Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα παιδιά έβαλα την vanilla αλλά έχει nova launcer( που δεν μαρεσει καθολου)έτσι είναι σε ολους?και στο antutu μ έβγαλε 24000 και όχι 32000 π π λέτε!!!!

Στο needrom έχει μια σαν τη vanilla αλλά χωρίς Nova, είναι εξίσου καλή

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Νταξει παιδιά ευχαριστώ θα ξαναγυρισω στην μαμά π είχα π ηταν κομπλε γιατίδεν μαρεσει κκαθόλου όπως ειναι...κάτι τελευταίο με την τελευταια αναβάθμισηστους χάρτεςδεν ανταποκρινετε μμπορεί να γίνει κτ να δουλέψει?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειναι ευκολο να γινει ρουτ γιατι παράγγειλα για εναν φιλο μου μου απο to2c.com ενω ζήτησα ροοτ μου ειπαν πως δεν ξερουν να το κανουν ?? Edited by mples
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγορασα με την S118 και εβαλα πρόσφατα την Vamilla που δεν μου αρέσει. Θέλω να δοκιμασω την S124. Πως την περναω? Με τον ίδιο τροπο όπως πέρασα την Vanilla?
Link to comment
Share on other sites

Το χτηπησα το βραδακυ χτες για ενα φιλο απο το εμπιστο to2c μαζι με θηκη πορτοφολι,σιλικονη το ασπρο στα 103ε τελικη τιμη με την προμηθεια της eurobank:)

 

φιλε το ζητησες ροοτ εμενα δεν το κανουν με τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγορασα με την S118 και εβαλα πρόσφατα την Vamilla που δεν μου αρέσει. Θέλω να δοκιμασω την S124. Πως την περναω? Με τον ίδιο τροπο όπως πέρασα την Vanilla?

Εδώ είσαι. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372405

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειναι ευκολο να γινει ρουτ γιατι παράγγειλα για εναν φιλο μου μου απο to2c.com ενω ζήτησα ροοτ μου ειπαν πως δεν ξερουν να το κανουν ??

Δεν το κάνουν γιατί θέλουν έξτρα λεφτά, αν δεις στο σαιτ του τηλεφώνου κάπου τικάρεις ένα κουτάκι για ρουτ και λέει και πόσο κοστίζει.

Κατά τα άλλα είναι πολύ εύκολο να γίνει, ας φτάσει με το καλό στα χέρια σου και τα λέμε

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνουν γιατί θέλουν έξτρα λεφτά, αν δεις στο σαιτ του τηλεφώνου κάπου τικάρεις ένα κουτάκι για ρουτ και λέει και πόσο κοστίζει.

Κατά τα άλλα είναι πολύ εύκολο να γίνει, ας φτάσει με το καλό στα χέρια σου και τα λέμε

ευχαριστω τελικα θα το κανουν ρουτ :D:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω τελικα θα το κανουν ρουτ :D:D

 

Και εγω θελω να το κανω ροοτ αλλα δεν ειναι δικο μου ειναι για ενα φιλαρακι. αντε με το καλο να ερθη.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω θελω να το κανω ροοτ αλλα δεν ειναι δικο μου ειναι για ενα φιλαρακι. αντε με το καλο να ερθη.

 

φιλε εγω τους πίεσα και θα μου το κάνουν αυτοί

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Έχω το Lenovo A850+ εδώ και περίπου 6 μήνες. Απλά αντιμετωπίζω τρία (3) προβλήματα:

1. Το bluetooth δεν ενώνεται αμέσως με το σύστημα στο αμάξι μου και η ποιήτητα του ήχου σε αυτόν που καλώ ή με καλεί δεν είναι πάντα καλή.

2. Σε σχέση με το πιο πάνω δεν μου "κατεβάζει" ούτε το Contacts list.

3. Επίσης τα sms έρχονται διπλά πράγμα που έχει να κάνει με τον κωδικό χώρας νομίζω.

 

Έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοια προβλήματα; Μήπως θα πρέπει να κάνω update τη ROM;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας

Έπειτα απο πολύ σκέψη λέω να το πάρω , δυο ερωτήσεις μόνο

1. Εμφανίζει προβλήματα το τηλέφωνο , κολλήματα κλπ ?

2. Διαβάζω αλλού ότι τα κινέζικα δεν εμφανίζουν σωστά τα ελληνικά , πρέπει να γίνουν αλλαγές ROM κλπ , αν τα γράφω σωστά . Ισχύει ?

3. Η μπαταρία και η κάμερα τι λένε ? Η κάμερα είναι πολύ κακή ?

Δεν έχω σκοπό να πειράξω λογισμικό . Αξίζει γενικά η αγορά του ?

Ευχαριστώ και καλές γιορτές

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας

Έπειτα απο πολύ σκέψη λέω να το πάρω , δυο ερωτήσεις μόνο

1. Εμφανίζει προβλήματα το τηλέφωνο , κολλήματα κλπ ?

