

 

πρόσφατα έπιασα 6/9 αλλά πάλι δεν πήρα τίποτα

το μόνο που θα σας συμβουλέψω είναι:

μαντέψτε μαθηματικά που θα πέσει ο συνδιασμός (γιατί ο μέσος όρος του ΚΙΝΟ κάνει σχήματα και συνδιασμούς) και μπορείτε να κάνετε θαύματα...

:cool:
Link to comment
Share on other sites

καλα το ξεκινησεις, στο τελος το χαλασες.

 

ειναι θεμα γκανιοτας/ προμηθειας. τα ιδια ισχυουν κ για λοττο κ τζοκερ που πολλοι τα θυμουνται μονο τις γιορτες, τα θεωρουνε στημενα.

 

το κινο εχει την χειροτερη γκανιοτα(30%) απο ολα τα τυχερα παιχνιδια.

το λοττο κ το τζοκερ εχουνε καλυτερη απο το κινο. ομως αφου αυξηθηκε κ σε αυτα η τιμη της στηλης στα 0,50λεπτα.

 

Στο ΚΙΝΟ η πιθανοτητα για 12αρι ειναι:

0.00000021% ή αλλιως 1 στα 478 261 833

•Στο ΤΖΟΚΕΡ η πιθανοτητα για "5+1" ειναι:

(1/20)·(1/(45,5)) δηλαδη:

0.0000041% ή αλλιως 1 στα 24 435 180

•Στο ΛΟΤΤΟ η πιθανοτητα για 6αρι ειναι:

(1/(49,6)) δηλαδη:

0.0000072% ή αλλιως 1 στα 13 983 816

 

μπες εδω http://www.opap.gr/opap/DeltioKino.html

κανε το δικο σου υποθετικο παιχνιδι για 200 κληρωσεις.

αν βγαλεις κερδος(εδω γελαμε), τα ξαναλεμε :)

 

ειναι καθαρα ΤΕΡΑΣΤΙΑ τυχη να κερδισεις μεγαλο ποσο

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω κανει και πρακτορας και ειμαι παικτης του ΚΙΝΟ! Το ΚΙΝΟ περα απο γκανιοτα ειναι και τακτικη... Αλλοι παιζουν επαναληψεις, αλλοι παιζουν τα νουμερα που βγαινουν συχνα την συγκεκριμενη μερα(υπαρχουν πρακτορεια με προγραμματα που λενε τα νουμερα που βγαινουν συχνα). Υπαρχουν ανθρωποι που θα πανε για το χαρτζιλικι, πολλες κληρωσεις 2,3,4 νουμερα κι αμα κατσει τα πηραν ΚΙ ΕΦΥΓΑΝ. Αλλοι βαζουν πολλα νουμερα πολλες κληρωσεις, και αλλοι που τζογαρουν 3,4,5 νουμερα μαξιμουμ με πολλαπλασιαστες. Εγω εκει κινουμε συνηθως στην τελευταια κατηγορια...

Πλεον που το ελαττωσα μπαινω σε ενα πρακοτρειο βαζω τυχαια νουμερα 6,7,8 σε 10 κληρωσεις και παω την επομενη να δω τι εκαναν. Αμα θελει θα κατσει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...