Jump to content

Wind My Tones!


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πώς ψάχνουμε ρε παιδιά στα my tones ;Όλο κι όλο αυτές τις κατηγορίες έχει ;Δεν τα έχουν όλα αναλυτικά και κάποια παλαιότερα που είχαν;

 

Εδώ θα βρεις όλα τα διαθέσιμα mytones ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Είδατε τις νέες δυνατότητες του My Tone; Μπορείς να κάνεις δώρο ένα τραγούδι, μπορείς να κατεβάσεις αλμπουμ, Top 10 και δυνατότητα να το ακούσεις από το TIM Plus. Α, και ενημέρωση για το πότε λήγει το κάθε τραγούδι.

Εφόσον σε ενημερώνουν για το πότε λήγει, φαντάζομαι θα σου δίνουν και τη δυνατότητα να το ανανεώσεις. Μου έχουν φάει 2-3 τραγούδια οι κερατάδες. Και τώρα δεν μπορώ να τα ξαναβρώ. :(

You will respect my authoritah!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χθες εβαλα ενα mytone μεσω του ΤΙΜ Plus, πριν κανω την αγορα με ενημερωνε πως θα χρεωθω 1.78 Ευρω για την αγορα και 0.59 Ευρω για την ενεργοποιηση.

 

Σημερα μπηκα στο site της ΤΙΜ και ειδα αυτο:

 

Χρεώσεις

Παραγγελία μουσικών τραγουδιών & ήχων: €1,7850. Μηνιαίο πάγιο τέλος: €0,5950.

Παραγγελία κωδικού εισόδου -κενό SMS στο 432: €0,0595.

Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ.

 

Υπαρχει οντως παγιο τελος για το mytone; :wacko: Αν ναι, αυτο πουθενα δεν αναφερεται κατα τη διαδικασια αγορας στο TIM Plus και φυσικα θα ζητησω να βγαλουν το mytone και να μου επιστρεψουν τα χρηματα.

 

Οποιος ξερει ας ενημερωσει :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει πάγιο. Αν και εγώ προσωπικά δεν αντιλήφθηκα ποτέ μείωση υπολοίπου στον λογαριασμό μου -με ότι κι αν σημαίνει αυτό.

Στο site στο Internet, πάνω δεξιά που λέει χρεώσεις, γράφει: "Μηνιαίο πάγιο τέλος: €0,5950."

Πάντως και να το βγάλεις τα χρήματά σου πίσω δεν πρόκειται να τα πάρεις. Εγώ προσωπικά θα σου πρότεινα να το κρατήσεις. Αν μη τι άλλο τα πλήρωσες και είναι και ωραία -αν και περιττή- υπηρεσία!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε chris στο tim plus δεν λεει καπου κατα τη διαρκεια της αγορας για μηνιαιο παγιο, θα τη κρατουσα αν ημουν μονιμα στην Ελλαδα, αλλα για 2-3 μηνες το χρονο να πληρωνω παγιο (το οποιο δεν λεει καπου οτι θα πληρωνω) ; Το ποσο ειναι μικρο, αλλα τους τα χρωσταω και δεν το θυμαμαι;

 

ps. Billako στειλε μου 7 Ευρω με sharing (για τα παγια του επομενου χρονου) και υποσχομαι να ληξει το θεμα εδω, αλλιως θα εχουμε δευτερο σηριαλ :p

Link to comment
Share on other sites

Φιλε chris στο tim plus δεν λεει καπου κατα τη διαρκεια της αγορας για μηνιαιο παγιο, θα τη κρατουσα αν ημουν μονιμα στην Ελλαδα, αλλα για 2-3 μηνες το χρονο να πληρωνω παγιο (το οποιο δεν λεει καπου οτι θα πληρωνω) ; Το ποσο ειναι μικρο, αλλα τους τα χρωσταω και δεν το θυμαμαι;

 

ps. Billako στειλε μου 7 Ευρω με sharing (για τα παγια του επομενου χρονου) και υποσχομαι να ληξει το θεμα εδω, αλλιως θα εχουμε δευτερο σηριαλ :p

:lol: :lol: :lol: εγω λεω παρατα το καρτοκινητο σου με τα mytone κι ελα να κανουμε ενα TIM1! :p

