Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά τι έκανες ; Δεν είναι δύσκολο να κάνεις root νομίζω, αν και εμένα μου είχε έρθει ήδη ρουταρισμένο με την s118!

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μην ανησυχεις... Ειναι γνωστο προβλημα της Paypal.... Μου εχει τυχει κι εμενα.... Απλα περιμενε να περασουν 24 ωρες χωρις να κανεις καμια συναλλαγη με Paypal

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν ξερω τι έχει γίνει αλλα προπασθω να παραγγείλω με paypal και μου βγαζει συνεχεια το εξής

We're sorry, but we can't send your payment right now

Τοχω κανει 2-3 φορές. Λετε ναμου χρεωθούν πολλά κινητά μαζί μετά?

Γιατι όμως μου το κανει αυτο? αφου εχω κανει comfirm πιστωτική κάρτα και μου εχουν χρεώσει 1.50 ευρω

Μην ανησυχεις , ειναι γνωστο προβλημα της Paypal. Απλα περιμενε 24 ωρες μεχρι να ξαναξανεις συναλλαγη με Paypal.

Link to comment
Share on other sites

καποιο app για θηκη flip που να ανοιγει την οθόνη και να μην εχει μεγαλη καταναλωση μπαταριας υπαρχει ?
Link to comment
Share on other sites

καποιο app για θηκη flip που να ανοιγει την οθόνη και να μην εχει μεγαλη καταναλωση μπαταριας υπαρχει ?

Auto Screen

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τιποτα.Περίμενα να απαντήσει καποιος Ουτε καν ξέρω τι είναι root

Ψάξε στο Google και θα βρεις βίντεο που δείχνει πως να το κάνεις ενδεικτικά βάλε How to root lenovo A850+

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Auto Screen

 

Από κατανάλωση μπαταρίας φίλε πισονς

Εγώ αυτό δουλεύω η μπαταρία πάει 2+ μέρες με αρκετή χρήση

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους..!!!

Μετα απο πολλή μελέτη στο Forum για το συγκεκριμένο τηλέφωνο,(Να'ναι καλα όλα τα παιδιά που το ''σκαλιζουν'' τοσο καιρο, σήμερα το παρήγγειλα απο VickMall 119€.

Μόλις το παραλάβω θα επανελθω με εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

και που βρίσκω το root που θα βαλω?

Κάτω από το βίντεο έχει το λινκ που θα βρεις το vroot

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό δουλεύω η μπαταρία πάει 2+ μέρες με αρκετή χρήση

 

φιλε μου αυτο ανοιγοκλείνει μονο του ειδικα οταν το ειναι το τηλ στα πλαγια ξερεις κατι

Link to comment
Share on other sites

 

φιλε μου αυτο ανοιγοκλείνει μονο του ειδικα οταν το ειναι το τηλ στα πλαγια ξερεις κατι

Μάλλον θα είναι θέμα ρυθμίσεων, δεν έχω τέτοιο πρόβλημα

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

τι να ρυθμίσω δηλαδή :)

Θα σου πω πως το έχω εγώ:

Έχω τικαρισμενο μόνο το show notification, screen off 0.5, screen on right away

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! ειμαι καινουργιος και ψιλοασχετος με τα new κινητα!εχω ενα προβλημα.προχθες παραλαβα ενα lenovo a850+ και κατεβασα κανονικα μερικες εφαρμογες.σημερα προσπαθησα να κατεβασω την εφαρμογηlink2sd για να παγωσω μερικες εφαρμογες που μου εστειλαν οι κινεζοι αλλα δεν μπορω να κατεβασω τιποτα.δοκιμασα και σε αλλες εφαρμογες και μου βγαζει συνεχως το μηνυμα σφαλμα κατα την διεκπεραιωση της αγορας{DF-BPA-30}. παρακαλω οποιος μπορει να βοηθησει!
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω πως το έχω εγώ:

Έχω τικαρισμενο μόνο το show notification, screen off 0.5, screen on right away[/quote

τα ιδια εχω και εγω ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα είναι θέμα ρυθμίσεων, δεν έχω τέτοιο πρόβλημα

Και τώρα που άλλαξα rom έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω 2 ερωτησεις γιατι δεν βρηκα απαντηση οσο και αν εψαξα... η μαλλον δεν καταφερα να την βρω...

 

σε πολλες ελληνικες λεξεις μου βγαζει αναμεσα στα γραμμα κουτακια αντι για τα κανονικα γραμματα

ξεερω οτι αυτο μπορει να διορθωθει αλλα δεν βρηκα το πως...

 

επισης στον stock broswer πως γινεται να μην εμφανιζει κατω δεξια διαφημισεις του google...

 

ευχαριστω και περιμενω αν καποιος ξερει να με βοηθησει....

 

 

ψαχνω τοση ωρα να το βρω αλλα δεν .. ειναι 2 φωτογραφιες απο ενα κινητο που δειχνει το πριν και το μετα.. αλλα δεν το βρισκω...

Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω 2 ερωτησεις γιατι δεν βρηκα απαντηση οσο και αν εψαξα... η μαλλον δεν καταφερα να την βρω...

 

σε πολλες ελληνικες λεξεις μου βγαζει αναμεσα στα γραμμα κουτακια αντι για τα κανονικα γραμματα

ξεερω οτι αυτο μπορει να διορθωθει αλλα δεν βρηκα το πως...

 

επισης στον stock broswer πως γινεται να μην εμφανιζει κατω δεξια διαφημισεις του google...

 

ευχαριστω και περιμενω αν καποιος ξερει να με βοηθησει....

 

 

ψαχνω τοση ωρα να το βρω αλλα δεν .. ειναι 2 φωτογραφιες απο ενα κινητο που δειχνει το πριν και το μετα.. αλλα δεν το βρισκω...

 

http://www.fontsquirrel.com/fonts/list/find_fonts?q%5Bterm%5D=arial&q%5Bsearch_check%5D=Y

κατέβασε αυτά τα γράμματα και κάνε ένα φάκελο fonts stin sd και βάλτα μέσα .μετά πας στο thema center και πηγενε στο font κάνε κλικ και σου ανοιγη το phone fonts. τέρμα κάτω γράφει font in sd κάνε κλικ διάλεξε τo font και κλικ.εγώ με αυτά που έβαλα είνε όλα ελληνικά και σωστά

:!:
Link to comment
Share on other sites

 

σε ποια ρομ δεν ειχες προβλημα ?

Στη vanilla και σε αυτές της lenovo s118, s119, s124.

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

καπου εδω μεσα στο φορουμ σε καποιο θεμα με καποιο τηλεφωνο υπαρχει ενα προγραμμα που το διορθωνει απλα... χωρις πολλα πολλα αλλα δεν μπορω να το βρω... και μαλιστα το μελος εχει βγαλει φωτο το πριν και το μετα... με την διορθωση του προβληματος... ειναι σε θεμα απο καποιο τηλεφωνο...αλλα δεν μπορω να το βρω....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...