Jump to content

Vodafone Welcome Tones!


gmmour
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

E ti na deis? Ypologise posa lepta efages na breis to tragoudi epi 0,77.

 

Mallon apo oso katalava simferei meso tou vodafone live na to kaneis.

 

Ali8eia mporei na mou pei kapoios ti xreoseis exei to v.live?

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 302
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

EPOIGON.... Osoi exete provima me thn uphresia ayth na parete oposdhpote thlefono sto tmhma texnikhs upostirixhs kai na to dhlosete... ego phra kai mou eipan pos tha htan kalo na po se osous xero me paromoio provlima na tous paroun, mou eipan episis pos ton xrono pou spatalhsa gia na kaleso sto 1444 kai telika na mou pei pos h uphresia den einai diathesimi tha pistotho ston epomeno logariasmo...
http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

EPOIGON.... Osoi exete provima me thn uphresia ayth na parete oposdhpote thlefono sto tmhma texnikhs upostirixhs kai na to dhlosete... ego phra kai mou eipan pos tha htan kalo na po se osous xero me paromoio provlima na tous paroun, mou eipan episis pos ton xrono pou spatalhsa gia na kaleso sto 1444 kai telika na mou pei pos h uphresia den einai diathesimi tha pistotho ston epomeno logariasmo...

Thanks man!

 

Μόλις πήρα κι εγώ τηλέφωνο για πίστωση στον λογαριασμό γιατί έκανα τουλάχιστον 10 αποτυχημένες απόπειρες μέσω του 1444 και τελικά δούλεψε μέσω live!...

 

Περιμένω απάντηση αύριο το πρωί, πάντως μου είπαν ότι κατά πάσα πιθανότητα θα πιστωθεί κανονικά (βέβαια δεν θα πιστωθούν και οι ενδιάμεσες κλήσεις που έκανα στο 13830 για να τους πω ότι το 1444 δεν δουλεύει και αυτοί να μου απαντούν ότι "Αποκλείεται! Δουλεύει κανονικότατα!")

Link to comment
Share on other sites

Η αδερφη μου παντως προσπαθουσε και προσπαθουσε με αποτελεσμα να της τελειωσει η καρτα! :rocket: :mad: :rocket: :whip:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Παντως με το Live δουλευει κανονικα.
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

k mena me to vf live poy to enegropoiisa einai ok!!!kati allo stin selida tis voda den tha eprepe na iparxei i lista me ta tragoydia poy exei to welcome tone????

 

Ναι οντως στη σελιδα της επρεπε να εχει και τη λιστα με τα τραγουδια.Αλλα τι περιμενεις εδω ουτε καν την ανακοινωση δεν εβγαλε...

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μία "παγίδα" είναι ότι ναι μεν μέσω του live! είναι πιο φθηνό, αλλά είναι και πιο δύσκολο! Δηλαδή μέσω του 1444 μπορείς να ακούσεις όλα τα διαθέσιμα τραγούδια μιας κατηγορίας και να επιλέξεις άνετα. Στο vodafone live! αντίθετα, πρέπει να κάνεις αναζήτηση με τίτλο ή όνομα συγκροτήματος και επίσης δεν έχεις τη δυνατότητα να ακούσεις το κομμάτι...

 

Διαλέγεις και παίρνεις...

 

Πάντως ο κόσμος δεν γνωρίζει ακόμα για τα caller tones και πολλοί το κλείνουν γιατί νομίζουν ότι είσαι σε συναυλία και δεν τους ακούς... Σκέφτομαι να βγάλω τη ροκιά και να βάλω κάτι πιο ελαφρύ και γλυκανάλατο για να μην τρομάζουν οι καλούντες μέχρι να μάθουν τι συμβαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μία "παγίδα" είναι ότι ναι μεν μέσω του live! είναι πιο φθηνό, αλλά είναι και πιο δύσκολο! Δηλαδή μέσω του 1444 μπορείς να ακούσεις όλα τα διαθέσιμα τραγούδια μιας κατηγορίας και να επιλέξεις άνετα. Στο vodafone live! αντίθετα, πρέπει να κάνεις αναζήτηση με τίτλο ή όνομα συγκροτήματος και επίσης δεν έχεις τη δυνατότητα να ακούσεις το κομμάτι...

