Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια υποθετω δε θα βγει παλι καμια τρελη προσφορα του τυπου 1000 sms +1000 min με 1 ευρω ε??

μαλλον συμφωνησαν ολες οι εταιριες δεδομενου οτι δεν τους συμφερουν αυτα τα τρελα πακετα... :(

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πεστα χρηστοστομε!! και εγω δεν μπορω να το καταλάβω πως ειναι πρωτη αφου ειναι χαλία . και πως ολος ο κοσμος επιλεγει κοσμοτε συμφωνα με αιτησεις φορητοτητας που λεει και στην διαφημηση και νιωθει ωραία και εγω δεν μπορώ να το καταλάβω. ποιο αθλιο δικτυο κινητης τηλέφωνιας δεν εχω συναντήσει. και εγω που ειχα ενα δευτερο νουμερο vodafone το εκανα what's up λογω της προσφοράς του 2009 και την το ηθελα απο την στιγμή που ενεργοποιήθηκα στο δίκτυο της κοσμοτε δεν μπορουσα να παρω τηλέφωνο απο τις 8 το βράδυ και μεχρι 10:30 περιπου και τις πρωινες ωρεσ και απο sms τα ιδια και χειροτερα .. και μετα απο 3 μηνες το βελτιώσανε αυτο το χάλι και τώρα ακόμα χειρότερα... ενω με την vodafone κανενα προβλημα επικοινωνιας παντα αξιοπιστη και δεν ειχα ποτε τετοια προβλήματα.

 

Εχμ, η wind έβγαλε πρώτη τη προσφορά του 2009, και η vodafone είχε και εκείνη δική της ίδια στο CU και μάλιστα έδινε και 30mb internet δώρο. Εσύ γιατί πήγες λοιπόν στην cosmote? Και αν πήγες γιατί πήγαν οι φίλοι σου, εκείνοι γιατί πήγαν;

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Εχμ, η wind έβγαλε πρώτη τη προσφορά του 2009, και η vodafone είχε και εκείνη δική της ίδια στο CU και μάλιστα έδινε και 30mb internet δώρο. Εσύ γιατί πήγες λοιπόν στην cosmote? Και αν πήγες γιατί πήγαν οι φίλοι σου, εκείνοι γιατί πήγαν;

 

ναι το ξερω πρωτα η wind με τα 10€ και μετα η cu με 9€ και μετα ακολούθησε και το what's up με 1€ και μετα τα αλλα δικτυα το κανανε 1€. δεν αυτο το θεμα μου εγω ειχα την προσφορα του cu(το κλασικο μου νουμερο) και είχα και ενα δευτερο αριθμο vodafone (champion) και το εκανα what's up διοτι ειχα 4 ατομα που μιλαγαμε και το εκανα για να μου μεινει και κανενα φραγκο . αλλα τελικα μολις ενεργοποιηθηκα ξεκινησανε τα προβλήματα.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

χθες εκανα ανανεωση χρονου. παρολο που πατησα τον 16ψηφιο αριθμο, δεν τον πηρε/δεχτηκε. ωστοσο υστερα απο καμια ωρα μου ηρθε μηνυμα που με ενημερωνε οτι εχω διαθεσιμα 5 μηνυματα προς ολα τα δικτυα και το νεο μου υπολοιπο ηταν 4,47 €. εν ολιγοις, αν δεν σας δεχεται την καρτα, μην πανικοβαλλεστε. θεμα χρονου ειναι να μπει. :happy:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τα πολλα χτες καταφερα και εκανα ανανεωση σε αριθμο που δεν χρησιμοποιω γιατι εληγε.

Μετα πηρα στην εξυπηρετηση, ζητησα μεταφορα ποσου σε αλλο νουμερο what's up και μου ειπανε οτι θα γινει το πρωι 7-9 και ακομα τιποτα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους!

