Jump to content

Φορητοτητα στη Q και άρνηση να μου δώσουν κάρτα micro sim ?


timeout
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πηγα σε καταστημα της wind για φορητοτητα αριθμου στη Q και μου ειπαν οτι δεν μπορουν να μου δωσουν απευθειας καρτα micro sim αλλα την απλη και μετα να κανω αιτηση αντικαταστασης πληρωνοντας 5 ευρω και τοτε θα μου δωσουν την micro sim και θα μου ακυρώσουν την κανονικη (λενε οτι δεν μπορω να εχω κι τις 2 ) . Ισχυουν αυτα που λενε η θελουν να παρουν τα 5 ευρώ + 5 ευρω για το ανταπτορακι ( η βοντα τοχει 2 ευρω) ?
Link to comment
Share on other sites

H Q δεν βγάζει κάρτα Micro, οπότε αν έχουν κοπτάκι ζητάς στην κόψουν την κανονική...
Link to comment
Share on other sites

H Q δεν βγάζει κάρτα Micro, οπότε αν έχουν κοπτάκι ζητάς στην κόψουν την κανονική...

Δεν διαθέτουν ...κοπτακιά .5 ευρω νταβατζιλικη για αντικατασταση με Micro .

Link to comment
Share on other sites

θα κόψεις αυτή που εχεις.δεν υπάρχει micro σιμ σε q.

στο f2go που είχα πριν είχα micro απο την πρώτη μερα.η q δεν βγαζει!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
θα κόψεις αυτή που εχεις.δεν υπάρχει micro σιμ σε q.

στο f2go που είχα πριν είχα micro απο την πρώτη μερα.η q δεν βγαζει!!

Μηπως τωρα βγαζει;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σε q όντως δεν υπάρχει, αλλά το να την κόψεις είναι κάτι πολύ εύκολο... ακόμα και με ψαλίδι μπορείς να το κάνεις αν έχεις μια άλλη Micro για να δεις τα περιθώρια. Επίσης, αν δεν θες να πας σε κατάστημα το μηχάνημα που τις κόβουν κάνει 2 ευρώ από το ebay !
Link to comment
Share on other sites

Σε q όντως δεν υπάρχει, αλλά το να την κόψεις είναι κάτι πολύ εύκολο... ακόμα και με ψαλίδι μπορείς να το κάνεις αν έχεις μια άλλη Micro για να δεις τα περιθώρια. Επίσης, αν δεν θες να πας σε κατάστημα το μηχάνημα που τις κόβουν κάνει 2 ευρώ από το ebay !

 

Σε καταστημα wind στην κοβουν ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σε καταστημα wind στην κοβουν ;

 

Προχτές πήγα για κόψιμο κάρτας σε κατάστημα wind και δεν πλήρωσα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα προχθές σε γερμανό να κόψω τη σίμ μου σε Micro και μου χρέωσαν το κόψιμο 2 ευρώ !!! για 10 δευτερόλεπτα 2ευρώ !!!!!!!

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Χθες σε καταστημα wind θεσσαλονικη σε καρτα q δε μου την εκοψαν. Μου εδωσαν καινουρια micro simω 5 ευρω παρακαλω.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Σε καταστήματα wind Θεσσαλονίκη εχτες τζάμπα το κανανε

 

Οχι μονο την κοβουν τσαμπα, αλλα σου κοβουν κι αλλης εταιριας αν το ζητησεις

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα καταστήματα της Wind από όσο ξέρω την κόβουν τσάμπα την κάρτα, είναι 10 δευτερόλεπτα δουλεία.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
να ρωτησω κατι; εχω μια καρτα σιμ της q και θελω να την κανω micro sim... το κοψιμο μπορει να γινει οπουδηποτε; δηλαδη αν παω στον γερμανο, θα μου την κοψουν;
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι; εχω μια καρτα σιμ της q και θελω να την κανω micro sim... το κοψιμο μπορει να γινει οπουδηποτε; δηλαδη αν παω στον γερμανο, θα μου την κοψουν;

Θα στην κοψουν αμεσως σε οποιοδηποτε καταστημα wind ή vodafone. Στον Γερμανο θα σου πουν οτι θα σου παρουσιασει προβλημα η κομμμενη και οτι πρεπει να εκδοσεις αλλη

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι; εχω μια καρτα σιμ της q και θελω να την κανω micro sim... το κοψιμο μπορει να γινει οπουδηποτε; δηλαδη αν παω στον γερμανο, θα μου την κοψουν;

 

πας σε ενα κατστημα WIND με την ταυτοτητα σου κανεις αντικατασταση 5€ και κρατας και τα ανταπτορακια

Link to comment
Share on other sites

μπας και δίνουν multisim στην q πλέον? δηλ. κανονική κάρτα που μπορεί να κοπεί σε micro-nano?Αυτό εννοείς με τα ανταπτοράκια?
Link to comment
Share on other sites

μπας και δίνουν multisim στην q πλέον? δηλ. κανονική κάρτα που μπορεί να κοπεί σε micro-nano?Αυτό εννοείς με τα ανταπτοράκια?

 

ακριβώς αυτό!

Link to comment
Share on other sites

μπας και δίνουν multisim στην q πλέον? δηλ. κανονική κάρτα που μπορεί να κοπεί σε micro-nano?Αυτό εννοείς με τα ανταπτοράκια?

 

Δίνουν multisim είναι πορτοκαλί απέξω και θα ποιανεις και 4G.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Πας και λες ότι αλλάζεις την κάρτα λόγω προσφοράς για 4G και στην δίνουν δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...