Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΦΕ ΟΠΩΣ ΣΤΟ S500. ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ W580 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ

 

Παιζουν σαν απλα Themes και οχι σαν Flah Themes.

Το εχω δοκιμασει και εγω ;)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H sim δουλευει με μηχανισμο ιδιο της Καρτας Μνημης. Πρεπει να εχεις νυχακι η κατι αλλο λεπτο να το πιεσεις μεσα και να μεινει. Δεν πρεπει να ειναι ελευθερη. Και για να την βγαλεις παλι το ιδιο. Χρησιμοποιειστε το ιδιο το πορτακι να την βαζετε μεσα και εξω!

 

Οσο για το πορτακι... μου σπαει τα νευρα για να το βγαζω.

 

Μολις μου εσπασε και το 1ο μου κουμπι (το 2). Να περιμενω να σπασουν και τα αλλα? Δεν βλεπω να με ενοχλει παντως εκτος αν ξεκολλησει και φυγει. Αλλιως αν μεινει ετσι γιατι να το παω?

 

Και ηθελα να το παρω δωρο στην κοπελα μου αλλα με αυτα που ακουω το ξανασκεφτομαι.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Και ηθελα να το παρω δωρο στην κοπελα μου αλλα με αυτα που ακουω το ξανασκεφτομαι.

Kαλύτερα να περιμένεις κανά μήνα για να δεις αν το πρόβλημα έχει εξαφανιστεί από τα τηλέφωνα που κυκλοφορούνε στην ελληνική αγορά.

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ

Η προσφορά ισχύει από 03/09 - 15/09

το λεει το σιτε της wind....

ξες ,υποψιαζομαι πως, ο λογος που αργουν ειναι μηπως απεσειραν την παλια με τα προβληματα σα κουμπια και τετοια και φερνουν την καινουργια.....δεν ξερω τι να πω ελεος.....αυριο θα ξαναπαρω....

 

Κι εγώ κάτι τέτοιο υποψιάζομαι...:shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Επειδη εχω βρει πολυ μικρη ποικιλια σε themes για το κινητο, αναρωτιεμαι αν αλλα themes απο μοντελα της SE ειναι συμβατα (πχ. k750, k800 κλπ)... Υπαρχει περιπτωση ή πρεπει να ειναι του W580?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Επειδη εχω βρει πολυ μικρη ποικιλια σε themes για το κινητο, αναρωτιεμαι αν αλλα themes απο μοντελα της SE ειναι συμβατα (πχ. k750, k800 κλπ)... Υπαρχει περιπτωση ή πρεπει να ειναι του W580?

 

Δοκίμασε του K800, K810, W850.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερετε για καμια εφαρμογουλα ή κανενα προγραμματακι χρησιμο για συμβατο με το W580? Πχ. χρησιμο θα μου ηταν κανενα εορτολογια κ κανενα λεξικο...
Link to comment
Share on other sites

ξες ,υποψιαζομαι πως, ο λογος που αργουν ειναι μηπως απεσειραν την παλια με τα προβληματα σα κουμπια και τετοια και φερνουν την καινουργια.....δεν ξερω τι να πω ελεος.....αυριο θα ξαναπαρω....

 

Πέρασα σήμερα από την wind και μου είπαν ότι αύριο 12/9 θα έχουν παραλαβή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πηγα χτες λοιπον παλι στο πλαισιο, οπου μου το αλλαξαν για 2η φορα (συνολικα, αυτο ειναι το 3ο w580 στα χερια μου). Ωστοσο...

Αυτο που μου δωσανε χτες, ναι μεν ειναι w32 επισης, αλλα με καποιες διαφορες:

Το καπακι της μπαταριας ειναι μαυρο ματ (κ ομως, το urban grey), κ πολυ ομορφο επισης!

Το slide ειναι πολυ ποιοτικοτερο απο ολα τα υπολοιπα (trust me, i ve learned). Ουτε τζογος, ουτε τριξιματα ουτε τιποτα, ειναι οσο σφιχτο πρεπει!