 

Να μπώ κατευθείαν στο ψητό... Έχω μια κάρτα γουάτς απ εδώ και αρκετό καιρο. Είχα βάλει πρόσφατα τα 600 μηνύματα προς όλα τα δικτυα.. Οταν στέλνεις ΥΠΟΛ για το υπολοιπο σου απο τις προσφορες δεν σε ενημερωνουν απο οτι καταλαβα για αυτα τα 600... Χθες το βράδυ πρέπει να μου τελείωσαν, χωρις να το καταλάβω και εγω συνέχιζα να στέλνω μηνύματα. Τέλως πάντων το πρωί που ξύπνησα πήγα να στείλω μια καλημέρα και δεν γινόταν... Το υπόλοιπο μου ηταν μείων (-) 30 λεπτα... Μετά από κανα τέταρτο πρίν βάλω κάρτα ξαναπήρα στο 1314 και μου είπε οτι τώρα έχω -60 λεπτα... Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς στο δ..... γίνεται αυτό;;; Αν σου τελειώσουν τα μηνυματα και η κάρτα δεν θα έπρεπε να με ενημέρωνε και να μην με άφηνε να στείλω;;

 

Ενα αυτο.. Πάμε στο δευτερο...

 

Έβαλα την κάρτα που είπα πάνω.. Στις 2μιση κοντα αυτο... Οταν κάνεις ανανέωση στην κοσμοτε πρέπει να περιμένεις λίγη ωρα μέχρι να μπορέσεις να ξαναστήλεις μηνυμα γιατί έχει μια φραγή... Το περισσότερο που έχει κάνει να φύγει είναι 15 λέπτα..

Σήμερα δεν ξέρω γιατί αλλά από τις 2μιση δεν εχώ καταφέρει να στήλω μηνυμα... Πατάω αποστολή και καπάκι μου λέει οτι απέτυχε... Έχετε καμιά ιδέα γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτο;

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγγνώμη που σας κουράζω..

Καλή χρονιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά...

 

Είμαι κι εγώ συνδρομητής what's up εδώ και κάτι μέρες,λόγω...παρέας (όλοι έχουν what's up και δεν σύμφερε καθόλου να έχω cu).

Να ρωτήσω κάτι?

Αν βάλω πχ το πακέτο με τα 1200 λεπτά και 1200 sms και τα sms τελειώσουν πιο γρήγορα από τα λεπτα (λογικό),γίνεται τότε να ενεργοποιήσω καινούριο πακέτο μηνυμάτων,ενώ θα τρέχει ήδη το 1200άρι?

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά...

 

Είμαι κι εγώ συνδρομητής what's up εδώ και κάτι μέρες,λόγω...παρέας (όλοι έχουν what's up και δεν σύμφερε καθόλου να έχω cu).

Να ρωτήσω κάτι?

Αν βάλω πχ το πακέτο με τα 1200 λεπτά και 1200 sms και τα sms τελειώσουν πιο γρήγορα από τα λεπτα (λογικό),γίνεται τότε να ενεργοποιήσω καινούριο πακέτο μηνυμάτων,ενώ θα τρέχει ήδη το 1200άρι?

 

Ευχαριστώ...

 

ναι μπορεις να ενεργοποιησεις πακετο μηνυματων εκτος απο τα 1200

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά...

 

Είμαι κι εγώ συνδρομητής what's up εδώ και κάτι μέρες,λόγω...παρέας (όλοι έχουν what's up και δεν σύμφερε καθόλου να έχω cu).

Να ρωτήσω κάτι?

Αν βάλω πχ το πακέτο με τα 1200 λεπτά και 1200 sms και τα sms τελειώσουν πιο γρήγορα από τα λεπτα (λογικό),γίνεται τότε να ενεργοποιήσω καινούριο πακέτο μηνυμάτων,ενώ θα τρέχει ήδη το 1200άρι?

 

Ευχαριστώ...

