Jump to content

Lenovo Vibe X2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πανεμορφο αλλα με τσουχτερη τιμη.

Μια χαρα ειναι για 277€ απο αξιοπιστο reseller.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ το έχω 2 μέρες και ακόμα ψάχνω να το συνδέσω με τον υπολογιστή μου φαίνεται βουνό μέχρι τώρα είχα το S3 galaxy και με το KEES έκανα ότι ήθελα εδώ είναι κάπως περίεργα τα πράγματα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω 2 μέρες και ακόμα ψάχνω να το συνδέσω με τον υπολογιστή μου φαίνεται βουνό μέχρι τώρα είχα το S3 galaxy και με το KEES έκανα ότι ήθελα εδώ είναι κάπως περίεργα τα πράγματα

Με γεια φιλε. Drivers φανταζομαι εχεις περασει ετσι;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω 2 μέρες και ακόμα ψάχνω να το συνδέσω με τον υπολογιστή μου φαίνεται βουνό μέχρι τώρα είχα το S3 galaxy και με το KEES έκανα ότι ήθελα εδώ είναι κάπως περίεργα τα πράγματα

Με γεια σου φίλε!!!Μπορείς σε παρακαλώ να μου πείς ποιά έκδοση σου ήρθε;;(στο κουτί δίπλα απο lenovo X2- ??).Η αγορά απο πού αν επιτρέπεται; Περιμένουμε πρώτες εντυπώσεις απο το τηλ.!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα την καλυτερη τιμη την εχει το pandawill νομιζω.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω μόλις 3 μέρες μου το έκαναν δώρο, ξέρω ότι το πήραν απο τα public εδώ θεσ/νικη και απο ότι είδα κόστος είναι στα 450 ευρώ

Drivers που λες δεν έχω κάνει κάτι απλά κατέβασα το lenovo assistans και εκεί ζήτησε να περασει μια νέα εκδοσή και το έκανα

παραπέρα δεν έκανα τίποτα ακόμα το ψάχνω δεν έχει καμιά σχέση με το samsung galaxy s3 που είχα είναι εντελώς διαφορετικό το βασικό για εμένα είναι ότι είναι λεπτό ελαφρύ γρήγορο δεν κολλάει με όλα όσα έχω φορτώσει επάνω έχει αλουμινένιο σασί

Η συσκευασία είναι της LENOVO είναι με τα 32g και παίρνει μια sim και είναι το χρυσό (για έμενα είναι ποιο πολύ προς το μπεζ όχι χρυσό)

Θα δείξει για την ώρα δείχνει ότι όλα πάνε καλά τι να πω ίδωμεν

Edited by BARBARIANTUNING
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στο geekbuying το έχει 283 $ !!!

Από ότι καταλαβαίνω, πρέπει όμως να είναι η έκδοση χωρίς 4g για ελλάδα?

 

Αν ισχύει αυτό που αναγράφει (4G:FDD-LTE1800/2600MHz), δουλεύει και εδώ το 4G.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με geekbuying και το παράγγειλα τελικά είναι multilanguage και υποστηρίζει 4g. Λογικά τώρα με τις γιορτές θα υπάρξει καθυστέρηση αλλά είναι δικαιολογημένη.
Laza Lee
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, με γειες..

Με τρώει και εμένα να πουλήσω το LG G2 μου και να πάρω τούτο, λόγω εμφάνισης βασικά :)

 

Δε βλέπω να γράφει κάτι για το γυαλί της οθόνης αλλά φαντάζομαι ένα gorilla glass θα το χει...

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με geekbuying και το παράγγειλα τελικά είναι multilanguage και υποστηρίζει 4g. Λογικά τώρα με τις γιορτές θα υπάρξει καθυστέρηση αλλά είναι δικαιολογημένη.

Μόλις το έκανα και εγώ!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, με γειες..

Με τρώει και εμένα να πουλήσω το LG G2 μου και να πάρω τούτο, λόγω εμφάνισης βασικά :)

 

Δε βλέπω να γράφει κάτι για το γυαλί της οθόνης αλλά φαντάζομαι ένα gorilla glass θα το χει...

Το γλυκοκιταζω κι εγω το κινητο αυτο φιλε και μου αρεσει παρα πολυ. Αλλα δε νομιζω να μας αρεσει στην τελικη πιο πολυ απο το G2.

Καταρχας δεν εχει κυκλοφορησει ευρεως να δουμε τυχων παιδικες ασθενιες.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Support 4G/3G/GPS/WIFI/Bluetooth/FHD

2G:GSM 850/900/1800/1900

3G:WCDMA 900/1700/1900/2100

4G:FDD-LTE1800/2600MHz

 

εφοσον γραφει αυτα και θεωρουμε οτι ισχυουν, δουλευει κανονικα ελλαδα με 3G και 4G...

