Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Τι γνώμη έχετε για τη νέα σειρά του MEGA <<Singles>>?
Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν την εχω δει αλλα συναδελφοι στην δουλεια μου λενε οτι ειναι απο της καλυτερες σειρες που εχουν δει , η δοκιμη θα με πεισει......

 

 

πότε παιζει ειπαμε;;

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάθε Τρίτη στις 10.40(κάτι τέτοιο)

Απλώς πέρσι μου άρεσε η Σολωμού και έτσι είπα να δω...

Ααα, αν και τώρα δεν είμαι φανατική της θαυμάστρια νομίζω πως είναι από τις καλύτερες σε αυτή τη σειρά.Δοκίμασε να δεις και αύριο το απόγευμα στο MEGA ίσως να το έχει!

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάθε Τρίτη στις 10.40(κάτι τέτοιο)

Απλώς πέρσι μου άρεσε η Σολωμού και έτσι είπα να δω...

Ααα, αν και τώρα δεν είμαι φανατική της θαυμάστρια νομίζω πως είναι από τις καλύτερες σε αυτή τη σειρά.Δοκίμασε να δεις και αύριο το απόγευμα στο MEGA ίσως να το έχει!

 

Μου θυμίζεις ποια είναι αυτή η Σωλομού; :O (σε ποια σειρά έπαιζε κλπ)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον στην "Απόσταση Αναπνοής" Mega
Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Τσοντα εχει καθολου η να δω κατι αλλο?

Καλύτερα να κάτσεις να διαβάσεις...

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παναγιώτα βλαντή. (ruleezzzzz) :p

http://www.megatv.com/ekpompes/images/kwmwdies_singles.jpg

H μεσαία είναι. Έπαιζε στο αέρινες σιωπές. Στο αχ και να ξερες... Αν θυμάσαι...

 

 

Μάρω, η αθεράπευτα ρομαντική. Ορέστης, ο εκ πεποιθήσεως εργένης. Ράνια, η κυνική. Αρθούρος, ο ντροπαλός. Σπύρος, ο μυστικοπαθής. Λίλα, η ανέμελη. Μίλτος, ο διχασμένος. Μια παρέα, επτά προσωπικότητες, επτά ζωές.Συναντιούνται, μπλέκονται, χωρίζουν κι επιστρέφουν...γιατί ο έρωτας, η φιλία, η απογοήτευση, το πάθος και η μοναξιά είναι όλα επί επτά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο κανω εκεινη την ωρα.

 

Δεν ειχε και η ΝΕΤ-ΕΤ1 μια τετοια σειρα? (με κατι αγνωστες)

 

Στο τραιλερ πριν αρχισει η σειρα,τι ελεγε η ξανθια,θυμαστε?

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

ειδικά στο αχ κ να'ξερες ήταν τρελό ρουλζ η Βλαντή... αγγελόπα κάτι αποθεωτικά για το ωμό σεξ δεν έλεγε η ξανθιά? :)
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι εδώ βρίσκω πολύ καλή τη σειρά λόγω πρωτότυπης σκηνοθεσίας, γρήγορου ρυθμού, ζωντανών διαλόγων και καλών ερμηνειών από Βλαντή/Σολωμού...
Link to comment
Share on other sites

Kαι μαμώ τις σειρές. Αν και δεν είμαι καθόλου fan των ελληνικών σηριαλ μέχρι και πολέμιος, το συγκεκριμένο με κέρδισε με τις ατάκες. Ειδικά η Ράνια (αν θυμάμαι καλά το όνομά της) δεν παίζεται. Πολύ γέλιο και εύστροφες ατάκες.
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

H Solwmou einai OLA TA LEFTA!

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Η Μαρία Σολωμού είναι όντως απολαυστική ως κακιά (την πρωτοείδα στο «Camera Καφέ» του Mega). Η σειρά «Singles» πάσχει στο σενάριο, που είναι αφελές -- γιατί κάπου διάβασα μια σύγκριση με τα δήθεν χαζοχαρούμενα και ανέραστα «Φιλαράκια», καμία σχέση το χιούμορ των «Friends» και των «Singles»! Ένα άλλο σχόλιο που διάβασα: Θα υπάρξει ποτέ ελληνική σειρά όπου οι γυναίκες δε θα έχουν το μυαλό τους στο γάμο;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/guru7/36824/444282/0/logo_mini.jpg

 

Γιάννης Πετρίδης (Δευτέρα – Παρασκευή, 16:00–17:00, ΝΕΤ 105,8, 17:10–18:10+ Τρίτο Πρόγραμμα)

Πάνος Χρυσοστόμου (Δευτέρα – Πέμπτη, 21:00–22:00, Δεύτερο Πρόγραμμα)

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά ειναι πολύ ωραία, με πολύ καλή σκηνοθεσία και το τραγούδι των τίτλων κορυφαίο !

Η Μαρία Σολωμου(Ρανια) ειναι κορυφαία οπως πάντα, αυτη η Μάρω, καλή ειναι...

Η ξανθια "τσο*λα" έχει αρκετο γέλιο, και ο Ορέστης, καλός είναι και αυτός...

...οσο για αυτόν που κάνει τον gay, εκτος απο λίγο υποκριτικό ταλέντο πρέπει να του δώσουν και καμία σφαλιάρα !

 

Και δεν νομίζω πως στη σειρα το μύνημα που περνιεται είναι ο γαμος, καθως η μόνη που φένεται να έχει το μυαλό της στο γάμο είναι η Μαρω, αλλα και σε αυτό την πιέζει η μητέρα της... και φυσικά καμια σχέση το χιουμορ της σειράς με τα "Φιλαράκια" !!!

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαία χτεσινή ατάκα

Όταν εγώ σε λέω τσούλ@ δεν έχω άδικο....

ΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑ

Ράνια rules

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε στο τέλος?(στο επεισόδιο της Τρίτης)
Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε στο τέλος?(στο επεισόδιο της Τρίτης :worry: )

Ας απαντήσει κάποιος.... :(

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Ας απαντήσει κάποιος.... :(

Δεν ξέρω αν σε βοηθάει αυτο... αλλα δεν έχω χρόνο να γράψω τώρα...

http://www.megatv.com/programma/movies.asp?id=S165005&photo=S165_1.jpg,S165_2.jpg,S165_3.jpg&sch=1&scheduledate=2/15/2005

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...