Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ημερήσιο όριο δεν έχει ξεπεραστεί. εξάλλου το πρόβλημα είναι εδώ και 2-3 μέρες.

 

υποψιάζομαι ότι οφείλεται στο υπόλοιπο του λογαριασμού (0,03€) σε συνδυασμό με το ότι έχει να γίνει ανανέωση από αρχές σεπτέμβρη.

ίσως θέλει κάποια ανανέωση για να μου το επιτρέψει. απλά στο site δεν αναφέρει κάποιο περιορισμό και απόρησα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα 15 ευρώ στο ξεχασμένο μου cu (Το έχω από το 2000) απλά είχα 10 μήνες να του βάλω κάρτα και έβαλα μην τυχόν και μου το απενεργοποιήσουν και για συναισθηματικούς λόγους δε θέλω. Λοιπόν βάζω τα 15 ευρώ από την παρακράτηση πάει στα 13 κ κάτι. Ενεργοποιω επιτόπου το surf&email 60 και το combo150&60sms το απογευμα όλα αυτά. Πριν 5 λεπτά περνώ από περιέργεια το 1252 να ακούσω το υπόλοιπο μου και λέει ότι έχω 9,41 ευρώ! Πως έγινε αυτό το μαγικό??? Πριν βάλω κάρτα είχα 0,02. Με έτρωγε εδώ και μέρες να βάλω κάρτα! :p

 

Σήμερα έβαλα 15 ευρώ στο ξεχασμένο μου cu (Το έχω από το 2000) απλά είχα 10 μήνες να του βάλω κάρτα και έβαλα μην τυχόν και μου το απενεργοποιήσουν και για συναισθηματικούς λόγους δε θέλω. Λοιπόν βάζω τα 15 ευρώ από την παρακράτηση πάει στα 13 κ κάτι. Ενεργοποιω επιτόπου το surf&email 60 και το combo150&60sms το απογευμα όλα αυτά. Πριν 5 λεπτά περνώ από περιέργεια το 1252 να ακούσω το υπόλοιπο μου και λέει ότι έχω 9,41 ευρώ! Πως έγινε αυτό το μαγικό??? Πριν βάλω κάρτα είχα 0,02. Με έτρωγε εδώ και μέρες να βάλω κάρτα! :p

 

Τελικά η βρήκα τι έγινε. Δεν είχα ενεργοποίηση πότε ξανά το combo150 και η πρώτη ενεργοποίηση είναι δωρεάν. Συν της άλλης πριν το ενεργοποίησω πρόλαβε και συνδέθηκε από μόνο του στο ίντερνετ και μου έφαγε 1ευρωπουλο.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ενημερώσω για κάτι που θα ήθελα να μάθω αν έχει έρθει και σε άλλον παρόμοιο μήνυμα!μιας και απ'οσο έμαθα δεν το έστειλαν μόνο σε μένα(δεν είναι ούτε καν γνωστοί μου άπλα το έμαθα από φίλο που έχει ένα φίλο κτλ.)μου ήρθε μήνυμα την παρασκευή η σαββατο από κάποια που και καλά έχει χωρίσει 40μηνες:lol::p ναι καλά είδατε 40 μήνες(ούτε δάνειο να είχε πάρει:lol:) και ότι ψάχνεται και ότι θέλει να πάει για ποτό με κάποια μαρια η να πάνε πισίνα:lol: έχει έρθει σε κανένα τίποτα?ο αριθμός είναι βονταφον και είναι διαθέσιμος σε όποιον θέλει να την ψάξει :lol::p

 

:!:Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms!:!:

