Jump to content

Lenovo A850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Lenovo A850

 

http://s22.postimg.org/p4am4jhyp/738645872_481.jpg

 

youtube παρουσιαση [ame=http://www.youtube.com/watch?v=bMuG7_IX7Es]Lenovo A850 Video Demo - YouTube[/ame]

 

Χαρακτηριστικα

CPU: MT6582m τετραπλού πυρήνα 1.3GHz

GPU: PowerVR SGX544MP

RAM: 1GB / ROM: 4GB eMMC

MAX υποστηρίζει 32GB Class 10 κάρτα μνήμης Micro SD (TF-Card)

154 x 79,5 x 9,44 χιλιοστά

5.5 "QHD, 540 x 960, 16 εκατομμύρια χρώματα, IPS-LCD

Dual Sim, υποστηρίζει W + G / G+ G

2G: GSM / GPRS / EDGE: 900/1800/1900 MHz

3G: WCDMA / HSPA: 900/2100MHz

Bluetooth με EDR και A2DP

Wi-Fi: IEEE 802.11 b / g / n, υποστηρίζει Wi-Fi hotspot

micro USB 2.0

Dual Camera

Πίσω 5.0 mega pixel / Auto Focus / Flash Light

Μπροστά 0,3 mega pixel,

Bιντεο 720P (1280x720) με ήχο

AVI, MP4, FLV, 3GP, MOV, ASF, MPEG, RMVB, H.263, H.264,

MP3, AAC, WAV,

G-sensor, P-Sensor, L-Sensor, FM radio, Wifi, GPS, Multi-touch, Dual SIM, Schedule Power on/off, Different Ringtones set for each SIM Card

Li-ion Battery 2250mAh x 1

 

Edited by navi55
Προσθήκη οδηγού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιας και σκεφτομαι να το φερω Ελλαδα για τον αδερφο μου ανοιγω το θεματακι του a850

Δυστυχως για αλλη μια φορα δε μας εκανε τη χαρη η lenovo να βαλει hd αναλυση σε κατηγορια lenovo a

Δε ξερω ποσο μειον ειναι και αν ειναι η qhd αναλυση σε τοσο μεγαλη οθονη αλλα αυτο που με τραβηξε ειναι η 5.5 ιντσων οθονη του ειναι η αληθεια.

Σκεφτομαι να το παρω απο minideal και νομιζω πως οσοι θελουν μεγαλη οθονη με λιγα χρηματα ειναι

μια αξιολογη επιλογη.

Τιμη 133 ευρω

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενω μεχρι Δευτερα μηπως το βαλουν stock αλλιως θα κανω την παραγγελια απο αλλου

To minideal εχει την πιο χαμηλη τιμη μεχρι στιγμης.

Στα αλλα γνωστα κινεζικα ανεβαινει 200+ δολαρια.

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασε κανεις αυτο??Εντυπωσεις?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος ποιο πανω ισως το αγορασει οπως λεει.Ελπιζω να ενημερωσει.

Ολα καλα και ομορφο φαινετε αλλα εδω ειχαμε καποιοι ενδοιασμους για την qhd αναλυση του a830,σε ακομα πιο μεγαλες ιντσες νομιζω χρειαζοταν μια hd και ας εκανε καποια χρηματα παραπανω.

Στο minideal παντως πηγε στα στοκ και ειναι στα 189 δολαρια ιδια τιμη με το 830 για οποιον ενδιαφερεται.

Link to comment
Share on other sites

με προβληματιζει μηπως ειναι μαπα(χαμηλου φωτισμου ) η οθονη !

Eαν ειναι στα ιδια επιπεδα η οθονη(που λογικα θα ειναι)με αλλα lenovo(a800-a830)που εχω τσεκαρει,δεν θα εχει προβλημα στον τομεα αυτο

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

κωστα δεν εχω δει την α800-830 σειρα αλλα ενα youtube to 830 διπλα στο 920(5,3 ιντσες) και ηταν μερα με νυχτα το 920 ακριβοτερο και φωτειννο το 830 για κλαματα
ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

κωστα δεν εχω δει την α800-830 σειρα αλλα ενα youtube to 830 διπλα στο 920(5,3 ιντσες) και ηταν μερα με νυχτα το 920 ακριβοτερο και φωτειννο το 830 για κλαματα

Φιλε μου μιλαμε γαι τελειως διαφορετικες σειρες,specs,και φυσικα τιμη......:)

Εγω αυτα που ειδα και δουλεψα live παντα,μου αφησαν πολυ καλες εντυπωσεις,αξιοπρεπεστατες για κντ των 80 και 130 ευρω περιπου...

