Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα ειχε υγρασια το πηγα πισω απο εκει που το αγορασα και παλι καλα αφου δεν υπηρχε αλλο μου εδωσαν πισω τα χρηματα,πηρα ενα Ζ3 πανεμορφο, αλλα επειδη ειμαι κολλημενη με την μπαλα λεω να παω παλι στο μηλο,οτι να ναι δηλαδη :p

 

χαχα κλασσικό αυτό! Πίστεψε με και άλλοι αλλάζουν τα κινητά και πάμε απο ανδροιδ σε αιφονε και τούμπαλιν :p

 

ψάχνω να βρω εδώ και λίγη ώρα που είναι ο οδηγός για το τι να κάνουμε αν θέλουμε να δώσουμε το iPhone μας. Μπορείτε να μου δωσετε το λινκ;

Edited by aliengoa

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαχα κλασσικό αυτό! Πίστεψε με και άλλοι αλλάζουν τα κινητά και πάμε απο ανδροιδ σε αιφονε και τούμπαλιν :p

 

ψάχνω να βρω εδώ και λίγη ώρα που είναι ο οδηγός για το τι να κάνουμε αν θέλουμε να δώσουμε το iPhone μας. Μπορείτε να μου δωσετε το λινκ;

 

Θα πρέπει να ψάξεις στην ενότητα οδηγοί iOS

 

Παράδοση iPhone σε νέο ιδιοκτήτη

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μπορεί κάποιος να μου δώσει ένα λινκ στο ebay από οθόνη iphone 5s γύρω στα 20 με 25 ευρώ από ευρώπη για να μην αργήσει?
το πουλάω το σπίτι: http://gr.grepolis.com/invite-321828-gr10
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Παιδια ψαχνω για ενα καινουργιο 5s αλλα στα σκρουτζομαγαζα εχουν εξαφανιστει τα silver white και space grey.μηπως ξερει κανεις που να κοιταξω...σκεφτηκα να παρω και το 5αρι αλλα μηπως κανω βλακεια και δεν αξιζει σε σχεση με το 5s;

Επισης φιλος μου ειπε να κοιταξω και για τι 5c αλλα δεν γνωριζω αν αξιζει και αυτο σαν συσκευη...

Την γνωμη σας πατακαλω....

Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Παιδια ψαχνω για ενα καινουργιο 5s αλλα στα σκρουτζομαγαζα εχουν εξαφανιστει τα silver white και space grey.μηπως ξερει κανεις που να κοιταξω...σκεφτηκα να παρω και το 5αρι αλλα μηπως κανω βλακεια και δεν αξιζει σε σχεση με το 5s;

Επισης φιλος μου ειπε να κοιταξω και για τι 5c αλλα δεν γνωριζω αν αξιζει και αυτο σαν συσκευη...

Την γνωμη σας πατακαλω....

 

Καλύτερα 5s. Αν διαθέτεις τα λεφτά βέβαια. Κανε λίγο υπομονή μπες κάθε 2 μέρες και θα βρεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση

Να ρωτησω κατι που σιγουρα εχει χιλιοερωτηθει...αλλα καντε εναν κοπο και ενημερωστε με.

Το 16αρι αρκει παιδια γιατι με το 32 ή 64 φανταζομαι ανεβαινεις πολυ.

Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση

Να ρωτησω κατι που σιγουρα εχει χιλιοερωτηθει...αλλα καντε εναν κοπο και ενημερωστε με.

Το 16αρι αρκει παιδια γιατι με το 32 ή 64 φανταζομαι ανεβαινεις πολυ.

 

Ανάλογα τι θέλεις.

Καθαρά υποκειμενικό είναι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια χαρα ενας φιλος επαθε το εξης! Εχει το 5s στοκ φυσικα και ξαφνικα σαν να κολλησε και εβγακε ασπρη οθονη με το logo της apple σε μαυρο ! Τι μπορει να κανει? Το βαλε να το συνδεσει και το αναγνωριζει στο pc αλλα το κινητο εχει κολλησει εκει

 

Plz help

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα, εχει κολλησει στην ασπρη οθονη με το μαυρο μηλο; Αν ναι, κρατημενα τα Home και Power κουμπια μεχρι να κανει restart (μεχρι να κλεισει και να ξανα ανοιξει, κρατημενα τα κουμπια). Αν δεν γινει τιποτα μετα απο 5-10 δευτερλοπετα, αστο και θα κλεισει η θα κανει restart μονο του. Το ειχα παθει και εγω.
Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα, εχει κολλησει στην ασπρη οθονη με το μαυρο μηλο; Αν ναι, κρατημενα τα Home και Power κουμπια μεχρι να κανει restart (μεχρι να κλεισει και να ξανα ανοιξει, κρατημενα τα κουμπια). Αν δεν γινει τιποτα μετα απο 5-10 δευτερλοπετα, αστο και θα κλεισει η θα κανει restart μονο του. Το ειχα παθει και εγω.

Σε υπερευχαριστω ρε φιλε!!!! :D:D

Δουλεψε!!! Να σε καλα

Link to comment
Share on other sites

Συνηθισμένο πρόβλημα με την 8.1.2.