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ενημερώσω για κάτι π θα ήθελα να μάθω αν έχει έρθει κ σε άλλον παρόμοιο μνμ!μιας κ απ'οσο έμαθα δν το έστειλαν μόνο σε μένα(δν είναι ούτε καν γνωστοί μ άπλα το έμαθα από φίλο π έχει ένα φίλο κτλ.)μου ήρθε μνμ την παρασκευή η σαββατο από κάποια που κ καλά έχει χωρίσει 40μηνες:lol::p ναι καλά είδατε 40 μήνες(ούτε δάνειο να είχε πάρει:lol:) κ ότι ψάχνεται κ ότι θέλει να πάει για ποτό με κάποια μαρια η να πάνε πισίνα:lol: έχει έρθει σε κανένα τπτ?ο αριθμός είναι βονταφον κ είναι διαθέσιμος σε όποιον θέλει να την ψάξει :lol::p

Και μενα μου χει έρθει φορές μήνυμα που λέει ότι "μόλις χώρισα, να πάμε για καφε"...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες ένα μήνυμα που λέει : ΤΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ VODAFONE ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ 2,5Ε! ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΚΑΝΤΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΑΞΙΑΣ 10Ε ΕΩΣ 17/11/2011 Κ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ 14 ΜΕΡΕΣ.

Μπορεί κάποιος να μου πεί τι εννοεί ο ποιητής, στο site τους δεν αναφέρουν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες ένα μήνυμα που λέει : ΤΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ VODAFONE ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ 2,5Ε! ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΚΑΝΤΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΑΞΙΑΣ 10Ε ΕΩΣ 17/11/2011 Κ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ 14 ΜΕΡΕΣ.

Μπορεί κάποιος να μου πεί τι εννοεί ο ποιητής, στο site τους δεν αναφέρουν τίποτα.

 

επιλεκτική θα προσφορά θα είναι φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες ένα μήνυμα που λέει : ΤΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ VODAFONE ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ 2,5Ε! ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΚΑΝΤΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΑΞΙΑΣ 10Ε ΕΩΣ 17/11/2011 Κ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ 14 ΜΕΡΕΣ.

Μπορεί κάποιος να μου πεί τι εννοεί ο ποιητής, στο site τους δεν αναφέρουν τίποτα.

 

2,5 ευρω για 14 μερες?καταξοδευτηκαν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

2,5 ευρω για 14 μερες?καταξοδευτηκαν

 

τι βλακείες είναι αυτές;. Αρχίσαμε τα κούλα της γουίντ;. Που δίνει δωρεάν χρόνο ομιλίας για κάποιο χρονικό διάστημα; και μετά διαγράφεται;. Δεν το περίμενα αυτό από την βοντα!.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

'Εβαλα κάρτα 10 € στο cu και περίπου μια ωρα μετά μου ηρθε μυνημα οτι η vodafone μου κανει δωρο 5 ευρώ. :D
.
Link to comment
Share on other sites

είχα μια ξεχασμένη sim νεο καρτοκινητό. πιθανόν να έχει λήξει κιόλας μιας και δεν έχω κάνει ανανέωση μέσα στο 2011 και δε θυμάμαι πότε είχα κάνει το 2010.

σήμερα που την έβαλα στο κινητό μου βγάζει μήνυμα: sim registration failed

 

σημαίνει ότι έληξε;

Link to comment
Share on other sites

'Εβαλα κάρτα 10 € στο cu και περίπου μια ωρα μετά μου ηρθε μυνημα οτι η vodafone μου κανει δωρο 5 ευρώ. :D

 

για ποιον λογο σου ειπε?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

είχα μια ξεχασμένη sim νεο καρτοκινητό. πιθανόν να έχει λήξει κιόλας μιας και δεν έχω κάνει ανανέωση μέσα στο 2011 και δε θυμάμαι πότε είχα κάνει το 2010.

σήμερα που την έβαλα στο κινητό μου βγάζει μήνυμα: sim registration failed

 

σημαίνει ότι έληξε;

Ναι.........

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39892&dateFrom=&dateUntil= τι βλακείες πακέτα έβαλε και στο cυ!. Οκ καταλαβαίνω για το international αλλά όχι και στο cυ!.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά πακέτα , πάρα πολύ καλά .

Μακάρι να τα έδινε και στο CU

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά πακέτα , πάρα πολύ καλά .