 

Γενικοτερα, αυτη η συσκευη σου βγαζει εναν αερα ποιοτητας κ οχι πλαστικουρας οπως το προηγουμενο... Αντε να δουμε τι θα γινει κ με τα κουμπια παλι, οι τυποι στο σερβις του πλαισιου με εχουνε μαθει πλεον....

 

PS: Θα postαρω κ καμια φωτο μολις γυρισω, το καπακι αυτο κανει οντως την διαφορα. Αφου σκεφτομαι αν χαλασει να το παω στην SE για επισκευη, κ οχι στο πλαισιο για αντικατασταση!

 

--Να κ οι 1000 λεξεις...

Link to comment
Share on other sites

Παρουσιάζει πρόβλημα με τα πλήκτρα κι αυτο?Ραδιο έχει?

 

ναι ραδιο εχει......τωρα για τα κουμπια πολυ λενε πως εβγαλε καποια μικρο προβληματα.....αλλα αξιζει....

 

σημερα ειναι 12.9 αντε ελπιζω να το παρω.......

ειμασται σιγουρα πως σημερα κανει παραλαβει ι γιντ?

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Πηγα χτες λοιπον παλι στο πλαισιο, οπου μου το αλλαξαν για 2η φορα (συνολικα, αυτο ειναι το 3ο w580 στα χερια μου). Ωστοσο...

Αυτο που μου δωσανε χτες, ναι μεν ειναι w32 επισης, αλλα με καποιες διαφορες:

Το καπακι της μπαταριας ειναι μαυρο ματ (κ ομως, το urban grey), κ πολυ ομορφο επισης!

Το slide ειναι πολυ ποιοτικοτερο απο ολα τα υπολοιπα (trust me, i ve learned). Ουτε τζογος, ουτε τριξιματα ουτε τιποτα, ειναι οσο σφιχτο πρεπει!

 

Γενικοτερα, αυτη η συσκευη σου βγαζει εναν αερα ποιοτητας κ οχι πλαστικουρας οπως το προηγουμενο... Αντε να δουμε τι θα γινει κ με τα κουμπια παλι, οι τυποι στο σερβις του πλαισιου με εχουνε μαθει πλεον....

 

PS: Θα postαρω κ καμια φωτο μολις γυρισω, το καπακι αυτο κανει οντως την διαφορα. Αφου σκεφτομαι αν χαλασει να το παω στην SE για επισκευη, κ οχι στο πλαισιο για αντικατασταση!

 

--Να κ οι 1000 λεξεις...

 

Τα προηγουμενα που αλλαξες τι χρωμα πορτακι ειχαν? Γιατι εχω το δικο μου εδω και 10 μερες (απο καταστημα cosmote) και δωξα το Θεο δεν εχει παθει τπτ...Φτου φτου!!..και το ποορτακι της μπαταριας μου φαινεται ειναι σαν και αυτο της φωτο σου..ειναι w32 Και μενα!

Link to comment
Share on other sites

Τα προηγουμενα που αλλαξες τι χρωμα πορτακι ειχαν? Γιατι εχω το δικο μου εδω και 10 μερες (απο καταστημα cosmote) και δωξα το Θεο δεν εχει παθει τπτ...Φτου φτου!!..και το ποορτακι της μπαταριας μου φαινεται ειναι σαν και αυτο της φωτο σου..ειναι w32 Και μενα!

 

Στα προηγουμενα που ειχα το πορτακι ηταν στο χρωμα του κινητου, αυτο το περιεργο γκρι... Αυτο που εχω τωρα παντως ειναι ακομα μια χαρα! Τι να πω, ισως βαλανε μαυρο καπακι στις παρτιδες που ανακληθηκαν κ διορθωθηκαν για να τα ξεχωριζουν... Ελπιζω δλδ!

 

Παντως στο νετ που εψαξα λιγο, δεν υπαρχει σε καμια επισημη φωτο αυτος ο συνδυασμος...

Link to comment
Share on other sites

Το W580 με το W850 ειναι συμβατα σε προγραμματα η παιρνουν διαφορετικα?