Οποτε και παλι επαναλαμβανω οτι υποθετικα και εχοντας δει τα αλλα 2 τις ιδιας σειρας,δεν υπαρχει το παραμικρο θεμα.

Τουλαχιστον στα δικα μου ματια.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

κωστα δεν εχω δει την α800-830 σειρα αλλα ενα youtube to 830 διπλα στο 920(5,3 ιντσες) και ηταν μερα με νυχτα το 920 ακριβοτερο και φωτειννο το 830 για κλαματα

 

Εισαι σιγουρος οτι η ρυθμισεις οθονης ηταν η ιδια?

Γιατι αν βαλεις το α830 στο αυτοματο και το s920 στο 100% λογικο ειναι.

Επισης και αν γινει το αντιθετο.

Ξερω πιο βιντεακι λες στο youtube και σε πληροφορω οτι δεν εχει καμια σχεση η οθονη και η φωτεινοτητα

του α830 εκει με το δικο μου.

Link to comment
Share on other sites

για να δειτε τι εννοω

 

@stamatinho

δεν παιζει το antelife να ριχνει το 830 φιλτατε γιατι απλα αυτο πουλαει πιο πολυ!

απο τη αλλη δεν ειναι ειναι οτι δεν σε πιστευω αφου το λες αλλα και τα ματια μου δεν κανουν λαθος

αν το εχεις βαλει διπλα σε ενα αλλο τηλεφωνο πες πχ s3 τις διαφορες

 

αα να μην ξεχασω εχω το α660 και ειναι μετριοτατο σχεδον δεν βλεπεις στον ηλιο

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

για να δειτε τι εννοω

 

@stamatinho

δεν παιζει το antelife να ριχνει το 830 φιλτατε γιατι απλα αυτο πουλαει πιο πολυ!

απο τη αλλη δεν ειναι ειναι οτι δεν σε πιστευω αφου το λες αλλα και τα ματια μου δεν κανουν λαθος

αν το εχεις βαλει διπλα σε ενα αλλο τηλεφωνο πες πχ s3 τις διαφορες

 

αα να μην ξεχασω εχω το α660 και ειναι μετριοτατο σχεδον δεν βλεπεις στον ηλιο

 

Λοιπον φιλε μου,το 830 διπλα στο s4 που ειναι το πρωσοπικο μου τλφ,ναι και φυσικα εχει διαφορα,μεγαλη μαλιστα στα χρωματα,αλλη τεχνολογια βλεπιεις το καθε πανελ,αλλα σε καμια περιπτωση τοσο τραγικη οσο βλεπω στο video που εβαλες,και φυσικα τοσο μεγαλη στην φωτεινοτητα δεν υφισταετ σε καμια περιπτωση,κατι ειναι λαθος,ποσο μαλιστα τοσο μεγαλη διαφορα με το 920.Και εγω θα ελεγαοτι καποιο λαθος παιζει με την αυτοματη φωτεινοτητα

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

για να δειτε τι εννοω

 

@stamatinho

δεν παιζει το antelife να ριχνει το 830 φιλτατε γιατι απλα αυτο πουλαει πιο πολυ!

απο τη αλλη δεν ειναι ειναι οτι δεν σε πιστευω αφου το λες αλλα και τα ματια μου δεν κανουν λαθος

αν το εχεις βαλει διπλα σε ενα αλλο τηλεφωνο πες πχ s3 τις διαφορες

 

αα να μην ξεχασω εχω το α660 και ειναι μετριοτατο σχεδον δεν βλεπεις στον ηλιο

 

Το εχω βαλει διπλα και σε htc one και οταν το παρελαβα με το φιλο μου ειχε μαζι του φρεσκο το s4 mini.Δεν ειδα κατι τετοιο οπως στο βιντεακι.

Για να μη παω στο θεμα κατασκευης που δε με πιστευαν οτι το εχω παρει 137 ευρω και οχι 300.

Και σου λεω παλι.

Δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι αυτη η τερμα φωτεινοτητα του α830.Το εχει βαλει σιγουρα στο αυτοματο.

Εγω πριν κοιμηθω μπορει να αραξω στο κρεβατι με το κινητο στο χερι για λιγο και με στραβωνει το φως με 50% φωτεινοτητα και αναγκαζομαι και το βαζω στο αυτοματο.

Δεν υπαρχει περιπτωσει να ειναι στο βιντεακι ιδια ρυθμιση φωτεινοτητας και στα 2.Μη τρελαθουμε εντελως.Ειμαι κατοχος και κατι ξερω

παραπανω.

