Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6600i Slide


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πήρα πριν από λίγο από voda. Όχι για μένα. Ήταν request της αδερφής μου. Δεν άντεξα και το άνοιξα μέχρι να γυρίσει από τη δουλειά.

1 ερώτηση μόνο σ όσους το έχουν:

Επειδή η γυναίκα μου έχει το fold. Όταν είναι κλειστό χτυπώντας το ελαφρά στο κέντρο της εξωτερικής οθόνης εμφανίζει την ώρα ή να έχεις μην - αναπ. κλπ.

Το slide έχει αυτή τη λειτουργία; Πάνω στην οθόνη είχε ένα αυτοκόλλητο που μου έδωσε την εντύπωση οτι εξηγούσε αυτό ακριβώς. Χτυπάω όμως την οθόνη με το δάχτυλο και δεν αντιδρά....:worry:

Διαβασε τιs οδηγιεs.Κατι αναλογο λεει,αλλα το χτυπαs απο κατω για σιγαση στο κουδουνισμα και απορριψη κλησεων,νομιζω.Με επιφυλαξη,το λεω.Ελεγξε το.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 92
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαβασε τιs οδηγιεs.Κατι αναλογο λεει,αλλα το χτυπαs απο κατω για σιγαση στο κουδουνισμα και απορριψη κλησεων,νομιζω.Με επιφυλαξη,το λεω.Ελεγξε το.

Τις κοίταξα τις οδηγίες δε γράφουν κάτι γι αυτό και ρωτάω. Σ ευχαριστώ όμως. Αν κάποιος έχει βρει άκρη ας ενημερώσει πριν περάσει η "εβδομάδα".

Τελικά το αναφέρει στις οδηγίες ως "ρυθμίσεις sensor". Δουλεύει αν το χτυπήσετε ελαφρά στο πίσω μέρος του.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
θα μπορω να του βαλω το garmin? το υποστηριζει η συσκευή?

 

Οχι γιατι ειναι s40 κινητο οποτε μονo ovi maps που παρεχει η νοκια για s40 συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

Απο την επμειρία σας παιδιά υπάρχει περίπτωση η ΝΟΚΙΑ να "βάλει" αργότερα στο μενού "με αναβάθμιση" να ακούγεται το ραδιόφωνο από το ηχείο του τηλεφώνου??? Επίσης μου την σπάει που έχει το ηχείο του ήχου στο πίσω μέρος. Μήπως ξέρει κανείς ποια κινητά ΝΟΚΙΑ έχουν ηχεία στα πλάγια? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Το καλωδιο των hand-free λειτουργει ως καιρεα αρα δεν νομιζω να υπαρχει αυτη η δυνατοτητα.
Link to comment
Share on other sites

Τις κοίταξα τις οδηγίες δε γράφουν κάτι γι αυτό και ρωτάω. Σ ευχαριστώ όμως. Αν κάποιος έχει βρει άκρη ας ενημερώσει πριν περάσει η "εβδομάδα".

Τελικά το αναφέρει στις οδηγίες ως "ρυθμίσεις sensor". Δουλεύει αν το χτυπήσετε ελαφρά στο πίσω μέρος του.

 

Απο την επμειρία σας παιδιά υπάρχει περίπτωση η ΝΟΚΙΑ να "βάλει" αργότερα στο μενού "με αναβάθμιση" να ακούγεται το ραδιόφωνο από το ηχείο του τηλεφώνου??? Επίσης μου την σπάει που έχει το ηχείο του ήχου στο πίσω μέρος. Μήπως ξέρει κανείς ποια κινητά ΝΟΚΙΑ έχουν ηχεία στα πλάγια? Ευχαριστώ.

 

To N78 εχει στα πλαγια και στις 2 πλευρες

Link to comment
Share on other sites

το εχει παρει κανεις παιδια??μπορει να μας κανει ενα preview??

 

απο ηχο πως ειναι???και η καμερα του???αυτα τα 2 με ενδιαφερουν...

 

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

.... Επίσης μου την σπάει που έχει το ηχείο του ήχου στο πίσω μέρος. Μήπως ξέρει κανείς ποια κινητά ΝΟΚΙΑ έχουν ηχεία στα πλάγια? Ευχαριστώ.

 

Και το 6720 εχει στα δυο πλαινα του ηχεια.

Link to comment
Share on other sites

Thank's guys (antonio kai sireag) αλλά θα ήθελα το τηλ. να έχει series 40 λειτουργικό και όχι series 60 αλλά με πλαινά ηχεία.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

με διπλό χτύπημα εμπρός ή στο πίσω μέρος της συσκευής εμφανίζει το ρολόι, ή τις αναπάντητες-μηνυματα.

επίσης λέει οτι γίνεται και γα σίγαση κλήσεων-ειδοποιήσεων.