 

Διαλέγεις και παίρνεις...

 

Πάντως ο κόσμος δεν γνωρίζει ακόμα για τα caller tones και πολλοί το κλείνουν γιατί νομίζουν ότι είσαι σε συναυλία και δεν τους ακούς... Σκέφτομαι να βγάλω τη ροκιά και να βάλω κάτι πιο ελαφρύ και γλυκανάλατο για να μην τρομάζουν οι καλούντες μέχρι να μάθουν τι συμβαίνει...

XAXAXAXAXA!!!!!

Gelw giati molis eida to thema skefthka to problhma pou exeis anaferei kai esu Gmmmmour!

To exw edw kai 1 xrono kai kati.Otan eixan bgei h Vodafone mou edwse ena call tone dwrean gia panta kai pramgatika polis kosmos mou rwtage diafora kai mou legan pws exei problhma to thlefwno mou!

Sugekrimena mia fora h mana mou htan bradu kai me phre thlefwno legontas mou pws gurnw pali kai pws PALI eimai eksw :lol: :lol: :lol: kai ths elega pws einai trelh kai pws hmoun spiti ekeinh mou apantouse pws prin apo ligo akouge mousikes!!!!!!!xaxaxaxaxaxaxax!!!!!! :lol:

 

APISTEUTH PLAKA!H giagia mou eixe pathei plaka!Kala ekeinh otan ebgaine o thlefwnhths elege ston papou mou pws mia Italida gomena mou apantouse sto thlefwno mou kai pws eixa mpleksei me ksenh kai pws -aman Giwrgo PAEI TOPAIDI ME KSENH EMPLEKSE!!!!! :lol: :lol: :lol:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ήδη διατίθετε...

Αν και νομίζω λίγο ακριβώ

0.50 + 19% πάγιο

1,5Ε το τραγούδι

0,77/λεπτό η χρέωση στο 1444

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα!

Εβαλα και εγω ενα call tone...!!!

αν και δεν εχει πολλα ακομα...!

ελπιζω να βαλει γρηγορα κιαλα...!!!

για Πεγκυ Ζηνα εψαχνα αλλα δεν εχει ουτε για διγμα...!!!!!

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

τελικα,θελω να πω ενα μπραβο στη βονταφον για την πιστωση που εκαναν στην αδερφη μου...αλλα θελω να σας κραξω κιολας..γιατι ναι μεν την κανανε πιστωση αλλα της τα φαγανε ξανα με αποτελεσμα να μην μπορει να ενεργοποιησει την υπηρεσια!

αν ειναι να μας το παιζουν χουβαρνταδες και να στελνουν με σμσ συγνωμη και τετοια...και μετα να μας τα ξαναπερνουν...ε συγνωμη αλλα αυτο ειναι απατεωνια!

1000 φορες να μη μας εκανε την πιστωση

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Καλά..μόνο τόσα λίγα τραγούδια έχει απο κάθε κατηγορία;Ή αναφέρει μερικά ενδεικτικά κομμάτια;

Link to comment
Share on other sites

Καλά..μόνο τόσα λίγα τραγούδια έχει απο κάθε κατηγορία;Ή αναφέρει μερικά ενδεικτικά κομμάτια;
Εγώ πάντως που είχα πάρει και άκουσα την κατηγορία Rock έχει μόνο αυτά που δείχνει στη σελίδα... :O
Link to comment
Share on other sites

Καλά..μόνο τόσα λίγα τραγούδια έχει απο κάθε κατηγορία;Ή αναφέρει μερικά ενδεικτικά κομμάτια;

Δυστυχώς μόνο αυτά έχει...

Link to comment
Share on other sites

paidia mono ayta ta tragoydia exei...logika kapia stigmi tha enimerwthei kai mpoyne kai alla kommatia..

 

nai paidia kai ego apo live pou to energopoihsa den eixe kai polla! eytyxos vrika ena koryfaio!

kala, einai koryfi

 

ps. mou ekanan kai emena pistosi, ma kala ti epathan? gremise kanenas fournos?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...