Jump to content

Ερώτηση για αγορές από Βουλγαρία


asmodeus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 375
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

freaky any ideas about petritsi??η οπως αλλιως λεγεται...

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (22 Μάρ. 2004 , 15:46)

 

re asmodeus....me blepo na perno ptuxio kai esy bg na mhn exeis er8ei gia psoniA!!!

 

δεν εξαρταται μονο απο μενα βρε συ...δεν λεει να ανεβω μονος μου.περιμενω να βγαλει διαβατηριο ενα φιλαρακι που αποτι του ειπαν θα ειναι ετοιμο πεμπτη.οποτε πεμπτη βραδυ ανεβαινω θεσσαλονικη.Κωστη thanx για την υποστηριξει!!! :D
Link to comment
Share on other sites

anytime m8!απλα τελικα κοιτα εκδρομουλα για Πετριτσι η οπως διαολο λεγεται την Βουλγαρια τους μεσα... εχει περισσοτερα κ πιο φθηνα ειδη εκει...

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

petritsi?pssssss exei ena ksenodoxeio(na mh po pos legete) me kokkina fota stopus diadromous..ta de domatia einai eksoplismena me mastigia kai xeiropedes....ase!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (22 Μάρ. 2004 , 23:32)

 

petritsi?pssssss exei ena ksenodoxeio(na mh po pos legete) me kokkina fota stopus diadromous..ta de domatia einai eksoplismena me mastigia kai xeiropedes....ase!

 

Γιατι να μην πεις ???? :p :p Να μην εχουμε και εμεις εναν ασο στο μανικι τωρα που θα παμε??? :D :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (22 Μάρ. 2004 , 23:32)

 

petritsi?pssssss exei ena ksenodoxeio(na mh po pos legete) me kokkina fota stopus diadromous..ta de domatia einai eksoplismena me mastigia kai xeiropedes....ase!

 

 

τι?σωπα?ωραιααααααααα!να το ξερουμε... μαστιγια ε?ουαου! :p ακουγεται πολυ ενδιαφερουσα εμπειρια :whistle: θα το επισκεφθω some day :happy:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Panasonic-X70/1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από DrGus

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (22 Μάρ. 2004 , 23:32)

 

petritsi?pssssss exei ena ksenodoxeio(na mh po pos legete) me kokkina fota stopus diadromous..ta de domatia einai eksoplismena me mastigia kai xeiropedes....ase!

 

 

τι?σωπα?ωραιααααααααα!να το ξερουμε... μαστιγια ε?ουαου! :p ακουγεται πολυ ενδιαφερουσα εμπειρια :whistle: θα το επισκεφθω some day :happy:

 

Mastigia?mipos k oi kopeles miazoun me tis dio tipises apo american pie-wedding?an nai aneveno me ta podia...:)

Link to comment
Share on other sites

θα ακυρωσω κ εγω με την σειρα μου μετα απο τοσες ακυρωσεις του Χρηστου για ανοδο... ηταν να ανεβω αυριο αλλα υποχρεωσεις κ δουλειες με κρατουν εδω!μαλλον Παρασκευη κ βλεπουμε!καλως εχοντων των πραγματων Παρασκευη θα την κανω! :)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DrGus (23 Μάρ. 2004 , 19:26)

 

θα ακυρωσω κ εγω με την σειρα μου μετα απο τοσες ακυρωσεις του Χρηστου για ανοδο... ηταν να ανεβω αυριο αλλα υποχρεωσεις κ δουλειες με κρατουν εδω!μαλλον Παρασκευη κ βλεπουμε!καλως εχοντων των πραγματων Παρασκευη θα την κανω! :)

 

μακαρι να παρει και ο φιλος μου το διαβατηριο του για να ανεβουμε.οχι τιποτα αλλο αλλα κιεγω για παρασκευη λεω.μηπως ακομα κ αν δεν παρει το διαβατηριο να τον πεισω να ανεβουμε και να παμε οι 2 μας ρε Κωστα? :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος deos24 (23 Μάρ. 2004 , 22:23)

 

Θέλω να πάω και εγώ....:(

Θα πάω οταν έρθει η αδερφή μου Αθήνα! :)

Ελπίζω να αξίζει...

 

Kαι γω θελω να πιστευω οτι αξιζει.Ας ειναι καλα ολα τα παιδια που μας εχουν βοηθησει... :)
Link to comment
Share on other sites

Χρηστακο ανεβα να παω με παρεα... εδω μια μου λενε παμε μια το αλλαζουν κ με χουν τσατισει κοινως... τεσπα τι να πεις... παντως μονος δεν λεει κ δεν παω!θα περιμενω μεχρι να ρθει καποιος/α μαζι... βολτιτσα που να παρει... για το γελιο!για την φαση!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DrGus (23 Μάρ. 2004 , 22:47)

 

Χρηστακο ανεβα να παω με παρεα... εδω μια μου λενε παμε μια το αλλαζουν κ με χουν τσατισει κοινως... τεσπα τι να πεις... παντως μονος δεν λεει κ δεν παω!θα περιμενω μεχρι να ρθει καποιος/α μαζι... βολτιτσα που να παρει... για το γελιο!για την φαση!