Παρε ενα α830 και βαλτο 100% φωτεινοτητα με ψιλοσκοταδι και αν δε στραβωθεις σε 5 λεπτα χρησης ελα και ξεκιναμε στα βρισιδια.

Με 50% φωτεινοτητα και στη παραλια χθες που το ειχα εβλεπα livescore στο στοιχημα και ανετα κιολας και φορουσα και γυαλια ηλιου που κοβουν οσο να ναι.

 

Eδω ειναι βιντεακι απο το τουμπανο k900 της lenovo.Για πες μου πως βλεπεις τη φωτεινοτητα.

Edited by stamatinho13
Link to comment
Share on other sites

@stamatinoho

σε πιστευω αλλα μιλαμε για το 830 και το μεγαλυτερο νοτε 2 δειχνει λιγοτερο φωτεινο απο το S3

λογικο

κατι αλλο στο βιντεο που μου εστειλες ειναι ΕΝΑ κινητο αν ηταν διπλα οποιοδηποτε αλλο θα ειχαμε συγκριση

Ειμαι 190cm αν κανω παρεα με την εθνικη μπασκετ γινετε συγκριση

αν κανω παρεα με τα στρουμφακια παλι γινετε

μονο μου με τι να συγκριθω καταλαβες !

Συγκριση σημαινει 2 και πανω

Οσο για την φωτεινοτητα και το Α660 με τυφλωνει την νυχτα την μερα δεν φαινεται

Κραταω τις παρατηρησεις σου και σε ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι καλη και του 850

 

τΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕς μερες βασανιζομαι αν θα παρω το nexus 4 απο Αμερικη με χαλαει και φοβαμαι το γυαλι του γιατι ειμαι απροσεχτος

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω σύγκρισή μεταξύ Α830 με S3 και S4 και συναφή κινητά και νομίζω ότι χάνουμε λίγο την ουσία. Πως ακριβώς είναι ακριβοδίκαιη μία σύγκριση κινητού κόστους 135 ευρώ από τη μία και (δε ξέρω και εγώ πόσων) ευρώ από την άλλη. Προσωπικά, σε ένα κινητό που κοστίζει στη χειρότερη το 1/3 των S3 και S4, δικαιολογώ και αποδέχομαι μία απόκλιση στη φωτεινότητα της οθόνης.

 

Σχετικά με το Α660, επειδή το έχω και εγώ, οι μόνες συνθήκες που υπάρχει μία σχετική δυσκολία είναι εάν βρεθείς μεσημέρι 15αύγουστου σε παραλία με άμμο με τον ήλιο να καίει και χωρίς ομπρέλα. Εντάξει, εκεί ζορίζεσαι λίγο να διαβάσεις καθαρά την οθόνη. Στις περισσότερες των περιπτώσεων η φωτεινότητα είναι ok.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω σύγκρισή μεταξύ Α830 με S3 και S4 και συναφή κινητά και νομίζω ότι χάνουμε λίγο την ουσία. Πως ακριβώς είναι ακριβοδίκαιη μία σύγκριση κινητού κόστους 135 ευρώ από τη μία και (δε ξέρω και εγώ πόσων) ευρώ από την άλλη. Προσωπικά, σε ένα κινητό που κοστίζει στη χειρότερη το 1/3 των S3 και S4, δικαιολογώ και αποδέχομαι μία απόκλιση στη φωτεινότητα της οθόνης.

 

Σχετικά με το Α660, επειδή το έχω και εγώ, οι μόνες συνθήκες που υπάρχει μία σχετική δυσκολία είναι εάν βρεθείς μεσημέρι 15αύγουστου σε παραλία με άμμο με τον ήλιο να καίει και χωρίς ομπρέλα. Εντάξει, εκεί ζορίζεσαι λίγο να διαβάσεις καθαρά την οθόνη. Στις περισσότερες των περιπτώσεων η φωτεινότητα είναι ok.

 

Η συγκριση βρε συ ειναι και αφορα μονο την φωτεινοτητα τις οθονης.Που εκει η διαφορα και παλι ειναι μικρη.

Εννοειται οτι ειναι απολυτα αποδεκτη η διαφορα,αλλα και παλι επαναλαμβανω δεν ειναι τοσο μεγαλη,σε καμια περιπτωση.

Στο video που εβαλε ο φιλος ειναι βεβαιω,οτι εχει γινει λαθος στις ρυθμισεις.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Η συγκριση βρε συ ειναι και αφορα μονο την φωτεινοτητα τις οθονης

Δε λέμε κάτι διαφορετικό, η σύγκριση στην οθόνη δύο κινητών τελείως διαφορετικού κόστους. Ε, λογικό είναι το κατά πολύ ακριβότερο να είναι λίγο ανώτερο και σε αυτόν τον τομέα. Και όντως, οι διαφορές είναι μικρές...