 

ετσι δεν ειναι??

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να ρωτήσεις στο εκάστοτε κατάστημα που θα το ψωνίσεις, γιατί δεν είναι όλες οι εκδόσεις 4g συμβατές με Ελλάδα...

Σε ότι έχει να κάνει στη σύγκριση με το G2, μου αρέσει ΠΟΛΥ περισσότερο η εξωτερική εμφάνισή του και νομίζω και στο πιάσιμο θα είναι πολύ πιο ωραίο, θα το δω από κοντά σε κανά public :) ... Από ότι είδα και σε antutu κλπ είναι αρκετά δυνατότερο...

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να ρωτήσεις στο εκάστοτε κατάστημα που θα το ψωνίσεις, γιατί δεν είναι όλες οι εκδόσεις 4g συμβατές με Ελλάδα...

Σε ότι έχει να κάνει στη σύγκριση με το G2, μου αρέσει ΠΟΛΥ περισσότερο η εξωτερική εμφάνισή του και νομίζω και στο πιάσιμο θα είναι πολύ πιο ωραίο, θα το δω από κοντά σε κανά public :) ... Από ότι είδα και σε antutu κλπ είναι αρκετά δυνατότερο...

Ακομα τα antutu κοιτας;!!

 

Ναι, ειναι πιο ομορφο το lenovo.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το video (

)

στο 7.55 λεπτο βλεπω αλλα πραματα......Model ----Lenovo X2-AP.

και πιο πριν ειδα οτι φοραει ROW ROM (X2_AP_ROW_S117)

Προχθες περασα απο Κο......λο εδω στην περιοχη που ειμαι τωρα για να το δω και να το ψαξω λιγο

και οταν τους ρωτησα αν το ειχαν.....με κοιταζαν σαν την αγελαδα που κοιταζει το τρενο.

Τοσο ενημερωμενοι ηταν ( οι εδω πωλητες )

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Απορω που δεν το εχει κανεις ακομα. Το κινητο φαινεται super.

Και lenovo και FHD και ΜΤΚ9595 και 2GB και 4G και τελειες διαστασεις και ελαφρι και ομορφο.

Κανονικα επρεπε να γινοταν χαμος. Αν ψαχνομουν για αγορα συσκευης θα το επαιρνα σιγουρα.

Απ' την αλλη ομως θα μου πεις πως στην ιδια τιμη κυκλοφορει και το LG G2.

 

Προσωπικά beta tester και ειδικά σε Lenovo δεν θα γινόμουν.

Κάποιοι από δω το τόλμησαν.μένει να δούμε τις μελλοντικές τους εντυπώσεις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οχι?Έχω χάσει επεισόδια;

Ποτε δεν κρινεις απο σκορ σε antutu και λοιπα.

Το αν ρολλαρει το κινητο ή αν λαγγαρει ή αν εχει bugs δε θα φανει απο το antutu αλλα απο την καθημερηνη χρηση εμπειριας.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, νεος στο φόρουμ και θέλω την βοήθεια σας. Έχω ψηθεί να αγοράσω το lenovo vibe x2 απο κινέζικο site αλλα με προβλήματιζει η διαφορά τιμης και η αξιοπιστία στα δυο παρακάτω site. Δεν θέλω να την πατήσω οπώς πριν μήνες που αγόρασα ενα zoppo και σε μία βδομάδα δεν ξανάνοιξε. Δεν φαίνεται καμία διαφορά στα μοντέλα γιατί αυτή η διαφορά στην τιμή;

 

http://www.geekbuying.com/item/Lenovo-Vibe-X2-4G-MTK6595-Octa-Core-2-0GHZ-5-0-inch-Smartphone-Android-4-4-OS-1920-1080P-FHD-2GB---32GB-13MP-GPS--Golden-334992.html

 

http://www.vickmall.com/lenovo-vibe-x2-smartphone-4g-lte-mtk6595-5-0-inch-1920-x-1080-2gb-32gb-dual-sim-android-os-4-4.html

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Περίμενε να το αγοράσεις από εδώ ή τουλάχιστον να βρεις ευρωπαϊκή συσκευή για να την καλύπτει η εδώ εγγύηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάνε υπομονή, θα βρεις ευρωπαϊκή συσκευή σύντομα. Εκτός και αν μπορούν οι κινέζοι να σου εγγυηθούν ότι θα σου στείλουν ROW συσκευή και όχι CN (κινέζικη).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...