 

κατα τα άλλα με πονεσαν λίγο τα δάχτυλα με τα μικρά πλήκτρα και το ηλήθιο μεσαίο κουμπι

Link to comment
Share on other sites

Thank's guys (antonio kai sireag) αλλά θα ήθελα το τηλ. να έχει series 40 λειτουργικό και όχι series 60 αλλά με πλαινά ηχεία.

 

Συγγνώμη...τεσσάρι δεν είναι?ή εγώ κατάλαβα λάθος?

Θα μας πεί κάποιος πως πάει από μπαταρία?και ειδικά με χρήση μπλούτουθ ακουστικού συνδεδεμένου

(ψάχνω 4αρι σε λογική τιμή και έχω απογοητευτεί...):ninja:

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

το πήρα το πήρα!

πως βλέπω έκδοση λογισμικού για να το στείλω κατευθείαν για αναβάθμιση?ΚΑι ποια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού του????

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Kαλοριζικο.. :)

 

Ισχυουν τα ιδια και για την συσκευη σου:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2651204#post2651204

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

το πήρα το πήρα!

πως βλέπω έκδοση λογισμικού για να το στείλω κατευθείαν για αναβάθμιση?ΚΑι ποια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού του????

 

V36.16 27-09-09 γράφει στην έκδοση...ξέρει κανείς αν είναι η τελευταία?

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι. Η σελιδα ειναι τις nokia 100% αξιοπιστη.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλαβει αν αγορασω αυτο το κινητο θα μπορω να το χρησιμοποιω σαν navigator στο αυτοκινητο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει βρεί κανένας θήκη για την ζώνη?στο σαιτ της νόκια δεν υπάρχει τίποτε...Επίσης μπορεί να γίνει κάτι με τον ήχο να ακούγεται πιό δυνατά?

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει δοκιμάσει κάποιος να χρησιμοποιήσει bluetooth ακουστικό (i-tech) και να καταργήσει τις φωνητικές εντολές; Αν πατηθεί κατά λάθος το κουμπί στο bluetooth το κινητό ενεργοποιείται και περιμένει φωνητική εντολή, κάνει τη συσχέτιση άσχετα τι θα πεις και καλεί τον αριθμό που βρήκε αυθαίρετα!!:X
Link to comment
Share on other sites

Πλήρης απογοήτευση από το ηχείο του κινητού- δεν ακουγεται με τίποτε..έχετε να μου προτείνετε κάποιον δοκιμασμένο ήχο ο οποίος ακούγεται σε αυτό το κινητό και δεν είναι της μαντόνα?????

ευχαριστώ πολύ:(

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Πλήρης απογοήτευση από το ηχείο του κινητού- δεν ακουγεται με τίποτε..έχετε να μου προτείνετε κάποιον δοκιμασμένο ήχο ο οποίος ακούγεται σε αυτό το κινητό και δεν είναι της μαντόνα?????

ευχαριστώ πολύ:(

 

παρε για αρχη τον παλιο, ωραιο, κλασσικο ηχο intro της νοκια απο εδω:)

(ελπιζω να θυμηθω κι αλλους να σου στειλω)

 

http://www.zedge.net/ringtones/0-0-1-intro_nokia/?searchphr=intro_nokia&searchcat=ringtones&sug-search=0

 

και αυτους: http://www.zedge.net/ringtones/0-0-1-old%20ericsson/?searchphr=old%20ericsson&searchcat=ringtones&sug-search=1 (επελεξε, κανε κλικ, στον ericsson-mixed. και στον Old Se Ringtone. Δυνατοι και κλασσικοι κι αυτοι!)

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ!ολ ταιμ κλάσικ!

να ρωτήσω κάτι?μήπως το κινητό σου έχει έναν ήχο lo-fo.acc ή κάπως έτσι?και αν ναι μήπως μπορείς να μου τον στείλεις?

ευχαριστώ πολύ και πάλι!

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Μία ερώτηση θα ήθελα να κάνω ακόμα και ελπίζω να μην έχω γίνει κουραστικός!

Όταν πρόκειται να συντάξω νέο μήνυμα στο κενό που πρέπει να πεί ο αριθμός του λήπτη(όταν αυτός δεν ειναι στις επαφές μου) η επιλογή μου βγαίνει στην λειτουργία γλώσσας και όχι στην αριθμητική λειτουργία.Συνεπώς πρέπει να επιλέξω πρώτα αριθμητική λειτουργία και μετά να μπεί ο αριθμός.Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποια ντιφόλτ ρύθμιση ώστε το κενό εκείνο να επιλέγει πάντα αριθμό και όχι γράμματα?Ευχαριστώ πολύ!

Φιλικά

Χρήστος

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Οι κάτοχοι, παιδια, απο θεμα σηματος, πως τα παει? γιατι ο προκατοχος του, το 6600 slide, δεν τα πηγαινε και τοσο καλα.. Ειστε ευχαριστημενοι?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...