Jump to content

Lenovo A328


mlojim
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση για φρεσκο dual-sim, τετραπυρινο 4.5 άρι με τιμη πολυ καλη απο Ελλάδα

 

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-lenovo-a328-dual-sim-4gb-mayro/prod6600310pp/

 

http://www.knowpriceindia.com/wp-content/uploads/2014/09/Lenovo-A328-Price-in-India-%E2%80%93-Full-Specifications.jpg

 

============================================================

Dimensions 132 x 68.5 x 11 (mm)

Weight 140 g (0.31 lbs)

Operating system Android™ 4.4 KitKat

Display-Type Capacitive touchscreen

2-point multitouch

Display-Size 4.5" FWVGA (854 x 480) TN

Multitouch Yes

Color Black, White

Ports/slots SIM slots: 2

Camera Rear: 5MP fixed-focus with flash

Front: 2MP fixed-focus

Sensors G-sensor

Software-enabled proximity sensor

Vibrator

Performance Processor MT6582M Quad-Core 1.3 GHz

Sound 1 x speaker, 3.5 mm Jack

Memory RAM: 1GB

ROM: 4GB, SD slot up to 32GB

Battery Type : Li-Po 2000 mAh, replaceable

Standby Time : Up to 10 days (2G) / 9.5 days (3G)

Usage Time : Up to 21 hours (2G) / 13 hours (3G)

Connectivity Connectivity 2G Networks : GSM 900 MHz / 1800 MHz / 1900 MHz

3G Networks : WCDMA 900 MHz / 2100 MHz

Radio FM Receiver

Speed HSPA+ 21 Mbps (DL) / 5.76 Mbps (UL)

Data GSM / GPRS / EDGE / HSPA+

WLAN WiFi 802.11 b/g/n, WiFi hotspot

Bluetooth Bluetooth® 4.0

GPS A-GPS

========================================================================================

 

Χρήσιμα:

Edited by athanaso77
Προσθηκη photo
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 205
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενδιαφέρον! Μόνο στα public έχει έρθει παρατήρησα, με μια μικρή αναζήτηση που έκανα. Θα ήθελα να μάθω πως φάνηκε σε όσους είχαν την ευκαιρία να το δουλέψουν.
Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα και απλα τα σπαει. μονο 89 ευρω σε καταστημα media markt. περισοτερα σε λιγες μερες που θα το δουλεψω

 

89??? πως γινεται αυτο???? 129 αναφερει το site!!!

Link to comment
Share on other sites

αλλο στο site και αλλο στο μαγαζι.το πηρα απο το καταστημα της λαρισας

 

sorry αλλα δεν υπαρχει αυτο που λες.....ισα ισα που συνηθως απο το ιντερνετ το παιρνεις φθηνοτερα.....μηπως πηρες κατα λαθος αλλο μοντελο???

 

και τελος παντων αν προκειται για το ιδιο.....πως το βλεπεις??? γιατι ενδεχεται μεσα στη βδομαδα να παω να το παρω

Link to comment
Share on other sites

Lenovo A328 EU SAR [Europe 10g SAR Limit (2.0W/kg)]

Head: 0,582

Body: 0,483

 

Manual: http://download.lenovo.com/consumer/mobiles_pub/lenovo_a328_ipig_en-for-romania-group_v1.0_20140729.pdf

Nokia 6150 => Alcatel One Touch 701 => Motorola V66 => Motorola U6 Pebble => Samsung G810 => Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

παιδια το παράγγειλα κ σε δυο μερες θα το εχω... η τιμη ειναι πολυ καλη για αυτα που δινει... ξαφνιαστικα οταν εμαθα οτι η lenovo εχει ερθει επησιμα στην Ελλαδα.. συντομα θα σας εχω νεα...Καλημερα
Link to comment
Share on other sites

γεια σας! είδα και εγώ τα χαρακτηριστικά αυτού του κινητού και εντυπωσιάστηκα με την τιμή του! Επειδή όμως κατά καιρούς την έχω πατήσει με διάφορες εταιρίες και θέλω ένα κινητό που στον ένα χρόνο να μην είναι για πέταμα να μου πείτε τη γνώμη σας αν τα lenovo σαν κινητά είναι αξιόπιστα! Καθώς επίσης και όσοι αγοράσατε το μοντέλο πως σας φάνηκε? Να σας πω επίσης ότι χτες τηλεφώνησα στη media mark και μου είπαν η τιμή είναι στα 129 ευρώ και μάλιστα υπάρχει μόνο σε μαύρο και κάνεις παραγγελία αν θες σε άλλο χρώμα. Edited by mary01
Link to comment
Share on other sites

