Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπράβο σε αυτόν τον Βαγγέλη που έκανε αυτέw τις 2 εφαρμογές για τις κάρτες Edited by PsyGreg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εφαρμογή για τους χρόνους ομιλίας και όχι μονο!!!

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vmihas.myqstatus#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLnZtaWhhcy5teXFzdGF0dXMiXQ..

Καλη εφαρμογη αλλα να την ειχαν κ για symbian.....Στο πηγαδι κατουρησαμε εμεις;:mad:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλη εφαρμογη αλλα να την ειχαν κ για symbian.....Στο πηγαδι κατουρησαμε εμεις;:mad:

Γιατί νομίζεις κρατιέμαι και δεν παίρνω το 808? Γιατί είναι symbian και ενώ είναι καθόλα συμπαθές και δεν αμφιβάλω εύχρηστο, μπήκα στο market του (ovi το λέτε) και με έπιασαν τα κλάματα :cry:

Μιά εγκατάλειψη το εν λόγω λειτουργικό και ένα site για κλάματα επίσης. Δυστυχώς φίλε μου το symbian σημερα πάσχει από εφαρμογές καθώς πάσχει από μικρό μερίδιο στην αγορά...:O

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχει ξανάαναφερθεί ζητώ συγγνώμη και παρακαλώ από mods να σβηστεί:

 

 

Για πληροφόρηση όσων δεν το ξέρουν, δοκίμασα τη δυνατότητα που δίνει η wind για απόρριψη κλήσεων από απόκρυψη, με σχετικό μήνυμα στον καλούντα και λειτουργεί και σε Q.

 

Για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας ο συνδρομητής πληκτρολογεί απο το κινητό του: *254# και πλήκτρο κλήσης.

Για απενεργοποίηση την υπηρεσίας ο συνδρομητής πληκτρολογεί απο το κινητό του: #254# και πλήκτρο κλήσης

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχει ξανάαναφερθεί ζητώ συγγνώμη και παρακαλώ από mods να σβηστεί:

 

 

Για πληροφόρηση όσων δεν το ξέρουν, δοκίμασα τη δυνατότητα που δίνει η wind για απόρριψη κλήσεων από απόκρυψη, με σχετικό μήνυμα στον καλούντα και λειτουργεί και σε Q.

 

Για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας ο συνδρομητής πληκτρολογεί απο το κινητό του: *254# και πλήκτρο κλήσης.

Για απενεργοποίηση την υπηρεσίας ο συνδρομητής πληκτρολογεί απο το κινητό του: #254# και πλήκτρο κλήσης

 

Χρησιμότατο...!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε για την εφαρμογη!εγω θα ηθελα σαν εξτρα μια ειδοποιηση οταν τελειωνουν λεπτα ΜΒ κτλ..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτιση παιδια:εχω βαλει μια ανανεωση χρονου με 60 λεπτα προς ολους πριν 25 μερες περιπου(τον τελευταιο μηνα ανανεωσα 3φορες).Σημερα εχω μονο 7 λεπτα μεχρι να ληξει στις 23/1.Μπορω να βαλω καινουργια καρτα ανανεωσης 3 ευρω απο σημερα;Η αν την βαλω θα εχει διαρκεια μεχρι μεθαυριο;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτιση παιδια:εχω βαλει μια ανανεωση χρονου με 60 λεπτα προς ολους πριν 25 μερες περιπου(τον τελευταιο μηνα ανανεωσα 3φορες).Σημερα εχω μονο 7 λεπτα μεχρι να ληξει στις 23/1.Μπορω να βαλω καινουργια καρτα ανανεωσης 3 ευρω απο σημερα;Η αν την βαλω θα εχει διαρκεια μεχρι μεθαυριο;

 

- το σαιτ λεει οτι μεχρι 4 φορες μπορεις να βαλεις το πακετο

- Καθε πακετο εχει τη δικη του ημερομηνια ληξης. Εαν βαλεις σημερα πακετο, το νεο πακετο θα εχει ημ.ληξης σε 30 μερες

- Εαν βαλεις νεο πακετο και π.χ. αυριο σου τελειωσουν τα 7 λεπτα του προηγουμενου, θα αρχισει να τρωει απο το νεο πακετο

Link to comment
Share on other sites

- το σαιτ λεει οτι μεχρι 4 φορες μπορεις να βαλεις το πακετο

- Καθε πακετο εχει τη δικη του ημερομηνια ληξης. Εαν βαλεις σημερα πακετο, το νεο πακετο θα εχει ημ.ληξης σε 30 μερες