2. Διαβάζω αλλού ότι τα κινέζικα δεν εμφανίζουν σωστά τα ελληνικά , πρέπει να γίνουν αλλαγές ROM κλπ , αν τα γράφω σωστά . Ισχύει ?

3. Η μπαταρία και η κάμερα τι λένε ? Η κάμερα είναι πολύ κακή ?

Δεν έχω σκοπό να πειράξω λογισμικό . Αξίζει γενικά η αγορά του ?

Ευχαριστώ και καλές γιορτές

 

χτυπα το ειναι κινηταρα για τα λεφτα του :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας

Έπειτα απο πολύ σκέψη λέω να το πάρω , δυο ερωτήσεις μόνο

1. Εμφανίζει προβλήματα το τηλέφωνο , κολλήματα κλπ ?

2. Διαβάζω αλλού ότι τα κινέζικα δεν εμφανίζουν σωστά τα ελληνικά , πρέπει να γίνουν αλλαγές ROM κλπ , αν τα γράφω σωστά . Ισχύει ?

3. Η μπαταρία και η κάμερα τι λένε ? Η κάμερα είναι πολύ κακή ?

Δεν έχω σκοπό να πειράξω λογισμικό . Αξίζει γενικά η αγορά του ?

Ευχαριστώ και καλές γιορτές

 

1.Δεν έχω δει ποτέ και τέτοιο μέχρι τώρα.

2.Στις ειδοποιήσεις βγάζει περίεργα τα ελληνικά Αλλά διορθώνεται πανεύκολα με την εφαρμογή άλλης γραμματοσειράς.

3.Μπαταρία αρκετά καλή.Κάμερα, σχετικά μέτρια.

 

Αξίζει τα μέγιστα.

Link to comment
Share on other sites

1.Δεν έχω δει ποτέ και τέτοιο μέχρι τώρα.

2.Στις ειδοποιήσεις βγάζει περίεργα τα ελληνικά Αλλά διορθώνεται πανεύκολα με την εφαρμογή άλλης γραμματοσειράς.

3.Μπαταρία αρκετά καλή.Κάμερα, σχετικά μέτρια.

 

Αξίζει τα μέγιστα.

 

Ευχαριστώ , καλές γιορτές

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εμενα μου βγαζει ενα προβληματακι το κινητο. Σβηνει μονο του σε ανυποπτο χρονο. Το εριξα κιολας χθες, αλλα οχι κατι τρομερο απο το κρεβατι επεσε στο χαλι. Μικρο υψος δλδ για να παθει κατι. Ξερει κανεις τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

Καλα χριστουγεννα και χρονια πολλα.

Εχει τυχει σε κανεναν να μην παιζει η οθονη κλειδωματος ; Μιλαω για την μανισια ρομ .Το κλειδωμα βγαζει μονο το φοντο και με ενα πατημα οπουδηποτε , ξεκλειδωνει.Δεν ξερω πως το εκανα αυτο και ετσι δεν ξερω να το ξεκανω....

Link to comment
Share on other sites

Αν πας δηλαδή να το ρυθμίσεις από την ασφάλεια δεν αλλάζει ο τρόπος ξεκλειδώματος ;

 

Χρόνια Πολλά !

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

O τροπος αλλαζει , αλλα οταν βαλω διαφανεια , απλα βγαζει μια εικονα που με ενα αγγιγμα , φευγει .Δεν συρεται .

Εχει κανεις καποιο apk συστηματος απο τη στοκ ρομ να δοκιμασω , που εχει να κανει με το κλειδωμα παντα ;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ξέρω αν συμβαίνει σε σας αλλά εμένα τώρα τελευταια και μετα αφότου έβαλα vanilla νομιζω, όταν παταω κάποιο εοκονίδιο να άνοιξει εκτός του οτι κανει 2 δευτερόλεπτα (αργο δεν είναι για 8πυρηνο?) επιπλέον σχηματίζεται μια απόχρωση (μουτζούρα) μπλε γύρω του σαν στεφάνι Είναι φυσιολογικο.?

Μήπως επειδή απεγκατέστησα το kikat που είχε η vanilla?

Edited by Vagelis2000
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι φυσιολογικο φιλε μου κατι εχεις κανει καλυτερα ξαναπερασε την ρομ απο την αρχη
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι φυσιολογικο φιλε μου κατι εχεις κανει καλυτερα ξαναπερασε την ρομ απο την αρχη

Για να την ξαναπεράσω κάνω την ίδια διαδικασία? (1o post για Vanilla 2.7 του prison)

Link to comment
Share on other sites

Για να την ξαναπεράσω κάνω την ίδια διαδικασία? (1o post για Vanilla 2.7 του prison)

 

ναι

μην ξεχασεις να κανεις full wipe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...