Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι αλλα απο τα καταστηματα καπου διαβασα οτι δινουν 100' προς ολους για τους φοτιτητες με την ενεργοποιηση, δεν υσχιει?
ε άμα είσαι φοιτητής και θέλεις την φοιτιτική προσφορά πρέπει να πας σε καταστημα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντως εκανα μεταφορα του Whats up αριθμου μου κανονικά!!!!!!Μου ειπαν πως ισχυει , αρα δεν νομιζω να μην γινετε και σε εσενα.!

 

Ενεργοποιήθηκε κανονικά και σε εμένα... Καταπληκτική προσφορά!!

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα απο τα καταστηματα καπου διαβασα οτι δινουν 100' προς ολους για τους φοτιτητες με την ενεργοποιηση, δεν υσχιει?

 

Τωρα αναφερεις οτι εισαι φοιτητης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τωρα αναφερεις οτι εισαι φοιτητης

ειμαι φοιτητης οποτε τι με συμφερει???

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα το πήρα κ ούτε εμένα με ενημέρωσαν για τα δώρα. Μήπως μπορείς να μου πεις σε ποιον αριθμό έστειλες μήνυμα κ τι έστειλες;;;
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορούσα με το ΠΕΡΣΙΝΟ μου πάσο (που πήρε παράταση μέχρι 31/10) να ενεργοποιήσω το voda cu exclusive... :(
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως πηρα το πασο μου απο τους πρωτους. καλη εξυπηρετηση στη vodafone, αλλα η κοπελα δεν μου ειπε για τα δωρα που μπορεις να κερδισεις... μου το ειπε ενας φιλος και ειπα να στειλω, μιας και ειχε χρεωση μονο 11 λεπτα.. και κερδισα ενα ΤΑΒLΕΤ!! με πηραν τηλεφωνο και θα το στειλουν μεσα στην εβδομαδα!

 

εγώ σήμερα το πήρα κ ούτε εμένα με ενημέρωσαν για τα δώρα. Μήπως μπορείς να μου πεις σε ποιον αριθμό έστειλες μήνυμα κ τι έστειλες;;;

Link to comment
Share on other sites

Πριν 5 μέρες που πήρα το πάσο μου είπε η κοπέλα οτι θα ενεργοποιήσει το CU XCLUSIVE στον ήδη υπάρχον αριθμό μου αλλά τίποτα. (Έκανε φορητότητα απο νέο καρτοκινητό σε CU εκείνη τη στιγμή)

 

Στο 13830 σήμερα μου είπαν οτι η προσφορά είναι μόνο για νέους αριθμούς.

Τι ισχύει τελικά? Tο CU XCLUSIVE είναι μόνο για νέους αριθμούς??

 

Δεν ισχυει για νεους μονο αριθμους, απλα η απλη αυτη αλλαγη για να εμφανιστει στο συστημα παιρνει καποιες μερες. Ξαναπερνα απο το καταστημα για να δεις τι γινεται. Απλα μια διορθωση: Δεν εκανες φορητοτητα, αλλαγη πακετου.

 

εγώ σήμερα το πήρα κ ούτε εμένα με ενημέρωσαν για τα δώρα. Μήπως μπορείς να μου πεις σε ποιον αριθμό έστειλες μήνυμα κ τι έστειλες;;;

 

στελνεις Χ στο 19129, χρεωση 0,11€

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ. εχω ενα πακετο cu κ ενα καρτοκινητη voda τα οποια δε τα εχω ανοιξει. μου τα εδωσαν σε καφετερια,ξερετε,οι κοπελες τησ voda. εχει καποια καλη προσφορα αν ενεργοποιησω καποιο? καλο το exclusive αλλα δεν ειμαι φοιτητρια.
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει για νεους μονο αριθμους, απλα η απλη αυτη αλλαγη για να εμφανιστει στο συστημα παιρνει καποιες μερες. Ξαναπερνα απο το καταστημα για να δεις τι γινεται. Απλα μια διορθωση: Δεν εκανες φορητοτητα, αλλαγη πακετου.

 

 

 

στελνεις Χ στο 19129, χρεωση 0,11€

 

Αυτό το μήνυμα το στέλνουν μόνο όσοι το έχουν κάνει CU Students’ XCLUSIVE ή και οι κανονικοί cu, γιατί σε ένα κανονικό cu του ήρθε δώρο, στο δικό μου που και αυτό είναι κανονικό cu δεν ήρθε????

