Jump to content

Lenovo S900


Jokerakos21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι καινούργιος στο site και θέλω να σας παραθέσω το δικό μου πρόβλημα το οποίο μου μοιάζει πολύ σοβαρό και μάλλον θα χρειαστώ νέα συσκευή.Το κινητό το πήρα από Κίνα Lenovo S900 16Gb rom 4Gb ram android 4.4.3 και μου κάνει τα εξης.1.Με πετάει από τις σελίδες κατά την διάρκεια της πλοήγησης μου στο Ιντερνετ μου κολλάει το scroll σε ορισμένες εφαρμογές όπως F.b κτλ.Κατεβάζει μόνο του εφαρμογές απο το play store.Θα σας δώσω ένα βίντεο που ανέβασα στο youtube ώστε αν το δει κάποιος και υπάρχει περίπτωση να το σώσω να το κάνω αλλιώς να το πετάξω.πετάξω. Εγω με την σειρά μου έχω κάνει τα εξης.1.Το έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και πέρασα εναν Launcer μπας και αλλά τπτ.Έβγαλα την micro sd μήπως και αλλά πάλι τπτ.Νομίζω οτι ήδη σας ζάλισα παρόλα αυτά κάθε βοήθεια και ιδέα δεκτή.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Link to comment
Share on other sites

Μαιμου κινητο πηρες.Δεν υπαρχει λυση για τα προβληματα αυτα.Να υποθεσω αγοραστηκε απο Αliexpress?Αν προλαβαινεις και δεχτει ο πωλητης ή σε καλυπτει ακομα το Ali,ανοιξε υποθεση για μαιμου κινητο και στειλτο πισω να παρεις τα λεφτα σου.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Βαλε μας ενα λινκ με το προιον που αγορασες, ετσι για την ιστορια :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά

έχω τα ίδια προβλήματα με το LENOVO S900, το οποίο το αγόρασα από εδώ http://www.aliexpress.com/snapshot/6488471631.html?orderId=65763893822625

Την πρώτη ημέρα παραλαβής ανοιξα dispute γιατί βραχυκυκλωσε ο φορτιστής ,κάηκε και εκαψε και την μπρίζα αλλά τις επόμενες ημέρες καταλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά με το ίδιο το κινητό.Ο πωλητής μου είπε να μου το αλλάξει αλλά αρνήθηκα, και του είπα θα το στείλω πίσω και να μου επιστρέψει τα χρήματα. Γνωρίζεται ποιες είναι οι διαδικασίες επιστροφής ενός κινητού και αν θα πάρω τα λεφτά μου σίγουρα

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...