Jump to content

Τι σιχαίνεστε περισσότερο;


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ti suxeneste perissotero to klats (o ixos otan patas tin katsarida <ligo arga to katalaves alla tin patises!> ) h ta spastika pontikia pou ksepetagonte apo pantou ta atima; kata ti gnomi mou den uparxei xeirotero pragma apo ti katsarida! Ta pontikia antithetws ta vlepeis kai san katoikidia, ti katsarides omws pas to kalo den uparxei xeirotero!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 253
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eihan epitihia tetoia topics??

Vre killing pou ksepetagontai ta pontikia?Pou zeis?se spilia?

Telos panton gia na eimai sto thema......

sihenomai ta mirmigia sto domatio mou kai to krevati mou.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (T630: SonyEricssonT630/R401 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Giati na syxenomaste auta ta glyka plasmatakia?apla ta skotwnoume kai hsyxazoume :devil: :p tezza+faka rulez

the whore of babylon is here

http://briefcase.pathfinder.gr/download/anoim/18932/271109/0/size.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από ANOIM

Wirelessly posted (T630: SonyEricssonT630/R401 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Giati na syxenomaste auta ta glyka plasmatakia?apla ta skotwnoume kai hsyxazoume :devil: :p tezza+faka rulez

 

Uparxei kai i lusi tis friteza gia tous indous! :lol: lolzz

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Οταν ήμουν μικρός είχα μερικές κατσαρίδες σε ένα πλαστικό κουτι και τις τάιζα. Δεν ήταν τα μεταλαγμένα κτήνη που έχουμε τώρα όμως. Μέχρι που τις βρήκε η μητέρα μου και φρίκαρε. Τις πέταξε τελικά όσο ήμουν σχολείο.

Ποντίκια δεν είχα την τύχη να συναναστραφώ....

Πάντως δεν με αηδιάζουν.....

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Mpliaxxxxxx!Kala,kati paei ki erxetai me ta pontikia..

Mhn akousw gia katsarida omws...Poso mallon na th dw :eek:

Molis blepw tetoio plasma...Thelw na pethAAAAAAAnw!!!

Κανείς πιο αχάριστος από τον ευεργετηθέντα
Link to comment
Share on other sites

κατσαρίδες τις πατάς μια και τελείωνει η ιστορία... το ποντικί πως να το σκοτώσεις?
Link to comment
Share on other sites

ta pontikia einai ahdiastika (ase pou exw akousei kati istories gia fagwmena autia enw koimase ktl ktl).Me tis katsarides den exw problem,sto axouri pou onomazw dwmatio mou exw merikes alla einai oi spitikes oi kastanes,maures den exw.Exw kai 1-2 araxnes se kati gwnies alla autes den peirazoun kanena,ase pou lene oti fernoun kai kalh tyxh :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (26 Μάρ. 2004 , 14:08)

 

κατσαρίδες τις πατάς μια και τελείωνει η ιστορία... το ποντικί πως να το σκοτώσεις?

 

 

Με.... αεροβόλο και τσόκαρο :wacko: Αυτό είχε γίνει στο σπίτι μου πριν 5 χρόνια... Παρόλο που είχαμε κλειστά τα πάντα μια μέρα ανακαλύψαμε ως εξής ότι είχε μπει ποντίκι μέσα στην κουζίνα: είχαμε αφήσει στο τραπέζι κάτι φαγητά για το σκυλί μας και όταν μπήκαμε μετά από λίγο είδαμε ότι έλειπαν κάποια και φρικάραμε. Φέραμε μέσα την μια γάτα μας και πήγε και μύριζε επίμονα πίσω από το παλιό ψυγείο μας. Την βγάλαμε έξω και αρχίσαμε να ψάχνουμε. Κάποια στιγμή βλέπουμε αυτό το εμετικό ποντίκι που βγήκε πίσω από το ψυγείο και χώθηκε στο moter του άλλου ψυγείου. Επειδή εκείνη την ώρα δεν είχαμε πρόχειρο ποντικοφάρμακο και φάκα του ρίχναμε σπρέυ για τις κατσαρίδες για να το ζαλίσουμε και να βγει. Φυσικά η ατμόσφαιρα ήταν απαίσια... Στο τέλος πήγα να κοιμηθώ και το επόμενο πρωί με ξυπνάει η μάνα μου για να δω μήπως βρω το ποντίκι. Εγώ φυσικά έφερα κατευθείαν μέσα την γάτα. Μετά από 2-3 λεπτά ψαξίματος πήγε και κόλησε την μούρη της κάτω από το καλοριφέρ και κάποια στιγμή την είδα να φεύγει σαν βολίδα. Πάω εγώ από πάνω να δω γιατί φοβήθηκε και είδα το ποντίκι. Το λέω στους γονείς μου και ενώ προσπαθούσαμε να σκεφτούμε τι θα κάνουμε λέει ο πατέρας μου "Μην κάνετε τίποτα. Έρχομαι". Εγώ με την μάνα μου σκεφτόμασταν ότι θα φέρει κανένα σύρμα για να το σπρώξουμε να φύγει από το παράθυρο αλλά δεν έφερε αυτό... Έφερε ένα αεροβόλο!! Του έδειξα που ακριβώς ήταν η αηδία και μας λέει να φύγουμε μακριά. Του έριξε 2-3 και έπεσε κάτω αλλά ζούσε ακόμα το ρημαδιασμένο... Τότε έβγαλε η μάνα μου το ένα τσόκαρο που φόραγε και του τσάκισε το κεφάλι... Μετά έκανε απολύμανση με χλωρίνη κ.λ.π. στην κουζίνα και σε όλο το σπίτι. Το καλό με τις κατσαρίδες είναι ότι αν τις πετύχεις με μια δυνατή παντοφλιά ή ένα απλό πάτημα με το παπούτσι γίνονται λιώμα :p Στο δημοτικό θυμάμαι που μια φορά είχα βάλει στην κασσετίνα μιας ηλίθιας από την τάξη μου μια σκοτωμένη κατσαρίδα και είχε φρίξει :p