 

Δεν γίνεται , παρά μονο αν τελειώσουν τα λεπτα ομιλίας

Αλλά μπορείς να πάρεις τα SMS Choise

http://www.whatsup.gr/services/sms-choice

ή να κάνεις ανανέωση και να κερδίσεις τα μηνύματα BONUS

http://www.whatsup.gr/services/bonus-sms

 

 

Χρόνια πολλά σε όλους!

 

Οταν στέλνεις ΥΠΟΛ για το υπολοιπο σου απο τις προσφορες δεν σε ενημερωνουν απο οτι καταλαβα για αυτα τα 600...... Το υπόλοιπο μου ηταν μείων (-) 30 λεπτα... Μετά από κανα τέταρτο πρίν βάλω κάρτα ξαναπήρα στο 1314 και μου είπε οτι τώρα έχω -60 λεπτα... Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς γίνεται αυτό;

 

Αν θέλεις να μάθεις πόσα δωρεάν λεπτά σου απομένουν στείλε δωρεάν το μήνυμα Υ στο 1313.

Στην Cosmote η χρέωση των μηνυμάτων καθηστερεί λίγο και έτσι αν στείλεις πολλά μυνήματα μπορεί να γίνει αρνητικό...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται , παρά μονο αν τελειώσουν τα λεπτα ομιλίας

Αλλά μπορείς να πάρεις τα SMS Choise

http://www.whatsup.gr/services/sms-choice

ή να κάνεις ανανέωση και να κερδίσεις τα μηνύματα BONUS

http://www.whatsup.gr/services/bonus-sms

 

Δε μπορεί να βάλει το SMS THEM ALL;

Link to comment
Share on other sites

Στην Cosmote η χρέωση των μηνυμάτων καθηστερεί λίγο και έτσι αν στείλεις πολλά μυνήματα μπορεί να γίνει αρνητικό...

 

Δεν είναι μόνο η χρέωση.. Όλα καθυστερούν στην κοσμοτέ απ'ότι κατάλαβα... Έφυγε η φραγή και μπορώ να στείλω κανονικά τώρα.:)

 

Καλή χρονιά σε όλους πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο η χρέωση.. Όλα καθυστερούν στην κοσμοτέ απ'ότι κατάλαβα... Έφυγε η φραγή και μπορώ να στείλω κανονικά τώρα.:)

 

Καλή χρονιά σε όλους πάλι!

 

αν δεν κανει κατι με το δθκτυο της θα αρχισει να χανει πελατες. να εισαι πρωτος και να χανεις πελατες λογω υπερφορτωσης δικτυου?τραγικο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο site λεει οτι ο αρχικος χρονος ομιλιας μιας νεας συνδεσης δεν μπορει να μεταφερθει σε αλλο αριθμο.

Aν βαλω επιπλεον καρτα μεσα π.χ. 10 ευρω και ζητησω μεταφορα των 10ευρω σε αλλο νουμερο θα γινει ή θα πρεπει να εχει καταναλωθει πρωτα ολος ο αρχικος χρονος του πακετου?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τόσα προβλήματα η Cosmote, απορώ πώς έχει ακόμα πελάτες!

1. Δεν έχει σήμα σε κεντρικά σημεία πόλεων(Αθήνα-Παγκράτι, ΗράκλειοΚρήτης-Μασταμπάς κ.α.). Καλά για 3G ούτε στα όνειρα μας! Το internet on the go είναι για τα μπάζα!(Κατά τα άλλα σήμα... καμπάνα!)

2.Το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών έχει τρελή αναμονή, ειδικά στην καρτοκινητή,όπου πέφτει η γραμμή και σε χρεώνει με 11 λεπτα χωρίς να έχει ολοκληρωθεί η κλήση. Αλλά ακόμα και αν σου απαντήσουν συχνά πεφτείς σε υπαλλήλους με ελλιπή γνώση και ενημέρωση. Τα αιτήματα δε διεκπεραιώνονται και σπάνια υπάρχει ενημέρωση για την εξέλιξή τους(από τον Αύγουστο περιμένω να μου αντιλογίσουν λανθασμένη χρέωση).

