Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

πηρα ενα SBH-50 και το εχω συνδεσει με ενα nokia lumia 630 στην οθονη του ομως μου δειχνει μονο τα νουμερα και οχι και τα ονοματα,πρεπει να κανω κατι ; επισης για windows phone υπαρχει καποιο προγραμμα να κατεβασω γι'αυτο;

 

Απ' ότι ξέρω δεν ύπαρχει εφαρμογή για windows phone με αποτέλεσμα να μην μπορείς να δεις τα ονόματα στο bluetooth.

:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Απ' ότι ξέρω δεν ύπαρχει εφαρμογή για windows phone με αποτέλεσμα να μην μπορείς να δεις τα ονόματα στο bluetooth.

ευχαριστώ,άλλη μια ερώτηση όταν ακούω ραδιόφωνο πως μπορώ να το κλείσω χωρίς να κλείσω το bluetooth,δεν το έχω βρει ακόμη

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ,άλλη μια ερώτηση όταν ακούω ραδιόφωνο πως μπορώ να το κλείσω χωρίς να κλείσω το bluetooth,δεν το έχω βρει ακόμη

Όταν έχεις το ραδιόφωνο ανοιχτό, μπορείς να πατήσεις το πλήκτρο Play/Pause για να κλείσεις στιγμιαία το FM radio. Φυσικά αν ανοίξεις τον music player του συνδεδεμένου τηλεφώνου, ή αναπαράγεις κάποιο αρχείο ήχου ή βίντεο, θα σταματήσει το ραδιόφωνο και θα ακουστεί κατά προτεραιότητα ο ήχος απ' το τηλέφωνο.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια ερώτηση προς κατόχους sbh-52. Τις επαφες στην οθόνη τις εμφανίζει στα ελληνικά όπως και στο τηλέφωνο η' πρεπει να είναι στα λατινικα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια ερώτηση προς κατόχους sbh-52. Τις επαφες στην οθόνη τις εμφανίζει στα ελληνικά όπως και στο τηλέφωνο η' πρεπει να είναι στα λατινικα;

Στο SBH50 που έχω τα δείχνει όλα στα ελληνικά: και επαφές, και αν πας να διαβάσεις κάποιο μήνυμα, ή άλλη ειδοποίηση, όλα στα ελληνικά. Επίσης και τις πληροφορίες του μουσικού κομματιού που παίζει στον music player, αν το κομμάτι έχει ελληνικό id3tag, τα δείχνει κανονικά. Θεωρώ ότι έτσι δουλεύει και το SBH52, που είναι σχεδόν ίδιο με το SBH50.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Στο SBH50 που έχω τα δείχνει όλα στα ελληνικά: και επαφές, και αν πας να διαβάσεις κάποιο μήνυμα, ή άλλη ειδοποίηση, όλα στα ελληνικά. Επίσης και τις πληροφορίες του μουσικού κομματιού που παίζει στον music player, αν το κομμάτι έχει ελληνικό id3tag, τα δείχνει κανονικά. Θεωρώ ότι έτσι δουλεύει και το SBH52, που είναι σχεδόν ίδιο με το SBH50.

Έτσι και στο SBH52, τα δείχνει όλα και στα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια ερώτηση προς κατόχους sbh-52. Τις επαφες στην οθόνη τις εμφανίζει στα ελληνικά όπως και στο τηλέφωνο η' πρεπει να είναι στα λατινικα;

 

Ολα ελληνικα!

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι ξέρω δεν ύπαρχει εφαρμογή για windows phone με αποτέλεσμα να μην μπορείς να δεις τα ονόματα στο bluetooth.

