Jump to content

Lenovo S850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια και εγω ομως απο minideal τα ιδια προβληματα ειχα με την μπαταρια... Τελικα εβαλα την ευρωπαικη και ειμαστε καλα.

Απο που την κατεβασες;

Link to comment
Share on other sites

Αγορα προχθες ενα Lenovo και μου κανει κολληματα με τη φορτιση της μπαταριας στη πρωτη φορτιση αλλα και στη δευτερη φορτιζει κανονικα και μολις παει στο 99% κολλαει εκει για καμια ωρα και παραπανω και μετα παει στο 100%.Αυτο που μπορει να οφειλετε?παιζει να χει θεμα η μπαταρια ?το αλλαξα σε doa και το 2ο κανει το ιδιο...μπορει να ειναι bug του λογισμικου ?οπου και αν ρωτησα κανεις δε ξερει τι παιζει
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

λεπτομερειες για το πρωτο φορτισμα;

οπως με ολα τα κινητα.δεν υπαρχει κατι ιδιαιτερο

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

με τις οδηγιες που εχει απο κατω?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

οπως με ολα τα κινητα.δεν υπαρχει κατι ιδιαιτερο

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

με τις οδηγιες που εχει απο κατω?

 

Δες αναλυτικοτερα το post#66 : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5674325

 

Καλο θα ηταν να μπει και στην πρωτη Σελιδα για να μην ψαχνομαστε ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δες αναλυτικοτερα το post#66 : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5674325

 

Καλο θα ηταν να μπει και στην πρωτη Σελιδα για να μην ψαχνομαστε ...

 

Μπήκε... ;)

 

Για ότι άλλο χρήσιμο θεωρείτε ότι μπορεί να μπει εκεί με ενημερώνετε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θελω να μου πειτε λιγο την γνωμη σας για το κινητο το βρηκα στα 130Ε μεταχειρισμενο απο ενα παλικαρι, με εχει ψησει αρκετα και σκοπευω να το κλεισω.

Θελω να μου πειτε υποστιριζει 3G δυκτια ή θα παω να μπω απο mb και δεν θα μπαινει?Τρεχει καλα η συσκευη ή εχει κολληματα κλπ και οτι αλλο θεωρειτε σημαντικο να μου αναφερετε για την συγκεκριμενη συσκευη καλοδεχουμενο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θελω να μου πειτε λιγο την γνωμη σας για το κινητο το βρηκα στα 130Ε μεταχειρισμενο απο ενα παλικαρι, με εχει ψησει αρκετα και σκοπευω να το κλεισω.

Θελω να μου πειτε υποστιριζει 3G δυκτια ή θα παω να μπω απο mb και δεν θα μπαινει?Τρεχει καλα η συσκευη ή εχει κολληματα κλπ και οτι αλλο θεωρειτε σημαντικο να μου αναφερετε για την συγκεκριμενη συσκευη καλοδεχουμενο.

Το τηλ για τα λεφτά του είναι αρκετά καλό με το μεγάλο ατού του η ποιότητα κατασκευής (γυάλινο περίβλημα) και λεπτό και ελαφρύ. Τα 130 είναι για μοντέλο από Ελλάδα? Γιατί από κίνα το παίρνεις καινούργιο γύρω στα 140 € και κατι αλλά μάλλον θα χρειαστεί να του περάσεις ευρωπαϊκή ρομ για καλύτερη εμπειρία χρήσης. Το μειονέκτημα του είναι η μέτρια μπαταρία που θα σου κρατήσει μια μέρα μέσης λειτουργίας. Αν θες καλύτερες επιδόσεις για παιχνίδια και βαριές εφαρμογές σε αυτά τα λεφτά και με καλύτερη μπαταρία, οχταπυρηνο με 2 γιγα μνημη προτείνω το coolpad f1 από κίνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θελω να μου πειτε λιγο την γνωμη σας για το κινητο το βρηκα στα 130Ε μεταχειρισμενο απο ενα παλικαρι, με εχει ψησει αρκετα και σκοπευω να το κλεισω.

Θελω να μου πειτε υποστιριζει 3G δυκτια ή θα παω να μπω απο mb και δεν θα μπαινει?Τρεχει καλα η συσκευη ή εχει κολληματα κλπ και οτι αλλο θεωρειτε σημαντικο να μου αναφερετε για την συγκεκριμενη συσκευη καλοδεχουμενο.

 

Αν δεν σε ενδιαφέρει το Dual Sim, δες το Lenovo A806 στα 140€ που είναι 8-πύρινο, με 2GB RAM, αποσπώμενη μπαταρία και υποδοχή SD card.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το εκλεισα τελικα το τηλεφωνο στα 110Ε προς το παρον το περιμενω για να δω τι εχει απο εφαρμογες κλπ μεσα μιας και ζητησα απτο παλικαρι που μου το πουλησε να το επαναφερει σε εργοστασιακες ρυθμισεις, οποτε και περιμενω αυριο μεθαυριο να μου ερθει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το εκλεισα τελικα το τηλεφωνο στα 110Ε προς το παρον το περιμενω για να δω τι εχει απο εφαρμογες κλπ μεσα μιας και ζητησα απτο παλικαρι που μου το πουλησε να το επαναφερει σε εργοστασιακες ρυθμισεις, οποτε και περιμενω αυριο μεθαυριο να μου ερθει.

