Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρωτα απο ολα να εκφρασω τα συγχαρητηρια μου για το φοβερο site που εχετε φτιαξει, φαινεται οτι εχεται δουλεψει σκληρα. Μπραβο σε ολους εσας πισω απο αυτη την καλολαδωμενη μηχανη!

 

Μονο δυο σχεδον ασημαντα πραγματακια με εχουν ενοχλησει μεχρι στιγμης και θα τα πω εδω.

 

Πρωτον, δεν βαριεμαι να ψαξω αλλα πολλες φορες τα αποτελεσματα ειναι τοσα πολλα που πρεπει να δοκιμασω μερικες φορες ακομα μεχρι να πετυχω ενα αριθμο που να μπορω να διαβασω... αλλα, μου εχει βγει αυτο το "πρεπει να περιμενετε 5 λεπτα για να ξανα-ψαξετε" που με εστειλε στο google το οποιο μπορει να ψαξει μεσα σε ενα site οσες φορες χρειαστει χωρις περιορισμους.

 

Δευτερον, γνωμη μου ειναι οτι κλειδωνονται καποια θεματα πολυ ευκολα, πραγματικα δεν βλεπω το λογο να σταματανε οι συζητησεις ακομα και αν ειναι αστοχες πια... και τι εγινε? μηπως υπαρχει προβλημα disk space? database τιγκα? αν οχι, αντι να σταματατε το θεμα θα μπορουσατε να το μεταφερετε σε μια αλλη ενοτητα με ονομασια "ασταματητες μπουρδες" οκ, βρεστε εσεις μια πιο ευγενικη ονομασια. :rolleyes:

 

Sorry για τα σκουριασμενα Ελληνικα μου...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στο θεμα το λεω.. Ψαχνω, αλλα δεν βρισκω καποιο θεμα για προτασεις βελτιωσης του myphone..

Καπου ειδα οτι παρατηρηθηκε κ απο αλλο μελος, νομιζω τον johner..

Παρ'ολα αυτα, βλεπω αντιστοιχα θεμα για το wap site..

Οποτε προτεινω να ανοιξει ενα θεμα για..προτασεις για βελτιωση του site! :p

Η αλλη προταση μου ειναι πολυ απλη..Γιατι δεν αλλαζουμε τις χρωματικες αποχρωσεις του site;Να ανανεωθει λιγακι..Ε; :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Tzitzikos the cat.!.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον, που τα είδες τα 5 λεπτά? Το max είναι 30δευτερόλεπτα.

 

Δεύτερον, συμφωνώ(όχι σε όλα :p). Πολλά sites έχουν ένα Thread που λέγεται "σκουπίδια" και όλα τα κλειδωμένα κτλ. είναι εκεί.

Γιατί να σβήνονται κατ' ευθείαν και να μην μπαίνουν εκεί? Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα χώρου και ούτε θα υπάρξει.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Το κόκκινο είναι κουραστικό σε σελίδες.

Το πιό καλό και πιό ελφρύ στο μάτι, είναι αυτό που έχουμε και το πολύ ανοιχτό πράσινο.

 

Βασικά, θα ήταν δύσκολο να επιλέγουμε εμείς το χρώμα που μας αρέσει απο το προφίλ μας?

Σε άλλα φορουμς υπάρχει.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

"Σκουπιδια" ειναι λιγο παρατραβηγμενο ομως δεν νομιζεις?

 

PCMan= Ptolemaida City Man? ;)

Στην λέξη κόλλησες? Ας μπει off-topics/κλειδωμένα, κάτι τέλος πάντων.

 

dedcat= Γιές :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το όριο για την επόμενη αναζήτηση είναι σπαστικό και για μένα... Βαριέμαι να περιμένω, κοιτάω κάτι άλλο και μετά ξεχνάω τι ήθελα :p...