το music player ομως δειχνει στα ελληνικα ολες τις πληροφορίες,πως αυτό λειτουργει και δεν λειτουργει ο καταλογος επαφων;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Γνωρίζει κάποιος τι τύπο μπαταρίας έχει το Bluetooth Sony MW1 και πως αλλάζει ;

Δυστυχώς,δεν αλλάζει η μπαταρία.Αν όμως τα καταφέρεις και την αλλάξεις,κάνε καμια αναρτησούλα για να μάθουμε κι εμείς.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς,δεν αλλάζει η μπαταρία.Αν όμως τα καταφέρεις και την αλλάξεις,κάνε καμια αναρτησούλα για να μάθουμε κι εμείς.:)

 

Απο οσο γνωριζω σε κανενα απο τα bt της sony δεν αλλαζουν μπαταρια

Και στο σερβις να το πας αμα ειναι στην εγγυηση στο αλλαζουν με καινουργιο

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο γνωριζω σε κανενα απο τα bt της sony δεν αλλαζουν μπαταρια

Και στο σερβις να το πας αμα ειναι στην εγγυηση στο αλλαζουν με καινουργιο

Εκείνο που με κάνει και απορώ,είναι πως στο καλό τις βάζουν,ώστε να "κλειδώνουν" και να μην μπορούν να ξανανοίξουν.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας αυτό να μου πει εντυπώσεις; http://www.e-shop.gr/nokia-bluetooth-headset-bh-806-j-silver-p-TEL.011211
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό bluetooth σε χρόνο και χρηστικότητα στο πουκάμισο δείχνει σαν να έχω στυλό, έχει ένα σοβαρό ελάττωμα, λόγο inox έχει λίγο παραπάνω βάρος με αποτέλεσμα να μην κάθετε στο αυτί εύκολα και με κραδασμό να πέφτει, εξ' αιτίας αυτού δεν θα το έπερνα ξανά
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό bluetooth σε χρόνο και χρηστικότητα στο πουκάμισο δείχνει σαν να έχω στυλό, έχει ένα σοβαρό ελάττωμα, λόγο inox έχει λίγο παραπάνω βάρος με αποτέλεσμα να μην κάθετε στο αυτί εύκολα και με κραδασμό να πέφτει, εξ' αιτίας αυτού δεν θα το έπερνα ξανά

Δεν ταιριάζει κανένα από τα ανταλλακτικά earbuds που έχει; Από ποιότητα ήχου πως τα πάει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ταιριάζει κανένα από τα ανταλλακτικά earbuds που έχει; Από ποιότητα ήχου πως τα πάει;

Το ένα ταιριάζει κάπως καλά αλλά δεν είναι και ότι καλύτερο για ένα ακουστικό που στηρίζεται μόνο σε αυτό, έχει πολύ καλό και καθαρό ήχο

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το παρήγγειλα το μεσημέρι.

Ελπίζω να βγει καλό.

Αν μου έρθει πριν λήξει η προσφορά και θέλετε να περιμένετε θα σας πω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το παρήγγειλα το μεσημέρι.

Ελπίζω να βγει καλό.

Αν μου έρθει πριν λήξει η προσφορά και θέλετε να περιμένετε θα σας πω εντυπώσεις.

Ποια προσφορά στην ίδια τιμή το πήρα πριν ένα μήνα από το e-shop

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Παντός έχοντας την εμπειρία αυτού του μοντέλου θα κοιτούσα και το nokia bh 217 που είναι παρόμοια
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Ποια προσφορά στην ίδια τιμή το πήρα πριν ένα μήνα από το e-shop

 

Το είχε ξανά προσφορά.

Κανονικά το έχει 50€ αλλά το βγάζει σε προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς το SonyMBH20? αν ναί τότε τι λέει απο ένταση ήχου? είχα το Sony VH410 και το έχασα!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς το SonyMBH20? αν ναί τότε τι λέει απο ένταση ήχου? είχα το Sony VH410 και το έχασα!

 

Στον μέσο όρο. Ούτε το πιο δυνατό, ούτε θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Οκ. ποια έχουν δυνατή ένταση διότι κινούμε σε δρόμους με φασαρία? και με 2 συσκευές εαν ξέρετε. έχω τεστάρει δίχως ικανοποιήση τα Plantronics m55 και sony mbh-10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...