 

Καλορίζικο.. Μονο πρόσεξε να είναι το γνήσιο Lenovo s850.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το εκλεισα τελικα το τηλεφωνο στα 110Ε προς το παρον το περιμενω για να δω τι εχει απο εφαρμογες κλπ μεσα μιας και ζητησα απτο παλικαρι που μου το πουλησε να το επαναφερει σε εργοστασιακες ρυθμισεις, οποτε και περιμενω αυριο μεθαυριο να μου ερθει.

απο που η αγορα?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνήσιο Lenovo s850;

 

Ναι τουλαχιστον ετσι πιστευω, δεν νομιζω να με κοροϊδεψε το παλικαρι που το αγορασα ηταν και πατριωτης του εκανα και μια εξυπηρετηση και γι'αυτο η πτωση τιμης, τωρα το περιμενω αυριο απτα ΕΛΤΑ, απο που θα καταλαυω αν ειναι το γνησιο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι τουλαχιστον ετσι πιστευω, δεν νομιζω να με κοροϊδεψε το παλικαρι που το αγορασα ηταν και πατριωτης του εκανα και μια εξυπηρετηση και γι'αυτο η πτωση τιμης, τωρα το περιμενω αυριο απτα ΕΛΤΑ, απο που θα καταλαυω αν ειναι το γνησιο?

 

Ξεκίνα από την εμφάνιση

http://www.maniacstore.com/images/D/36440_d_12.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι γυαλινη επιφανεια ειχε απο πισω και κανονικα το λογοτυπο της lenovo.

Νομίζω δεν είναι γυάλινηη επιφάνεια πίσω.θυμίζει γυαλι αλλά είναι πλαστικό.πολυ καλής ποιότητας βέβαια.αναμενω και γω ένα αυτές τις μέρες

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση πως ειναι γυαλινη δεν ειμαι ομως χιλια τα εκατο σιγουρος θα δειξει αυριο που το περιμενω.
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση πως ειναι γυαλινη δεν ειμαι ομως χιλια τα εκατο σιγουρος θα δειξει αυριο που το περιμενω.

Δεν είναι δικό μου. Νομίζω τελικά είναι γυάλινη

http://cs3-1.4pda.to/5344792/IMG_6184534274042.jpeg?002d79e5c2b0712754782a12000000005f3ca677f6d08bb079385afddc107725

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου ηρθε τελικα ακομα οποτε Δευτερα λογικα, ετσι θελω να πιστευω τουλαχιστον γιατι τα ΕΛΤΑ ειναι περα βρεχει, το παλικαρι εχει απο την Τριτη που μου το εστειλε και Τριτη απογευμα αποτι ειδα με το trucking number εγραφε αυτο εδω "ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ. ΔΕΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ" οποτε αν εχω καταλαβει σωστα εχει φυγει απο Αθηνα ή ακομα εκει βρισκετε?γνωριζει καποιος να με κατατοπισει?Και απο την Τριτη δεν εχουν αλλαξει κατασταση ακομα, ρωτησα και στο ταχυδρομιο σημερα μπας και ειχε ερθει αλλα τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια....ειμαι καινουρια στο σαιτ κ δεν ξερω γνκ πολλα σχετικα μ αυτα οποτε ζητω τη βοηθεια σας...

σκεφτομαι να αγορασω το lenovo S850 απο καποια κινεζικη σελιδα.... αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι η μπαταρια ειναι ενσωματωμενη.

υπαρχει καποιο θεμα με αυτο γτ δεν ξανα ειχα κντ με ενσ. μπαταρια κ γενικα σε ολες τις σελιδες υπαρχει αυτο ή μπορω να το βρω κ με κανονικη μπαταρια?

οποιος ξερει κ θελει ας με βοηθησει...!

Edited by an_k
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια....ειμαι καινουρια στο σαιτ κ δεν ξερω γνκ πολλα σχετικα μ αυτα οποτε ζητω τη βοηθεια σας...

σκεφτομαι να αγορασω το lenovo S850 απο καποια κινεζικη σελιδα.... αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι η μπαταρια ειναι ενσωματωμενη.

υπαρχει καποιο θεμα με αυτο γτ δεν ξανα ειχα κντ με ενσ. μπαταρια κ γενικα σε ολες τις σελιδες υπαρχει αυτο ή μπορω να το βρω κ με κανονικη μπαταρια?

οποιος ξερει κ θελει ας με βοηθησει...!

Το κινητό αυτό βγαίνει μονο με ενσωματωμένη μπαταρία δε θα το βρεις αλλιώς...Γενικά δε χρειάζεται να σε προβληματιζει αυτό το θέμα. Το εχουν φτιάξει έτσι για να είναι ελαφρύ και λεπτο. Αν το αποφασίσεις να το αγοράσεις καλύτερα να προτιμήσεις το κινεζομαγαζο vickmall που θεωρείται αξιόπιστο.

Edited by vabiris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...