Δεν ξέρω όμως κατά πόσο μπορεί να αλλάξει :worry:

Link to comment
Share on other sites

Κατι περιεργο εγινε εδω, το θεμα αλαξε και ενωθηκαν και αλλα ποστσ μεσα στο thread που δεν υπηρχαν πριν? Λαθος του vbulettin ή το εκανε ο moderator? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Άγνωστο σφάλμα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος mod θα το έκανε μάλλον που δεν πρόσεξε... Δεν πειράζει είναι εύκολο να διαχωριστούν :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το όριο για την επόμενη αναζήτηση είναι σπαστικό και για μένα... Βαριέμαι να περιμένω, κοιτάω κάτι άλλο και μετά ξεχνάω τι ήθελα :p...

Δεν ξέρω όμως κατά πόσο μπορεί να αλλάξει :worry:

 

Κι εγώ που βαριέμαι να περιμενω, βγαίνω και ξαναμπαινω αμέσως, οποτε οκ :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που βαριέμαι να περιμενω, βγαίνω και ξαναμπαινω αμέσως, οποτε οκ :)

 

Δεν κατάλαβα:O

Log out και αμέσως log in δηλαδή?:)

Link to comment
Share on other sites

Oxi, κλεινω τη σελίδα και την ξανανοίγω αμέσως.:)

 

Εννοείς ότι κλείνεις το παράθυρο του browser και το ανοίγεις ξανά;

Γιατί αυτό δεν αλλάζει κάτι...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Aλλάζει στο ότι δεν περιμενω 30 δευτερ αλλά 10, όσο χρειάζεται να κλεισω και να ανοιξω τη σελιδα ξανά.

 

Μα και πάλι 30 δευτερόλεπτα περιμένεις, δεν αλλάζει κάτι στον περιορισμό. :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ο περιορισμός έχει κάποιο λόγο ύπαρξης, γι' αυτό καλό θα είναι να μην προσπαθούμε να τον ξεπεράσουμε. 30 δευτερόλεπτα είναι όλα κι όλα, τόσο δύσκολο είναι να περιμένετε; :worry:

Αν αρχίσουν να το κάνουν όλοι αυτό, θα μπει και image verification στο τέλος να ησυχάσουμε...

Link to comment
Share on other sites

παντως για να λετε ολοι 30" ετσι θα ειναι, εγω παντως θα μπορουσα να ορκιστω οτι ειδα 5 λεπτα την τελευταια φορα. Τεσπά... :whip:
Link to comment
Share on other sites

παντως για να λετε ολοι 30" ετσι θα ειναι, εγω παντως θα μπορουσα να ορκιστω οτι ειδα 5 λεπτα την τελευταια φορα. Τεσπά... :whip:

ΠΑΝΤΑ είναι έτσι

Παρουσιάστηκαν τα ακόλουθα προβλήματα κατά την αναζήτηση:

 

1. Λυπούμαστε! Θα πρέπει να περιμένετε τουλάχιστον 30 δευτερόλεπτα προτού χρησιμοποιήσετε και πάλι την αναζήτηση. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά σε 21 δευτερόλεπτα, ώστε να εμφανιστούν τα επιθυμητά αποτελέσματα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Aφού αυτό είναι ''θέμα για προτάσεις βελτιστοποίησης του site'',θα εκφράσω και εγώ ένα πρόβλημα που έχω εντοπίσει.

 

Ενώ κάποια subforums έχουν τέλειο Moderating,κάποια άλλα είναι είναι παρατημένα στο έλεος του Θεού.

Link to comment
Share on other sites

Aφού αυτό είναι ''θέμα για προτάσεις βελτιστοποίησης του site'',θα εκφράσω και εγώ ένα πρόβλημα που έχω εντοπίσει.

 

Ενώ κάποια subforums έχουν τέλειο Moderating,κάποια άλλα είναι είναι παρατημένα στο έλεος του Θεού.

 

 

Και τι ακριβως δεν σου αρεσει απο το ελεος του Θεου? Ειναι καλυτερο το ελεος του Mod?

Ελεος δλδ.. :(

 

Αλλα πλακιτσα aside, μην ξεχνας οι Μοds ανθρωποι ειναι και διαφερουν, ο ενας μπορει να θελει να εχει υπο ελεγχο καθε λεξη που θα γραφτει και ο αλλος μπορει να ειναι πιο φιλελευθερος...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...