Jump to content

Τι υπηρεσίες θα θέλαμε να δούμε στο www.vodafone.gr;


peri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν είχες my account σε καρτοκινητό cosmote δεν θα πέταγες τη μπαρουφα που μόλις πέταξες :lol:

Δηλαδη θες να ποσταρω και sceenshot για να στο αποδείξω? Έλεος πια μερικοί...

 

ειχα καρτοσυμβολαιο και δεν μου ειχε αναλυση των κλησεων!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ειχα καρτοσυμβολαιο και δεν μου ειχε αναλυση των κλησεων!

 

Αποκλείεται.

Link to comment
Share on other sites

ψεματα λες να σου λεω. μαλιστα επειδη ειχα 2 αριθμους μια συνδεση και το καρτοσυμβολαιο οταν πατουσα το κουμπι εμφανιση για την συνδεση μου της εδειχνε ενω στο καρτοσυμβολαιο μου ελεγε πως δεν υπαρχουν κλησεις για προβολη. ακομα ουτε τα sms εδειχνε στην αρχικη σελιδα (ποσα στελνω) και ουτε ποιο δικτο χρησιμοποιω περισσοτερο. για αυτο και εγω επεμενα!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ενεργοποιηθει επιτελους ο λογαριασμος μου στο myaccount.... ουτε εγω θυμαμαι ποτε εκανα αιτηση... και ακομη τιποτα.

μεσω του myaccount μπορω να παρακολουθω τον λογαριασμο μου?ρωταω επειδη ενημερωνομαι απο το 1289 τωρα, το οποιο με ενημερωνει μονο για το ποσο του λογαριασμου οταν εκδοθει.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ενεργοποιηθει επιτελους ο λογαριασμος μου στο myaccount.... ουτε εγω θυμαμαι ποτε εκανα αιτηση... και ακομη τιποτα.

μεσω του myaccount μπορω να παρακολουθω τον λογαριασμο μου?ρωταω επειδη ενημερωνομαι απο το 1289 τωρα, το οποιο με ενημερωνει μονο για το ποσο του λογαριασμου οταν εκδοθει.

Γιατί δεν σου ενεργοποιήθηκε αμέσως;:eek:.Ένα συμβόλαιο που έγραψα στο MyAccount ενεργοποιήθηκε αμέσως,ενώ σε έναν αριθμό CU περίμενα 5-6 λεπτά για να μου στείλουν τον κωδικό με sms.Στο MyAccount θα βλέπεις πόσο είναι ο λογαριασμός σου και αναλυτικό λογαριασμό online.

Link to comment
Share on other sites

δεν ενεργοποιηθηκε... δεν θυμαμαι αν μου ηρθε κωδικος... παντως θυμαμαι οτι καπου ελεγε οτι θα με παρουν την για να δουν αν οντως ενεργοποιησα εγω την υπηρεσια και να διασταυρωσουν τα στοιχεια μου... ακομη τιποτα...

θα το ξανακανω να δω τι θα γινει...

Link to comment
Share on other sites

δεν ενεργοποιηθηκε... δεν θυμαμαι αν μου ηρθε κωδικος... παντως θυμαμαι οτι καπου ελεγε οτι θα με παρουν την για να δουν αν οντως ενεργοποιησα εγω την υπηρεσια και να διασταυρωσουν τα στοιχεια μου... ακομη τιποτα...

θα το ξανακανω να δω τι θα γινει...

Σε εμένα δεν έγινε κάτι τέτοιο.:confused:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, βαζω το τηλ μου και τον κωδικο και συνδεομαι. ολα ωραια μεχρι εδω...

επιλεγω ηλεκτρονικος λογαριασμος και βγαζει το εξης μνμ:

Σφάλμα!

Παρουσιάστηκε κάποιο σφάλμα, παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα.

 

στο επιλογη vodafone mail βγαζεο αυτο: 20002 - Σφάλμα Ελέγχου Ταυτότητας!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, βαζω το τηλ μου και τον κωδικο και συνδεομαι. ολα ωραια μεχρι εδω...

επιλεγω ηλεκτρονικος λογαριασμος και βγαζει το εξης μνμ:

Σφάλμα!

Παρουσιάστηκε κάποιο σφάλμα, παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα.

 

στο επιλογη vodafone mail βγαζεο αυτο: 20002 - Σφάλμα Ελέγχου Ταυτότητας!

Και εμένα μου βγάζει σφάλμα στο ''Vodafone Mail'' αλλά τον ηλεκτρονικό λογαριασμό μου τον ανοίγει χωρίς προβλήματα.:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ενεργοποιημενο μαλλον.

Παρτε στο 13830 να σας το ενεργοποιησουν.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μου προσφέρει υποστήριξη για τις συσκευές μου, όπως firmware updates για τα vodafone κινητά... Όχι απλά πετάμε ένα "αυτοκολλητάκι" vodafone πάνω, αλλάζουμε 2-3 αρχεία και να μας αφήνουν με ένα "κλειδωμένο" τηλέφωνο με περιορισμένες δυνατότητες.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...