Τα ιδια ακριβως! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως στο νετ που εψαξα λιγο, δεν υπαρχει σε καμια επισημη φωτο αυτος ο συνδυασμος...

 

Ε, βγάλε καμιά φωτό να το δούμε και εμείς βρε παιδί!!!

Με τρώει η περιέργεια όπως το περιγράφεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδια επιτελους το πηρα.......

το κινητο γ@μ@ει.............

και το πορτακι καλο και τα κουμπια μια χαρα(μεχρι στιγμης),

και τα μπασα στα ακουστικα δουλευουν αριστα,

ο βηματομερτητης και γενικα ολη η εφαρμογη μ φαινεται λιγο της πλακας δεν παει και πολυ καλα δεν ξερω αν ειναι καμια ρυθμιση παραπανω π πρεπει να κανω εγω.....

με ενθουσιασαν πολυ τα πλαινα φωτακια αλλα δεν μπορεσα πως να τα ρυθμισω για να αναβοσβυνουν αναλογα με το ρυθμο του τραγουδου κατι τετοιο δεν ειμαι και σιγουροσ 100% αν γινεται αυτο....

δεν μ αρεσε βασικα δεν με βολεξε για να ειμαι ειλικρινης που τα ακουστικα και η φορτιση ειναι απο δεξια..

επισης στο κ800 που ειχα ο φορτιστης ειχε και ειδοδο και για ακουστικα συγχρονος κατι που δεν ειδα στο 580..

ακομα,γιατι να μην βαζουν ανταπτορακη για την μ2 .......σονι και καλα να συνδεσεις το κινητο με τον υπολογιστη....

 

και γενικα ειναι ενα κινητο που το προτεινω ανεπιφυλακτα για καθε εναν που το σκεφταιτε.....σαφως πολυ καλυτερο απο το s500

και επειδη εχει και ραδιο αλλα μ φαινεται πιο γερη πιο καλο φτιαγμενη συσκευη το 580...

 

τωρα παω να το δω γιατι το εχω αφισει μονο του να φορτιζει και θα παω να του κανω λιγο παρεα.....

ακομα περισσοτερες εντυπωσεις αυριο.....

 

φιλικα

alexis2004

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Το εχω και εγω μια βδομαδα περιπου.Ολα καλα αλλα τα μπασα στα ακουστικα δεν νομιζω οτι λειτουργουν σωστα.Φταιει η συσκευη η τα ακουστικα.Να το παω στην Vodafone που το πηρα η Sony?
Link to comment
Share on other sites

Ε, βγάλε καμιά φωτό να το δούμε και εμείς βρε παιδί!!!

Με τρώει η περιέργεια όπως το περιγράφεις.

 

:secret:Προηγουμενη σελιδα του thread, κατω κατω:whistle:

Link to comment
Share on other sites

:secret:Προηγουμενη σελιδα του thread, κατω κατω:whistle:

 

:confused:

 

τι έγινε ρε π.... μου;;;

τυφλώθηκα ή την έβαλες μετά; το ποστ σου το είχα δει αλλά την φωτό όχι.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα χρησιμο προγραμματακι για το W850 (πχ κανενα λεξικο, κανενα εορτολογιο κλπ) ξερετε που μπορω να βρω?

 

:worry: εορτολόγιο & διαφορες εφαρμογες :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ύστερα από μεγάλη αναμονή απέκτησα κι εγώ το συγκεκριμένο κινητό. Πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές. Το κινητό τα σπάει! Τα πλήκτρα να είμαι ειλικρινής έχω αρχίσει να τα φοβάμαι. Δεν μου φαίνονται ιδιαίτερα γερά.

Στο πίσω μέρος του κινητού είδα και το w32 κι έχω αρχίσει να ανησυχώ. Παρατήρησα ακόμη ότι το κεντρικό πολυπλήκτρο μερικές φορές ψιλοτρίζει!

Το κινητό μου είναι made in Malaisia! Μου κανε μεγάλη εντύπωση!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...