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μήνυμα το στέλνουν μόνο όσοι το έχουν κάνει CU Students’ XCLUSIVE ή και οι κανονικοί cu, γιατί σε ένα κανονικό cu του ήρθε δώρο, στο δικό μου που και αυτό είναι κανονικό cu δεν ήρθε????

Από οποιοδήποτε κινητό κι αν στείλεις Χ στο 19129 θα πάρεις κάποιο δώρο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ώρα λήγουν τα μηνιαία πακέτα την ημέρα λήξης τους? Δεν θυμάμαι αν πχ είναι στις 12 το μεσημέρι εκείνης της μέρας
Link to comment
Share on other sites

Από οποιοδήποτε κινητό κι αν στείλεις Χ στο 19129 θα πάρεις κάποιο δώρο.

 

Μόνο που αν κερδίσεις κανα iphone Και δεν είσαι φοιτητής μην περιμένεις να το πάρεις γιατί χρειάζεται επίδειξη της φοιτητικής ταυτότητας οπότε προσοχή μην απογοητευτείτε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ώρα λήγουν τα μηνιαία πακέτα την ημέρα λήξης τους? Δεν θυμάμαι αν πχ είναι στις 12 το μεσημέρι εκείνης της μέρας

 

Σε εμένα τα surf n mail έληγαν μετά απο 30 (ή 31, δεν θυμάμαι τη διάρκεια) 24ωρα απο την ώρα της ενεργοποίησης τους.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω αν φοιτητης κατα την παραλαβη του πασο μπορει να ενεργοποιησει το students exclusive σε αριθμο που δεν ειναι στο ονομα του (φανταζομαι πως οχι)

 

επισης για να γινει μεταβιβαση αριθμου καρτοκινητης σε αλλο προσωπο τι χρειαζεται?

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω αν φοιτητης κατα την παραλαβη του πασο μπορει να ενεργοποιησει το students exclusive σε αριθμο που δεν ειναι στο ονομα του (φανταζομαι πως οχι)

 

Εδωσες την απαντηση απο μονος σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επισης για να γινει μεταβιβαση αριθμου καρτοκινητης σε αλλο προσωπο τι χρειαζεται?

το άλλο προσωπο με την ταυτότητά του για νέα δηλωση

Link to comment
Share on other sites

οποτε παει ο κατοχος μαζι με τον μελλοντικο κατοχο σε ενα καταστημα μαζι..

 

γινεται επιτοπου η αλλαγη ή απαιτειται να περασει καποιο χρονικο διαστημα?

 

τελος κοστιζει κατι?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

οποτε παει ο κατοχος μαζι με τον μελλοντικο κατοχο σε ενα καταστημα μαζι..

 

γινεται επιτοπου η αλλαγη ή απαιτειται να περασει καποιο χρονικο διαστημα?

 

τελος κοστιζει κατι?

 

ευχαριστω

καλύτερα, πρώτα πήγαινε να κάνεις την αλλαγή κατόχου, και μετά ξαναπήγαινε να πάρεις την προσφορά
Link to comment
Share on other sites

οποτε παει ο κατοχος μαζι με τον μελλοντικο κατοχο σε ενα καταστημα μαζι..

 

γινεται επιτοπου η αλλαγη ή απαιτειται να περασει καποιο χρονικο διαστημα?

 

τελος κοστιζει κατι?

 

ευχαριστω

Επιτόπου γίνεται και δεν κοστίζει τίποτα. Το έκανα εγώ προχθές.

Link to comment
Share on other sites

οσοι έχετε κάνει φορητότητα για το cu φοιτητικό πακετο ποσα λεπτα σας έδωσε?100 και 600 προς cu ή 200 και 1200?

γιατι σε μενα μου έδωσε 200 λεπτα και 1200 προς cu και 2ε.και εχω την απορια αν εγινε λάθος η ετσι κάνουν

Link to comment
Share on other sites

οσοι έχετε κάνει φορητότητα για το cu φοιτητικό πακετο ποσα λεπτα σας έδωσε?100 και 600 προς cu ή 200 και 1200?

γιατι σε μενα μου έδωσε 200 λεπτα και 1200 προς cu και 2ε.και εχω την απορια αν εγινε λάθος η ετσι κάνουν

τι εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

όσοι ειναι φοιτητές η Vodafone δίνει μια καρτα με προσφορές προς φοιτητές.οταν ενεργοποίησης την ΚΑΡΤΑ στο χαρτί που μου είχαν δώσει σου δίνουν 100 λεπτά προς όλους.

σε μένα έδωσαν 200 λεπτά προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...