Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ειχε ρουτερ με χρησιδανειο η wind αλλα σου ανηκε δωρεαν και μαλιστα καθε 1,5 χρονο δικαιουσουν καινουριο. Εχει πανω απο χρονο που πλεον οποιος θελει το αγοραζει. Δεν νομιζω πως θα επιρρεασει σχεδον κανενα πλην οσων αποκτουν για πρωτη φορα ιντερνετ γιατι οι πιο πολλοι εχουμε σιγουρα ενα ρουτερ στο σπιτι (τωρα αν καποιος εχει ρουτερ και τον χαλαει επειδη δεν θα παρει δωρεαν το ΖΤΕ που ετσι και αλλιως δεν αξιζει τι να πω)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχε ρουτερ με χρησιδανειο η wind αλλα σου ανηκε δωρεαν και μαλιστα καθε 1,5 χρονο δικαιουσουν καινουριο. Εχει πανω απο χρονο που πλεον οποιος θελει το αγοραζει. Δεν νομιζω πως θα επιρρεασει σχεδον κανενα πλην οσων αποκτουν για πρωτη φορα ιντερνετ γιατι οι πιο πολλοι εχουμε σιγουρα ενα ρουτερ στο σπιτι (τωρα αν καποιος εχει ρουτερ και τον χαλαει επειδη δεν θα παρει δωρεαν το ΖΤΕ που ετσι και αλλιως δεν αξιζει τι να πω)

Να πω την αλήθεια δεν ήξερα ότι έχει αλλάξει πολιτική εδώ και ένα χρόνο, προσωπικά το θεωρώ φάουλ για τους νέους. Αν θυμάμαι καλά όμως το χρέωνε 75 ευρώ στο τέλος συνεργασίας λήξης και το ζητούσε πίσω, αλλά αμα λες ότι ήταν δωρεάν πάω πάσο.

Link to comment
Share on other sites

Η HOL το ζητούσε πίσω ή το χρέωνε στην περίπτωση μη επιστροφής.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο και η On telecoms η οποια μαλιστα ειναι η μονη που σου ζηταει τελος αποσυνδεσης, 25 ευρω, ακομα και αν εχεις ηδη συμπληρωσει τον χρονο. Να επισημανω μονο πως για την wind το ρουτερ γινοταν δικο σου, μαλλον, μολις συμπληρωνες τον 1,5 χρονο (για αυτο και σου εδιναν και αλλο αν το ζητουσες χωρις να επιστρεφεις το παλιο πισω). Βεβαια ολο αυτο ειναι παρελθον οποτε εχει μικρη σημασια
Link to comment
Share on other sites

και η Cyta το ζητάει πίσω.

Παιδιά τι ενεργειες πρεπει να κανουμε για να ερχεται ο ρημαδοαναλυτικος λογαριασμός με ποσες κλήσεις εγιναν , σε ποιους αριθμους και με τι διαρκεια?Αναλυτικός, οχι ο γενικος, τοσες κλησεις, προς σταθερα τοσες προς κινητα με συνολικη διαρκεια τοσο.

Και τηλεφωνικα το ζητησα, και σε καταστημα συμπληρωσα μια αιτηση και την εστειλαν και παλι ερχεται χωρις αναλυση!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, το Μάιο που ζήτησα να στέλνουν αναλυτικό λογαριασμό, ο υπάλληλος είπε να καλέσω το 13805 και 2 και το έκανα.

Από τότε έρχεται αναλυτικός με όλα τα στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, το Μάιο που ζήτησα να στέλνουν αναλυτικό λογαριασμό, ο υπάλληλος είπε να καλέσω το 13805 και 2 και το έκανα.

Από τότε έρχεται αναλυτικός με όλα τα στοιχεία.

 

πολύ καλά θυμάσαι φίλε @makap

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω όσους έχουν πάρει με το πρόγραμμα στο σταθερό τους,δώρο κάρτα F2G με δωρεάν ανανέωση 120'/μήνα:

Έχετε βάλει καθόλου χρήματα για ανανέωση ή έστω για αρχική φόρτιση;

Όσοι δεν έχετε βάλει ποτέ καθόλου χρήματα και η κάρτα σας ανανεώνεται κανονικά δωρεάν κάθε μήνα,πόσοι μήνες έχουν περάσει από την ενεργοποίηση της F2G κάρτας σας;

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 0,01 ΣΤΟ F2G. ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΞΑΜΗΝΟ, ΑΛΛΙΩΣ ΜΗΔΕΝΙΖΕΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΤΟ f2g ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ 120'
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω όσους έχουν πάρει με το πρόγραμμα στο σταθερό τους,δώρο κάρτα F2G με δωρεάν ανανέωση 120'/μήνα:

