Jump to content

i-banking Εθνικης Τραπεζας


KONSTANTIN_KARAB
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μολις εγκατεστησα στο blackberry 9700 την εφαρμογη!!!Απλα αψογη και υπερβολικα απλη!!!!:D

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο γνωρίζω, όχι, δεν έχουν τέτοια υπηρεσία. Μόνο Internet και phone banking.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Άλλες τράπεζες; Πειραιώς; Εμπορική; Οι υπόλοιπες;

 

Η Eurobank έχει, εδώ και καιρό...

 

http://m.eurobank.gr/microsite/

BB 8900 -> BB 9700 -> BB 9800 -> ΒΒ 9900 -> ΒΒ Ζ10 STL100-2 -> BB Passport -> BB KeyOne

BB PlayBook 32GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Η Eurobank έχει, εδώ και καιρό...

 

http://m.eurobank.gr/microsite/

Όχι για storm2 όμως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδια μια ερωτηση

 

Εχω εγκαταστηση την εφαρμογη κ αφου μπω στο μενου κ μου ζηταει κωδικο χρηστη κ μυστικο κωδικο οπως λεει βαζω αυτα που βαζω κ στο ιντερνετ μπανκινγκ κ στον μυστικο κωδικο μου λεει λαθος.Μιλησα με Ετε κ μου ειπαν ισως δεν πληκτρολογω κανονικα τον κωδικο.

Εχω το 9700.Τι μπορει να κανω λαθος?

 

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Η Eurobank έχει, εδώ και καιρό...

 

http://m.eurobank.gr/microsite/

 

Δεν κανει για storm δυστηχως..

Και την εχω δει την εφαρμογη σε iphone και ειναι πολυ super

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Παιδια μια ερωτηση

 

Εχω εγκαταστηση την εφαρμογη κ αφου μπω στο μενου κ μου ζηταει κωδικο χρηστη κ μυστικο κωδικο οπως λεει βαζω αυτα που βαζω κ στο ιντερνετ μπανκινγκ κ στον μυστικο κωδικο μου λεει λαθος.Μιλησα με Ετε κ μου ειπαν ισως δεν πληκτρολογω κανονικα τον κωδικο.

Εχω το 9700.Τι μπορει να κανω λαθος?

 

Γιαννης

 

Γιάννη; Σίγουρα πατάς το alt κατα την εισαγωγή των αριθμών; προσοχή το username αν τυχόν έχει χαρακτήρες να είναι επακριβώς. (κεφαλαία ή μικρά)

επίσης να γνωρίζεις οτι υπάρχει και ένας κωδικός PIN που είναι απλά και μόνο για να εισέλθεις στην εφαρμογή iBank του Berry σου. και τον δημιουργείς κατα την πρώτη είσοδο.

 

 

Γενικά θα ήθελα να προσθέσω οτι λάμπει δια της απουσίας της η "πληρωμή πιστωτικών καρτών άλλων τραπεζών" και "πληρωμή λογαριασμών" εκτός voda και cosmote.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια καλησπερα.Ειχα την εφαρμογη στο 9700 κ δουλευε μια χαρα αλλα τωρα ειμαι σε 9780

κ δεν δουλευει! Κανεις αλλος με το ιδιο προβλημα? Κ αν υπαρχει λυση? Μιλησα με εκπροσωπο

στο τηλεφωνο κ ανεφερα το προβλημα αλλα απο οτι φαινεται δεν εχουν κανει καποια αναβαθμιση για αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...