Εμένα μερικές φορές κολλάει όπως το δικό σου.

Μερικές φορές κλείνει και το βρίσκω κλειστό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Συνηθισμένο πρόβλημα με την 8.1.2.

Εμένα μερικές φορές κολλάει όπως το δικό σου.

Μερικές φορές κλείνει και το βρίσκω κλειστό

Αληθεια εε? Ελπιζω να μην το ξανακανει! Αρα ειναι software bug?

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια εε? Ελπιζω να μην το ξανακανει! Αρα ειναι software bug?

 

Εγώ πιστεύω θα στο ξανακάνει. Εχε το νου σου.

Είναι από τα χειρότερα bug να έχεις το τηλέφωνο στην τσέπη και μετά να το βρίσκεις κλειστό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω θα στο ξανακάνει. Εχε το νου σου.

Είναι από τα χειρότερα bug να έχεις το τηλέφωνο στην τσέπη και μετά να το βρίσκεις κλειστό

Πω αν ειναι δυνατον! Οκ ευχαριστω! Δεν ειναι δικο.μου το τηλεφωνο ειναι ενος φιλου! Μηπως καποιο restore να βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

Πω αν ειναι δυνατον! Οκ ευχαριστω! Δεν ειναι δικο.μου το τηλεφωνο ειναι ενος φιλου! Μηπως καποιο restore να βοηθησει?

 

Δεν νομίζω. Το έχω συναντήσει σε 3 συσκευές αυτόν τον μήνα.

Στο δικό μου 5-6 φορές. Αργά κοπέλας μου. Στο δικό μου το παλιό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την 8.1.3.

Δυστυχώς ένα μου πρόβλημα παραμένει.

Αφού φορτίσω την συσκευή στο 100% πηγαίνω ρυθμίσεις γενικά χρήση χρήση μπαταρίας και δεν μου δείχνει ποιες εφαρμογές καταναλώνουν τι.

Μου το εκανε και με 8.1.2. Περίμενα την αναβάθμιση μήπως και διορθωθεί αλλά τιποτα

Θέλω να γλύτωσε το restore. Δεν ειναι κάτι που με ενοχλεί απλά λέω μήπως κάποιος έχει το ίδιο πρόβλημα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω για τη βοηθεια σας!

Εβαλακ το κινητο να κανει update στην8.1.3 και μου χει κολλησει στη μαυρη οθονη με το μηλο και τη μπαρα κολλημενη σε ενα σημειο!

Τι να κανω;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω για τη βοηθεια σας!

Εβαλακ το κινητο να κανει update στην8.1.3 και μου χει κολλησει στη μαυρη οθονη με το μηλο και τη μπαρα κολλημενη σε ενα σημειο!

Τι να κανω;;

 

Καλημέρα, αφαίρεσε το καλώδιο και κάνε restart στη συσκευή πατώντας home+power buttons μέχρι να σβήσει και να δεις το μήλο. Η συσκευή είναι jailbroken?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου την αναβαθμιση την εκανα over the air παρολαυατα κρατωντας πατημενο home και πανω κουμπι η συσκευη εκανε επανεκκινηση και ολα καλα!παρολαυτα μου προκαλει εντυπωση γιατι κολλησε!

Πιθανως να εχει να κανει οτι ξεκινωντας το update ειχα 52% μπαταρια και μετα ειχε κατω απο απο 50 οποτε μπορει και γιαυτο να κολλησε!

Οπως και να χει χιλια ευχαριστω για τη βηθεια

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου την αναβαθμιση την εκανα over the air παρολαυατα κρατωντας πατημενο home και πανω κουμπι η συσκευη εκανε επανεκκινηση και ολα καλα!παρολαυτα μου προκαλει εντυπωση γιατι κολλησε!

Πιθανως να εχει να κανει οτι ξεκινωντας το update ειχα 52% μπαταρια και μετα ειχε κατω απο απο 50 οποτε μπορει και γιαυτο να κολλησε!

Οπως και να χει χιλια ευχαριστω για τη βηθεια

 

Παρακαλώ, καλό θα είναι να συνδέσεις τη συσκευή σου σε πηγή ενέργειας πριν το update. Κάτι συνετέλεσε ώστε να μην ξεκινήσει κάν update και κόλλησε.

Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα το iBackupBot για να μετρησω τους κυκλους της μπαταριας μου (iPhone 5s) και μου εδειξε 181 κυκλους φορτισης , ποσους κυκλους αντεχει η μπαταρια ?

Και ένα άλλο πως αποσυνδέομαι από την εφαρμογή Mail του κινητου ?

Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα το iBackupBot για να μετρησω τους κυκλους της μπαταριας μου (iPhone 5s) και μου εδειξε 181 κυκλους φορτισης , ποσους κυκλους αντεχει η μπαταρια ?

Και ένα άλλο πως αποσυνδέομαι από την εφαρμογή Mail του κινητου ?

 

Η μπαταρια του iPhone φτάνει τους 800 κύκλους φόρτισης.

 

Τώρα για την εφαρμογή Mail, διέγραψε τους λογαριασμούς Mail. Ρυθμίσεις > Mail, Επαφές, Ημερολόγια > διαγραφή :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...