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν λίγο σούταρα ένα ποντίκι με την σακούλα απο το μπαλκόνι.Το 'φερε μέσα η γάτα μου.

 

Ουστ :lol:

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από dimangelid

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (26 Μάρ. 2004 , 14:08)

 

κατσαρίδες τις πατάς μια και τελείωνει η ιστορία... το ποντικί πως να το σκοτώσεις?

 

 

Με.... αεροβόλο και τσόκαρο :wacko: Αυτό είχε γίνει στο σπίτι μου πριν 5 χρόνια... Παρόλο που είχαμε κλειστά τα πάντα μια μέρα ανακαλύψαμε ως εξής ότι είχε μπει ποντίκι μέσα στην κουζίνα: είχαμε αφήσει στο τραπέζι κάτι φαγητά για το σκυλί μας και όταν μπήκαμε μετά από λίγο είδαμε ότι έλειπαν κάποια και φρικάραμε. Φέραμε μέσα την μια γάτα μας και πήγε και μύριζε επίμονα πίσω από το παλιό ψυγείο μας. Την βγάλαμε έξω και αρχίσαμε να ψάχνουμε. Κάποια στιγμή βλέπουμε αυτό το εμετικό ποντίκι που βγήκε πίσω από το ψυγείο και χώθηκε στο moter του άλλου ψυγείου. Επειδή εκείνη την ώρα δεν είχαμε πρόχειρο ποντικοφάρμακο και φάκα του ρίχναμε σπρέυ για τις κατσαρίδες για να το ζαλίσουμε και να βγει. Φυσικά η ατμόσφαιρα ήταν απαίσια... Στο τέλος πήγα να κοιμηθώ και το επόμενο πρωί με ξυπνάει η μάνα μου για να δω μήπως βρω το ποντίκι. Εγώ φυσικά έφερα κατευθείαν μέσα την γάτα. Μετά από 2-3 λεπτά ψαξίματος πήγε και κόλησε την μούρη της κάτω από το καλοριφέρ και κάποια στιγμή την είδα να φεύγει σαν βολίδα. Πάω εγώ από πάνω να δω γιατί φοβήθηκε και είδα το ποντίκι. Το λέω στους γονείς μου και ενώ προσπαθούσαμε να σκεφτούμε τι θα κάνουμε λέει ο πατέρας μου "Μην κάνετε τίποτα. Έρχομαι". Εγώ με την μάνα μου σκεφτόμασταν ότι θα φέρει κανένα σύρμα για να το σπρώξουμε να φύγει από το παράθυρο αλλά δεν έφερε αυτό... Έφερε ένα αεροβόλο!! Του έδειξα που ακριβώς ήταν η αηδία και μας λέει να φύγουμε μακριά. Του έριξε 2-3 και έπεσε κάτω αλλά ζούσε ακόμα το ρημαδιασμένο... Τότε έβγαλε η μάνα μου το ένα τσόκαρο που φόραγε και του τσάκισε το κεφάλι... Μετά έκανε απολύμανση με χλωρίνη κ.λ.π. στην κουζίνα και σε όλο το σπίτι. Το καλό με τις κατσαρίδες είναι ότι αν τις πετύχεις με μια δυνατή παντοφλιά ή ένα απλό πάτημα με το παπούτσι γίνονται λιώμα :p Στο δημοτικό θυμάμαι που μια φορά είχα βάλει στην κασσετίνα μιας ηλίθιας από την τάξη μου μια σκοτωμένη κατσαρίδα και είχε φρίξει :p

 

Telika to thread katelikse na ginei tromero!Ksekoliastika sto gelio! H gata pantos... Aptohti!! :p

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε σεις δεν ντρεπεστε και σκοτωνετε εν ψυχρω τα καϊμενα τα τροκτικα και τα εντομα???? βασανειστε τα λιγακι....κοψτε τους κανα κεφαλι...σπαστε τους τα ποδια...βγαρτε τους τις κεραιες.... γενικα "παιξτε" μαζι τους... :lol: :whistle: :rolleyes:

 

πορωπικα περισσοτερο σιχαινομαι τα ποντικια...δεν τα μπορω..