χωρις να εχω πολλες εμπειριες με smartphone μενω απολυτα ικανοποιημενος. πολυ καλη οθονη και μπαταρια. το μονο κακο ειναι για εμενα η ποιοτητα κατασκευης ειναι ανταξια της τιμης του. θα βγαλω φωτο την τιμη του τηλ που το αγορασα και θα το ανεβασω
Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχω εδω και τρεις ωρες περιπου το κινητο ειναι παρα πολυ ωραιο... εχει τα παντα μεσα σε εφαρμογες λιγες θα κατεβασετε ακομα, μενει ελευθερος χορος περιπου στο 1,3 gb..αλλα με μια επεκταση εισαι σουπερ.. ειναι ελαφρη ειχε και δωρο θηκη κ προστασια οθονης, δεν ξερω τι αλλο να πω.. εγω το πηρα για δευτερη συσκευη, πιστεψτε με κανει κ για πρωτη... ΥΓ το πηρα απο την επισημη αντιπροσωπία lenovo Ελλαδας.
Link to comment
Share on other sites

δλδ το προτείνεις για πρώτη συσκευή? είναι δίκαρτο και μην κολλάει φοβάμαι..σε τι τιμή το πήρες? αν μπορείς στείλε το λινκ Edited by mary01
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τηλ ειναι αλλα αμα το ζορισεις για τα καλα στο ιντερνετ και στο τηλ τρωει τη μπαταρια για πλακα κολλημα δεν εχει κανει μεχρι στιγμης
Link to comment
Share on other sites

το είδα ευχαριστώ πολύ! :) πήγα σήμερα στον κωτσόβολο και ρώτησα να μου πουν τη γνώμη τους και μου είπε ότι για τα lenovo εδώ και 1,5 χρόνο που κυκλοφορούν δεν υπάρχουν παράπονα. Το συγκεκριμένο έχει καλά χαρακτηριστικά σε καλή τιμή! Ελπίζω να μου βγει καλό θα το παραγγείλω από το site της lenovo. Τώρα για τη μπαταρία όλα τα τηλ 1-1,5 μέρα κρατάνε και εγώ το χρησιμοποιώ πολύ στο να μιλάω οπότε κάτι πιο συγκεκριμένο chucky261 για το πόσο κρατάει? Α! Επίσης μου είπαν το μόνο κακό σαν δίκαρτο είναι ότι έχει περισσότερη ραδιενέργεια οπότε όσο μπορείτε περισσότερο handsfree!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το είδα ευχαριστώ πολύ! :) πήγα σήμερα στον κωτσόβολο και ρώτησα να μου πουν τη γνώμη τους και μου είπε ότι για τα lenovo εδώ και 1,5 χρόνο που κυκλοφορούν δεν υπάρχουν παράπονα.

 

Έχει ο Κωτσόβολος 1,5 χρόνο Lenovo; Τώρα τα έφεραν...

 

Α! Επίσης μου είπαν το μόνο κακό σαν δίκαρτο είναι ότι έχει περισσότερη ραδιενέργεια οπότε όσο μπορείτε περισσότερο handsfree!

 

Σου είπε για ραδιενέργεια; :wacko:

 

Τι άλλο θα ακούσουμε...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατά λέξη μου δεν μου είπε πότε ακριβώς και την ημερομηνία που έφερε ο κωτσόβολος τη συγκεκριμένη μάρκα αλλά ότι κυκλοφορεί smartphone 1,5 χρόνο τώρα και δεν τους έχει παραπονεθεί κανένας πελάτης παρόλο που δέχονται επιστροφή ή κάτι με το service δεν θυμάμαι ακριβώς τι μου είπε...Τώρα όσο για ραδιενέργεια πες ακτινοβολία νομίζω το νόημα το πιάνεις δεν χρειάζεται να αναλύσουμε τις λεπτομέρειεσ γιατί φεύγουμε και από το ζητούμενο του θέματος! Τώρα όσον αφορά για την αντιπροσωπεία της lenovo που μας είπε ο φίλος μας έστειλα email για να παραγγείλω το κινητό σε λευκό χρώμα και μου είπαν ότι το έχουν μόνο σε μαύρο! Οι άνθρωποι ήταν πολύ ευγενικοί στο μήνυμα με ευχαρίστησαν κιόλας που τους επιλέγω και μου διευκρίνισαν δεν υπάρχουν επιπλέον χρεώσεις παρά μόνο το κόστος του κινητού.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...