Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω προτιμώ τα αθλητικά..

και τελευταία αγοράζω από τη NIKE τη σειρά SHOX ...

Τελευταίο ζευγάρι που αγόρασα ήταν τα : nike shox energia!!

πολύ μαμάτα παπούτσια... όσοι ξέρουν από αυτά, με καταλαβαίνουν!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ξερω γιατι αλλα ποτε μου δεν ειχα κολλημα με συγκεκριμενες η γνωστες μαρκες...Τουλαχιστον οχι στα βραδυνα παπουτσια.Για αθλητικα ειχα παντα μια ταση προς reef,αλλα γενικοτερα οτι βλεπω και μ'αρεσει το παιρνω οτι μαρκα κι αν ειναι.Αρκει να ειναι σε λογικη τιμη.Για παπουτσια δεν κανω σπαταλες,για ρουχα μπορει.... :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria (15 Σεπ. 2004 , 13:04)

 

Εγω δεν ξερω γιατι αλλα ποτε μου δεν ειχα κολλημα με συγκεκριμενες η γνωστες μαρκες...Τουλαχιστον οχι στα βραδυνα παπουτσια.Για αθλητικα ειχα παντα μια ταση προς reef,αλλα γενικοτερα οτι βλεπω και μ'αρεσει το παιρνω οτι μαρκα κι αν ειναι.Αρκει να ειναι σε λογικη τιμη.Για παπουτσια δεν κανω σπαταλες,για ρουχα μπορει.... :)

 

 

Kαι εγώ μια από τα ίδια.. Ότι μου αρέσει το παίρνω.. Βέβαια αθλητικά μόνο μάρκες..

Σε ότι αφορά τις σπατάλες τις κάνω κυρίως στα παπούτσια. Σαν φετίχ ένα πράγμα. Και μετά στα παντελόνια. :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (15 Σεπ. 2004 , 13:11)

 

Σε ότι αφορά τις σπατάλες τις κάνω κυρίως στα παπούτσια. Σαν φετίχ ένα πράγμα. Και μετά στα παντελόνια. :(

 

 

Akrivws opws to les! Fetix ena pragma........................

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (15 Σεπ. 2004 , 13:11)

 

Kαι εγώ μια από τα ίδια.. Ότι μου αρέσει το παίρνω.. Βέβαια αθλητικά μόνο μάρκες..

Σε ότι αφορά τις σπατάλες τις κάνω κυρίως στα παπούτσια. Σαν φετίχ ένα πράγμα. Και μετά στα παντελόνια. :(

 

Ε αμα προκειται για παντελονια...Αλλαζει το πραγμα!Εχω τρελα με τα diesel!!!Πολυ μεγαλη!
Link to comment
Share on other sites

φοράω κυριώς αθλητικά... παλιά έπαιρνα συνέχεια Nike... τώρα puma... άνοιξε ένα μαγαζί puma με πολύ καλές τιμές στην Μεσογείων και το έχω τιμήσει...
Link to comment
Share on other sites

Apo athlitika kyriws Nike! Agorzw sunithws apo auto stin Tsakalwf. gia ta alla ta pio episima kuriws kai egw apo Kalogirou! m'aresoun ta Prada ta "athlitika"! kai Tods polu.

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Fili MiuMiu egw agorazw papoutsia used (Energie kuriws) me to poly 20 Eurw to zeugari. De dinw oute dekara parapanw gia tetoia pragmata. Apo thn allh pleura an eixa ki egw polla polla lefta gia petama isws to skeftomoun perissotero.
Link to comment
Share on other sites

Τα Puma που έχουν βγει τα τελευταία χρόνια είναι όλα τα λεφτά κι ας έχουν γίνει σούπα.

Θυμήθηκα τώρα κάτι πολύ γαμάτα που είχα, μέχρι που μου τα κλέψανε :p :wacko: :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (15 Σεπ. 2004 , 15:15)

 

σου κλεψαν παπουτσια ??

τι γυφτια ! :wacko:

 

Αμ κι εμενα μου εχουν κλεψει!Τα αφησα στην εξωπορτα του σπιτιου μου για 5 λεπτα γιατι ειχα πατησει ακαθαρσιες και ηθελα να τα καθαρισω και μεχρι να γυρισω μου τα πηραν!Εδω μου κλεψανε σακουλα με σκουπιδια :wacko: που ειχα επισης στην πορτα καποια φορα,τι μου λετε τωρα!Ποιος ξερει τι νομιζαν οτι ειχε μεσα!Τουλαχιστον σε εκεινη την περιπτωση με γλιτωσαν κι απ'τον κοπο lol!Αλλα εκεινα τα παπουτσακια ακομα τα κλαιω! :cry: Η γυφτια παει συννεφο! :wacko: Sorry για το off topic αλλα δεν αντεξα!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KillaBee (15 Σεπ. 2004 , 14:17)

 

Fili MiuMiu egw agorazw papoutsia used (Energie kuriws) me to poly 20 Eurw to zeugari. De dinw oute dekara parapanw gia tetoia pragmata. Apo thn allh pleura an eixa ki egw polla polla lefta gia petama isws to skeftomoun perissotero.