Έχετε βάλει καθόλου χρήματα για ανανέωση ή έστω για αρχική φόρτιση;

Όσοι δεν έχετε βάλει ποτέ καθόλου χρήματα και η κάρτα σας ανανεώνεται κανονικά δωρεάν κάθε μήνα,πόσοι μήνες έχουν περάσει από την ενεργοποίηση της F2G κάρτας σας;

 

Παίρνουμε δωρεαν 120 λεπτα τον μηνα πρός ολους Εγω προσωπικα τα αξιοποιω πληρως. Επομενως δεν ειναι και τραγικο να βαζω μια καρτα που και που. Το μετετρεψα μαλλιστα και σε Q και ετσι εχω χρεωση ανα δευτερολεπτο στα 100 λεπτα που μου δινει με 3 €

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Πόσο είναι το ελάχιστο ποσό που μπορείς να βάλεις;

 

Με κάρτα απο περιπτερο ελαχιστο ειναι τα 10 €.

Online ή σε καταστημα μπορεις να βαλεις και 5 €, αλλα τα κέρδη ειναι περισσότερα βαζοντας 10 €.

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Με κάρτα απο περιπτερο ελαχιστο ειναι τα 10 €.

Online ή σε καταστημα μπορεις να βαλεις και 5 €, αλλα τα κέρδη ειναι περισσότερα βαζοντας 10 €.

Για κάποιον που δεν καταναλώνει ούτε καν τα 90' ;

Ότι βάλεις ισχύουν για 6 μήνες;

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον που δεν καταναλώνει ούτε καν τα 90' ;

Τα 90 λεπτα τι ειναι ; Εσυ αποφασιζεις ......

 

Ότι βάλεις ισχύουν για 6 μήνες;

 

Ναι .....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα χρήματα αλλά τα 120' δεν εμφανίζονται ακόμα.Γιατί;

 

 

Κάθε 1η του μήνα..ειναι πρώτη φορά που επρόκειτο να μπουν ;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Κάθε 1η του μήνα..ειναι πρώτη φορά που επρόκειτο να μπουν ;

Είχα βάλει την 1η φορά,πέρασε το 6μηνο και έληξαν,το άφησα έτσι για 1,5 μήνα περίπου και σήμερα έβαλα πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Είχα βάλει την 1η φορά,πέρασε το 6μηνο και έληξαν,το άφησα έτσι για 1,5 μήνα περίπου και σήμερα έβαλα πάλι.

 

 

Έχω την εντύπωση πως πρεπει να ξαναπαρεις τηλέφωνο η μα πας σε ένα κατάστημα να το ενεργοποιήσουν εκ νέου

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις ανανέωση και 5 ευρώ ή από κατάστημα ή online, περιττό να πω πως τα πακέτα της Q απλά δεν υπάρχουν
Link to comment
Share on other sites

ΑΦΟΡΑ captemo

 

Δεν ισχυει η 1΄ του μηνα!!!!!!!!!!!!

Την ημερομηνια που μπηκαν την πρωτα φορα τα 120' μπαινουν και καθε επομενο μηνα.

Αν λοιπον ειχαν πρωτομπει 11 νοεμβριου, δεν μπηκαν 11 δεκεμβριου <λογω υπολοιπου> και εσυ εβαλεσ χρηματα 2 φεβρουαριου, θα πρεπει να περιμενεισ μεχρι 11 φεβρουαριου.

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΟΡΑ captemo

 

Δεν ισχυει η 1΄ του μηνα!!!!!!!!!!!!

Την ημερομηνια που μπηκαν την πρωτα φορα τα 120' μπαινουν και καθε επομενο μηνα.

.

 

είσαι λάθος κάθε μια του μήνα φορτώνονται, εκτός από την πρώτη φορά που μπαίνουν τη μέρα που θα στο καταχωρήσουν

Link to comment
Share on other sites

μπορω να μετατρεψω το ftg σε q ώστε να έχω χρέωση ανα δευτερόλεπτο?

παίρνω τα 120 λεπτα λόγω σταθερής,

αν γίνεται που το κάνω?

Link to comment
Share on other sites

μπορω να μετατρεψω το ftg σε q ώστε να έχω χρέωση ανα δευτερόλεπτο?

Ναι, το εκανα κι εγω

παίρνω τα 120 λεπτα λόγω σταθερής,

Ναι , εγινε και σε μενα

αν γίνεται που το κάνω?

Σε καταστημα wind

 

Αλλα τα 120 λεπτα λογω σταθερης θα εξακολουθουν να χρεωνονται με χρεωση ανα τριλεπτο. Σε ολα τα άλλα πακετα θα εχεις χρεωση ανα δευτερολεπτο

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...