3. Διακόπτονται πολύ συχνά οι κλήσεις του Whats up, ειδικά των προσφορών.

Είναι τραγική εταιρία!!! Πήγα στη Vodafone και είδα τι σημαίνει σεβασμός στον πελάτη! Τεράστια διαφορά μεταξύ των δύο εταιρειών!!!

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα προβλήματα η Cosmote, απορώ πώς έχει ακόμα πελάτες!

1. Δεν έχει σήμα σε κεντρικά σημεία πόλεων(Αθήνα-Παγκράτι, ΗράκλειοΚρήτης-Μασταμπάς κ.α.). Καλά για 3G ούτε στα όνειρα μας! Το internet on the go είναι για τα μπάζα!(Κατά τα άλλα σήμα... καμπάνα!)

2.Το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών έχει τρελή αναμονή, ειδικά στην καρτοκινητή,όπου πέφτει η γραμμή και σε χρεώνει με 11 λεπτα χωρίς να έχει ολοκληρωθεί η κλήση. Αλλά ακόμα και αν σου απαντήσουν συχνά πεφτείς σε υπαλλήλους με ελλιπή γνώση και ενημέρωση. Τα αιτήματα δε διεκπεραιώνονται και σπάνια υπάρχει ενημέρωση για την εξέλιξή τους(από τον Αύγουστο περιμένω να μου αντιλογίσουν λανθασμένη χρέωση).

3. Διακόπτονται πολύ συχνά οι κλήσεις του Whats up, ειδικά των προσφορών.

Είναι τραγική εταιρία!!! Πήγα στη Vodafone και είδα τι σημαίνει σεβασμός στον πελάτη! Τεράστια διαφορά μεταξύ των δύο εταιρειών!!!

 

ειναι κριμα για μια εταιρια με τετοια πελατειακη βαση να μην σεβεται τους πελατες της. δηλαδη πρεπει να αισθανεσαι πολυ τυχερος αν ποιασεις σημα με την πρωτη η την εξυπηρετηση πελατων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια συχνα πυκνα μου πεταει μυνημα στο κινητο οτι η εγραφη της σιμ απετυχε, και κανει επαννεκινηση. Λετε να φταιει το κινητο ή η σιμ? Η σιμ ειναι απο το 1999 που πρωτοπηρα τον αριθμο....Αν ζητησω αντικατασταση πληρωνω τα 17 ευρω ε?
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια συχνα πυκνα μου πεταει μυνημα στο κινητο οτι η εγραφη της σιμ απετυχε, και κανει επαννεκινηση. Λετε να φταιει το κινητο ή η σιμ? Η σιμ ειναι απο το 1999 που πρωτοπηρα τον αριθμο....Αν ζητησω αντικατασταση πληρωνω τα 17 ευρω ε?

 

μαλλον η σιμ φταιει. η αντικατασταση στοιχιζει 17 ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο site λεει οτι ο αρχικος χρονος ομιλιας μιας νεας συνδεσης δεν μπορει να μεταφερθει σε αλλο αριθμο.

Aν βαλω επιπλεον καρτα μεσα π.χ. 10 ευρω και ζητησω μεταφορα των 10ευρω σε αλλο νουμερο θα γινει ή θα πρεπει να εχει καταναλωθει πρωτα ολος ο αρχικος χρονος του πακετου?

 

Αυτή την στιγμή , το πιο πιθανόν ότι θα γίνει .

Γίνεται τέτιος χαμός που δεν έχουν τον χρόνο να ελέγξουνε. Κανονικά πρέπει να έχει καταναλωθεί όλος ο αρχικός χρόνος.Τώρα όμως αργούν πολύ .