 

ps. απο το bbest δεν γινεται sharing :wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

iparxei kapoios katalogos h mporw na dw kapou ton plhrh katalogo twn tragoudiwn? gia sto site exei mono ta topten,kai kapoia alla...
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γιατί τελευταία δεν ακούγεται το tone που'χα επιλέξει? (συγκεκριμένα το Pink Panther). Aπό το site που το τσέκαρα φαίνεται ενεργοποιημένο για όλους & για όλες τις ώρες!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας. Προχθες ανακάλυψα οτι στο πρωην νούμερο μου (το οποιο χρησιμοποιώ περιστασιακά πλέον εδώ και 2 μήνες) δεν υπάρχει η υπηρεσια my tone. Μπήκα στην σελίδα και λέει οτι έχω διαγραφεί απο την υπηρεσία χωρίς να έχω προβεί σε ανάλογη ενέργεια. Και ρωτώ. Πως μπορεί να διαγραφεί απο μόνη της η υπηρεσία; και δεύτερον είναι δυνατόν να με διαγράψει κάποιος άλλος την υπηρεσία; μόνο απο άτομο της τιμ σωστά;
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

an einai kartokinito,kathe mina sou afairei 0.59 euro gia ths xrisi ths ipiresias

(sindromi) stelonontas enimerotiko sms.

an den ipraxoun monades gia na afairesei,automatws diagrafesai apo tin ipiresia.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν η tim γινει wind,στην ιστοσελιδα της υπηρχαν πληροφοριες για το πως θα βαλουμε calling tunes.τωρα τι εγινε?δεν βρισκω κατι τετοιο?πως μπορω να βαλω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι σχετικα με τα My tones.

 

Μπηκα στο http://wap.wind.com.gr/rbt/rbt/pub:login# για να δω τα υπαρχοντα κομματια αλλα απογοητευτηκα ΠΛΗΡΩΣ.

 

Σε ΟΛΑ τα τραγουδια που εκανα Preview η διαρκεια του tone δεν ηταν πανω απο 5-7 δευτερολεπτα.Δηλαδη ολα τα τραγουδια ηταν πετσοκομμενα.

 

Αυτο ισχυει μονο για το preview ή και στην πραγματικοτητα ακουγονται τοσο ΑΘΛΙΑ;;;

 

Εχω συνηθισει την αντιστοιχη υπηρεσια της Cosmote οπου τα περισσοτερα τραγουδια ειναι απο 20 εως 30 δευτερολεπτα και πραγματικα μου φαινεται απιστευτο!!!

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

ειναι ακριβως οπως το λες φιλε μου,preview.

το αγορασμενο εχει αλλη γλυκα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Eυτχυχως που το ξεκαθαρισες bill γιατι μου φαινοταν πολυ χαλια.

 

Παντως καλο θα ηταν το Preview να ειναι οπως ακριβως ο ηχος κλησης για να εχεις καλυτερη αποψη για το tone αλλα και για να μην δημιουργουνται παρεξηγησεις.

 

Στο calling tunes για παραδειγμα το τραγουδι ειναι οπως ακριβως το ακους στο preview,δηλαδη ολοκληρο.

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Στη Vodafone απ' την άλλη σε βάζει να καλέσεις σε έναν αριθμό χωρίς χρέωση εννοείται και το ακούς όπως ακριβώς θα το άκουγες αν καλούσες στον αριθμό σου...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια εγω μεσα απο το πορταλ της Wind δεν εχω επιλογη να τα ακουσω τα Calling Tunes.Μονο να τα αγορασω ή να τα κανω δωρο.

 

Για preview δεν υπαρχει επιλογη.

 

Μπαινω μεσω Tim Plus

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
H wind έχει welcome tones? Πως μπορώ να επιλέξω welcome tone?

 

έχει (αλλά δυστυχώς με πάγιο ανα μήνα)

 

για να γραφτείς δες εδώ http://wap.wind.com.gr/rbt/rbt/pub:register?medium=html

 

και αφού πάρεις τους κωδικούς σου μπαίνεις και διαλέγεις από εδώ: http://wap.wind.com.gr/rbt/rbt/pub:login

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...