Μακάρι να τα έδινε και στο CU

 

τα δίνει και στο cυ! Αυτό λέμε!. Αλλά όχι όλα!.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

'Εβαλα κάρτα 10 € στο cu και περίπου μια ωρα μετά μου ηρθε μυνημα οτι η vodafone μου κανει δωρο 5 ευρώ. :D

 

για ποιον λογο σου ειπε?

 

Απλά έλεγε ότι μου κάνει δώρο 5 ευρώ με την κάρτα ανανέωσης των 10 ευρώ.

.
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο φθηνότερος τρόπος ώστε να μιλάααααει κάποιος με συνδρομητή vodafone (cu);

εννοώ με χρήση καρτοκινητού.

με ενδιαφέρει μόνο ομιλία προς τον συγκεκριμένο αριθμό και τίποτα άλλο.

ποιές λύσεις υπάρχουν;

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο φθηνότερος τρόπος ώστε να μιλάααααει κάποιος με συνδρομητή vodafone (cu);

εννοώ με χρήση καρτοκινητού.

με ενδιαφέρει μόνο ομιλία προς τον συγκεκριμένο αριθμό και τίποτα άλλο.

ποιές λύσεις υπάρχουν;

 

Να παρεις κ εσυ cυ!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο φθηνότερος τρόπος ώστε να μιλάααααει κάποιος με συνδρομητή vodafone (cu);

εννοώ με χρήση καρτοκινητού.

με ενδιαφέρει μόνο ομιλία προς τον συγκεκριμένο αριθμό και τίποτα άλλο.

ποιές λύσεις υπάρχουν;

Αν μιλάς μέχρι 500 λεπτά τον μήνα μπορείς να πάρεις το καρτοκινητο vodafone και να βάλεις τον συγκεκριμένο αριθμό στην υπηρεσία 0.01 το λεπτό

Αν μιλάς παραπάνω βάλε cu και αγόραζε 600 λεπτά με 5 ευρώ ή ακόμα μπορείς να έχεις 60 λεπτά την μέρα με 0,60

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση: ξερετε εαν π.χ. εχω τα 120 μπονους ανανεωσης, εαν λιγο πριν ληξουν κανω και νεα ανανεωση, προστιθενται και τα προηγουμενα, με νεα ημερομηνια ληξης την τελευταια ανανεωση?
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση: ξερετε εαν π.χ. εχω τα 120 μπονους ανανεωσης, εαν λιγο πριν ληξουν κανω και νεα ανανεωση, προστιθενται και τα προηγουμενα, με νεα ημερομηνια ληξης την τελευταια ανανεωση?

 

ναι προστίθονται κανονικά. Το κάνω εδώ και παρά πολλούς μήνες στον πατέρα μου που δεν τα καταναλώνει όλα! Και πάντα αθροίζονται. Αρκεί να μπει κάρτα πριν την λήξη του προηγούμενου πακέτου και όλα μαζί λήγουνε συνολικά ένα μήνα μετά την τελευταία ανανέωση.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

ναι προστίθονται κανονικά. Το κάνω εδώ και παρά πολλούς μήνες στον πατέρα μου που δεν τα καταναλώνει όλα! Και πάντα αθροίζονται. Αρκεί να μπει κάρτα πριν την λήξη του προηγούμενου πακέτου και όλα μαζί λήγουνε συνολικά ένα μήνα μετά την τελευταία ανανέωση.

 

τελεια! ευχαριστω για την πληροφορια

Link to comment
Share on other sites

ναι προστίθονται κανονικά. Το κάνω εδώ και παρά πολλούς μήνες στον πατέρα μου που δεν τα καταναλώνει όλα! Και πάντα αθροίζονται. Αρκεί να μπει κάρτα πριν την λήξη του προηγούμενου πακέτου και όλα μαζί λήγουνε συνολικά ένα μήνα μετά την τελευταία ανανέωση.

 

Απλά ξεκινάει και τα καταναλώνει απο το πακέτο που είναι να λήξει συντομότερα. :)

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...