Link to comment
Share on other sites

@stamatinoho

σε πιστευω αλλα μιλαμε για το 830 και το μεγαλυτερο νοτε 2 δειχνει λιγοτερο φωτεινο απο το S3

λογικο

κατι αλλο στο βιντεο που μου εστειλες ειναι ΕΝΑ κινητο αν ηταν διπλα οποιοδηποτε αλλο θα ειχαμε συγκριση

Ειμαι 190cm αν κανω παρεα με την εθνικη μπασκετ γινετε συγκριση

αν κανω παρεα με τα στρουμφακια παλι γινετε

μονο μου με τι να συγκριθω καταλαβες !

Συγκριση σημαινει 2 και πανω

Οσο για την φωτεινοτητα και το Α660 με τυφλωνει την νυχτα την μερα δεν φαινεται

Κραταω τις παρατηρησεις σου και σε ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι καλη και του 850

 

τΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕς μερες βασανιζομαι αν θα παρω το nexus 4 απο Αμερικη με χαλαει και φοβαμαι το γυαλι του γιατι ειμαι απροσεχτος

 

Δε ξερω για το 850 αλλα αν δειχνει οπως το 830 μια χαρα οθονη και φως εχει.

Δε μπορω να καταλαβω αυτη την εμμονη σου οτι δεν εχει το α830 φωτεινοτητα eπειδη ειδες ενα βιντεακι ενος τυχαιου που δεν εξηγει της συνθηκες συγκρισεις.

Σε μερικες μερες παραλαμβανω το p780 ημουν αναμεσα σε αυτο και το s920 με 10 ευρω διαφορα στη τιμη αλλα

επειδη το s920 το θεωρω ασχημο απο πισω και μακρουλο πολυ και λογω μπαταριας και gorilla glass πηρα το 780.

Θα τα βαλω διπλα διπλα για να δω παλι τις φωτεινοτητες.Και μη πειτε οτι ειναι φθηνο και το p780.

213ευρω εχει το s920 και 200ευρω το p780.

Edited by stamatinho13
Link to comment
Share on other sites

αντρεα 15 αυγουστου ειναι ολο το καλοκαιρι και 9 μηνες στην ελλαδα ετσι ειναι οταν οδηγω την μηχανη μου στο δρομο με ηλιο και προσπαθω να διαβασω κατι πανω στην οθονη δεν διαβαζεται !!!!!!παω σε σκια για να δω

Σταματη δεν ειπα τιποτα για το 830 δεν το εχω απλα ειπα οτι αν ειναι ετσι οπως στο youtube δεν ειναι για εξω .

τωρα παιδια αν εσεις ειστε μονο στο γραφειο και μια φορα βγαινετε το απογευμα παω πασο .

Εγω ειμαι εξω απο το γραφειο 12-14 μερες στο δρομο περπατωντας οδηγωντας κατω απο το απιστευτο ηλιο διαβαζοντας μαιλ σμς κλπ.

και το Α660 και δεν βλεπεις σχεδον τιποτα στον ηλιο το πηρα για το γιο μου που βλεπει και καλυτερα (αχχαχαχαχχαχα) σαν εσας εγω 44 ειμαι δεν φοραω γυαλια αλλα οπως και να το κανουμε πιο κουρασμενα τα δικα μου ματια !!!

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

αντρεα 15 αυγουστου ειναι ολο το καλοκαιρι και 9 μηνες στην ελλαδα ετσι ειναι οταν οδηγω την μηχανη μου στο δρομο με ηλιο και προσπαθω να διαβασω κατι πανω στην οθονη δεν διαβαζεται !!!!!!παω σε σκια για να δω

Σταματη δεν ειπα τιποτα για το 830 δεν το εχω απλα ειπα οτι αν ειναι ετσι οπως στο youtube δεν ειναι για εξω .

τωρα παιδια αν εσεις ειστε μονο στο γραφειο και μια φορα βγαινετε το απογευμα παω πασο .

Εγω ειμαι εξω απο το γραφειο 12-14 μερες στο δρομο περπατωντας οδηγωντας κατω απο το απιστευτο ηλιο διαβαζοντας μαιλ σμς κλπ.

και το Α660 και δεν βλεπεις σχεδον τιποτα στον ηλιο το πηρα για το γιο μου που βλεπει και καλυτερα (αχχαχαχαχχαχα) σαν εσας εγω 44 ειμαι δεν φοραω γυαλια αλλα οπως και να το κανουμε πιο κουρασμενα τα δικα μου ματια !!!