Μεταφορά που ζήτησα στις 31/12 δεν έχει γίνει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή , το πιο πιθανόν ότι θα γίνει .

Γίνεται τέτιος χαμός που δεν έχουν τον χρόνο να ελέγξουνε. Κανονικά πρέπει να έχει καταναλωθεί όλος ο αρχικός χρόνος.Τώρα όμως αργούν πολύ .

Μεταφορά που ζήτησα στις 31/12 δεν έχει γίνει ακόμα.

 

απο τα μεγαλυτερα μειον της κοσμοτε η διαδικασια μεταφορας χρονου ομιλιας. οι αλλες δυο ειναι πολυ μπροστα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ημαρτον...

 

Και εγω απο τις 8 το απογευμα παραμονη πρωτοχρονιας ειπα να βαλω μια καρτα... και τα καταφερα στις 5 το πρωι!Και βεβαια για την υπολοιπη μια μερα δεν μπορουσα να στειλω sms για να μαθω το υπολοιπο των 45 λεπτων που καταναλωνα... τι ωραια δωρα αυτη η κοσμοτε!

 

 

Kαλη χρονια :D

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα προβλήματα η Cosmote, απορώ πώς έχει ακόμα πελάτες!

1. Δεν έχει σήμα σε κεντρικά σημεία πόλεων(Αθήνα-Παγκράτι, ΗράκλειοΚρήτης-Μασταμπάς κ.α.). Καλά για 3G ούτε στα όνειρα μας! Το internet on the go είναι για τα μπάζα!(Κατά τα άλλα σήμα... καμπάνα!)

2.Το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών έχει τρελή αναμονή, ειδικά στην καρτοκινητή,όπου πέφτει η γραμμή και σε χρεώνει με 11 λεπτα χωρίς να έχει ολοκληρωθεί η κλήση. Αλλά ακόμα και αν σου απαντήσουν συχνά πεφτείς σε υπαλλήλους με ελλιπή γνώση και ενημέρωση. Τα αιτήματα δε διεκπεραιώνονται και σπάνια υπάρχει ενημέρωση για την εξέλιξή τους(από τον Αύγουστο περιμένω να μου αντιλογίσουν λανθασμένη χρέωση).

3. Διακόπτονται πολύ συχνά οι κλήσεις του Whats up, ειδικά των προσφορών.

Είναι τραγική εταιρία!!! Πήγα στη Vodafone και είδα τι σημαίνει σεβασμός στον πελάτη! Τεράστια διαφορά μεταξύ των δύο εταιρειών!!!

 

ετσι χρείαζεται να τα λεμε μπας και φυγουνε απο την κοσμοτε βαρέθηκα να ακουω τι δίκτυο εχεις και να ακούω what's up-cosmote οντως η vodafone ειναι πολυ καλύτερη απο την κοσμοτε σε ολα της!. Η κοσμοτε ειναι για μπαζα εντελώς ομως ολο προβλήματα εχει. ολα τα παραπάνω μου εχουνε τυχει και εμενα και εχω φτασει στα ορια μου να μην μπορω να επικοινωνήσω αλλα ευτυχως που εχω και την vodafone !! .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, γιατί κάθεστε στη χειρότερη καρτοκινητή της Ελλάδας;

 

Wind F2G, οι ίδιες υπηρεσίες, 10 λεπτά το λεπτό και χρέωση ανά δευτερόλεπτο ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ, στο wind F2G2, χρέωση ένα λεπτό το λεπτό πρως 2 αριθμούς wind στο wind F2G5, προσφορές κατά καιρούς. Ανανέωση χρόνου ομηλίας από 1 ευρώ (σε καταστήματα wind).

 

Vodafone Cu. Οι ίδιες υπηρεσίες για δωρεάν λεπτά, +30mb internet, CU All Day με 0.35 λεπτά κόστος ενεργοποίησης δίνει 60 λεπτά προς CU και σταθερά για μια μέρα και μετά μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι την επόμενη.

