Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άντε να δώσουν ξανά αναβάθμιση να μπει στη λίστα το 930.περιμένω πως και πως...και ας είναι νωρίς.θα την δοκιμασω έστω και μερικές μέρες
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διέρρευσε screenshot της αρχικής οθόνης από την build 10070 που αναμένεται προσεχώς με ανανεωμένη διάταξη των πλακιδίων.

Η απόσταση μεταξύ τους είναι αισθητά μικρότερη κάτι που προσωπικά που αρέσει περισσότερο.

http://i1159.photobucket.com/albums/p624/niotheros/10070Build_zpso1fjdjlq.jpg

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω δεν έφτιαξαν ακόμη τους ζωντανούς φάκελους, που έχουν χαλάσει τα εικονίδια. Η νέα διάταξη των εικονιδίων δεν μου αρέσει και πολύ, αλλά βλέπω πως τα πλακίδια είναι πιο διάφανα από ότι είναι τώρα, οπότε ίσως δοθεί και δυνατότητα ρύθμισης της διαφανότητάς τους. Ίσως δούμε και νέο store μαζί με το office και τη διάταξη των πλακιδίων, γιατί βλέπω καινούριο tile. Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Το 920 μου μπρικαρε μετά από προσπάθεια επιστροφής σε 8.1 έχει την μόνιμη μαύρη οθόνη που δεν κάνει τίποτα.. Οποιος θέλει να γυρίσει καλύτερα να περιμένει αναβάθμιση του recovery tool και μετά.. Ελπίζω για να δώσει λύση η Microsoft την έχουν πάθει πολύ.. Αν και δύσκολο από την κατάσταση που ειμαι..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Το 920 μου μπρικαρε μετά από προσπάθεια επιστροφής σε 8.1 έχει την μόνιμη μαύρη οθόνη που δεν κάνει τίποτα.. Οποιος θέλει να γυρίσει καλύτερα να περιμένει αναβάθμιση του recovery tool και μετά.. Ελπίζω για να δώσει λύση η Microsoft την έχουν πάθει πολύ.. Αν και δύσκολο από την κατάσταση που ειμαι..

 

Δοκίμασες να το φλασάρεις με το Nokia Care Suite;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Διέρρευσε screenshot της αρχικής οθόνης από την build 10070 που αναμένεται προσεχώς με ανανεωμένη διάταξη των πλακιδίων.

Η απόσταση μεταξύ τους είναι αισθητά μικρότερη κάτι που προσωπικά που αρέσει περισσότερο.

http://i1159.photobucket.com/albums/p624/niotheros/10070Build_zpso1fjdjlq.jpg

Μου μοιαζει για μουφα παρα για νεα εκδοση ...!!!

 

 

Το 920 μου μπρικαρε μετά από προσπάθεια επιστροφής σε 8.1 έχει την μόνιμη μαύρη οθόνη που δεν κάνει τίποτα.. Οποιος θέλει να γυρίσει καλύτερα να περιμένει αναβάθμιση του recovery tool και μετά.. Ελπίζω για να δώσει λύση η Microsoft την έχουν πάθει πολύ.. Αν και δύσκολο από την κατάσταση που ειμαι..

 

Δοκίμασες να το φλασάρεις με το Nokia Care Suite;

 

Την πατησα με το 520 αλλα το ξεκολησα με το Lumia Software Recovery Tool (δεν ειναι το ιδιο με το Windows Phone Recovery Tool)

Link to comment
Share on other sites

Μου μοιαζει για μουφα παρα για νεα εκδοση ...!!!

 

 

 

 

 

 

Την πατησα με το 520 αλλα το ξεκολησα με το Lumia Software Recovery Tool (δεν ειναι το ιδιο με το Windows Phone Recovery Tool)

 

Τα δοκίμασα όλα.. Αλλά δεν δουλεύει με κανένα πρόγραμμα εγώ δεν είμαι στην κοκκινη οθόνη κολλημένος αλλά κλειστο και μαυρο και δεν ανταποκρίνεται σε τίποτα μόνο όταν το συνδέεις στο PC κάνει ήχο ότι συνδέθηκε από την μεριά του PC

 

Αν προσπαθεισεις πολλές φορές σε κοκκινη οθόνη να το φτιάξεις χώρο επιτυχία κλειδώνει και μαυρίζουν όλα και δεν υπάρχει λύση για αυτό.. Δεν ρο βρίσκει κανένα πρόγραμμα ούτε,το Nokia care suite

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Διέρρευσε screenshot της αρχικής οθόνης από την build 10070 που αναμένεται προσεχώς με ανανεωμένη διάταξη των πλακιδίων.

Η απόσταση μεταξύ τους είναι αισθητά μικρότερη κάτι που προσωπικά που αρέσει περισσότερο.

http://i1159.photobucket.com/albums/p624/niotheros/10070Build_zpso1fjdjlq.jpg

 

Και εμένα μου αρέσει πολύ η μικρότερη απόσταση μεταξύ των πλακιδίων, ελπίζω να κυκλοφορήσουν γρήγορα τα 10, είναι η αναβάθμιση που θα φέρει και πολλούς developers.