 

Μη το συγκρινεις με το 660,το 660 ειναι υπερτιμολογημενο λογο gorilla glass και οτι ειναι αδιαβροχο αλλιως θα εκανε τα μισα λεφτα.

Αν εχεις το 830 50%-75% φως δεν υπαρχει περιπτωση να μη βλεπεις.

Στο υπογραφω.

Και εχω κατσει λογο καλοκαιριου πολλες ωρες σε ηλιο με το κινητο στα χερια.

Edited by stamatinho13
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω τωρα βεβαια ελπιζω το π780 να ειναι καλυτερο και με το καλο να το παραλαβεις

φυσικα , μακαρι καποιος να μας πει οτι και 850 ειναι εξισου καλο

190 usd δεν ειναι πολλα αλλα αν αξιζει

το αντουτου ειναι 16000 αλλα δεν καταλαβαινω γιατι το ψηλα

φαινεται πολυ καλο

χαμηλη αναλυση βεβαια σημαινει και χαμηλοτερη καταναλωση μπαταριας

σημερα εκανα Παραγγελια το nexus 4 και ζητησα να ακυρωθει .Τελικα θελω κατι φθηνοτερο

ισως αυτο να ειναι

κρατησα και το g510 σημερα στο πλαισιο ειναι ενα κινεζακι 5αρι πολυ ωραιο

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω τωρα βεβαια ελπιζω το π780 να ειναι καλυτερο και με το καλο να το παραλαβεις

φυσικα , μακαρι καποιος να μας πει οτι και 850 ειναι εξισου καλο

190 usd δεν ειναι πολλα αλλα αν αξιζει

το αντουτου ειναι 16000 αλλα δεν καταλαβαινω γιατι το ψηλα

φαινεται πολυ καλο

χαμηλη αναλυση βεβαια σημαινει και χαμηλοτερη καταναλωση μπαταριας

σημερα εκανα Παραγγελια το nexus 4 και ζητησα να ακυρωθει .Τελικα θελω κατι φθηνοτερο

ισως αυτο να ειναι

κρατησα και το g510 σημερα στο πλαισιο ειναι ενα κινεζακι 5αρι πολυ ωραιο

 

Αν παιζεις παιχνιδια απεφυγε το 850.Ειδη σε 1-2 games το 830 πιξελιαζει.Ποσο μαλλον το 850 με 5.5 οθονη.

Το p780 το πηρα για τη κοπελα αλλα με τις λιγες λειτουργιες που του κανει μαλλον θα το κανω τραμπα με το 830.

Link to comment
Share on other sites

μονο δουλεια

γιατι πιξελιαζει αφου εχει καλη αναλυση ?

 

Η αναλυση του ειναι 960χ540 ειναι ανεκτη μεχρι 5 ιντσες αλλα πιο πανω νομιζω πως χρειαζετε hd.

Δικη μου αποψη.

Κοιτα μια χαρα κανεις τη δουλεια σου απλα ειπα οτι σε καποια παιχνιδια αν βαλεις την οθονη κοντα σου πολυ ισως δε δεις τοση

ομοιομορφοια στην οθονη.

Αν βαλουμε αυτη την αναλυση στο 850 τοτε τα πραγματα γινονται ακομα χειροτερα.

Επισης αν εχεις σκοπο να εκμεταλευτεις τη καμερα του 850 πιστευω οτι θα απογοητευτεις διοτι ειναι 5mp.

Εγω με το 830 εχω 8mp αλλα σε βραδυνες λειψεις δεν ειμαι τοσο ευχαριστημενος,προσωπικα πιστευω οτι σε κανενα απο τι σειρα a

επειδη ειναι η πιο φθηνη θα βρεις κατι αξιολογο σε καμερα.

Αν θες σε lenovo κοντα στα 200 ευρω υπαρχουν 2 στα οποια ειχα και εγω το διλλημα s920 και p780.Τελικα πηγα σε 780.

Υπαρχει και το zte v987 στα 170 ευρω που εχει hd αναλυση και ειναι πολυ καλο.

 

Τωρα αν παλι θες να το ρισκαρεις με το 850 κανε και ενα καλο review οταν το παραλαβεις για να μας φυγουν και μας οι αποριες γιατι μεχρι στιγμης

υποθετικα μιλαω.

Aν ακομα θες πιο μεγαλη οθονη και προσιτη τιμη υπαρχει το thl w7 με 5.7 πανω κατω θυμιζει κλωνο του note 2.Kαι εχει εδω νημα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357076&page=46

Edited by stamatinho13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...