Jump to content

[Επίσημο] Nokia X1-00 & X1-01


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αδερφέ δεν είναι τα 10 ευρώ, είναι το ότι το θέλω για το στρατό και δεν πρέπει να έχει κάμερα. Αν κάνω αντιγραφή επαφών σε sim θα τις πάρει; κ με email γενέθλια κλπ;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 300
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλά χρειάζομαι ένα κινητό με δυνατή μπαταρία για λιγότερες φορτίσεις κ χωρίς κάμερα για τη βασική εκπαίδευση. Σε συνδυασμό με τη μεγάλη sd που υποστηρίζει και το χαμηλό κόστος (κλέβουν αβέρτα) το θεωρώ ιδανικό. Πολύ φοβάμαι πως δε θα βρω τρόπο να συγχρονίσω τις επαφές μου κ κανείς δεν το έχει πάρει ήδη να μοιραστεί εμπειρίες.
Link to comment
Share on other sites

έχει S30 που τελευταία φορά που είχα με αυτό OS δεν ειχε επιλογές για μεταφορά επαφών , τώρα τι νέο έβαλαν δεν το ξέρω αν αύριο μεθαύριο θα βρεθώ σε κάνα κατάστημα κινητής θα ρίξω μια ματιά αν το έχουν
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

έχει S30 που τελευταία φορά που είχα με αυτό OS δεν ειχε επιλογές για μεταφορά επαφών , τώρα τι νέο έβαλαν δεν το ξέρω αν αύριο μεθαύριο θα βρεθώ σε κάνα κατάστημα κινητής θα ρίξω μια ματιά αν το έχουν

Διάβασα σε ένα φόρουμ ότι κάνει κάτι κουλά, όπως κολλήματα, επανακκινήσεις, ιδιαίτερα όταν μιλάς στη μία sim οπότε η άλλη απενεργοποιείται.

 

Επίσης διάβασα ότι χάνει αρκετά συχνά το σήμα του, για άγνωστό λόγο και μετά επανέρχεται.. Μακάρι με κάποιο firmware να φτιαχτούν αυτά

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

το χ1-00 και το χ1-01 ειναι το ιδιο? ειχα ρωτησει για την μπαταρια και αν ειναι καλο το m.player αλλα δε πηρα απαντηση :-)
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

το χ1-00 και το χ1-01 ειναι το ιδιο? ειχα ρωτησει για την μπαταρια και αν ειναι καλο το m.player αλλα δε πηρα απαντηση :-)

Σε γενικές γραμμές φίλε μου, απ ό,τι έχω διαβάσει και εγώ είναι αρκετά καλό για τα χρηματά του το mp3 player και η μπαταρία. Το x1-01 απλά έχει και dual standby sim

Link to comment
Share on other sites

μήπως είναι λάθος ενότητα; είναι σειρά 30, όχι 40

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καμια γνωμη για το 01; Αξιζει να το παρω για να βαλω δυο sim να μην κουβαλαω δυο κινιτα; Μ'αρεσει εμφανισιακα και ειναι τεραστιο + το οτι περνει καρτα μνημης. Βολευει ομως στην χρηση με της δυο sim η πιο πολυ θα μπερδευει παρα θα βολευει;

Αν δεν παρω αυτο θα εχω δυο 1616.

Link to comment
Share on other sites

Ε φυσικά βολεύει.Ούτως ή άλλως, τα 1616 δεν έχουν παραπάνω δυνατότητες από το Χ1-01, οπότε δε βλέπω κανένα λόγο να μην πάρεις το Χ1-01. :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρε κανείς το κινητό; Σε μη γκρι χρώμα από nokia care προς το παρόν τουλάχιστον δε θα έρχεται...
Link to comment
Share on other sites

Ε φυσικά βολεύει.Ούτως ή άλλως, τα 1616 δεν έχουν παραπάνω δυνατότητες από το Χ1-01, οπότε δε βλέπω κανένα λόγο να μην πάρεις το Χ1-01. :)

Απλος δεν ξερω πως λειτουργει η dual sim. Πως δλδ διαλεγω απο πια sim θα παρω τηλ, αν ξερω σε πιο τηλ με περνουν κλπ. Εχει καπιων τροπο να τα ξεχωριζω πχ η θα πρεπει να θυμαμε οτι η sim 1 ειναι η vodafone και η sim 2 η wind; Φανταζομαι οτι δεν ειναι τιποτα τρομερο, αλλα επειδη δεν εχω δουλεψει ποτε μου τετιο κινιτο φοβαμε μην τελικος δεν με βολεψει.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα στην Νοκια της Ροδου και μου ειπαν οτι το περιμενουν απο τις αρχες του μηνα και συνεχος τους το αναβαλουν. Ισχυει αυτο; Επισης δεν το βρηκα ουτε σε Γερμανο, ουτε σε Κοτσοβολο. Ξερετε αν ισχυει το οτι δεν εχει ερθει Ελλαδα ακομα η αν μπορω να το βρω καπου; στο e-shop λεει διαθεσιμο κατοπιν παραγκελιας, αλλα δεν μπορω να περιμενω επ'απειρων. Στο πλαισιο και σε αλλο δυο online που το βρηκα δεν αναφεροταν αν ειναι αμεσα διαθεσιμο, θα παρω μαλλον αυριο να ρωτησω.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι εμπιστο ομως το site; Πρωτη φορα το βλεπω...! Να προχωρισω σε αγορα η θα κλαιω τα λευτα μου;
Link to comment
Share on other sites

Ειναι εμπιστο ομως το site; Πρωτη φορα το βλεπω...! Να προχωρισω σε αγορα η θα κλαιω τα λευτα μου;

παραεισαγωγης κινητα εχει.εγω παντως απο κουβεντες που εχω κανει...δεν θα αγοραζα απο εκει.:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο μουσικη στα ακουστικα ειναι καλο?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει τροπος να συχρονισουμε με το outlook?

η απλα κοπι απο τις καρτες σιμ στο τηλεφωνο?

 

Δυστυχώς μόνο κοπι απο τις καρτες σιμ στο τηλέφωνο ...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μόνο κοπι απο τις καρτες σιμ στο τηλέφωνο ...

Φίλε το πήρες το κινητό; αν ναι πες μας εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...