 

εμα περα απο τα ψωνια το ωραιο ειναι να κανουμε και το χαβαλε μας...μακαρι νανεβω την παρασκευη.παντως ακομα και αν δεν ανεβω 1000% θανεβω την αλλη βδομαδα.θα κανεις υπομονη?δεσμευομαι επισημα γιαυτο :p
Link to comment
Share on other sites

σου ειπα θελω να χω παρεα για να ανεβω!οποτε θα ειναι να ανεβεις κανε ενα τηλεφωνακι μια δυο μερες πριν να ξερω να κανονισω το προγραμμα :)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Θα ανέβω και εγώ την παρασκευή το βράδι με τρένο με έναν φίλο μου και θα πάμε με λεωφορίο απο θεσσαλονική στης 6 το πρωί αν θέλει κανείς να πάμε μαζί ας το πει να συναντηθούμε.
Link to comment
Share on other sites

Πηγα, ειδα, ψωνισα, γυρισα! Αυτη ηταν η μερα μου σημερα και τωρα χαιρομαι τα 3 :p νεα ζευγαρια παπουτσια που εφερα... :D (βεβαια ακουσα κατι μουρμουρες στα συνορα αλλα τελικα ολα καλα)Μαζι βεβαια με αυτα χαιρομαι και διαφορα αλλα προιοντα οπως μπλουζες, παντελονια και αλλα... :cool: Πολυ επικοδομητικη μερα η σημερινη για την γκαρνταρομα μου ΛΟΛ :lol:

 

Edit: Δυστυχως δεν μπορεσα να βρω το "ξενοδοχειο" στο Πετριτσι με τα μαστιγια και τις χειροπαιδες στα δωματια!! Ξανα ΛΟΛ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dreaming (24 Μάρ. 2004 , 23:57)

 

Θα ανέβω και εγώ την παρασκευή το βράδι με τρένο με έναν φίλο μου και θα πάμε με λεωφορίο απο θεσσαλονική στης 6 το πρωί αν θέλει κανείς να πάμε μαζί ας το πει να συναντηθούμε.

 

φιλε μου θα σε ακολουθουσα πολυ ευχαριστος αλλα οπως ειπαν και παραπανω οι τιμες το σαβ/κο ειναι τσιμπημενες...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amelidis (25 Μάρ. 2004 , 00:34)

 

Πηγα, ειδα, ψωνισα, γυρισα! Αυτη ηταν η μερα μου σημερα και τωρα χαιρομαι τα 3 :p νεα ζευγαρια παπουτσια που εφερα... :D (βεβαια ακουσα κατι μουρμουρες στα συνορα αλλα τελικα ολα καλα)Μαζι βεβαια με αυτα χαιρομαι και διαφορα αλλα προιοντα οπως μπλουζες, παντελονια και αλλα... :cool: Πολυ επικοδομητικη μερα η σημερινη για την γκαρνταρομα μου ΛΟΛ :lol:

 

Edit: Δυστυχως δεν μπορεσα να βρω το "ξενοδοχειο" στο Πετριτσι με τα μαστιγια και τις χειροπαιδες στα δωματια!! Ξανα ΛΟΛ :lol:

 

δηλαδη τι μουρμουρες ακουσες?απο σαντανσκι ψωνισες?
Link to comment
Share on other sites

amelidis :epsakses kala?giati de mou estiles ena pm na se boh8hso bre?

sta synora sou eixa pei oti me tooooooosa pou 8a agorazes den yphrxe periptosh na peraseis xoris mourmoura...tespa.ola kala...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η μουρμουρα ειναι λογικη ρε παιδια... οι δικοι μας οι συνοριοφυλακες κ τελωνιακοι συντελουν σε αυτη την μουρμουρα κ ειναι λογικο οπως ειπα μιας κ ειμαστε τοσο ...@#$@#%... να ψωνιζουμε απο Βουλγαρια κ η δικη μας η αγορα να μαραζωνει!τεσπα κοιταμε την τσεπη μας θα μου πειτε αλλα ειναι κριμα κ για ολες τις ελληνικες επιχειρησεις που απο αυτη την κατασταση ειτε χανουν τρελα χρηματα ειτε κλεινουν... :(

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

@asmodeus: Τα περισσοτερα τα ψωνισα απο το Σαντανσκι! Μια δυο μπλουζες μονο απο Πετριτσι. Οι τελωνιακοι μας εψαξαν κανονικα, αδειασαν τις σακουλες και ειδαν τα πραγματα ενα ενα. Μονο για τα παπουτσια μου ειπε ενας τυπος οτι ειναι πολλα(3 ζευγαρια) για ενα ατομο και αφου ειπε οτι κανονικα εχει προστιμα κλπ με αφησε και περασα.

 

@FREAK_OF_NATURE Για την ακριβεια δεν εψαξα και πολυ! Δεν ειχα την καταλληλη παρεα για τετοιου ειδους κολπα :p Maybe next time!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...