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimangelid (26 Μάρ. 2004 , 16:34)

 

Με.... αεροβόλο και τσόκαρο :wacko: Αυτό είχε γίνει στο σπίτι μου πριν 5 χρόνια... Παρόλο που είχαμε κλειστά τα πάντα μια μέρα ανακαλύψαμε ως εξής ότι είχε μπει ποντίκι μέσα στην κουζίνα: είχαμε αφήσει στο τραπέζι κάτι φαγητά για το σκυλί μας και όταν μπήκαμε μετά από λίγο

[mpla,mpla]

απολύμανση με χλωρίνη κ.λ.π. στην κουζίνα και σε όλο το σπίτι. Το καλό με τις κατσαρίδες είναι ότι αν τις πετύχεις με μια δυνατή παντοφλιά ή ένα απλό πάτημα με το παπούτσι γίνονται λιώμα :p Στο δημοτικό θυμάμαι που μια φορά είχα βάλει στην κασσετίνα μιας ηλίθιας από την τάξη μου μια σκοτωμένη κατσαρίδα και είχε φρίξει :p

 

 

Meta to kapsate kiolas??

Sto sholeio pantos kaname plaka me pseftikes katsarides!

Ostoso itan kai kapoioi pou den sihenontan....Mpliah..!

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σιχαίνομαι εξίσου τους ανθρώπους-κατσαρίδες και τους ανθρώπους-ποντίκια... Τα ζωάκια δεν μου έχουν κάνει τίποτα...
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σιχαίνομαι τις κατσαρίδες! :down:

Για τα ποντίκια έχω το γατάκι μου και μου προσέχει το σπίτι! :D ;) :p

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, και τα δυο μπλιαχ είναι. Αλλά τα ποντίκια με σιχαίνουν περισσότερο, γιατί αν σου κόψουν καμιά δάγκα κα πάθεις τίποτα? Αν σηκωθείς το πρωί με φαγωμένο το ένα αυτί από κάποιο Μίκυ Μάους (αν και συμπαθώ πάρα πολύ αυτό το δημιούργημα του Disney)

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Egw apla tis sixenomoun tis katsarides....mexri pou eniwsa mia na perpataei sto proswpo mou ena bradu....apo tote tis kunigaw opou kai na pane kai tis 3eskizw anapoda!

Ta pontikia mou aresoun. Einai san xamster pou eixa palia. H gata mou mia fora eide pontikaki kai to kinigouse, kai piga kai to eswsa kai ekane boltes gurw sta podia mou mexri na fugei h gata.

Oi arouraioi apo thn allh, opos kai oi katsarides einai mesa sth molunsh, kai autoi pou blepw sto subway ths NY, einai oso einai skulia se mege8os! Terata milame!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens M55: SIE-M55/10 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

re magkes,oi katsarides einai tromera plasmata!einai o monos polykytaros organismos pou tha epivione meta apo ena pyriniko olethro!ego pantos antipatho ta pontikia giati einai poly vromika ta gamimena'

...όχι άλλο κάρβουνο... :X ...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καθώς ζεσταναν οι μέρες αρχισαν να εμφανίζονται και κατσαρίδες στο σπίτι μου τις οποίες δεν αντέχω με τίποτα!! Ειμαι κι εγω ακαταστατη και δεν το καθαρίζω οπότε επόμενο ήταν! Εφερα σήμερα γυναικα να καθαρίσει... τι αλλο μπορώ να κανω? Αρκει αυτο? Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Καθώς ζεσταναν οι μέρες αρχισαν να εμφανίζονται και κατσαρίδες στο σπίτι μου τις οποίες δεν αντέχω με τίποτα!! Ειμαι κι εγω ακαταστατη και δεν το καθαρίζω οπότε επόμενο ήταν! Εφερα σήμερα γυναικα να καθαρίσει... τι αλλο μπορώ να κανω? Αρκει αυτο? Καμια ιδεα?

 

Αν εννοεις στη Θεσ/νικη δυστυχως δεν μπορεις να κανεις κατι. Και στο δικο μου το σπιτι εμφανιζονται αυτο το καιρο σιγα σιγα, οτι και να κανεις βγαινουν και αλλες. Εννοεις εκεινες τις καφε φανταζομαι ε?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...