- Εαν βαλεις νεο πακετο και π.χ. αυριο σου τελειωσουν τα 7 λεπτα του προηγουμενου, θα αρχισει να τρωει απο το νεο πακετο

Eβαλα καρτα των 5 ευρω.Εκανα και ανανεωση πακετου 60΄λεπτων(3 ευρω) προς ολους αλλα το υπολοιπο λεει οτι ειναι 1,48 ευρω!Δεν επρεπε να εχω υπολοιπο λογαριασμου 2 ευρω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Eβαλα καρτα των 5 ευρω.Εκανα και ανανεωση πακετου 60΄λεπτων(3 ευρω) προς ολους αλλα το υπολοιπο λεει οτι ειναι 1,48 ευρω!Δεν επρεπε να εχω υπολοιπο λογαριασμου 2 ευρω;

 

οταν βαζεις καρτα, αφαιρειται κ ο φορος 12%. Σε ολα τα καρτοκινητα συμβαινει αυτο

Link to comment
Share on other sites

οταν βαζεις καρτα, αφαιρειται κ ο φορος 12%. Σε ολα τα καρτοκινητα συμβαινει αυτο

Βρε σε ολα φορο βαζουν;Για κ@@@@μα ποτε θα βαλουν;Τελος παντων ευχαριστω!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Την κανονική sim θες να πεις που δίνουν έτσι; Γιατί Mini sim δεν νομίζω να υπάρχει

 

Η κανονικη sim που δινουν ειναι η mini sim.

Link to comment
Share on other sites

«Κανονική SIM» προ αμνημονεύτων ετών, που είχε το μέγεθος μονοκόμματης τηλεκάρτας!

 

Εδώ και πάρα πολύ καιρό, η miniSIM είναι το στάνταρ, όπως λέει ο runner70...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ!!

 

Τελικά εγώ μπερδεύτικα. Δεν ήξερα μάλλον ότι την standard sim την ονόμαζαν mini sim (μετά τηλεκάρτας αναφέρομαι :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Με 15 ευρώ πόσα λεπτά προς όλους μπορώ να έχω με την κάρτα Q; :O Με χρέωση ανά δευτερόλεπτο; Edited by bomber21
Link to comment
Share on other sites

Με 15 ευρώ πόσα λεπτά προς όλους μπορώ να έχω με την κάρτα Q; :O Με χρέωση ανά λεπτό;

 

Το πακέτο σου μπορείς να το ενεργοποιήσεις έως και 4 φορές κάθε 30 μέρες

http://www.wind.com.gr/gr/q/paketa-q/paketa-pros-olous/

 

60*4 = 240' λεπτά ανά μήνα = 12 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Με 15 ευρώ πόσα λεπτά προς όλους μπορώ να έχω με την κάρτα Q; :O Με χρέωση ανά δευτερόλεπτο;

 

240 λεπτα με 12 ευρω, χρεωση ανα 1 λεπτο

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο σου μπορείς να το ενεργοποιήσεις έως και 4 φορές κάθε 30 μέρες

http://www.wind.com.gr/gr/q/paketa-q/paketa-pros-olous/

 

60*4 = 240' λεπτά ανά μήνα = 12 ευρώ

 

Σε ευχαριστώ. Νομίζω με συμφέρει πιο πολύ από άλλα πακέτα λόγω χρέωσης ανά δευτερόλεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Νομίζω με συμφέρει πιο πολύ από άλλα πακέτα λόγω χρέωσης ανά δευτερόλεπτο.

 

το πακετο 60 λεπτων εχει χρεωση ανα 1 λεπτο (εκτός εαν αλλαξε κατι). Χρεωση ανα δευτερολεπτο εχει οταν δε χρησιμοποιεις καποιο πακετο

Link to comment
Share on other sites

το πακετο 60 λεπτων εχει χρεωση ανα 1 λεπτο (εκτός εαν αλλαξε κατι). Χρεωση ανα δευτερολεπτο εχει οταν δε χρησιμοποιεις καποιο πακετο

 

ΟΚ, και πάλι είναι καλύτερο από τα τρίλεπτα για τη χρήση που εγώ κάνω. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, και πάλι είναι καλύτερο από τα τρίλεπτα για τη χρήση που εγώ κάνω. Ευχαριστώ.

 

Ο κύριος λόγος που το εχω κ εγω ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...