Jump to content

Lenovo A766


datanews
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα. Εχω το A766. Οταν το συνδεω στον υπολογιστη μπορω να εγκαταστασω το lenovo pcsuite για διαχειρηση περιεχομενου....ομως ειναι στα κινεζικα. Εχει υποψιν καποιος που μπορω να βρω την αγγλικη εκδοση ? και αληθεια εχει δοκιμασει καποιος upgrade firmware ??????
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα. Εχω το A766. Οταν το συνδεω στον υπολογιστη μπορω να εγκαταστασω το lenovo pcsuite για διαχειρηση περιεχομενου....ομως ειναι στα κινεζικα. Εχει υποψιν καποιος που μπορω να βρω την αγγλικη εκδοση ? και αληθεια εχει δοκιμασει καποιος upgrade firmware ??????

 

Δες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Καλησπέρα σας,

Προ κάποιου καιρού (2-3έτη) αγόρασα από κινέζικο site της πυρκαγιάς ένα Lenovo A766. Αφού μου ήρθε μετά από κάτι (πολλούς) μήνες, το άνοιξα και λειτουργούσε μια χαρά για καναδυό βδομάδες. Κάποια στιγμή, νομίζω έκανε αυτόματη αναβάθμιση λογισμικού και σταμάτησε να λειτουργεί (δεν άνοιγε καν). Τους το στειλα πίσω γιατί ήταν σε εγγύηση (1 έτους) μου το ξαναστείλαν μετά από κάτι (πολλούς πάλι) μήνες διορθωμένο υποτίθεται, δούλεψε 2-3 μέρες αλλά πάλι τα ίδια. Η εγγύηση με το πέρα-δώθε, εντωμεταξύ, έληξε. Πριν σιχτιρίσω και το πετάξω τσέκαρα γενικώς τι θα μπορούσα να κάνω για να το διορθώσω από μόνος μου, αφού προσπάθησα να κάνω κάτι κλασσικά από βιντεάκια του youtube (hard reset, κ.λπ.), παράτησα την προσπάθεια. Κάποια στιγμή προσφάτως, ενθυμούμενος οτι κλάταρε προ της αναβάθμισης, είπα να τσεκάρω το imei του, αυτό έδειχνε λοιπόν οτι αντιστοιχούσε σε μοντέλο samsung a766... δεν ξέρω τι παίζει αλλά για να μην το κουράζω άλλο... μπορεί να γίνει κάτι ή να τα κλάψω οριστικά τα γιούρια που έδωσα και να ξεχάσω οριστικά το ζήτημα;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...