 

 

Mallon me pareksigises! Den eipa ti markes exete, alla poia paoutsia sas aresoun! Min nomizeis pws ola ta pire en mia nukti! To na perneis pragmata pou sou aresoun kai aksizoun ta lefta tous, den to thewrw petama xrimatwn! O kathenas opws to vlepei.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria (15 Σεπ. 2004 , 15:22)

 

Αμ κι εμενα μου εχουν κλεψει!Τα αφησα στην εξωπορτα του σπιτιου μου για 5 λεπτα γιατι ειχα πατησει ακαθαρσιες και ηθελα να τα καθαρισω και μεχρι να γυρισω μου τα πηραν.

 

 

Καλά τώρα σοβαρά μιλάς;;; Σε πολυκατοικία μένεις ή σε μονοκατοικία; Και που; Καλά, έβγαλες τα παπούτσια σου έξω και στα κλέψανε;; Ασύλληπτο...προφανώς σε παρακολουθούσε όποιος το έκανε.... :blink:

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jheremias (15 Σεπ. 2004 , 16:37)

 

Καλά τώρα σοβαρά μιλάς;;; Σε πολυκατοικία μένεις ή σε μονοκατοικία; Και που; Καλά, έβγαλες τα παπούτσια σου έξω και στα κλέψανε;; Ασύλληπτο...προφανώς σε παρακολουθούσε όποιος το έκανε.... :blink:

 

Οταν ειχε γινει αυτο εμενα Ν.Σμυρνη σε πολυκατοικια...Ασε κι εγω ακομα να το χωνεψω...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiuMiu (15 Σεπ. 2004 , 16:41)

 

Logika tha itan kapoios apo tin polukatoikia! Eleos omws!!! Diladi na kleveis papoutsia, to epomeno vima poio einai?

 

Κι εγω το εχω σκεφτει...Ελα ομως ν'ακουσεις το κουφο τωρα!Εμενα στον 5ο και τελευταιο οροφο της πολυκατοικιας!Στον οποιο και τα δυο διαμερισματα που εχει ειναι δικα μας.Ποιος στο καλο να ηταν; :cry: Kι ηταν και ωραια παπουτσακια απο τον tsakiris....Ανεβηκε κανεις απο τους αλλους οροφους στον δικο μας; :(
Link to comment
Share on other sites

Ρε....! Καλά σοβαρά μιλάς; Απλά κάποιος από την πολυκατοικία μήπως ήξερε οτι βγάζεις τα παπούτσια σου έξω συνήθως και τα είχε μπανίσει, οπότε ανέβηκες, και στο τσακ πετάχτηκε και τα άρπαξε...Αθλητικά ήταν είπες; Ίσως κανένα κλασσικό κλεφτρόνι....Πραγματικά, ποιο είναι το επόμενο βήμα;
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Καλά κ πως ήταν σίγουρος ότι θα του κάνουν; Μήπως τα ήθελε για να τα πουλήσει;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jheremias (15 Σεπ. 2004 , 16:51)

 

Ρε....! Καλά σοβαρά μιλάς; Απλά κάποιος από την πολυκατοικία μήπως ήξερε οτι βγάζεις τα παπούτσια σου έξω συνήθως και τα είχε μπανίσει, οπότε ανέβηκες, και στο τσακ πετάχτηκε και τα άρπαξε...Αθλητικά ήταν είπες; Ίσως κανένα κλασσικό κλεφτρόνι....Πραγματικά, ποιο είναι το επόμενο βήμα;

 

Δεν ηταν ουτε ακριβως αθλητικα ουτε και καλα...Παντως με ειχαν βολεψει απιστευτα...Κοιτα συνηθως δεν τ'αφηνω εξω,τα εβγαλα εκεινη τη φορα και δεν μπηκα μεσα μ'αυτα γιατι ειχα πατησει οπως ειπα σκ...τα και πηγα να παρω νερο και τα λοιπα να τα καθαρισω...Περασε λιγακι μεχρι να βγω γιατι εν τω μεταξυ εκανα και κατι αλλα πραγματα και οταν βγηκα πανε τα παπα...Εγω δεν τ'αφηνα σχεδον ποτε εξω,αλλα η μανα μου αφηνε παρα πολλα πραγματα!Ακομα και τις βαλιτσες που εςφτιαχνε μια ωρα πριν φυγει ταξιδι τις εβγαζε!Τωρα που επαθα εγω αυτο,κοιτα να δεις αλλοι τα παθαινουν κι αλλοι κανουν τις βλακειες,τα κοψε αυτα απ'οτι μου εχει πει,γιατι εγω εχω φυγει οπως ειπα! :)
Link to comment
Share on other sites

Αστα να πάνε..............@Michelle σιγά που ήθελε να τα πουλήσει. Παίρνω όρκο οτι ήταν κάποιο από τα κλασσικά κλεφτρόνια...Απλά την είδε να τα βγάζει έξω (δεν ξέρω πως και γιατί, αυτό ΝΑΙ είναι μυστήριο) ε και τα άρπαξε...

 

Τέσπα τι να πεις...Για να φυλάω και γω τα ρούχα μου....! Thanks valeria για την ενημέρωση !!!

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...