Jump to content

Επέκταση υπολοίπου από την Wind


panosathns
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kaleste 1268 kai patiste 2. Se fortoni me 3euro ta opia tha aferethun otan ksanavalis karta + xreosi 40lepta tis ipiresias. an k pistevo oti ta 2euro tis voda ine kalitera. to na su pai 6,60 me to pou valis karta den ine k oti kalitero.
Link to comment
Share on other sites

σε λιγο θα βγει και επισημη ανακοινωση.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Καιρός ήταν! Επίσης να κάνει καμμιά σύμβαση με τράπεζες ώστε να μπορείς να ανανεώνεις το χρόνο του καρτοκινητού μέσω web banking. Και μην ξεχνιόμαστε: ΘΕΛΟΥΜΕ 3G ΣΤΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΑ !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καιρός ήταν! Επίσης να κάνει καμμιά σύμβαση με τράπεζες ώστε να μπορείς να ανανεώνεις το χρόνο του καρτοκινητού μέσω web banking. Και μην ξεχνιόμαστε: ΘΕΛΟΥΜΕ 3G ΣΤΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΑ !!!

δεν εχει σχεση με web banking....

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι δεν έχει σχέση με το web banking! Η υπηρεσία είναι φυσικά ευπρόσδεκτη, απλά θυμήθηκα και μια-δυο άλλες που θα θέλαμε και είπα να τις θυμίσω! Ελπίζω να την διαφημίσουν όταν τη δώσουν!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχω φάει τον κόσμο και δεν έχω βρει ανακοίνωση της ΤΙΜ, ούτε στο myphone ούτε στο site της ΤΙΜ.

 

Ισχύει τελικά η επέκταση υπολοίπου; Πόσο πρέπει να είναι το υπόλοιπό μου για να τη χρησιμοποιήσω; Έχει τίποτα προϋποθέσεις, όπως π.χ. η Vodafone έχει την εγγραφή στο point mania (=κατάθεση προσωπικών στοιχείων);

Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει τον κόσμο και δεν έχω βρει ανακοίνωση της ΤΙΜ, ούτε στο myphone ούτε στο site της ΤΙΜ.

 

Ισχύει τελικά η επέκταση υπολοίπου; Πόσο πρέπει να είναι το υπόλοιπό μου για να τη χρησιμοποιήσω; Έχει τίποτα προϋποθέσεις, όπως π.χ. η Vodafone έχει την εγγραφή στο point mania (=κατάθεση προσωπικών στοιχείων);

Στο pointmania μπορείς να κάνεις εγγραφή και χωρίς να δηλώσεις στοιχεία και η επέκταση υπολοίπου λειτουργεί κανονικά (η διαφορά υπάρχει στο ότι δεν μπορείς να πάρεις κάποια δώρα...). Απλά πρέπει να το ζητήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει τον κόσμο και δεν έχω βρει ανακοίνωση της ΤΙΜ, ούτε στο myphone ούτε στο site της ΤΙΜ.

 

Ισχύει τελικά η επέκταση υπολοίπου; Πόσο πρέπει να είναι το υπόλοιπό μου για να τη χρησιμοποιήσω; Έχει τίποτα προϋποθέσεις, όπως π.χ. η Vodafone έχει την εγγραφή στο point mania (=κατάθεση προσωπικών στοιχείων);

Για να κάνεις χρήση της υπηρεσίας θα πρέπει το υπόλοιπο σου να είναι από 2 έως -2 ευρώ. Σου προσθέτει 3 ευρώ και σου τα παίρνει πίσω μαζί με τα 0,40 ευρώ που είναι η χρέωση της υπηρεσίας, όταν βάλεις κάρτα.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Λογω της νεας καρτας των 3euro εχουμε αλλαγη στην επεκταση υπολοιπου η οποια προσφερει πλεον 2.50euro χρονο ομιλιας και οχι 3euro!Eπισης η χρεωση της υπηρεσιας μειωνεται απο 0.40cent σε 0.35cent
Link to comment
Share on other sites

Λογω της νεας καρτας των 3euro εχουμε αλλαγη στην επεκταση υπολοιπου η οποια προσφερει πλεον 2.50euro χρονο ομιλιας και οχι 3euro!

Επιλογή ή αναγκαστικά 2.50 έουρος;

Eπισης η χρεωση της υπηρεσιας μειωνεται απο 0.40cent σε 0.35cent

:rolleyes: :rolleyes: :X :X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...