Jump to content

Ζερβουδακης


panoramix13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, τυχαία χθες στην TV είδα αυτόν τον τύπο , που πουλάει κινητά κλπ

 

βλέπω κρατάει στα χέρια του ενα iPhone και ακούω να το λέει Zer Phone και σκάλωσα!

 

μετά κατάλαβα οτι πρόκειτε για σουπερ μα'ι'μούδες :lol:

 

το κορυφαίο ήταν η ατάκα του "πάρε κόσμε και κοσμάκη κινητά του Ζερβουδάκη", λες και είναι σαν αυτούς που περνάνε με τα TOYOTA και πουλάνε καρπούζια "Ζάχαρη και μέλι τα καρπούζια του Βαγγέλη" :lol::p

 

οι τιμές συγκριτικά με αυτά που προσφέρει είναι ότι να 'ναι, μέχρι και κινητό με 3 SIM έδειξε. αυτό θα πρέπει να είναι η ναυαρχίδα της κινεζιάς παγκοσμίως :p

Link to comment
Share on other sites

Αρπαχτή και τίποτα περισσότερο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν εμβάθυνα περισσότερο του ζήτήματος, πάντως έχει και site http://www.zer.gr και μάλιστα λέει ότι υπάρχει από το 1994 στο τμήμα της κινητής τηλεφωνίας (!!)

 

http://www.zer.gr/images/week.jpg zer phone 4 χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

O παραδεισος της μαϊμους και της απομιμησης.Τον πετυχαινω συχνα στο channel 9 και καποιες φορες και στον alpha.
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ο παραδεισος της Κινας.

τον εχω δει μονο στο site οτι ναναι

παντως οποιος θελει παλια κινητα για συλλογη κατι μπορει να βρει

Edited by ccinderella
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

αυτος κυκλοφορει καιρο στην πιατσα! Το μοτο του ειναι αυτο που αναφερεις φιλε! "Παρε κοσμε και κοσμακη, κινητα απτον Ζερβουδακη!"χαχαχαχαχα κλαιω!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει ένας συνάδελφος από αυτόν,ενα htc(android) μαϊμού με 2 sim.

Ικανοποιημένος έμεινε λέει..

Από θέμα αναβαθμίσεων τι παίζει όμως;

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει ένας συνάδελφος από αυτόν,ενα htc(android) μαϊμού με 2 sim.

Ικανοποιημένος έμεινε λέει..

Από θέμα αναβαθμίσεων τι παίζει όμως;

 

μήπως να το rootάρει και να κάνει τα updates έτσι? δεν έχω ιδέα τι δυνατότητες έχουν τα Zer phones :p:p

Link to comment
Share on other sites

μήπως να το rootάρει και να κάνει τα updates έτσι? δεν έχω ιδέα τι δυνατότητες έχουν τα Zer phones :p:p

 

Ούτε εγώ κ ούτε αυτός ξέρει τι παίζει καθώς δεν ασχολείται με το άθλημα.

Το σκαλισα λίγο 2.3 τρέχει πάντως

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως γουστάρω να κάθομαι να τον χαζεύω στην τηλεόραση. Έχει πολύ γέλιο. Προτιμώ να βλέπω Ζερβουδάκη παρά τούρκικα :lol:

 

Zer rules!!!!:up:

:blink:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως γουστάρω να κάθομαι να τον χαζεύω στην τηλεόραση. Έχει πολύ γέλιο. Προτιμώ να βλέπω Ζερβουδάκη παρά τούρκικα :lol:

 

Zer rules!!!!:up:

 

Και εγω!ο τυπος πρεπει να χει πτυχια στο marketing!:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τυχαία χθες στην TV είδα αυτόν τον τύπο , που πουλάει κινητά κλπ

 

βλέπω κρατάει στα χέρια του ενα iPhone και ακούω να το λέει Zer Phone και σκάλωσα!

 

μετά κατάλαβα οτι πρόκειτε για σουπερ μα'ι'μούδες :lol:

 

το κορυφαίο ήταν η ατάκα του "πάρε κόσμε και κοσμάκη κινητά του Ζερβουδάκη", λες και είναι σαν αυτούς που περνάνε με τα TOYOTA και πουλάνε καρπούζια "Ζάχαρη και μέλι τα καρπούζια του Βαγγέλη" :lol::p

 

οι τιμές συγκριτικά με αυτά που προσφέρει είναι ότι να 'ναι, μέχρι και κινητό με 3 SIM έδειξε. αυτό θα πρέπει να είναι η ναυαρχίδα της κινεζιάς παγκοσμίως :p

 

δεν εμβάθυνα περισσότερο του ζήτήματος, πάντως έχει και site http://www.zer.gr και μάλιστα λέει ότι υπάρχει από το 1994 στο τμήμα της κινητής τηλεφωνίας (!!)

 

http://www.zer.gr/images/week.jpg zer phone 4 χαχαχαχα

 

μήπως να το rootάρει και να κάνει τα updates έτσι? δεν έχω ιδέα τι δυνατότητες έχουν τα Zer phones :p:p

 

Ποιο HTC είναι? http://zer.gr/show_pro.asp?cat=30

 

Εγώ τώρα να εκλάβω το θέμα και τα μηνύματα ως γκρίζα διαφήμιση ή όχι? :confused:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα να εκλάβω το θέμα και τα μηνύματα ως γκρίζα διαφήμιση ή όχι? :confused:

 

πάρτο όπως θες.. το να κάνω διαφήμιση σε μαιμου προιόντα, κανονικά θα έλεγα πως με προσβάλλει αλλά τεσπα... απ' ότι βλέπεις χαβαλές γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Να κανει μηνυση στην apple για απομιμηση του zerphone!! Ποιος ψηνεται να ανοιξουμε ενα franchise του να χεστουμε στο πετροδολλαριο;
Link to comment
Share on other sites

Ποιο HTC είναι? http://zer.gr/show_pro.asp?cat=30

 

Σα το desire ήταν

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Χάχα το ωραίο είναι ότι έχει και πρόγραμμα πότε βγαίνει στη tv:lol:.:lol: άραγε θα τον έχει και στο tvzaping Δευτέρα 11:15 ενημερωτική εκπομπή τεχνολογίας από το Ζερβουδακη :p:lol:
Link to comment
Share on other sites

τον βλεπω συνεχεια οποτε τον πετυχαινω...κριμα γιατι παλια πουλουσε κανονικα τηλεφωνα απο κανονικες μαρκες...την προηγουμενη εβδομαδα ειδα ενα htc one v η το s με ics...παντως δεν νομιζω να παιρνουν αναβαθμισεις:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

:lol::lol::lol: εχω λιωσει

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

βασικα αυτα τα ΖΕR phones που πουλαει ειναι κινητα που εχει παρει με το κιλο απο την κινα και τα σπρωχνει με 250 και 300 ευρο στα κοροιδα απλα βαζοντας την μπραντα του.

τα ιδια ακριβως κινητα (χωρις το λογοτυπο του) τα βρισκεις στο ebay με 150 δολλαρια το πολυ μαζι με τα εξοδα αποστολης!:lol:

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...