Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχαχα... Ωραίος :lol::lol::lol:

 

 

 

Ναι αλλά δεν έχουν κάποια σχέση... Αν έχεις χρόνο κάνε το hard reset αλλά δεν θα δεις κάποια διαφορά (εκτός αν αντιμετωπίζεις κάποιο bug)

Τίποτα από bug σου λέω!!

Είναι σα να είναι κανονική έκδοση!

Και χρόνους μπαταρίας άψογους.

Τη δε DP έλεγα να τη βγάλω μόνο να δω για τη κάμερα αν θα είναι καλύτερη, καθώς του S5 είναι επικίνδυνα κοντά σε ποιότητα( & ανώτερη σε ευκολία) και έλεγα μήπως φταίει η DP αν και έχω πάρει cyan με ΟΤΑ οπότε και τους drivers πλέον.

Επίσης Θέλω να βάλω σε εφαρμογή και διάφορους κωδικούς που χρησιμοποιώ στη συσκευή(πιστωτικές κάρτες, forums etc) όπως κάνω χρόνια στο android και φοβάμαι μήπως διαρρέουν στεγνά καθότι developer preview έκδοση που στείλει feedback στη μαμά Microsoft(& αλλού?).

Αλλιώς ξαναλέω απ'τη DP είμαι σούπερ ευχαριστημένος :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το ξέρω ότι γίνεται και έτσι αλλά 1ον μου δίνει μια αίσθηση χαράς,νομίζω παίρνω νέα συσκευή και τη στήνω όπως θέλω(αρκεί να έχω χρόνο βεβαίως) αλλά και 2ον και πιο σημαντικό μου έχει μείνει κατάλοιπο τόσα χρόνια με τα Android αλλά και τα Windows mobile(&Symbian βεβαίως)

Μπορείς επίσης να την κανεις βίδες και να την ξανασυναρμολογήσεις ώστε να έχεις την χαρά της δημιουργίας....:lol:

YΓ ακόμα κλαίει ο Tolis.....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς επίσης να την κανεις βίδες και να την ξανασυναρμολογήσεις ώστε να έχεις την χαρά της δημιουργίας....:lol:

YΓ ακόμα κλαίει ο Tolis.....:)

Χαχα, Δυστυχώς δε το χω με τίποτα το άνοιξε κλείσε!

Στο Τόλη μια χαρά θα του βγει που δε πήρε το 1020, θα κουβαλάει και λιγότερο βάρος με το 925 :D:cool::p

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα στο wpcentral σε o Joe Belfiore της Microsoft, αναφέρει οτι το προβλημα προκείπτει από ελειψη μνήμης του κινητου...

καλησπέρα βρηκε λυση σε αυτο κανεις να μας πει και εμας ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω το 1520, ηρθε χθες μια ενημερωση ,αλλα στην εγκατασταση βγαζει σφαλμα 80188309 και δεν ειναι δυνατο το ανοιγμα της

το εχει παθει καποιος αλλος ?

 

καλησπέρα έχει βγάλει ακρη παιδια κανεις ,να μας πει και εμας

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω και εγώ τώρα!
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Όλο update είναι αυτά τα WP DP!

 

Και το κινητό κλασικά πάει ζάχαρη :)

 

Καινούριες προσθηκες/βελτιώσεις??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όλο update είναι αυτά τα WP DP!

 

Και το κινητό κλασικά πάει ζάχαρη :)

 

(Επιτέλους μετά από 2 χρόνια η Samsung έβγαλε την αναβάθμιση σε 8.1 για το Ativ S - το 2ο κινητό που έχω) και μάλιστα είναι η έκδοση 8.10.14157.200, στην οποία μπορείς πλέον να φτιάξεις φακέλους στην επιφάνεια εργασίας (πέραν της εξτρά σειράς από εικονίδια).

η ...192.280 που έβαλες φίλε τι extras έχει?

Sony XPERIA Neo V, Samsung Ativ S,

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

Καινούριες προσθηκες/βελτιώσεις??

 

Το εγκατέστησα, αλλά δεν βλέπω κάτι καινούριο με πρώτη ματιά.

 

Κανένας άλλος;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα, αλλά δεν βλέπω κάτι καινούριο με πρώτη ματιά.

 

Κανένας άλλος;:worry:

 

Oμοίως! Δεν παρατήρησα κάποια διαφορά!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Όταν κλείνει η Οθόνη οι εφαρμογές απο πίσω συνεχίζουν και έχουν internet ή σταματάει και δημιουργεί προβλήματα όπως στο onedrive και viber
Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Καινούριες προσθηκες/βελτιώσεις??

Φίλε Κώστα βούτυρο ήταν, βούτυρο είναι χαχα :)

Το εγκατέστησα, αλλά δεν βλέπω κάτι καινούριο με πρώτη ματιά.

 

Κανένας άλλος;:worry:

Ούτε εγώ έως τώρα

Oμοίως! Δεν παρατήρησα κάποια διαφορά!

Μια από τα ίδια και εδώ

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μην ψάχνετε διαφορές...

 

"This update contains our usual scope of fixes and improvements. We're requiring this update so we can continue to test our update systems. The update will show as a "critical update" on your phone."
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εγώ βλέπω βελτίωση στο scrolling του ΙΕ και περιμένω να δω αν υπάρχει βελτίωση στο ξαφνικό "παγωμα" της συσκευής που έχω συχνά και επαναφέρω με soft reset...

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Το περασα και εγω χτες, αν και με παιδεψε λιγο γιατι περασε μαζι και το update1 και το critical και καπου κολλησε.

Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι δουλευει το live tile της μουσικης και οτι εχει εξαφανιστει αυτο το resuming που κανει οταν κλεινεις καμια βαρια εφαρμογη. Οχι οτι ειχα προβλημα αλλα απο χτες δεν το εχω ξαναδει..Η μεταβαση στην αρχικη οθονη ειναι ακομα πιο γρηγορη.

Link to comment
Share on other sites

Όταν κλείνει η Οθόνη οι εφαρμογές απο πίσω συνεχίζουν και έχουν internet ή σταματάει και δημιουργεί προβλήματα όπως στο onedrive και viber

 

Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος ;; :)

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος ;; :)

 

Συνεχιζουν και εχουν ιντερνετ εκτος και αν εχεις απενεργοποιησει να τρεχουν στο παρασκηνιο απο την οικονομια μπαταριας. Το viber δεν το χρησιμοποιω αλλα το Onedrive δουλευει στο background με κλειστη οθονη. Πχ ανεβαζω 10 photos, κλεινω την οθονη και μετα απο λιγα λεπτα τα εχει ανεβασει. Και γενικα δεν εχω συναντησει καποιο προβλημα, υποψιαζομαι θα φταιει το viber (το χρησιμοποιουσα παλια στο android και ειχα τετοια προβληματα συχνα).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...