 

Νέο καρτοκινητό Vodafone. Πακέτα ομηλίας προς όλους, (δυστηχώς με ελάχιστη χρέωση ανά κλήση τα 3 λεπτά, αλλά και πάλι) 7 ευρώ για 80 λεπτά (δλδ κάπου 9 λεπτά το λεπτό), 12 ευρώ για 150 λεπτά (δλδ κάπου 8 λεπτά το λεπτό), κλήσεις προς 2 αριθμούς vodafone με 1 λεπτό το λεπτό.

 

Κι εσείς κάθεστε στους κλέφτες, που εδώ και ένα χρόνο πρέπει να καλέσεις 10 φορές για να πιάσεις γραμμή σε Whatsup?

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, γιατί κάθεστε στη χειρότερη καρτοκινητή της Ελλάδας;

 

Wind F2G, οι ίδιες υπηρεσίες, 10 λεπτά το λεπτό και χρέωση ανά δευτερόλεπτο ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ, στο wind F2G2, χρέωση ένα λεπτό το λεπτό πρως 2 αριθμούς wind στο wind F2G5, προσφορές κατά καιρούς. Ανανέωση χρόνου ομηλίας από 1 ευρώ (σε καταστήματα wind).

 

Vodafone Cu. Οι ίδιες υπηρεσίες για δωρεάν λεπτά, +30mb internet, CU All Day με 0.35 λεπτά κόστος ενεργοποίησης δίνει 60 λεπτά προς CU και σταθερά για μια μέρα και μετά μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι την επόμενη.

 

Νέο καρτοκινητό Vodafone. Πακέτα ομηλίας προς όλους, (δυστηχώς με ελάχιστη χρέωση ανά κλήση τα 3 λεπτά, αλλά και πάλι) 7 ευρώ για 80 λεπτά (δλδ κάπου 9 λεπτά το λεπτό), 12 ευρώ για 150 λεπτά (δλδ κάπου 8 λεπτά το λεπτό), κλήσεις προς 2 αριθμούς vodafone με 1 λεπτό το λεπτό.

 

Κι εσείς κάθεστε στους κλέφτες, που εδώ και ένα χρόνο πρέπει να καλέσεις 10 φορές για να πιάσεις γραμμή σε Whatsup?

 

συμφωνω με ολα αυτα αλλα αφου εχουμε και φιλους με what's up τι να κανουμε ; τους λεμε να φυγουνε απο την κοσμοτε και να πανε στην vodafone επειδη εχω vodafone cu αλλα δεν φευγουνε διοτι εχουνε παρα πολλους φιλους με what's up για αυτο πρεπει αναγκαστικα να υπομένουμε αλλα που θα παει τελειωνει και η φοιτητικη προσφορα σε 5 μηνες εκει να δεις. θα τους βαζω αυτους να με παιρνουνε και οχι εγω !. γιατι πολυ απλα θα βαζω καρτα στο cu μου και οχι στο what's up αφου δεν θα παιρνω τα 1000.. μακαρι αλλα απο οτι βλεπω ολο και καμια προσφορά θα βγει ..

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

μαλλον η σιμ φταιει. η αντικατασταση στοιχιζει 17 ευρω

13,95 για την ακριβεια στοιχιζει η καρτα sim.

Θα μπορουσες πρωτα να μιλησεις με την εξυπηρετηση πελατων γιατι υπαρχουν περιπτωσεις που κανουν δωρεαν κατ εξαιρεσην αντικατασταση καρτας sim εφοσον καλυπτονται και απο εγγυηση καλης λειτουργιας. Ψαξτο δεν εχεις να χασεις τιποτα

Link to comment
Share on other sites

αλλα που θα παει τελειωνει και η φοιτητικη προσφορα σε 5 μηνες εκει να δεις.

 

Είχε και το CU φοιτητική προσφορά, και έδινε και 30mb internet το μήνα... :p

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...