Link to comment
Share on other sites

...ελπίζω να κυκλοφορήσουν γρήγορα τα 10, είναι η αναβάθμιση που θα φέρει και πολλούς developers.

 

Σεπτέμβρη με Οκτώβρη το κόβω να κυκλοφορούν...

Link to comment
Share on other sites

Τα δοκίμασα όλα.. Αλλά δεν δουλεύει με κανένα πρόγραμμα εγώ δεν είμαι στην κοκκινη οθόνη κολλημένος αλλά κλειστο και μαυρο και δεν ανταποκρίνεται σε τίποτα μόνο όταν το συνδέεις στο PC κάνει ήχο ότι συνδέθηκε από την μεριά του PC

 

Αν προσπαθεισεις πολλές φορές σε κοκκινη οθόνη να το φτιάξεις χώρο επιτυχία κλειδώνει και μαυρίζουν όλα και δεν υπάρχει λύση για αυτό.. Δεν ρο βρίσκει κανένα πρόγραμμα ούτε,το Nokia care suite

 

Ωρα για Nokia Care (ελπιζω να ειναι στην εγγυηση ακομη)

Link to comment
Share on other sites

Ωρα για Nokia Care (ελπιζω να ειναι στην εγγυηση ακομη)

 

 

 

Το 920 δεν είναι στην εγγύηση αλλά ούτε εκεί μπορούν να στο φτιάξουν σου λένε να αλλα λενε π ς στην Microsoft ψάχνουν το λογο και ίσως κάποια στιγμή να έχουμε fix.. Έχει χαλάσει ο boot loader

 

Η έστω είναι σε ασφαλή λειτουργεία

 

 

 

Υπάρχει λύση με ένα bb5 infinity best dogle αυτό είναι ένα USB που ενεργοποιεθ το infinity best software που μπορείς με αυτό να flasharis ακόμα και το boot loader η να ξεκλειδωσεις iPhone κλπ

 

 

 

Αυτό ρο πουλάν γύρω στα 50€ και αν κατάλαβα καλά δίνεις και 0,35€ κάθε φορά που το χρησιμοποιείς..

 

 

 

Βρήκα έναν τυπο που το έχει πολωνό που στο ενεργοποιεί μέσο teamviewer και ξεκλειδώνει το κινητό σου έχοντας στο δικό του υπολογιστή το dongle και εσύ το software που το τρέχει αυτός..

 

Για όλο αυτό θέλει 10€ μέσω PayPal

 

 

 

Το έκανα και ξεμπέρδεψα..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχθές "ανέβηκε" στους microsoft insiders η νέα έκδοση των windows 10 for phones (10080). Θα δοκιμαστεί για 2 μέρες και μετά θα έρθει και σε εμάς (windows insiders) την Πέμπτη, άντε να δούμε...

 

"10080 is the current candidate. Pushed to Microsoft ring yesterday. If it fares well, we'll have a build this week."

Gabriel Aul (Twitter)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

χρηστες lumia 930 ετοιμαστειτε για αναβαθμιση

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να ρωτήσω κάτι.οποιος πέρασε τα 10αρια τι έκανε με εφαρμογές?υποστηρίζονται οι εφαρμογές που έχουμε και στα 8.1??

Link to comment
Share on other sites

χρηστες lumia 930 ετοιμαστειτε για αναβαθμιση

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να ρωτήσω κάτι.οποιος πέρασε τα 10αρια τι έκανε με εφαρμογές?υποστηρίζονται οι εφαρμογές που έχουμε και στα 8.1??

 

Υποστηρίζονται όλες κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζονται όλες κανονικά.

 

 

 

Εκτός από το Bing translator που crashari

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

χρηστες lumia 930 ετοιμαστειτε για αναβαθμιση

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να ρωτήσω κάτι.οποιος πέρασε τα 10αρια τι έκανε με εφαρμογές?υποστηρίζονται οι εφαρμογές που έχουμε και στα 8.1??

 

Επιτέλους απο τέλους Απριλιου την περιμένουμε

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους απο τέλους Απριλιου την περιμένουμε

 

http://www.windowscentral.com/windows-10-insider-preview-windows-phone-build-now-available

 

κάνω backup και την περνάω..! :D :D :D

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

 

Με έχει πιάσει φαγούρα ...εκανα και backup το 930 ..

Να δω ποσό θα αντέξω να μην την μπουμπουνησω

Link to comment
Share on other sites

Με έχει πιάσει φαγούρα ...εκανα και backup το 930 ..

Να δω ποσό θα αντέξω να μην την μπουμπουνησω

 

Εγώ, κλασσικά, θα την βάλω για μερικές μέρες να πάρω μια γεύση και μετά ξανα πίσω στην κανονική. Εκτός αν είναι τόσο καλή που την κρατήσω.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Την έβαλε κανείς, να μας πει εντυπώσεις?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...